کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ها
من پارسال که واسه توریستی اقدام کردم، پرینت حسابمو گرفتمو بردم دارالترجمه که هم ترجمه کنه هم مهر وزارت خارجه و دادگستری بزنه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
تشکر کنندگان:
(2012-08-19 ساعت 03:35)Solitude نوشته:  دوستای خوبم سلام من می خوام که منو خیلی زود راهنمایی کنید در شرایط کاملآ بهرانی به سر می برم. 9روز دیگه وقت سفارت واسم زده KCC یعنی 2شنبه 27 اگست. جمعه پرواز دارم. 24روم.
طبق برنامه ریزی و ایمیلی که KCC به من در پیگیریهام داده بود گفته بودن که واسه سپتامبر دارن واسم برنامه ریزی می کنن واسه مصاحبه ولی انکارا وقتا پر بود و شلوغ یهو منو انداختن ابوظبی 20 روز جلوتر.

حالا من بعد تعطیلات عید 3شنبه تا 5 شنبه وقت دارم که این کارا رو که نکردم بکنم و راهنمایی می خوام فوری.
پیشاپیش معذرت می خوام اگه تکراری هست سوالم چون دیگه واقعآ وقت ندارم سرچ کنم باز با این حال این کارو می کنم.

1.تمکن مالی بانک پارسیان و پاسارگاد که حساب دارم هر 2بانک زود تر از 1هفته تمکن مالی لاتین نمیدن تو شهر ما.
میگن نهایت گواهی تمکن مالی رو بهت میدیم ببری دارالترجمه واست ترجمه کنه سریعتر کارت راه میوفته تا بره تهران و بیاد.
آیا کسی گواهی تمکن مالی فارسی رو دارالترجمه برده ترجمه کنه و آیا قابل قبول بوده و هست اشکال نداره که مهر شعبه ارزی و نرخ برابری ارز نداشته باشه چون واقعآ نمی دن و من جمعه پرواز دارم.

2.سند خونمون رو بردم میگن حتمآ باید استعلام از شهرداری دارایی و جاهای دیگه بشه کم و کم خیلی خوش شانس باشی 1هفته که بهش نمی رسم فقط گفت که وکالت بلاعزل با 55 هزار تومان و 3شنبه بیا 2 یا 3 ساعته حاضر می کنن واسم.
آیا همین وکالت بلاعزل و ترجمه ش قابل قبوله؟؟ این کار رو انجام بدم؟؟؟
سند سرقفلی مغازم رو به Lease Contract ترجمه کرده و سند سربی نداره یک برگه دفتر اسناد رسمی هست آیا به درد میخوره؟؟؟

دمتون گرم باز منو میبخشین اگه سوال تکراری هست اگه دوست دارین جواب منو دادین پیام منو حذف کنید.
یه دنیا ممنون

دوست عزیز، به نظر من شما باید به یکی از شعب بانک پارسیان که شعبه ارزی هم هست مراجعه کنید، اگه بانک درستی برید، گواهی تمکن مالی کمتر از یک ساعت طول میکشه و خودش انگلیسیه و نیازی به ترجمه نداره.
تشکر کنندگان: Solitude
(2012-08-19 ساعت 06:11)alirezagh نوشته:  
(2012-08-19 ساعت 03:35)Solitude نوشته:  دوستای خوبم سلام من می خوام که منو خیلی زود راهنمایی کنید در شرایط کاملآ بهرانی به سر می برم. 9روز دیگه وقت سفارت واسم زده KCC یعنی 2شنبه 27 اگست. جمعه پرواز دارم. 24روم.
طبق برنامه ریزی و ایمیلی که KCC به من در پیگیریهام داده بود گفته بودن که واسه سپتامبر دارن واسم برنامه ریزی می کنن واسه مصاحبه ولی انکارا وقتا پر بود و شلوغ یهو منو انداختن ابوظبی 20 روز جلوتر.

حالا من بعد تعطیلات عید 3شنبه تا 5 شنبه وقت دارم که این کارا رو که نکردم بکنم و راهنمایی می خوام فوری.
پیشاپیش معذرت می خوام اگه تکراری هست سوالم چون دیگه واقعآ وقت ندارم سرچ کنم باز با این حال این کارو می کنم.

1.تمکن مالی بانک پارسیان و پاسارگاد که حساب دارم هر 2بانک زود تر از 1هفته تمکن مالی لاتین نمیدن تو شهر ما.
میگن نهایت گواهی تمکن مالی رو بهت میدیم ببری دارالترجمه واست ترجمه کنه سریعتر کارت راه میوفته تا بره تهران و بیاد.
آیا کسی گواهی تمکن مالی فارسی رو دارالترجمه برده ترجمه کنه و آیا قابل قبول بوده و هست اشکال نداره که مهر شعبه ارزی و نرخ برابری ارز نداشته باشه چون واقعآ نمی دن و من جمعه پرواز دارم.

2.سند خونمون رو بردم میگن حتمآ باید استعلام از شهرداری دارایی و جاهای دیگه بشه کم و کم خیلی خوش شانس باشی 1هفته که بهش نمی رسم فقط گفت که وکالت بلاعزل با 55 هزار تومان و 3شنبه بیا 2 یا 3 ساعته حاضر می کنن واسم.
آیا همین وکالت بلاعزل و ترجمه ش قابل قبوله؟؟ این کار رو انجام بدم؟؟؟
سند سرقفلی مغازم رو به Lease Contract ترجمه کرده و سند سربی نداره یک برگه دفتر اسناد رسمی هست آیا به درد میخوره؟؟؟

دمتون گرم باز منو میبخشین اگه سوال تکراری هست اگه دوست دارین جواب منو دادین پیام منو حذف کنید.
یه دنیا ممنون

دوست عزیز، به نظر من شما باید به یکی از شعب بانک پارسیان که شعبه ارزی هم هست مراجعه کنید، اگه بانک درستی برید، گواهی تمکن مالی کمتر از یک ساعت طول میکشه و خودش انگلیسیه و نیازی به ترجمه نداره.

ممنون از راهنماییت من شهرستان هستم رشت.
آیا شهرستان شعبه ارزی داره یا باید برم تهران ؟؟
فرصتی ندارم واسه تهران رفتن
کیس #: AS1xxx1

ارسال فرمها: 07/19/2012
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 08/27/2012
تاریخ دریافت ویزا: 08/29/2012

از 10/17/2012 در آمریکا
تشکر کنندگان:
(2012-08-19 ساعت 06:15)Solitude نوشته:  دوست عزیز، به نظر من شما باید به یکی از شعب بانک پارسیان که شعبه ارزی هم هست مراجعه کنید، اگه بانک درستی برید، گواهی تمکن مالی کمتر از یک ساعت طول میکشه و خودش انگلیسیه و نیازی به ترجمه نداره.

ممنون از راهنماییت من شهرستان هستم رشت.
آیا شهرستان شعبه ارزی داره یا باید برم تهران ؟؟
فرصتی ندارم واسه تهران رفتن
[/quote]

من این سه تا رو پیدا کردم، البته حتما" زودتر پیگیری کن که اگه باهات همکاری نکردند زمان رو از دست نداده باشی.

مطهري‌رشـت
کد شعبه: 2011
رئيس شعبه: آقاي رحمتي
شهر: رشت
نشاني: خيابان شهيد مطهري- پلاک 333 و 335
تلفن: 6-3235055-0131 , 3236068
نمابر: 3235058-0131
باجه ارزی: دارد

گلساررشت
کد شعبه: 2020
رئيس شعبه: آقاي توکلي جنتي
نشاني: خيابان گلسار رشت – مجتمع تجاري مصلي
تلفن: 6-7239852-0131
نمابر: 7229892-0131

خيابان لاکانـي رشــت
کد شعبه: 2070
رئيس شعبه: آقاي فرحناک لاقاني
نشاني: جبهه شرقي خيابان لاکاني (22بهمن)
تلفن: 2243536 , 2242036 , 2243736 , 2221133-0131
نمابر: 2247520-0131
تشکر کنندگان: saljoogh ، Solitude ، الهه سابق
واقعآ ممنون از محبتی که داشتی به من.

سوء پیشینه الزامیه؟
و این که این مدارکی که من ترجمه دادم همراه ترجمه هر مدرک یک کپی هست از اون مدرک دیگه نیازی به گرفتن کپی اضافه نیست دیگه؟؟
و در نهایت کدوم صفحه پاسپورتو باید امضاء کنم؟؟؟

این لطف شما و بچه های مهاجر سرا رو هیچ وقت فراموش نمی کنم.
کیس #: AS1xxx1

ارسال فرمها: 07/19/2012
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 08/27/2012
تاریخ دریافت ویزا: 08/29/2012

از 10/17/2012 در آمریکا
تشکر کنندگان: 3rip
(2012-08-19 ساعت 17:25)Solitude نوشته:  واقعآ ممنون از محبتی که داشتی به من.

سوء پیشینه الزامیه؟
و این که این مدارکی که من ترجمه دادم همراه ترجمه هر مدرک یک کپی هست از اون مدرک دیگه نیازی به گرفتن کپی اضافه نیست دیگه؟؟
و در نهایت کدوم صفحه پاسپورتو باید امضاء کنم؟؟؟

این لطف شما و بچه های مهاجر سرا رو هیچ وقت فراموش نمی کنم.

اگه بیش از 6 ماه زندگی کردی بغیر از ایران سوپیشینه لازمه. وگرنه سوپیشینه ایران رو قبول نمیکنن.نه لازم نیست بغیر از همه صفحات شناسنامه که باید تو اون کچی مربوط به ترجمه باشه. کپی تمام صفحات پاسپورت.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: Solitude ، الهه سابق
مثلا امکان داره من که 19 سالمه و تازه مدرک پیش دانشگاهی گرفتم و یک نفرم بیشتر نیستم بگن که مثلا چون جوونه شاید دووم نیاره و باید اسپانسر داشته باشه ؟ البته حساب بانکیم خوبه و بابام سند خونه هم به نامم میکنه .
کیس نامبر :2013AS39XX..کنسولگری : انکارا. .کارنت شدن : ژانویه.مدرک : پیش دانشگاهی.تعداد افراد کیس : 1نفر.تاریخ مصاحبه : هفته اول فوریه.نتیجه:کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2012-08-22 ساعت 22:07)miladswat نوشته:  مثلا امکان داره من که 19 سالمه و تازه مدرک پیش دانشگاهی گرفتم و یک نفرم بیشتر نیستم بگن که مثلا چون جوونه شاید دووم نیاره و باید اسپانسر داشته باشه ؟ البته حساب بانکیم خوبه و بابام سند خونه هم به نامم میکنه .

دوست عزیز من خودم دیدم که تو سفارت به کسانی که میگفتند قصد ادمه تحصیل دارند گفتند اسپانسر بیار بردن پول و سند خونه برای یه جوون مثل شما که سابقه کارم نداره شک برانگیزند پس زیاد تو حسابت پول نذار.ایشااله که ازت اسپانسر نمی خوان.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان:
(2012-08-22 ساعت 22:07)miladswat نوشته:  مثلا امکان داره من که 19 سالمه و تازه مدرک پیش دانشگاهی گرفتم و یک نفرم بیشتر نیستم بگن که مثلا چون جوونه شاید دووم نیاره و باید اسپانسر داشته باشه ؟ البته حساب بانکیم خوبه و بابام سند خونه هم به نامم میکنه .
با توجه به سنت و اینکه تازه مدرک پیش دانشگاهی گرفتی و نمیدونم سربازی هم رفتی یا نه و احتمال زیاد جایی هم کار نکردی حساب بانکی ببر میخوام اینو بگم حساب بانکی را طوری ببر که معقول باشه و جوری نباشه که شک برانگیز باشه طوری که خط فقر امریکا یا سقف مورد نظر سفارت را رعایت کنی کافیه در مورد سند خونه هم به نظر من اگه سند خونه به اسم خودت ببری به نظر من شک برانگیزه و ممکنه سفارت این احتمال رو بده که این سند صوری و نمایشی به اسمت شده
تشکر کنندگان: hadiseh.t
امار خط فقر امریکا در سال 2012 Recent poverty rate and guidelinesUnited States Department of Health and Human Services (HHS) figures for poverty in 2012[5] Persons in
Family Unit 48 Contiguous States
and D.C. Alaska Hawaii
1 $11,170 $13,970 $12,860
2 $15,130 $18,920 $17,410
3 $19,090 $23,870 $21,960
4 $23,050 $28,820 $26,510
5 $27,010 $33,770 $31,060
6 $30,970 $38,720 $35,610
7 $34,930 $43,670 $40,160
8 $38,890 $48,620 $44,710
Each additional
person adds $3,960 $4,950 $4,550

The poverty guideline figures are not the figures the Census Bureau uses to calculate the number of poor persons. The figures that the Census Bureau uses are the poverty thresholds. The Census Bureau provides an explanation of the difference between poverty thresholds and guidelines.[15] The Census Bureau uses a set of money income thresholds that vary by family size and composition to determine who is in poverty.[14] The 2010 figure for a family of 4 with no children under 18 years of age is $22,541, while the figure for a family of 4 with 2 children under 18 is $22,162.[16] For comparison, the 2011 HHS poverty guideline for a family of 4 is $22,350.
تشکر کنندگان:
(2012-08-23 ساعت 03:04)shahyad نوشته:  
با توجه به سنت و اینکه تازه مدرک پیش دانشگاهی گرفتی و نمیدونم سربازی هم رفتی یا نه و احتمال زیاد جایی هم کار نکردی حساب بانکی ببر میخوام اینو بگم حساب بانکی را طوری ببر که معقول باشه و جوری نباشه که شک برانگیز باشه طوری که خط فقر آمریکا یا سقف مورد نظر سفارت را رعایت کنی کافیه در مورد سند خونه هم به نظر من اگه سند خونه به اسم خودت ببری به نظر من شک برانگیزه و ممکنه سفارت این احتمال رو بده که این سند صوری و نمایشی به اسمت شده
با توجه به این که اسپانسر جور کردن کمی سخته واحتمالا خودتونم در جریان هستید که چجوری هست من میخواستم بدون اسپانسر و فقط با پول و سند کارمو انجام بدم . پس با این احوال من باید برم دمبال اسپانسر ؟
کیس نامبر :2013AS39XX..کنسولگری : انکارا. .کارنت شدن : ژانویه.مدرک : پیش دانشگاهی.تعداد افراد کیس : 1نفر.تاریخ مصاحبه : هفته اول فوریه.نتیجه:کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2012-08-23 ساعت 09:01)miladswat نوشته:  
با توجه به سنت و اینکه تازه مدرک پیش دانشگاهی گرفتی و نمیدونم سربازی هم رفتی یا نه و احتمال زیاد جایی هم کار نکردی حساب بانکی ببر میخوام اینو بگم حساب بانکی را طوری ببر که معقول باشه و جوری نباشه که شک برانگیز باشه طوری که خط فقر آمریکا یا سقف مورد نظر سفارت را رعایت کنی کافیه در مورد سند خونه هم به نظر من اگه سند خونه به اسم خودت ببری به نظر من شک برانگیزه و ممکنه سفارت این احتمال رو بده که این سند صوری و نمایشی به اسمت شده
با توجه به این که اسپانسر جور کردن کمی سخته واحتمالا خودتونم در جریان هستید که چجوری هست من میخواستم بدون اسپانسر و فقط با پول و سند کارمو انجام بدم . پس با این احوال من باید برم دمبال اسپانسر ؟

نه لازم نیست دوست عزیز اگه بخوان بهت میگن و شما وقت دارید بعدش اگه لازم شد بری دنبالش ایشااله که لازم نمی شه ولی بهر حال همه چیز رو بایذ پیش بینی کرد.

تشکر کنندگان:
(2012-08-23 ساعت 11:46)hadiseh.t نوشته:  

نه لازم نیست دوست عزیز اگه بخوان بهت میگن و شما وقت دارید بعدش اگه لازم شد بری دنبالش ایشااله که لازم نمی شه ولی بهر حال همه چیز رو بایذ پیش بینی کرد.

دوست خوبم سلام ، قبل از هر چیزی از شما عذر خواهی میکنم . فدات شم از این راهنماییها نکن !!! الآن ماه آگست هستش ، و ماه بعد سپتامبر که پایان مهلت صدور ویزاست !!! ایشون دیگه کی باید بیاد دنبال اسپانسر !!! تا اسپانسر هم مدارک بخواد تهیه کنه و بفرسته خودش کلی طول و تفسیر داره . آیا شما میدونید که اسپانسر باید چه مراحلی رو بگذرونه تا بتونه یکی رو ساپورت کنه ؟ به نظر من همون بانک استیدمنت منطقی رو تهیه کنه بهتره . اگه آفیسر بگه از کجا آوردی ؟ خیلی راحت بگه پدرم داده . عمراً اگه آفیسر بگه که چرا پدرت کمکت کرده !! مگه میشه پدری به فرزندش در هر جای دنیا کمک نکنه ؟ پس دقت کنید که راهنماییهای شما موثر و دقیق و منطقی باشه . موفق باشید .
تشکر کنندگان: alonak
(2012-08-24 ساعت 08:51)afshin4749 نوشته:  
(2012-08-23 ساعت 11:46)hadiseh.t نوشته:  

دوست خوبم سلام ، قبل از هر چیزی از شما عذر خواهی میکنم . فدات شم از این راهنماییها نکن !!! الآن ماه آگست هستش ، و ماه بعد سپتامبر که پایان مهلت صدور ویزاست !!! ایشون دیگه کی باید بیاد دنبال اسپانسر !!! تا اسپانسر هم مدارک بخواد تهیه کنه و بفرسته خودش کلی طول و تفسیر داره . آیا شما میدونید که اسپانسر باید چه مراحلی رو بگذرونه تا بتونه یکی رو ساپورت کنه ؟ به نظر من همون بانک استیدمنت منطقی رو تهیه کنه بهتره . اگه آفیسر بگه از کجا آوردی ؟ خیلی راحت بگه پدرم داده . عمراً اگه آفیسر بگه که چرا پدرت کمکت کرده !! مگه میشه پدری به فرزندش در هر جای دنیا کمک نکنه ؟ پس دقت کنید که راهنماییهای شما موثر و دقیق و منطقی باشه . موفق باشید .

دوست عزیز باید بگم که اولا ایشون 2013 ایه نه 2012 ای دوما من چیزی که به ایشون گفتم اصلا با حرف شما منافات نداره منم گفتم حساب بانکی ببره اگر خدایی ناکرده قبول نکردن ایشون میتونن دنبال اسپانسر باشن من این عقیدم نظر خودم نیست برید شرایط erfanism و nahid.t عزیز ببینید کاملا متوجه میشیدکه من چرا این حرف و زدم من با عرفان تو هتل بودم و شرایطش دقیقا همین بود گواهی تمکن مالی 50 میلیونی برده بود و دانشجو بود و تا حالا کار نکرده بود ازش اسپانسر خواستن پس نتیجه میگیریم در ابتدا همون تمکن مالی رو ببره و ایشااله که مشکلی پیش نمیاد .

تشکر کنندگان: alonak
سلام به دوستان گل مهاجر سرا من تازه با این سایت آشنا شدم و کلا با مقوله لاتاری البته شنیده بودم اما نه به این عمیقی می خواستم ببینم در سال چند نفر انتخاب میشن یا برنده میشن اگه سوالم در این جا اشتباه هست آدرس دقیق موضوع مرتبط با سوال رو بدین
یه دنیا تشکر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان