کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام

شاید شما هم بدونید ولی گفتم بهتره اینجا مطرح کنم turkish air یه نوع بلیط داره که قیمتش 319 تومان هست حتی ارزانتر از ایران ایر تنها عیبی که داره اینه که شما اگه بلیطتون رو کنسل کنید پولی براتون بر نمی گرده .ولی تعویض تاریخ 70 دلاره.
ما اول رفتیم جزیره بهشت ولی اونجا گفت اصلا همچین چیزی وجود نداره!!!!!!!! در حالیکه از چند جای دیگه قبلا قیمت گرفته بودیم .بعد رفتیم یه آژانس دیگه گرفتیم.فقط آژانسی گفت چون ارزونتره زودتر پر میشه
تشکر کنندگان: vroom ، frozen mind ، tamanna ، parsy631 ، SH1A2R3 ، MAHDI2012 ، arman_m ، امیر مهاجر ، amir0_0amir ، Solitude
(2011-11-16 ساعت 21:57)adambarfi نوشته:  سلام

شاید شما هم بدونید ولی گفتم بهتره اینجا مطرح کنم turkish air یه نوع بلیط داره که قیمتش 319 تومان هست حتی ارزانتر از ایران ایر تنها عیبی که داره اینه که شما اگه بلیطتون رو کنسل کنید پولی براتون بر نمی گرده .ولی تعویض تاریخ 70 دلاره.
ما اول رفتیم جزیره بهشت ولی اونجا گفت اصلا همچین چیزی وجود نداره!!!!!!!! در حالیکه از چند جای دیگه قبلا قیمت گرفته بودیم .بعد رفتیم یه آژانس دیگه گرفتیم.فقط آژانسی گفت چون ارزونتره زودتر پر میشه

من از دفتر ترکیش تو برج سایه گرفتم 314
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: frozen mind ، vroom ، adambarfi ، SH1A2R3 ، امیر مهاجر ، Solitude
سلام
پرواز ترکیش رفت و برگشت و هتل ددمان (7 روز) 920 تومان
به نظرتون خوبه یا سرم کلاه گذاشتن؟
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، tamanna ، امیر مهاجر
لیره را بانکهای داخلی میدن؟ برای سفر حدودا چه قدر لیره باید همراهمون باشه؟ اگه مجبور باشیم در ترکیه لیره بگیریم صرافی نزدیک سفارت وجود داره؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، امیر مهاجر
(2011-11-18 ساعت 23:13)Mehrafarin نوشته:  سلام

سلام
دوست عزيز هتل ددمان را شبي چند گرفتيد؟سينگل يا دابل؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، امیر مهاجر
(2011-11-19 ساعت 09:05)adambarfi نوشته:  

سلام
دوست عزيز هتل ددمان را شبي چند گرفتيد؟سينگل يا دابل؟

من تور گرفتم بلیط و هتل با هم. اتاق دوتخته.
مبلغی که گفتم برای هر نفر هست.
تشکر کنندگان: 3rip ، SH1A2R3 ، امیر مهاجر
دوستان عزیزی که روز یکشنبه 13 آذر ( 4 دسامبر ) با ایران ایر به آنکارا پرواز دارند توجه کنند که ساعت پرواز از ساعت 18:30 به ساعت 4 صبح تغییر کرده . ( هواپیما 14:30 ساعت زودتر پرواز میکنه )
یعنی طبق برنامه قبلی شما می بایست عصر روز یکشنبه فرودگام امام می بودید اما حالا باید شنبه آخر شب ( بامداد روز یکشنبه ) فرودگاه امام باشید.
به همین ترتیب ساعت پرواز برگشت به تهران از آنکارا هم تغییر کرده.

برای اطلاعات بیشتر با اطلاعات ایران ایر یا آژانس هواپیمایی که بلیط تهیه کردید تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: outlaw ، frz61 ، FREE BIRD ، 3rip ، SH1A2R3 ، tamanna ، edge ، امیر مهاجر ، amir0_0amir ، Solitude
سلام دوستان عزیز
سفرنامه نمینویسم چون همه اش تکراری میشه .. روند اداری همون هست ! ...
0. ما وقتی رفتیم امام خمینی (گیت دوم) قسمت ایرانی ها ، صف طولانی بود ! اکثرا اروپا و ... میرفتن و بیشترشون هم دیرشون شده بود ! پس 2.5 ساعت قبل برید فرودگاه ...
1. به نظرم همون روزی که پرواز دارید ( ترکیش ایر ) ، ظهرش وقت دکتر بگیرید ! چون کار خاصی نداره و همچنین پرواز هم دقیقا سر وقت انجام میشن !
2.پاسپورت هاتون رو (صفحه ی دوم) امضا کنین ! خیلی جاها به دردتون میخوره ! مخصوصا مطب دکتر و ... (از روی پاسپورت امضا شده هم کپی بگیرین و بفرستین سفارت ..)
3. آنکارا شهر گرونیه ! فوق العاده سر ! کاپشن و شال و ... حتما ببرید !
4. قیمت اتاق های 3 تخته ی هتل سیاو (Siyav) و هتل اوزیلهان باهم برابرن ! ولی هتل سیاو تر و تمیز تره ! اما قیمت 1 تخته و 2 تخته ی اوزیلهان ارزون تره !
5. روبروی هتل اوزیلهان یک رستوران هست که روی شیشه اش نوشته غذاهای ایرانی با ... اسلامی ! قیمت هاش مناسبه !
6. اگه قرار خرید کنید و رفتین ANKAmall ، پایین ترین طبقه (زیر زمین) ، فروشگاه Defacto قیمت هاش مناسبه ! البته داخل شهر هم شعبه داره اما ...
7. نزدیک هتل ، نمایندگی LC WALKIKI هست به مختصات 39.917902,32.855764 توی گوگل سرچ کنید ... اینجا هم ارزونه !
8. صبح روز مصاحبه زودتر برین اول صف بایستید ! اگه دیر رفتین حتما پاسپورتون رو ببرید شخصا بدین به .....
9.برای برگشت بلیط ترکیش نخرین ! چون اگه بخواین عوض کنین ، نفری 215 دلار ضرر میکنین ! پس برای برگشت برنامه نریزین ! چون ممکنه همه تون ویزا بگیرین بعد پاسپورت هاتون رو سفارت نگه میداره تا 3-4 روز ! یعنی تمام اعضای خانواده بایستی بمونن ! ما واقعا شانس اوردیم کلیر خوردیم ...
10. اگه میتونین یه کتری برقی مسافرتی (Behi) بگیرین (20 تومان) ، و یه تعدادی چای کیسه ای ... اونجا چای و .. خیلی گرونه مخصوصا هتل ...
11. هتل سیاو سشوار داره ! با خودتون نبرید ! میتونید برای سفارت گوشی ببرین اما خاموش ...
12. قیمت دونر (کباب ترکی) بین 5 تا 10 لیر متغیره ! مک دونالت (بعد از Kizilay) حدود 12 لیر ! طبقه چهارم آنکامال مرکز فست فود داره !

13. اصل ترجمه ها رو بفرستین به سفارت ، اگه کپی بفرستید باید اصل ترجمه هارو ببرین که باعث افزایش مدت کلیر میشه (احتمالا) !
14. اونجا به جای خرید آب پرتقال و ... 1.5 لیر ! پرتقال کیلویی 2 لیره ! اون رو بخرید با صرفه تره !
15. آب معدنی 6 لیتری (2 لیری) بخرید به جای 1.5 لیتری (1 لیری) ! با صرفه تره
16.برای مسافت های کوتاه سعی کنید اتوبوس سوار نشید ! سوار که بشید باید نفری 2 لیر بدید !
17.مترو هر کارتش 2 لیره ! دو بار قابل استفاده است !
18. Ulus بافت قدیمی آنکاراست ! بپرسید Haji bayram کجاست میگن ! کنار مقبره اش باقی مانده ی کلیسای قدیمی دوره ی بیزانس هست !
19. حتما یه نقشه تهیه کنید ! کنار مطب دکتر ، کتاب فروشی DOST ، نقشه داره (6لیر)
20. اگه رفتین Anitabi (مقبره آتاتورک) با مترو برین و وقتی گردشتون تموم شد از در عقب بیرون میایید که فاصله ی زیادی تا هتل اوزیلهان و سیاو ... نداره ! پیاده برگردین (نقشه داشته باشین).
21.موقع مصاحبه بخندید و خودمونی باشین ! نترسین استرسم نداشته باشین ! بیخیال باشین.
22. بعضی فروشگاه ها اگه فاکتور خرید نگیرین و چیزی بخرین 20 لیری کمتر میدن ! چون اگه فاکتور بزنن باید به دولت مالیات بدن و ... پس اگه ترکیتون خوبه میتونید این رو متذکر بشین !
23. اگه پروازتون آنکارا - استانبول - تهران هست (موقع برگشت) و از ترکیش ایرم هست ! وقتی به فرودگاه استانبول رسیدین سریع برین طبقه دوم و به بخش International تا برسین اونجا طول میکشه و 1 ساعت هم بیشتر وقت ندارین ! سریعا اقدام کنین بهتره ! وقت استراحت ندارین !

با تشکر از همه ی دوستان که صمیمانه کمک کردن تا این پروسه ... امیدوارم همه ی ما زودتر کلیر بشیم.
تاریخ رویت قبولی در سایت: July 23 2012
کیس نامبر : ***8
ارسال فرمهای سری اول: August 2011
کنسولگری : Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: October 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: Sept 2011
تاریخ مصاحبه : November 2011
تاریخ کلیر شدن : January 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2012
دریافت گرین کارت : May 2012
سلام دوستان خوبم ،
من الآن در شهر زیبای آنکارا هستم و هوای بسیار سردی رو داریم تجربه میکنیم که به قول خودشون هنوز هوا گرمه و انقدر سرد نشده ولی .........
خب بریم سر اصل مطلب . قبلش کلی نوشتم و سیو نشد و با دلی اندوه بار شروع کردم به نوشتن دوباره . ما در ساعت 12.30 چهارشنبه شب به سمت فرودگاه امام حرکت کردیم در ساعت 1.30 کارت پرواز گرفتیم و بارمون رو تحویل دادیم . بعد از اون تا ساعت 3.45 استراحت کردیم و کمی هم خوردنی میل فرمودیم و روی صندلیهای تخت خوابی لم دادیم . بعد از اون ساعت 3.45 سوار هواپیما شدیم و ساعت 4.30 بدون تاخیر پرواز کردیم . پرواز خیلی خوبی بود و در ساعت تقریبا 6.30 رسیدیم فرودگاه آنکارا . با کمی توقف و دیدن فروشگاه به سمت اتوبوسهای هاواش رفتیم . اینو بگم که دوستان اتوبوس هاواش اصلا به درد خانواده ها نمیخوره ، چرا ؟ چون همون هزینه رو خواهد . از فرودگاه تا مرکز شهر نفری 10 لیر و از اونجا تا هتل ددمان هم نفری 10 لیره در نتیجه ما با تاکسی به راحتی 60 لیره دادیم و اومدیم هتل . اما برای خانواده های دو نفره و دوستان مجرد کاملا به صرفه هستش . هرچند که تا حرکت کنه آدم رو دق کش میکنه . خب بریم سر اصل مطلب Tongue
ساعت 8.30 رسیدیم هتل ددمان ، عجب هتلی ..... دمش گرم . تمیز و خوب . اونجا وسایلمون رو تحویل انبار دادیم و با کمی استراحت و خوردن صبحانه به سمت مطب دکتر اونجان حرکت کردیم .
ساعت 9 مطلب بودیم با اینکه قبلا برای ساعت 11 وقت دکتر گرفته بودیم ، ولی هیچ مشکلی پیش نیومد و من و همسرم کارامون به خوبی انجام شد و دخترم موند برای امروز یعنی 25/11/2011 اما یه نکته رو بگم که به لطف سوتی یکی از همسفرامون که در مورد واکسن آبله خرابکاری کرده بود و دکتر رو به شک انداخته بود با عث شد که ما 120 دلار اضافه برای تست آنتی بادی بدیم . ایشون وقتی به دکتر مراجعه کرده بودن ازشون سوال شده بود که واکسن آبله رو زدین یا نه ایشون فرموده بودن که خیر تست دادم و پاستور اونو وارد کارتم کرده بود که ........................... !!!! دکتر هم شک کرده بود و از اون به بعد برای همه تست مینویسه . بگذریم تا امروز 540 دلار پیاده شدیم . ای نامردا !!!! دکتر آدم مهربونی هستش و فارسی رو هم خیلی خوب بلده و اصلا نگرانی هم نداره . منشی ایشون هم که دو نفر هستن یکیشون باردار و دیگر کمی مسن تر هستش خیلی مهربون و خوش برخورد هستن . خلاصه کارمون تموم شد و اومدیم یه چیز بزنیم تو رگ رفتیم کنار خیابون و یه غذای محلی زدیم تو رگ و نفری 3.5 لیر دادیم . اینجا غذاهای محلی و خیابونیشون از 3.5 لیر شروع میشه تا 10 لیر ( البته با احتساب مالیات ) . خب بگذریم رستوران ایرانی هم اینجا هستش که البته غذاشون کیفیتی نداره . اما رستورانهای خوبش از 8 لیره به بالا شروع میشه . خب اینو هم بگم که غیر از ما سه خانواده دیگه هم که کیس لاتاری بودن اومده بودن دکتر . من علاقه داشتم که با اونا ارتباط برقرار کنم ولی تصور کردم که اونا تمایلی در این خصوص ندارن و من هم این کار رو نکردم . نمیدونم که از اعضای مهاجر سرا بودن یه نه ولی یکی از خانواده ها یه زوج جوان بدون فرزند یکی هم با یک فرزند و دیگری که نسبتا هم مسن بودن با دو فرزند پسر . خب دوستا الان با دخترم میخوایم بریم تنی به استخر بزنیم !!! کاری ندارین ؟ راستی اگه به هتل ددمان میاین زحمت حمل یه جسم سنگین به اسم لب تاپ رو نکشین اینجا خودش کافی نت داره چه کافی نتی !!!!! . الان اینجا صدای خانومی رو شنیدم که در مورد سفارت و چیزای دیگه با کسی در ایران صحبت میکرد ، خواستم که برم باهاش صحبت کنم که رفته بود . راستی اینو بگم اینجا به غیر از بعضی از آدمهای هتل و مطب دکتر به اندازه بیست و پنجزار انگلیسی نمیدونن ، اما با ایما و اشاره ایرانی خیلی خوب متوجه میشن که چه دردی داری . جالبه نه !!!!!!!! . هوای اینجا خیلی سرده ولی خودشون میگن که هنوز انقدر سرد نشده .... ما که یخ بستیم . خب تا بعد که بریم سفارت . بچه ها یادم میاد که بچه های 2011 در این موارد باهم خیلی تعامل داشتن ولی ما 2012 ییها چرا انقدر محتاط هستیم ؟ من از کسی توقع ندارم و نیاز هم به کسی ندارم چون مهاجرسرا خودش یه دایرکتوری عظیمی از اطلاعات هست . اما بودن دوستان مهاجرسرایی با هم در اینجا یه قوت قلب هستش . به هر صورت ازتون خواهش میکنم برامون دعا کنید که در این پرسه موفق باشیم و ویزا بگیریم . انشا الله . خب دوستان تا بعد خداحافظ . اگه سوالی داشتین بپرسین در خدمتم . موفق باشید .
تشکر کنندگان: vroom ، 3rip ، AMI4SAL ، FREE BIRD ، sima s ، parsy631 ، t.azimaie ، outlaw ، storagemeter ، Man ، sal ، tamanna ، cmbt ، mansour*** ، edge ، majid89 ، tenesi ، success ، kamranjon ، ladanlove ، shervn ، arman_m ، amir0_0amir ، MPU ، Solitude ، r_ent ، Ali DV-2013
(2011-11-25 ساعت 12:52)afshin4749 نوشته:  سلام دوستان خوبم ،
من الآن در شهر زیبای آنکارا هستم و هوای بسیار سردی رو داریم تجربه میکنیم که به قول خودشون هنوز هوا گرمه و انقدر سرد نشده ولی .........
خب بریم سر اصل مطلب . قبلش کلی نوشتم و سیو نشد و با دلی اندوه بار شروع کردم به نوشتن دوباره . ما در ساعت 12.30 چهارشنبه شب به سمت فرودگاه امام حرکت کردیم در ساعت 1.30 کارت پرواز گرفتیم و بارمون رو تحویل دادیم . بعد از اون تا ساعت 3.45 استراحت کردیم و کمی هم خوردنی میل فرمودیم و روی صندلیهای تخت خوابی لم دادیم . بعد از اون ساعت 3.45 سوار هواپیما شدیم و ساعت 4.30 بدون تاخیر پرواز کردیم . پرواز خیلی خوبی بود و در ساعت تقریبا 6.30 رسیدیم فرودگاه آنکارا . با کمی توقف و دیدن فروشگاه به سمت اتوبوسهای هاواش رفتیم . اینو بگم که دوستان اتوبوس هاواش اصلا به درد خانواده ها نمیخوره ، چرا ؟ چون همون هزینه رو خواهد . از فرودگاه تا مرکز شهر نفری 10 لیر و از اونجا تا هتل ددمان هم نفری 10 لیره در نتیجه ما با تاکسی به راحتی 60 لیره دادیم و اومدیم هتل . اما برای خانواده های دو نفره و دوستان مجرد کاملا به صرفه هستش . هرچند که تا حرکت کنه آدم رو دق کش میکنه . خب بریم سر اصل مطلب Tongue
ساعت 8.30 رسیدیم هتل ددمان ، عجب هتلی ..... دمش گرم . تمیز و خوب . اونجا وسایلمون رو تحویل انبار دادیم و با کمی استراحت و خوردن صبحانه به سمت مطب دکتر اونجان حرکت کردیم .
ساعت 9 مطلب بودیم با اینکه قبلا برای ساعت 11 وقت دکتر گرفته بودیم ، ولی هیچ مشکلی پیش نیومد و من و همسرم کارامون به خوبی انجام شد و دخترم موند برای امروز یعنی 25/11/2011 اما یه نکته رو بگم که به لطف سوتی یکی از همسفرامون که در مورد واکسن آبله خرابکاری کرده بود و دکتر رو به شک انداخته بود با عث شد که ما 120 دلار اضافه برای تست آنتی بادی بدیم . ایشون وقتی به دکتر مراجعه کرده بودن ازشون سوال شده بود که واکسن آبله رو زدین یا نه ایشون فرموده بودن که خیر تست دادم و پاستور اونو وارد کارتم کرده بود که ........................... !!!! دکتر هم شک کرده بود و از اون به بعد برای همه تست مینویسه . بگذریم تا امروز 540 دلار پیاده شدیم . ای نامردا !!!! دکتر آدم مهربونی هستش و فارسی رو هم خیلی خوب بلده و اصلا نگرانی هم نداره . منشی ایشون هم که دو نفر هستن یکیشون باردار و دیگر کمی مسن هستش خیلی مهربون و خوش برخورد هستن . خلاصه کارمون تموم شد و اومدیم یه چیز بزنیم تو رگ رفتیم کنار خیابون و یه غذای محلی زدیم تو رگ و نفری 3.5 لیر دادیم . اینجا غذاهای محلی و خیابونیشون از 3.5 لیر شروع میشه تا 10 لیر ( البته با احتساب مالیات ) . خب بگذریم رستوران ایرانی هم اینجا هستش که البته غذاشون کیفیتی نداره . اما رستورانهای خوبش از 8 لیره به بالا شروع میشه .

افشین جان بوی ویزای یکضرب میاد Wink
تشکر کنندگان: outlaw ، afshin4749 ، vroom ، tamanna ، arman_m ، امیر مهاجر ، amir0_0amir
سلام
خسته نباشید
ما بخاطر پایین بودن وسع مالیمون هتل بیوک ارشان رو از آژانس رزرو کردیم، خواستیم هتل اوزیلهان رو رزرو کنیم که هیچکدام از آژانسها با اون هتل کار نمیکردن،انقد دوستان در مورد هتل بیوک ارشان بد گفتن حالا نگرانم از دوستانی که به این هتل رفتن سوالی داشتم!!امکانات هتل برام مهم نیست ولی از لحاظ نظافت و تمیزی این هتل در چه حدی یه !خواهش میکنم توضیح بدید اگه غیرقابل تحمله برم کنسل کنم وقتی رفتم آنکارا اوزیلهان رو اوکی کنم!!!!
تشکر کنندگان: 3rip ، tamanna ، afshin4749 ، frozen mind ، behzad7 ، امیر مهاجر ، amir0_0amir
(2011-11-25 ساعت 13:40)n.torabi65 نوشته:  سلام
خسته نباشید
ما بخاطر پایین بودن وسع مالیمون هتل بیوک ارشان رو از آژانس رزرو کردیم، خواستیم هتل اوزیلهان رو رزرو کنیم که هیچکدام از آژانسها با اون هتل کار نمیکردن،انقد دوستان در مورد هتل بیوک ارشان بد گفتن حالا نگرانم از دوستانی که به این هتل رفتن سوالی داشتم!!امکانات هتل برام مهم نیست ولی از لحاظ نظافت و تمیزی این هتل در چه حدی یه !خواهش میکنم توضیح بدید اگه غیرقابل تحمله برم کنسل کنم وقتی رفتم آنکارا اوزیلهان رو اوکی کنم!!!!

نگران نباشین. در مقایسه با هتلهای ایران خیلی هم خوبه. من قبلا سه هفته اونجا موندم و راضی هستم. تنها حرکتی که ازشون دیدم این بود که با چند نفر ایرانی به شدت برخورد کردن و میخواستن از هتل بندازنشون بیرون. علتش هم این بود که با اینکه دو بار بهشون اخطار داده شده بود ولی باز هم تو اتاقشون غذا میپختن. به نظر من هم حق با مدیر هتل بود.
2012AS14XXX
ankara
تاریخ دریافت ویزا:اول مارس 2012
تاریخ ورود به آمریکا:دوم آگوست
هزینه ها:خیلی میلیون تومن
یکماهه کلیر شدم
دیگه چیزی یادم نیست که بنویسم
Big Grin
تشکر کنندگان: 3rip ، tamanna ، afshin4749 ، saher ، arman_m ، امیر مهاجر ، amir0_0amir ، Solitude
(2011-11-25 ساعت 13:40)n.torabi65 نوشته:  سلام
خسته نباشید

الهی من بگردم ، اشکالی نداره عزیزم . اینطوری نگو دل آدم کباب میشه عزیز ، اینو بگم نمیخوای که بری اونجا زندگی کنی !!! یه چند روزی رو تحمل کن درست میشه . انشاالله با گرفتن ویزا تلخیها به شیرینیها بدل میشه . برات آرزوی موفقیت و دریافت ویزای یکضرب رو دارم . شما هم برامون دعا کنید تا چند روز دیگه وضعیت ما هم مشخص میشه . موفق باشید .

نه دوست عزیزم ، با قیمت مناسبی گرفتی . انشاالله که نتیجه خوبی سفرت داشته باشه و موفق به دریافت ویزا بشی .

تشکر کنندگان: Mehrafarin ، arman_m ، behzad7 ، امیر مهاجر
باسلام خدمت همه دوستان مهاجرسرایی خودم ،

گزارش لحظه به لحظه لیگ برتر دایورسیتی رو خدمت شما گزارش میکنم . امروز مرحله اول از این لیگ با رویا رویی دو تیم اونگان و afshin4749 آغاز گردید و با 76 بر 0 به نفع اونگان خاتمه یافت . بله جناب اونگان با دریافت 76 لیر دیگه ته جیب ما رو هم آب خالی زد و گفت دوشنبه جواب بچه هم حاضره . این مقدار هم بخاطر این بود که ایشون میخواستن به بچه واکسن آبله تزریق کنن که ما گفتیم بابا این بیچاره از مهد کودک گرفته بوده و ایشون هم فرمودند باید تست بدین . رفتیم آزمایشگاه و 76 لیر پیاده شدیم و برگشتیم نتیجه خودمون رو هم گرفتیم و برگشتیم هتل . قبل از اومدن به هتل هم رفیتم یه کافی شاپ از لج دکتر سه تا چای و آب میوه زدیم تو رگ برای تنوعش هم کیک و شیرینی ریختیم روش که شد 17 لیر .بابا اگه اینطوری پیش بره باید شماره حساب بدم تا برام گلریزون بگیرید و کرایه برگشتم رو التفات کنید . راستی این مهاجرسرا صندوق اعانه نداره ؟ بابا ما محتاجیم به خدا !!!! . دوستان خوبم بازهم برای فینال مسابقات ایالات متحده با این تیم گزارشگر خودم هستم . انشاالله گزارش این رویداد بزرگ رو در دور برگشت در سالن 70 میلیونی ایران در خدمت خواهم بود . فعلاً شب بخیر . اینجا الآن ساعت 8.03 هستش . تا درودی دیگر بدرود . موفق ، پیروز و سربلند باشید .
تشکر کنندگان: outlaw ، storagemeter ، vroom ، mamal amricaei ، Man ، 3rip ، hoseyn ، FREE BIRD ، tamanna ، cmbt ، edge ، t.azimaie ، ParsTrader ، shervn ، arman_m ، امیر مهاجر ، amir0_0amir ، MPU ، Solitude ، r_ent ، f1f
(2011-11-24 ساعت 16:38)oktay نوشته:  سلام دوستان عزیز
سفرنامه نمینویسم چون همه اش تکراری میشه .. روند اداری همون هست ! ...
0. ما وقتی رفتیم امام خمینی (گیت دوم) قسمت ایرانی ها ، صف طولانی بود ! اکثرا اروپا و ... میرفتن و بیشترشون هم دیرشون شده بود ! پس 2.5 ساعت قبل برید فرودگاه ...

سلام دوست عزيز. ممنون از سفرنامتون.شما هم مثل ما كلير خورديد. اميدوارم هممون هرچه زودتر اين پروسه كليرنس رو طي كنيم.
فقط در مورد هتل سياو ميخواستم بگم كه ما كه حدود يكماه پيش اونجا بوديم قيمتهاش خيلي ارزونتر از اوزيلهان بود. البته ما فقط اتاق دابل رو پرسيديم.
در ضمن Oktay و afshi4749 عزيز
ممنون بخاطر سفرنامه هاي زيباتون.
تاپيك "سفرنامه و تجربه مصاحبه در آنكارا" به قسمت " انجمن خصوصي" منتقل شده . دليلش مشخص نيست و لي فكر كنم اشتباهي بوده.
بهتره شما هم سفرنامه هاتون رو اونجا منتقل كنيد.
شماره کیس : 2012AS0##
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه:1نوامبر2011
كليرنس: 13 دسامبر
دريافت ويزا: 7 فوريه
ورود به امریکا: April 2012- Houston
تشکر کنندگان: 3rip ، tamanna ، afshin4749 ، arman_m ، امیر مهاجر ، amir0_0amir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان