کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
لطفا فقط گفتگوهای مربوط به تور، هتل، بلیط، ترانسفر، کرایه ماشین و .... برای سفر به ترکیه را در این تاپیک پیگیری کنید. ارسالهای غیر مرتبط پاک خواهند شد.
سلام دوستان،
ما 20 اکتبر می ریم انکارا برای مصاحبه ،می خواستم ببینم توئ کرج کسی از بانک ارز گرفته از تجربه اش استفاده کنیم.با ارزوئ موفقیت برای کلیه اعضائ تیم مهاجر سرا
شماره کیس: 2012AS000023xx
کنسولگری:ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 23
تاریخ کارنت شدن کیس:october 2011
تاریخ مصاحبه:٢٠ October
تاریخ دریافت کلیرنس:6 ژانویه 2012
جمع تقریبی هزینه ها:
تعداد نفرات همراه این کیس: 4 نفر
تشکر کنندگان: javad_2 ، ali.narooei ، SH1A2R3 ، frz61 ، tamanna ، امیر مهاجر ، mohammadrezah
با سلام من چون اطلاعات مربوط به آماده شدن برای سفر رو قبل از اینکه این تاپیک به وجود بیاد بصورت پراکنده در تاپیک های دیگه گذاشته بودم خیلی خلاصه اینجا هم میگم شاید بدرد دوستان بخوره
بلیط رفت و برگشت ترکیش رو خردیم 340 تومن
هتل رو هم ددمان گرفتم چون الان یه تخفیف خوب میده... کلا هتل و ترانسفر فرودگاهی برای 7 شب شد 700 تومن(البته با کلی چونه زدن با آژانس)
به دوستانی هم که هتل ارزون میخوان پیشنهاد میکنم یه سری به سایت هتل اویزلهان بزنن... این هتل 2 ستاره هست و نسبتا تر و تمیزه(البته من با توجه به عکسهای سایتش به این نتیجه رسیدم) و فکر میکنم اتاق سینگلش رو بتونید با شبی 45 دلار بگیرید...
شماره کیس:2012AS700
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
(2011-09-21 ساعت 01:06)ali.narooei نوشته:  با سلام من چون اطلاعات مربوط به آماده شدن برای سفر رو قبل از اینکه این تاپیک به وجود بیاد بصورت پراکنده در تاپیک های دیگه گذاشته بودم خیلی خلاصه اینجا هم میگم شاید بدرد دوستان بخوره
بلیط رفت و برگشت ترکیش رو خردیم 340 تومن
هتل رو هم ددمان گرفتم چون الان یه تخفیف خوب میده... کلا هتل و ترانسفر فرودگاهی برای 7 شب شد 700 تومن(البته با کلی چونه زدن با آژانس)
به دوستانی هم که هتل ارزون میخوان پیشنهاد میکنم یه سری به سایت هتل اویزلهان بزنن... این هتل 2 ستاره هست و نسبتا تر و تمیزه(البته من با توجه به عکسهای سایتش به این نتیجه رسیدم) و فکر میکنم اتاق سینگلش رو بتونید با شبی 45 دلار بگیرید...

باسلام لطفا آژانس رومعرفی و بفرمایید بلیط رو از کجا گرفتین ممنون می شم
شماره کیس : 2012AS2XXX
کنسولگری : ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : JULY 27
تاریخ کارنت شدن کیس : AUG 18
تاریخ مصاحبه : OCT
تاریخ دریافت کلیرنس : oct
تاریخ دریافت ویزا : dec
تاریخ ورود به آمریکا :march
تاریخ دریافت گرین کارت : may
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، tamanna ، mohammad.maleki ، arezou
(2011-09-21 ساعت 00:15)javad_2 نوشته:  
(2011-09-20 ساعت 22:29)FREE BIRD نوشته:  سلام دوستان،
ما 20 اکتبر می ریم انکارا برای مصاحبه ،می خواستم ببینم توئ کرج کسی از بانک ارز گرفته از تجربه اش استفاده کنیم.با ارزوئ موفقیت برای کلیه اعضائ تیم مهاجر سرا

سلام

من توی فرودگاه امام از باجه بانک ملی به قیمت دولتی روی پاس گرفتم او موقع من 2000 یورو گرفتم
فرودگاه بهترین جا هستش، من همیشه از اون جا میگیرمو خیلی بهتر از بیرون برام حساب میشه

شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، tamanna ، arman_m ، sayeh_m ، Solitude
(2011-09-21 ساعت 07:59)talent نوشته:  
(2011-09-21 ساعت 01:06)ali.narooei نوشته:  

باسلام لطفا آژانس رومعرفی و بفرمایید بلیط رو از کجا گرفتین ممنون می شم

دوست گرامی طبق قوانین مهاجر سرا اعلام اسم آژانس ممنوع هست جواب شما رو در یک پیغام خصوصی دادم
شماره کیس:2012AS700
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
تشکر کنندگان: outlaw ، Ali Sepehr ، Man ، SH1A2R3 ، sezar ، tamanna ، Saina ، mohammad.maleki ، امیر مهاجر ، sayeh_m ، Solitude
سلام به همه مهاجرسرايي هاي عزيز
مي خاستم چند تا سايت معرفي كن براي اينكه قيمت بليط هواپيما و هتل حدودا دستتون باشه. البته مي تونيد بصورت انلاين هم رزرو كنيد.
1. www.cheapoair.com
اين سايت همونطور كه از اسمش معلومه خطوط هوايي ارزون رو براتون پيدا ميكنه! البته واسه آنكارا فقط تكيش رو داره. و اگه از دو ماه قبل رزرو كنيد حدود 275 دلار ميشه. البته براي رزرو مستر كارت يا ويزا كارت ميخاد. قيمت هتل ها و چيزهاي ديگه هم هست.
2. www.booking.com و www.kayak.com كه اين سايتها هم مثل بالايي براي قيمت هتل و هواپيماو...
3. www.berimsafar.com اين سايت ايراني هست و شما ميتونيد با كارتهاي شتاب رزروكنيد ولي همه هتل ها رو نداره وبعضي از هتلها هم قيمت رو بالاتر از بقيه جاها مي گه.

البته سايت هاي زياد ديگه اي هم هست ولي من با اينها بيشتر حال كردم. اگه كسي سايت واطلاعات مفيد ديگه داره شير كنه لطفا

موفق باشيد
شماره کیس : 2012AS0##
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه:1نوامبر2011
كليرنس: 13 دسامبر
دريافت ويزا: 7 فوريه
ورود به امریکا: April 2012- Houston
قیمتهای هتل در این سایتها واقعی نیستند وحداقل10درصد گرانتر از خود هتل معرفی شدندونکته مهمتراینکه گول تصاویری که از نمای هتل وداخل اتاقها نمایش داده شده را نخورید. شما با این تصاویر ساختگی از طریق اینترنت هتل را انتخاب میکنید اما وقتی وارد هتل شدیدمتوجه میشیدکه کلاه سرتان رفته.برای رفتن به هتل دوراه منطقی وعقلانی وجوددارد:
1-از تجربه مسافران گذشته در این سایت استفاده شود.
2-هنگام رسیدن به آنکارا یا هر جای دیگر در جستجوی هتل بروید.که هتل فراوان است وعجله وشتاب در این خصوص اشتباه محض است.

(2011-09-21 ساعت 16:01)Man نوشته:  سلام به همه مهاجرسرايي هاي عزيز
مي خاستم چند تا سايت معرفي كن براي اينكه قيمت بليط هواپيما و هتل حدودا دستتون باشه. البته مي تونيد بصورت انلاين هم رزرو كنيد.
1. www.cheapoair.com
اين سايت همونطور كه از اسمش معلومه خطوط هوايي ارزون رو براتون پيدا ميكنه! البته واسه آنكارا فقط تكيش رو داره. و اگه از دو ماه قبل رزرو كنيد حدود 275 دلار ميشه. البته براي رزرو مستر كارت يا ويزا كارت ميخاد. قيمت هتل ها و چيزهاي ديگه هم هست.
2. www.booking.com و www.kayak.com كه اين سايتها هم مثل بالايي براي قيمت هتل و هواپيماو...
3. www.berimsafar.com اين سايت ايراني هست و شما ميتونيد با كارتهاي شتاب رزروكنيد ولي همه هتل ها رو نداره.

البته سايت هاي زياد ديگه اي هم هست ولي من با اينها بيشتر حال كردم. اگه كسي سايت واطلاعات مفيد ديگه داره شير كنه لطفا

موفق باشيد

2012AS19000
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

تشکر کنندگان: ali.narooei ، SH1A2R3 ، shadin_n ، tamanna ، Hediyeh ، bobby ، amiry ، امیر مهاجر ، sayeh_m

من از بانك ملي سر جهانشهر گرفتم فقط سه روز قبل از پرواز ارز ميده و معمولا دلار كسي نديدم يورو بگيره ساعت 7 انجا باشيد اسم مينويسند ساعت 8 به كسايي كه اسم نوشتند فرم ميدهند حدودساعت 10 كه نرخ دلار اعلام شد شروع به دلار دادند ميكنند يك كپي از پاسپورت ،بليط و عوارض خروج ميگيرند عكاسي هم براي كپي بغل بانك سمت خودپردازش هست موفق باشيد
تشکر کنندگان: hi_2011 ، SH1A2R3 ، FREE BIRD ، tamanna ، Hediyeh ، Solitude
بچه های آنکارا هیشکی برنگشته ؟ :|
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، tamanna ، امیر مهاجر ، sayeh_m ، armin1
دوستانی که تجربه اجاره آپارتمان مبله در آنکارا رو دارن میتونن کمی راهنمایی کنن؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، tamanna
سلام دوستان ، با توجه به اينكه تا كيس نامبر 15000 براي ماه دسامبر كارنت شده ، لطفاً پس از اطلاع از تاريخ مصاحبه توسط KCC ، يك تعاملي داشته باشيم در مورد اينكه كدوم هتل مناسبتر هستش و يا اينكه كدوم آژانس مسافرتي با صرفه تره . البته با پيغام خصوصي . خواهش ميكنم ما متاهل ها رو هم بخاطر شرايط خاص مدنظر داشته باشيد . بازم تاكيد ميكنم پيغام خصوصي

موفق باشيد
تشکر کنندگان: golbano ، SH1A2R3 ، tamanna ، tenesi
من که هتل اوزیلهان رو به توصیه ی یکی از دوستان مهاجر انتخاب کردم و راضی هم بودم.اگه دنبال جای با کلاس هستین که هیچی ولی اگه دنبال ی جای خوب و تمییز با قیمت مناسب هستین اوزیلهان رو پیشنهاد میکنم.من از ازانسی جایی رزرو نکردم بعد از اینکه رسیدم انکارا رفتم و اتاق گرفتم یعنی از قبل رزرو نکردم اتاق 2 تخته شبی54$ .

سلام دوست گرامی
بنده از بانک سامان گرفتم
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، FREE BIRD ، Solitude
(2011-10-13 ساعت 01:02)ali.narooei نوشته:  سلام من امروز اومدم آنکارا ... هوا سرد و بارونی... فردا صبح هم میرم مدیکال... منتظر خبرهای تکمیلی باشید...

موفق باشی ... فقط هتل چی هست؟؟
الان در هیوستون
شماره کیس :2012AS00014xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : 8 دسامبر 2011
تاریخ کلیرنس : 13 ژانویه 2012
تاریخ ویزا : 24 ژانویه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : 19 آپریل 2012
تعداد نفرات با این کیس : 2 نفر
خدایا من فدات بشم.......

تشکر کنندگان: tamanna ، ali.narooei ، SANI HAGHIGHI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان