کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
از اونجا که ایران واسه اتباع ترکیه قانون ویزا رو اعمال میکنه، خواستم بدونم ما که قراره بریم ترکیه لازمه ویزا بگیریم یا نه؟
چطوری میشه این قضیه رو پیگیر شد
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
تشکر کنندگان: mojtaba_k ، shkhmo ، SH1A2R3
(2012-08-10 ساعت 14:51)j1970 نوشته:  از اونجا که ایران واسه اتباع ترکیه قانون ویزا رو اعمال میکنه، خواستم بدونم ما که قراره بریم ترکیه لازمه ویزا بگیریم یا نه؟
چطوری میشه این قضیه رو پیگیر شد

این قضیه فعلاً یک طرفه است ظاهراً به خاطر اجلاس سران غیر متعهد ها در ایران
ولی یکی از منابعی که میتونی چک کنی همان آزانسی هست که ازش بلیط یا تور گرفتی.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: j1970 ، honey62 ، mojtaba_k ، shkhmo ، Solitude ، daria ، SH1A2R3
(2012-08-09 ساعت 01:13)maka2 نوشته:  
(2012-08-08 ساعت 16:34)به گل نوشته:  سلام دوستان
برای عزیزانی که کلر شده اند و برای گرفتن ویزا می روند پیشنهاد می کنم که هتل های رو در نظر بگیرند که از منطقه کیزلای دورتر است مثلا بلوار آتا ترک به سمت مجلس ترکیه و یا همان اتوبانی که به سمت سفارت می ره به سمت بالای خیابان چون شماها با سفارت کار خاصی ندارید که نزدیک باشید فقط یکبار می خواهید پاسپورت بدهید که بعد پست براتون بیاورد هتل های نزدیک میدان کیزیلای از جمله(اوزیلهان- مرات- الیت و ... ) که دوستان بهتر می داند دندان گرد کردند برای ایرانی ها سفراول مجبور هستیم که نزدیک سفارت باشیم ولی بعدش که دیگه لازم نیست. من قبلا هم اعلام کردند اگر یک عده آقا دارند تشریف می برند بهترین حالت اجاره خانه است

مرات دندان گرد كرده؟؟ خوب بود كه ! دوسش داشتم براي ما خاطره شد.
دوستان عزیز هتل مرات خیلی تمیزه ما که تقریبا راضی بودیم اما یکسری مسایل هست که باید دقت کنید مثلا اگه قرار شد که پولو اول ازتون بگیرن تعداد روزهایی که میمانید رو کم تر بگید چون اگه پاستونو اوردن و خواستین چک اوت کنین دیگه بقیه پولو بهتون بر نمیگردنن و باید تا شبی که رزرو کردین و پرداخت کنین پس تعداد روزها رو کمتر بگید و نگران نباشد چون اکثر اتاقهاش . Shy
مهم نیست قفل ها دست کیست مهم این است که کلیدها دست خداست * Shy
شماره کیس :2012AS00068xxx
رویت قبولی : 7 می
ارسال مدارک با ایمیل و سفارت آنکارا
مصاحبه: 6 آگست (برگه آبی و فرم 9 سوالی+رزومه)
کلیر:10 سپتامبر
دریافت ویزا:18 سپتامبر
تشکر کنندگان: mehdiii ، mojtaba_k ، hadiseh.t ، honey62 ، behrooz ramezani ، shkhmo ، Solitude ، daria ، SH1A2R3 ، مجید ملیح
اگر کسی برای دوشنبه می اد انکارا لطفا پیا بده من چند تا برگه پرینت بانک لازم دارم تهران بهش بدم برام بیاره انکارا Rolleyesمنتظرم
دریافت ویزا:augest2012
اولین ورود:24nov2012
تشکر کنندگان: shkhmo ، daria ، SH1A2R3
(2012-08-10 ساعت 20:48)mojtaba_k نوشته:  اگر کسی برای دوشنبه می اد انکارا لطفا پیا بده من چند تا برگه پرینت بانک لازم دارم تهران بهش بدم برام بیاره انکارا Rolleyesمنتظرم
من فردا میرم واسه یکشنبه اگه شد بلیت بگیرم، اگه بتونم بگیرم میتونم بیارم واست
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
تشکر کنندگان: mojtaba_k ، shkhmo ، Solitude ، daria ، SH1A2R3
(2012-08-10 ساعت 20:55)j1970 نوشته:  
(2012-08-10 ساعت 20:48)mojtaba_k نوشته:  اگر کسی برای دوشنبه می اد انکارا لطفا پیا بده من چند تا برگه پرینت بانک لازم دارم تهران بهش بدم برام بیاره انکارا Rolleyesمنتظرم
من فردا میرم واسه یکشنبه اگه شد بلیت بگیرم، اگه بتونم بگیرم میتونم بیارم واست
لطفا اگر بلیط گرفتی بهم یک پیام خصوصی بده باهات تماس بگیرم هماهنگ کنم خیلی خیلی ممنون
تشکر کنندگان: j1970 ، honey62 ، shkhmo ، SH1A2R3
سلام بچه ها کسی akyuz hotel رفته بدونه چطوره ؟؟
http://www.akyuzhotel.com/en
و موقعیتش چطوره ؟؟
کیس #: AS1xxx1

ارسال فرمها: 07/19/2012
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 08/27/2012
تاریخ دریافت ویزا: 08/29/2012

از 10/17/2012 در آمریکا
تشکر کنندگان: shkhmo ، SH1A2R3
با درود بر دوستان مهاجر سرا
من برنامه ریزی کردم که دوشنبه 3 سپتامبر ساعت 1:30 پاسم رو برم به سفارت برای دریافت ویزا....بلیط برگشتمم هم با ایران ایر ساعت 7 صبح به وقت آنکارا هستش . متاسفانه الان تو سایت سفارت دیدم که دوشنبه 3 سپتامبر سفارت تعطیله به نظر دوستان با تجربه اگر من سه شنبه پاسپورتم را به سفارت بدهم تا فرداش یو پی اس پاسم را بهم تحویل خواد داد؟ اگر تحویل نگیرم پاسم را از پرواز ایران ایر یاعت 7 صبح پنج شنبه جا می مونم ...به نظر شما دوستان چیکار باید بکنم...؟
شماره کیس : 2012AS00050XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:20 آگوست 2011
2کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:آپریل
تاریخ دریافت نامه دوم:اپریل
تاریخ مصاحبه:4 جون
دریافت کلیرینس :برگه آبی
تاریخ کلیر شدن : 4 جولای
مقصد: هیستون،تگزاس
تشکر کنندگان: mojtaba_k ، shkhmo ، daria ، SH1A2R3
(2012-08-11 ساعت 03:51)Solitude نوشته:  سلام بچه ها کسی akyuz hotel رفته بدونه چطوره ؟؟
و موقعیتش چطوره ؟؟

موقیعت هتل درمرکز شهر در خیابان ulus می باشد . اما به سفارت و مطب دکتر دوره و باید با اتوبوس یا تاکسی رفت و آمد داشته باشی و بافت شهری یولوس کمی قدیمی تر از کاواکلیدره به نظر من یولوس یه چیزی تو مایه های حوالی بازار تهران می مونه.
موفق باشید

(2012-08-11 ساعت 10:25)behzad7 نوشته:  با درود بر دوستان مهاجر سرا
من برنامه ریزی کردم که دوشنبه 3 سپتامبر ساعت 1:30 پاسم رو برم به سفارت برای دریافت ویزا....بلیط برگشتمم هم با ایران ایر ساعت 7 صبح به وقت آنکارا هستش . متاسفانه الان تو سایت سفارت دیدم که دوشنبه 3 سپتامبر سفارت تعطیله به نظر دوستان با تجربه اگر من سه شنبه پاسپورتم را به سفارت بدهم تا فرداش یو پی اس پاسم را بهم تحویل خواد داد؟ اگر تحویل نگیرم پاسم را از پرواز ایران ایر یاعت 7 صبح پنج شنبه جا می مونم ...به نظر شما دوستان چیکار باید بکنم...؟
دوست عزیز این ریسک و نکن چون باید هم جریمه ایران ایر رو بدی هم از اون ور بلیط پیدا کردن سخت تره و هم گرون تر ، از اونجایی که ما دوستان دیگر رو دیدیم برای هیچ کسی یک روزه ویزاشو نیاوردن حتی دوستایی بودن که هشت روز هم طول کشیده بود شما محض احتیاط همون 4-5 روز کاری رو در نظر بگیر مثلا 5 شنبه پاستو تحویل بده برای دوشنبه هم بلیط بگیر
البته این نظر شخص منه
موفق باشید
مهم نیست قفل ها دست کیست مهم این است که کلیدها دست خداست * Shy
شماره کیس :2012AS00068xxx
رویت قبولی : 7 می
ارسال مدارک با ایمیل و سفارت آنکارا
مصاحبه: 6 آگست (برگه آبی و فرم 9 سوالی+رزومه)
کلیر:10 سپتامبر
دریافت ویزا:18 سپتامبر
تشکر کنندگان: honey62 ، mojtaba_k ، behzad7 ، Solitude ، daria ، hamedhamed ، SH1A2R3
(2012-08-07 ساعت 18:19)jordanir نوشته:  
(2012-08-07 ساعت 07:57)3rip نوشته:  
(2012-08-07 ساعت 02:08)asxz نوشته:  
(2012-08-06 ساعت 22:24)hadiseh.t نوشته:  بچه ها منم تو هتا مرادم هر کی خواست بگه براش رزرو کنم.

سلام میشه بپرسم اطاق برای 2 نفر هزینش چه قدر میشه؟

دوست من شما هتل اوزیلهان هم میتونید رزرو کنید . فکر میکنم اتاق دابلش شبی 54 دلار بود. تقریبا به سفارت هم نزدیکه

فقط در نظر داشته باشین که هتل ازیلهان کولر نداره.
حیف که هتل مورات (مراد) دندون گردی میکنه وگرنه خوبه.
این هتل اوزیلهان اصلا هتل خوبی نیست بعضی از پرسنلش هم خصوصا ریسپشن ادم خوبی نیستن من چندین مورد دیدم که با بی تفاوتی برخورد می کنن و رفتار نامناسبی دارن ضمن اینکه هتل تمیزی نیست هتل خوب در نزدیکی اوزیلهان چند تا هست من هتل etap bulvar رفتم با قیمت کمتر پرسنل بسیار خوب و خوش برخورد پی گیر و بسیار تمیز تر از اوزیلهان و هتل ای اطراف البته هتل سیاو هم خوبه نوسازه مثل eteap.من که برای گرفتن ویزا اینجا بودم از صبح رسپشن با کمک در خصوص یو پی اس و تماسهای پی گیر کمکهای زیادی به همه می کرد ملی اوزیلهان اصلا برش مهم نیست و از کوچکترین کمک دریغ می کرد چه برسه بخواد زنگ بزنه یو پی ای و پی گیری کنه تازه من شاهد بودم بجای لیر از همه درخواست دلار داره یکی از هموطنان که لیر داشت را مجبور کردن بره لیر را به دلار تبدیل کنه و پرداخت کنه.موارد دیگه ای هم بود که نمی خوام بگم ولی واقعا به نظر می رسه از انسانیت به دور هستن
تشکر کنندگان: shkhmo ، Solitude ، daria ، hamedhamed ، SH1A2R3
(2012-08-11 ساعت 03:51)Solitude نوشته:  سلام بچه ها کسی akyuz hotel رفته بدونه چطوره ؟؟
و موقعیتش چطوره ؟؟

سلام من در مورد این هتل اطلاعاتی ندارم ولی چرا می خواهی بری اونجا که از سفارت دوره وقتی هتل های خوب در نزدیکی سفارت هست که هم رفت و امد به سفارت راحت تره و هم به فرودگاه(اتوبوس442) از نظر قیمت هم فکر نمی کنم ارزانتر باشه.هتل etap و سیاو مناسبن معمولا حضوری قیمت بهتری میدن .برای یکنفره ۸۰ لیر و دونفره۱۲۰ لیر و سه نفره ۱۳۰ لیر بچه ها گرفتن اگر هم کمکی از من بر می اد در خدمتم فکر کنم تا ۴ یا ۵ روز دیگه اینجا همچنان باشم. برای من که کارم به مشکل خورد و مجبور به چندین بار مراجعه به سفارت شدم این نزدیکی خیلی خوب بود.
تشکر کنندگان: shkhmo ، Solitude ، behzadb57 ، mehdiii ، daria ، hamedhamed ، honey62 ، SH1A2R3
دوستان یک سوال
برای رفتن از آنکارا به استانبول و بر عکس چه روشی رو پیشنهاد می کنید؟
برنده 2012-اولین ورود: ژانویه 2013- دریافت پاس سفید اوت 2013- ورود مجدد سپتامبر 2015
تشکر کنندگان: daria ، SH1A2R3
(2012-08-11 ساعت 11:57)mojtaba_k نوشته:  
و موقعیتش چطوره ؟؟

سلام من در مورد این هتل اطلاعاتی ندارم ولی چرا می خواهی بری اونجا که از سفارت دوره وقتی هتل های خوب در نزدیکی سفارت هست که هم رفت و امد به سفارت راحت تره و هم به فرودگاه(اتوبوس442) از نظر قیمت هم فکر نمی کنم ارزانتر باشه.هتل etap و سیاو مناسبن معمولا حضوری قیمت بهتری میدن .برای یکنفره ۸۰ لیر و دونفره۱۲۰ لیر و سه نفره ۱۳۰ لیر بچه ها گرفتن اگر هم کمکی از من بر می اد در خدمتم فکر کنم تا ۴ یا ۵ روز دیگه اینجا همچنان باشم. برای من که کارم به مشکل خورد و مجبور به چندین بار مراجعه به سفارت شدم این نزدیکی خیلی خوب بود.

یعنی به نظرت فقط بلیط هواپیما بگیرم برم هتل etap یا سیاو و لازی نیست برم آژانسای مسافرتی اگه ارزونتره خوب منم همین کارو کنم مشکل انگلیسی ندارم Perfect نیستم ولی می تونم کارامو راه بندازم البته اگه کارکنان هتلا انگلیسی بلد باشن چون ترکی که بلد نیستم

آدرس سایت این 2 هتل و داری برم میل بزنم باهاشون صحبت کنم حالا تلفنی یا هر چی؟؟

ارزونترین خط هوایی به انکارا تا امروز 21 مرداد 91 مال ایران ایر 427 تومان هست رفت و برگشت.
تاریخ رو یک بار اگه بخوای عوض کنی مجانی و اگه بخوای کنسل کنی 30 تومان ور میدارن بقیه پولتو میدن.
منبع دفتر ایران ایر شمارش هم 466222-021
کیس #: AS1xxx1

ارسال فرمها: 07/19/2012
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 08/27/2012
تاریخ دریافت ویزا: 08/29/2012

از 10/17/2012 در آمریکا
تشکر کنندگان: behzadb57 ، shahyad ، daria ، hamedhamed ، honey62 ، SH1A2R3
(2012-08-11 ساعت 15:33)frz61 نوشته:  دوستان یک سوال
بستگی به میزان هزینه و خرجی هست که میخوای بکنی با اتوبوس قطار و هواپیما میتونی بری فقط باید تو اون تاریخی که میخوای بلیط رزرو کنی البته اتوبوس همیشه هست
تشکر کنندگان: Solitude ، daria ، hamedhamed ، SH1A2R3
(2012-08-11 ساعت 16:49)shahyad نوشته:  
(2012-08-11 ساعت 15:33)frz61 نوشته:  دوستان یک سوال
بستگی به میزان هزینه و خرجی هست که میخوای بکنی با اتوبوس قطار و هواپیما میتونی بری فقط باید تو اون تاریخی که میخوای بلیط رزرو کنی البته اتوبوس همیشه هست
ممنونم اگه بلیط نگیریم به نظرتون پرواز همون روز جا میده؟
برنده 2012-اولین ورود: ژانویه 2013- دریافت پاس سفید اوت 2013- ورود مجدد سپتامبر 2015
تشکر کنندگان: hamedhamed ، honey62 ، SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان