کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
(2011-10-26 ساعت 11:34)3rip نوشته:  
(2011-10-26 ساعت 00:31)aminvo نوشته:  سلام دوستان
من موقع ثبت نام تمام مراحل را رفتم و به امضا دیجیتال که رسید هی گیر داد که اشتباه وارد شده و نمی دونم چرا سیستم هنگ کرد البته بعد این که برای بار سوم گفت امضا اشتباه است من دیگه کلیک نکرده بودم که سیستم من مشکل پیدا کرد و صفحه بسته شد( در واقع به چند صفحه قبل برگشت). مراحل ثبت نام کامل نشده که؟؟؟

می دونم ممکنه سوالم احمقانه به نظر برسه و خودم می دونم که ثبت نام کامل نشده ولی ترس از اشتباه در ثبت نام نمیزاره که درست فکر کنم.
ممنون از پاسخهاتون.

اگه به صفحه ای که توش confirmation number هست نرسیدی اشکالی نداره میتونی دوباره ثبت نام کنی

دوست عزیز ممنون از پاسخ شما، من خودم هم می دونستم که مشکلی پیش نمیاد ولی ترس از ثبت نام دوباره منجر شد که این پست را اینجا بزارم که فکر کنم این ترس را همه داشته باشن که در روند ثبت نام مشکلی براشون پیش نیاد. به هر حال از پاسخ شما خیلی خیلی ممنون هستم.

امضاء خیلی قشنگی دارید، از اون گفته هاست که باید با طلا نوشت.

موفق و پیروز باشید
اگر می خواهید اقیانوس های جدید را کشف کنید اول باید شهامت ترک ساحل را داشته باشید.

انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان: 3rip
سلام بچه ها من دادم یه کسی برام ثبت نام کنه متسفانه فهمیدم شهر محل تولدم را اشتباهی شهر محل زندگی من زده حالا خیلی نگرانم کسی میدونه در صورت قبولی باید چکار کنم؟
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
بعد از ثبت نام باید ایملی برام فرستاده می شد؟
من دو روزه ثبت نام کردم، Confirmation Number رو هم دارم، اما ایمیلی برام نیومده هنوز
تشکر کنندگان:
ایمیلی ارسال نمیشه

داشتن confirmation nmber به معنی اتمام ثبت نام شما می باشد منتظر چیز دیگری تا زمان اعلام نتایج نباشید
تشکر کنندگان: rahattar
(2011-10-28 ساعت 14:59)ali174 نوشته:  سلام بچه ها من دادم یه کسی برام ثبت نام کنه متسفانه فهمیدم شهر محل تولدم را اشتباهی شهر محل زندگی من زده حالا خیلی نگرانم کسی میدونه در صورت قبولی باید چکار کنم؟

سلام باز هم اومدم

دوست عزیز نگران نباش چون می تونی {اگر برنده شدید} موقعی که چند تا فرم برا سفارت می فرستی در یکی از ائن فرم ها آدرس دقیقت رو بنویسی.

یه نکته برا همهگرچه هزارن بار گفته شده؟دوستان من جواب این گونه سوالات رو فکر کنم حدوداً بیست تا پست شام بیشتر گفتم.

ولی به همتون حق میدم چون این قرعه کسی سرنوت سازترین قرعه کشی زندگیمون هستش رعایت احتیاط واجب هست.
تشکر کنندگان:
سلام به همگی 2 تاسوال دارم 1من ثبت نام کردم شماره Confirmation هم گرفتم ولی امضایی نکردم مشکلی پیش نمیاد ؟ 2 اینکه واسه 2نفر دیگم ثبت نام کردم با یک آدرس ایمیل اشکالی نداره ؟
تشکر کنندگان:
امضا همون کد 40 رقمیه ؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-31 ساعت 21:10)libra نوشته:  سلام به همگی 2 تاسوال دارم 1من ثبت نام کردم شماره Confirmation هم گرفتم ولی امضایی نکردم مشکلی پیش نمیاد ؟ 2 اینکه واسه 2نفر دیگم ثبت نام کردم با یک آدرس ایمیل اشکالی نداره ؟

چي رو امضا نكردي دوست من ؟ Shy اون امضا ديجيتال احتمالا بعدها براي چك كردن برنده شدن كاربرد داره

سوال دوم هم موردي نداره Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2011-10-31 ساعت 21:29)3rip نوشته:  
(2011-10-31 ساعت 21:10)libra نوشته:  سلام به همگی 2 تاسوال دارم 1من ثبت نام کردم شماره Confirmation هم گرفتم ولی امضایی نکردم مشکلی پیش نمیاد ؟ 2 اینکه واسه 2نفر دیگم ثبت نام کردم با یک آدرس ایمیل اشکالی نداره ؟

چي رو امضا نكردي دوست من ؟ Shy اون امضا ديجيتال احتمالا بعدها براي چك كردن برنده شدن كاربرد داره

سوال دوم هم موردي نداره Rolleyes
Tongue متوجه شدم. مرسی 1000 تا که جوابمو دادیBig Grin

تشکر کنندگان: 3rip
سلام
من چند وقت پیش انتهای فامیل خود رو از شناسنامه حذف کردم و دیروز شناسنامه جدید اومد ولی تو گذرنامه فامیلی قدیم هست و اگر بخوام تعویضش کنم دیر میشه.
حالا به نظر شما باید با فامیل جدید ثبت نام کنم یا فامیل قدیم؟
یادمه یکی از قبولیهای سالهای گذشته اینطور مشکلی داشت ولی هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم پستشون رو.
کسی اگر اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
همیشه رفتن رسیدن نیست - اما برای رسیدن باید رفت

تشکر کنندگان:
(2011-10-30 ساعت 22:36)majidusa01 نوشته:  
(2011-10-28 ساعت 14:59)ali174 نوشته:  سلام بچه ها من دادم یه کسی برام ثبت نام کنه متسفانه فهمیدم شهر محل تولدم را اشتباهی شهر محل زندگی من زده حالا خیلی نگرانم کسی میدونه در صورت قبولی باید چکار کنم؟

سلام باز هم اومدم

دوست عزیز نگران نباش چون می تونی {اگر برنده شدید} موقعی که چند تا فرم برا سفارت می فرستی در یکی از ائن فرم ها آدرس دقیقت رو بنویسی.

یه نکته برا همهگرچه هزارن بار گفته شده؟دوستان من جواب این گونه سوالات رو فکر کنم حدوداً بیست تا پست شام بیشتر گفتم.

ولی به همتون حق میدم چون این قرعه کسی سرنوت سازترین قرعه کشی زندگیمون هستش رعایت احتیاط واجب هست.

دوست عزیز به نظر من دچار مشکل میشی ولی اگر برنده شدی باید توضیح بدی که چیشده و خودت فرمت و پر نکردی چون اطلاعات شناسنامه ایت اشتباهه...
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
(2011-11-01 ساعت 12:45)matgogoia نوشته:  سلام
من چند وقت پیش انتهای فامیل خود رو از شناسنامه حذف کردم و دیروز شناسنامه جدید اومد ولی تو گذرنامه فامیلی قدیم هست و اگر بخوام تعویضش کنم دیر میشه.
حالا به نظر شما باید با فامیل جدید ثبت نام کنم یا فامیل قدیم؟
یادمه یکی از قبولیهای سالهای گذشته اینطور مشکلی داشت ولی هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم پستشون رو.
کسی اگر اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
تا اونجايي که من اطلاع دارم هرچيزي که موقع ثبت نام هست را بايد بزنيد نه قبل و بعدش را.
موقعي که قبول شديد داخل ترجمه شناسنامه بايد توضيح بديد که انتهاي فاميلتونا در تاريخ قبل از ثبت نام عوض کرديد.
دوستان ديگه اگر اطلاعات کاملتري دارند کمک کنند.
شاد باشيد.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان:
سلام من همه صفحات را پر كردم ولي در مرحله اخر صفحه كانفرمشن نامبر كه اومد اينترنت قطع شد نتونستم شماره رو بگيرم بايد از اول ثبت نام كنم يا نه شماره رو چطور بگيرم
تشکر کنندگان:
(2011-11-04 ساعت 14:52)mhg777 نوشته:  سلام من همه صفحات را پر كردم ولي در مرحله اخر صفحه كانفرمشن نامبر كه اومد اينترنت قطع شد نتونستم شماره رو بگيرم بايد از اول ثبت نام كنم يا نه شماره رو چطور بگيرم

درود بر شما ...
اگر از اول ثبت نام کنید از قرعه کشی حذف خواهید شد ...
پس ثبت نام مجدد نکنید و به فکر یافتن شما ره کانفیرم باشید .
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: ParsTrader
سلام
من همه فرم ها را پر کردم اما آخرین فورم که دکمه ارسال رو زدم صفحه بعدی لود نشد و نمیدانم صفحه ارسال شده یا نه. یعنی نمیدانم ثبت نام من کامل شده یا نه.
ار کجا باید بفهمم که ثبت نام انجام شده یا نه؟
میترسم دوباره ثبت نام کنم و قبلی هم ارسال شده باشه و از قرعه کشی حذف بشم.
دوستان وقتی نمانده . لطفا راهنمایی کنید.
ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان