کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
سلام
من قبل از اينكه اين تاپيك رو بخونم، ثبت نام كردم و فقط از صفحه آخر كه Confirmation number رو داره پرينت گرفتم اما توي صفحه هاي اول اين تاپيك خوندم كه بايد همه صفحه ها رو سيو يا پرينت ميگرفتم
سوال اولم اينه كه چرا بايد همه صفحه ها رو پرينت ميگرفتيم؟
سوال دوم حالا مشكلي پيش مياد كه من اون صفحه ها رو ندارم؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2011-10-17 ساعت 04:40)papar0 نوشته:  سلام
من قبل از اينكه اين تاپيك رو بخونم، ثبت نام كردم و فقط از صفحه آخر كه Confirmation number رو داره پرينت گرفتم اما توي صفحه هاي اول اين تاپيك خوندم كه بايد همه صفحه ها رو سيو يا پرينت ميگرفتم
سوال اولم اينه كه چرا بايد همه صفحه ها رو پرينت ميگرفتيم؟
سوال دوم حالا مشكلي پيش مياد كه من اون صفحه ها رو ندارم؟
ممنون

نه رفیق لزومی نداره.
تشکر کنندگان: papar0 ، majidusa01
(2011-10-13 ساعت 10:34)uxmal09 نوشته:  
(2011-10-13 ساعت 09:01)zohre61 نوشته:  بچه ها من شمارمو نتونستم بنویسم و صفحه بسته شد . چیکار کنم ؟

.

هیچی، انشالله سال بعد

دوست عزیز شما باید منتظر باشی تا خودشون بعد اعلام نتایج اگه خدا بخواد و قبول بشی بهت از طرف KCC ایمل بدن.
تشکر کنندگان: mahboobeh A.tehrani
(2011-09-26 ساعت 16:15)Hadi joon نوشته:  سلام
دوستان توجه كنيد پس از اتمام ثبت نام سايت به شما يك شماره ميده شامل يه سري از اعداد و حروف هستش(احتمالا 16 رقمي هستش) كه شما بايد اين شماره رو يادداشت كنيد يا از صفحه مربوط به آن پرينت بگيريد يا آن صفحه را ذخيره كنيد،بنده به عنوان يك برادر كوچكتر به شما توصيه مي كنم اين شماره رو روي كاغذي بنويسيد و در يك جاي امن بگذاريد و يا از صفحه ايي كه ذخيره كرديد حتما پرينت بگيريد، زيرا شايد در اثر مشكلات احتمالي كه براي كامپيوتر يا لپ تاپتان پيش بيايد شما ديگر به كانفرميشن نامبر خودتان دسترسي نداشته باشيد(بودند دوستاني كه سال هاي قبل مشكلاتي برايشان پيش آمده بود). حالا مي پرسيد چرا اينقدر اين شماره مهم هستش مگه چي هستش؟شما براي اينكه از برنده شدن خود در لاتاري مطلع شويد بايد كانفرميشن نامبر و تاريخ تولدتان و نام و نام خانوادگي خود را داشته باشيد در هر حال شما نام و نام خانوادگي و تاريخ تولدتان را كه داريد ولي كانفرميشن نامبر را شايد از دست بديد و اين به اين معني است كه شما از برنده شدن يا برنده نشدن در لاتاري مطلع نمي شويد و يعني يك سال انتظار دوباره.

به گفته دوستمون چون خيلي مهمه بنظر من بهتره اونو صفحه رو بفرستيد به ايميل خودتون تا برا هميشه يه جاي امن بمونه و هميشه بهش دسترسي دارديد با آرزوي موفقيت براي همه
تشکر کنندگان:
سلام
اگر کسی برنده بشه چه ایملی و از کجا براش میاد؟
امروز یه ایمل دریافت کردم از U.S. Department of State این الکیه نه؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-18 ساعت 14:59)mahboobeh A.tehrani نوشته:  سلام

ایمیل از طرف کی سی سی خواهد بود که توش به انگلیسی یه چیزایی نوشتند که معنیش رو نمیدونم چیه.Big Grin
{البته برای کسانی میگم که کانرمیشن نامبر رو گم کرده یا اصلاًکپی نکرده اند}

دوست عزیز زمان اعلام نتایج لاتاری 2013حدوداً میشه 12اردیبهشت1390
نه الان پس قطعاً این ایمیل به برنده بودن یا نبودن شما ربطی نداره چون هنوز قرعه کشی انجام نشده چه برسه به اینکه نتایجش هم بیاد.

دوست عزیز هیچ ایمیلی دریافت نخواهید کرد بلکه شما می بایست از طریق سایت اصلی - همان سایتی که ثبت نام رو انجام دادید- در تاریخ اول می با داشتن کانفرمیشن نامبر از برنده شدنتون آگاهی پیدا کنید. و هر ایملی مبنی بر برنده شدنتون جعلی است.( لاتاری 2012 یک استثنا بود که فقط به تعدادی از شرکت کنندگان برای دادن کانفرمیشن نامبر، تاکید میکنم دادن کانفرمیشن نامبر و نه نتیجه لاتاری و قبول شدنشون، ایمل زده بودند و بسیار بعید بنظر میرسه که این بار این کار رو انجام بدن)
CR1
(2011-10-18 ساعت 15:53)Haghighat نوشته:  

دوست عزیز هیچ ایمیلی دریافت نخواهید کرد بلکه شما می بایست از طریق سایت اصلی - همان سایتی که ثبت نام رو انجام دادید- در تاریخ اول می با داشتن کانفرمیشن نامبر از برنده شدنتون آگاهی پیدا کنید. و هر ایملی مبنی بر برنده شدنتون جعلی است.( لاتاری 2012 یک استثنا بود که فقط به تعدادی از شرکت کنندگان برای دادن کانفرمیشن نامبر، تاکید میکنم دادن کانفرمیشن نامبر و نه نتیجه لاتاری و قبول شدنشون، ایمل زده بودند و بسیار بعید بنظر میرسه که این بار این کار رو انجام بدن)

پس با توجه به گفته ی شما وقتی کسی میره و میبینه که برنده شده از طریق{کانفرمیشن نامبر } بعدش باید چیکار کنه اصلاً چرا دقیق بودن آدرس ایمیل انقدر مهم هست موقع ثبت نام. و سوال دوم کسی که برنده میشه چطوری باید زمان مصاحبه وتاریخ اون و از همه مهم تر از کجا بدونه که آیا باید چه فرمهایی رو برا سفارت پست کنه و...؟
در ضمن پاسخ قبلی من برای کسانی بود که کانرمیشن نابر رو گم کرده اتد.
(2011-10-18 ساعت 15:59)majidusa01 نوشته:  

پس با توجه به گفته ی شما وقتی کسی میره و میبینه که برنده شده از طریق{کانفرمیشن نامبر } بعدش باید چیکار کنه اصلاً چرا دقیق بودن آدرس ایمیل انقدر مهم هست موقع ثبت نام. و سوال دوم کسی که برنده میشه چطوری باید زمان مصاحبه وتاریخ اون و از همه مهم تر از کجا بدونه که آیا باید چه فرمهایی رو برا سفارت پست کنه و...؟
وقتی با استفاده از کانفرمیشن نامبر چک کردید که برنده شدید مابقی فرم هایی که می بایست پر بشن و لیست مدارکی که می بایست تهیه کنید رو از طریق همون سایت دانلود میکنید و بعدش به آدرسشون پست میکنید. و اما در مورد آدرس هایی که خواستند باید بگم که درسته که برای قبولی نامه ایی در خونتون نمیاد ولی این اطلاعات جزئ اطلاعات شخصیتون محسوب میشه و در نامه نگاری های بعد از قبولی بکارتون میاد و یک نکته دیگه اینکه اطلاعاتی که میگذارید هر چقدر هم که اختیاری باشه میتونه یک وقتی بکار بیاد به عنوان مثال پارسال به شکل غیره منتظره ایی دار حالی که خودشون تاکید کرده بودند که هیچ ایملی از طرف آنها فرستاده نمیشه ولی برای اولین بار به بعضی از شرکت کنندگان که حدس میزدند امکان داره کانفرمیشن نامبر خودشون رو ازبین برده باشند ایمیل زدند و بهشون کانفرمیشن دادند پس میبینید که یک موردی که فکر نمیشد استفاده ایی بشه تبدیل میشه به یک آپشنی که نقش تعیین کنندهای رو بازی میکنه و این بار در فرم ها تاکید بیشتری روی ایمل شده بود. به همین دلیل توصیه من اینه که تمام اطلاعات خواسته شده رو صحیح و کامل تهیه کنید که اگر قرار شد ازش استفاده بشه کاربرد داشته باشه.
CR1
تشکر کنندگان: majidusa01 ، mahboobeh A.tehrani
(2011-10-18 ساعت 15:59)majidusa01 نوشته:  

اطلاعات جامع تو این تاپیک هست..حتما یخونید...هم بره بعد از قبولی و هم اگه از قبل بدونید خیالتون راحت تره... موفق باشیدRolleyes
دوست عزیز تو این لینکی که گذاشتین هچ مطلبی نیست.
تشکر کنندگان:
سلام به همگي
دوستان مگر بعد از اعلام نتايج براي قبول شدگان نامه نمياد؟

افرادي كه Confirmation Number گم كرده اند ميتوانند منتظر دريافت نامه قبولي باشند.
موفقيت همگي را آرزومندمSmile
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان: majidusa01 ، farzad-it ، mahboobeh A.tehrani
:
(2011-10-19 ساعت 15:15)Farshid22 نوشته:  سلام به همگي
دوستان مگر بعد از اعلام نتايج براي قبول شدگان نامه نمياد؟

افرادي كه Confirmation Number گم كرده اند ميتوانند منتظر دريافت نامه قبولي باشند.
موفقيت همگي را آرزومندمSmile

دوست عزیز تا اونجایی که ما میدونیم از لاتاری2012دیگه نامه نمیاد.و فقط از طریق اینترنت خواهد بود.حالا اگه قانون جدید تصویب شده ماخبری ازش نداریمBig Grin
تشکر کنندگان: saied-k ، Farshid22 ، farzad-it
سلام به همگی لطفا یک نفر مطلع به من جواب بده من همین الان برای برادرم ثبت نام کردم چرا confirmation number ان بجای2013ASبا20132JAشروع شده
تشکر کنندگان:
(2011-10-19 ساعت 16:20)satrap نوشته:  سلام به همگی لطفا یک نفر مطلع به من جواب بده من همین الان برای برادرم ثبت نام کردم چرا confirmation number ان بجای2013ASبا20132JAشروع شده

کانفرمیشن نامبر شما درسته و اون AS که مد نظر شماست را در واقع بعد از قبولی در لاتاری و دادن شماره مجدد از طرف سایت لاتاری برای پیگیری مابقی کارها است که با AS شروع میشه که به معنی این هست که قبول شده مورد نظر از سهمیه آسیاست. در حال حاضر تمامی کانفرمیشن نامبرها با حروف یا اعداد مختلف شروع خواهد شد و معنی خاصی هم ندارند.
CR1
تشکر کنندگان: satrap ، Farshid22 ، farzad-it ، humsun ، mahboobeh A.tehrani ، aden ، j@vad ، vahidansari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان