کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
سلام به همه دوستان
من مطالب همه دوستان رو در مورد روتوش خوندم و وبسایت اصلی لاتاری رو هم خوندم و عکس های نمونه رو دیدم
توی سایت لاتاری نوشته عکس نباید روتوش شده باشه و بعد هم به عنوان مثال عکسی گذاشته که شخصی با نرم افزار برای خودش ریش گذاشته!
با توجه به اینکه چند نفر از دوستان که برنده شدن فرمودن که عکسشون روتوش داشته...من از جمیع مطالب نتیجه میگیریم منظور از عدم روتوش این دست کاری های تابلوست که خود سایت لاتاری هم نمونش رو گذاشته و نه روتوش عادی عکاس ها...
نظر شما چیه؟
تشکر کنندگان: behzadb57 ، majidusa01 ، Nightsky007 ، kouroshd
(2011-10-23 ساعت 12:59)Shahin Tehrani نوشته:  سلام به همه دوستان
من مطالب همه دوستان رو در مورد روتوش خوندم و وبسایت اصلی لاتاری رو هم خوندم و عکس های نمونه رو دیدم
توی سایت لاتاری نوشته عکس نباید روتوش شده باشه و بعد هم به عنوان مثال عکسی گذاشته که شخصی با نرم افزار برای خودش ریش گذاشته!
با توجه به اینکه چند نفر از دوستان که برنده شدن فرمودن که عکسشون روتوش داشته...من از جمیع مطالب نتیجه میگیریم منظور از عدم روتوش این دست کاری های تابلوست که خود سایت لاتاری هم نمونش رو گذاشته و نه روتوش عادی عکاس ها...
نظر شما چیه؟

درسته.
تشکر کنندگان: Shahin Tehrani ، kouroshd
سلام
من امروز رفتم عکس گرفتم اما...
چون پیرهن سفید پوشیده بودم جناب عکاسباشی بهم گفت نمیتونم زمینه سفید برات بندازم و برام آبی کمرنگ گذاشت و گفت برو حالشو ببر.به نظر شما اشکالی نداره؟
یا بریم از نووو بگیریم؟؟؟؟
ممنونRolleyes
به امید فردا...
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان امسال من مثل سال های قبل وسواس زیادی برای تهیه عکس به خرج دادم(3 بار عکس گرفتم!!!) اما هر سال یک نکته خاص در مورد عکس ها توجه من رو جلب به خودش جلب میکنه!
امسال با مقایسه عکس خودم با عکس های نمونه در سایت لاتاری متوجه شدم کمی سایه روی صورتم وجود داره که البته مقدار خیلی خیلی کمیه و بهتره بگم قسمتی از صورتم نسبت به جاهای دیگه کمی تاریک تر افتاده.
آیا این میتونه مشکل ساز باشه؟
ممنونم.
تشکر کنندگان:
(2011-10-26 ساعت 01:15)yazdan نوشته:  سلام
دوستان امسال من مثل سال های قبل وسواس زیادی برای تهیه عکس به خرج دادم(3 بار عکس گرفتم!!!) اما هر سال یک نکته خاص در مورد عکس ها توجه من رو جلب به خودش جلب میکنه!
امسال با مقایسه عکس خودم با عکس های نمونه در سایت لاتاری متوجه شدم کمی سایه روی صورتم وجود داره که البته مقدار خیلی خیلی کمیه و بهتره بگم قسمتی از صورتم نسبت به جاهای دیگه کمی تاریک تر افتاده.
آیا این میتونه مشکل ساز باشه؟
ممنونم.

نه دوست من اصلا نگران نباش . اونا اگه انقدر دربارش سختگیرانه توی سایتشون نوشتند فقط به این خاطره که کسی نره با فتوشاپ حالت چهره و رنگ پوستشو تغییر بده . همین
تشکر کنندگان: yazdan ، Nightsky007 ، behzadb57
(2011-10-25 ساعت 23:44)M0HSeN_US نوشته:  سلام
من امروز رفتم عکس گرفتم اما...
چون پیرهن سفید پوشیده بودم جناب عکاسباشی بهم گفت نمیتونم زمینه سفید برات بندازم و برام آبی کمرنگ گذاشت و گفت برو حالشو ببر.به نظر شما اشکالی نداره؟
یا بریم از نووو بگیریم؟؟؟؟
ممنونRolleyes

اگه زمینه رنگ روشن باشه مشکلی پیش نمیاد حداقل در قرعه کشی.
تشکر کنندگان: M0HSeN_US ، 3rip
سلام عکس نوزاد باید چجوری باشه؟ تشکر
تشکر کنندگان: shastouni
زمینه عکس من سفید سفیده؛ این مشکل ساز میشه؟؟
کسی از سالهای قبل هست که جواب سوالمو بدونه؟؟
تشکر کنندگان:
سلام

من یه سوال در مورد مشخصات عکس همسر داشتم. آیا عکس همسر نیز مثل عکس خود شخص حساس است؟ اگر عکس اسکن شده باشد و کیفیت آن زیاد خوب نباشد مشکلی ایجاد میشود؟ یا همین که مشخصات کلی عکس یعنی 600*600 و زمینه روشن داشته باشد کفایت می کند؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-29 ساعت 23:48)mehdiezio نوشته:  زمینه عکس من سفید سفیده؛ این مشکل ساز میشه؟؟
کسی از سالهای قبل هست که جواب سوالمو بدونه؟؟

خب دوست من زمینه عکس باید سفید سفید باشه دیگه
(2011-10-30 ساعت 19:13)setarehbaran نوشته:  سلام

من یه سوال در مورد مشخصات عکس همسر داشتم. آیا عکس همسر نیز مثل عکس خود شخص حساس است؟ اگر عکس اسکن شده باشد و کیفیت آن زیاد خوب نباشد مشکلی ایجاد میشود؟ یا همین که مشخصات کلی عکس یعنی 600*600 و زمینه روشن داشته باشد کفایت می کند؟

بله عکس همسر هم به همون اندازه عکس خودتون حساسه .
در ضمن توجه کنید که شما 2 شانس برای ثبت نام دارید، یکی مثل الان که خودتون ثبت نام کننده اصلی هستید و همسرتون به عنوان همراه ثبت نام میشه . دوم اینکه اندفعه میتونید همسرتون به عنوان ثبت نام کننده اصلی باشه و شما به عنوان همراه ثبت نام بشید. و اینطور شما 2 شانس برنده شدن دارید. پس عکس همسرتون هم مهمه
تشکر کنندگان:
اگر کسی دوبار فرم را پر کند از لاتاری امسال خذف می شود یا این که سال های دیگه هم نمی تونه تو لاتاری شرکت کنه؟
تشکر کنندگان:
واقعا نمی دونم چه کار باید بکنم 10000 تومن پول فقط فایلای عکسام رو دادم هر چی بهش گفتم اقا عکس روتوش نمی خوام دست کاریش نکن آخرش کاره خودش رو کرده الان می بینیم صورتم که پر از خال هست رو واصم تر تمیز کرده
یارو میگفت این کارس . 5 6 تا قبل من اومدن واصه همین لاتاری عکساشونو بردن منم دفعه اولم نیست لاتاری ثبت نام می کنم ولی با این وجود شک کردم به خودم و گفتم شاید در این حد دستکاری عکس حله و من حساسم واصه همین عکس رو آپ میکنم اساتید اگه مشکلی نداره لطفا بگن مشکل داره یا نه
واقعا نمی دونم چه کار باید بکنم 10000 تومن پول فقط فایلای عکسام رو دادم هر چی بهش گفتم اقا عکس روتوش نمی خوام دست کاریش نکن آخرش کاره خودش رو کرده الان می بینیم صورتم که پر از خال هست رو واصم تر تمیز کرده
یارو میگفت این کارس . 5 6 تا قبل من اومدن واصه همین لاتاری عکساشونو بردن منم دفعه اولم نیست لاتاری ثبت نام می کنم ولی با این وجود شک کردم به خودم و گفتم شاید در این حد دستکاری عکس حله و من حساسم واصه همین عکس رو آپ میکنم اساتید اگه مشکلی نداره لطفا بگن مشکل داره یا نه
تشکر کنندگان:
(2011-10-31 ساعت 22:51)mazi_emin3m نوشته:  واقعا نمی دونم چه کار باید بکنم 10000 تومن پول فقط فایلای عکسام رو دادم هر چی بهش گفتم اقا عکس روتوش نمی خوام دست کاریش نکن آخرش کاره خودش رو کرده الان می بینیم صورتم که پر از خال هست رو واصم تر تمیز کرده

عکست که خوبه . ماله من پارسال بیشتر روتوش شده بود قبول کردند و برنده هم شدم
تشکر کنندگان: mazi_emin3m
(2011-10-31 ساعت 19:31)amiree نوشته:  اگر کسی دوبار فرم را پر کند از لاتاری امسال خذف می شود یا این که سال های دیگه هم نمی تونه تو لاتاری شرکت کنه؟

سلام دوست عزیز
اگر شما دو بار ثبت نام کرده باشی و کانفرمیشن نامبر رو هر دو بار دریافت کرده باشی امسال از لیست حذف میشی ولی سال های بعد میتونی ثبت نام کنی.
به امید فردا...
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آیا عکس خانم ها باید بی حجاب باشه یا با حجاب هم قبوله؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان