کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2011-10-31 ساعت 19:29)amiree نوشته:  اگر کسی دوبار فرم را پر کند از لاتاری امسال خذف می شود یا این که سال های دیگه هم نمی تونه تو لاتاری شرکت کنه؟
اگه کسی دوبار ثبت نام کنه یعنی اینکه دوبار کانفرمیشن نامبر بگیره ثبت نامش کلا باطل میشه ولی سال دیگه میتونه دوباره شرکت کنه!
موفق باشید.
CR1
تشکر کنندگان:
سلام
چند تا سوال داشتم:
1- من ثبت نام کردم و یه فرم شامل entrant name,confirmation number بهم داد یعنی ثبت نام تمام شد؟؟
و2- نتونستم پرینت ازش بگیرم فقط شماره هاشو یه جا نوشتم.موردی نداره؟؟
3- مرحله بعدی چه جوری متوجه میشید قبول شدید یا نه چه ایمیلی میاد
ممنون میشم جواب بدبد
تشکر کنندگان:
(2011-10-31 ساعت 21:29)saryna_s نوشته:  سلام
چند تا سوال داشتم:
1- من ثبت نام کردم و یه فرم شامل entrant name,confirmation number بهم داد یعنی ثبت نام تمام شد؟؟
و2- نتونستم پرینت ازش بگیرم فقط شماره هاشو یه جا نوشتم.موردی نداره؟؟
3- مرحله بعدی چه جوری متوجه میشید قبول شدید یا نه چه ایمیلی میاد
ممنون میشم جواب بدبد

1_ بله

2_ مهم اینه که مشخصاتی که در آخر بهتون داده می شود رو ثبت کنیدحالا بوسیله پرینت یا عکس گرفتن یا نوشتن دستی روی کاغذ یا ...

3_ هیچ ایمیلی ارسال نمیشه نمی دونم این ایمیل رو کی سر زبونا انداخته
مرحله بعدی اینه که از اول می 2012 دوباره به همین سایت که ثبت نام کردید می روید و بوسیله همین confirmation number /نام خانوادگی /سال تولد و احتمالا امضا دیجیتالی که الان به شما دادن قبولی یا عدم قبولی رو چک کنید

تا اون تاریخ شما و اونا با هم هیچ کار دیگه ای ندارید

تشکر کنندگان: 3rip
سلام دوستان
من امروز ثبت نام كردم بعد از اينكه كانفرميشن نامبر را گرفتم متوجه شدم كه در بخشي از فاميل فرزندانم به جاي حرف e حرف a نوشتم . آيا مشكلي پيش مياد ؟ و ميشه آن را اصلاح كرد ؟
تشکر کنندگان:
(2011-11-01 ساعت 11:39)parina نوشته:  سلام دوستان
من امروز ثبت نام كردم بعد از اينكه كانفرميشن نامبر را گرفتم متوجه شدم كه در بخشي از فاميل فرزندانم به جاي حرف e حرف a نوشتم . آيا مشكلي پيش مياد ؟ و ميشه آن را اصلاح كرد ؟

سلام

در قرعه کشی مشکلی نداره . ولی اگر انشالله برنده شدید اونجا میتونید در فرمها این اشتباه رو اصلاح کنید و بهشون توضیح بدید.
تشکر کنندگان:
دوستان بعد از اینکه فرم اصلی رو توی سایت لاتاری پر کردیم ایا صفحه دومی هم داره که اطلاعاتی بخواد؟ چون توی سایت مهاجرسرا فقط یک نمونه فارسی از صفحه اول فرم ثبت نام لاتاری گذاشته شده و به صفحات بعدی اشاره ای نشده
ایا بعد از همین صفحه اول CN رو میده؟
مرسی
تشکر کنندگان:
يه اشتباه فاحش شده يكي از دوستانمون كه ثبت نام كرده 2 تا بچه داشته كه در فرم نياورده حالا اگه قبول بشه چي ميشه؟ يعني به كل بيخيال شه؟ يا دوباره ثبت نام كنه؟
تشکر کنندگان:
(2011-11-02 ساعت 10:35)nahid.t نوشته:  يه اشتباه فاحش شده يكي از دوستانمون كه ثبت نام كرده 2 تا بچه داشته كه در فرم نياورده حالا اگه قبول بشه چي ميشه؟ يعني به كل بيخيال شه؟ يا دوباره ثبت نام كنه؟

اگه بچه هاشون زیر 21 سال و مجرد هستن، فکر کنم که در صورت قبولی رد بشن چون اطلاعات اشتباه دادن و اگر هم دوباره ثبت نام کنن کلا حذف میشه فایلشون
تشکر کنندگان: nahid.t
(2011-11-02 ساعت 02:49)Shahin Tehrani نوشته:  دوستان بعد از اینکه فرم اصلی رو توی سایت لاتاری پر کردیم ایا صفحه دومی هم داره که اطلاعاتی بخواد؟ چون توی سایت مهاجرسرا فقط یک نمونه فارسی از صفحه اول فرم ثبت نام لاتاری گذاشته شده و به صفحات بعدی اشاره ای نشده
مرسی

کلا همین یک صفحه است

برای افراد مجرد در صفحه بعدیش اطلاعاتی که شما وارد کردید رو نشون میده هر جا که نیاز به اصلاح داشت می توانید برگردید به صفحه اول و درستش کنید ( برای این کار از کلید برگشت خود فرم استفاده کنید نه مرورگرتان )

اگر هم درست بود ادامه می دهید می روید به صفحه بعد که کد تصادفی رو وارد کنید بعد از اون صفحه آخر که شامل confirmation number و چیزای دیگه هست رو نشون میده و تمام

برای افراد متاهل هم به تعداد همراهان (همسر و فرزندان) فیلدهای مربوط به مشخصات و عکس اونا در صفحه دوم تکرار شده نه اینکه چیز دیگری بخواد

تشکر کنندگان: Shahin Tehrani
(2011-11-02 ساعت 15:45)dv2013 نوشته:  
(2011-11-02 ساعت 02:49)Shahin Tehrani نوشته:  دوستان بعد از اینکه فرم اصلی رو توی سایت لاتاری پر کردیم ایا صفحه دومی هم داره که اطلاعاتی بخواد؟ چون توی سایت مهاجرسرا فقط یک نمونه فارسی از صفحه اول فرم ثبت نام لاتاری گذاشته شده و به صفحات بعدی اشاره ای نشده
مرسی

کلا همین یک صفحه است

برای افراد مجرد در صفحه بعدیش اطلاعاتی که شما وارد کردید رو نشون میده هر جا که نیاز به اصلاح داشت می توانید برگردید به صفحه اول و درستش کنید ( برای این کار از کلید برگشت خود فرم استفاده کنید نه مرورگرتان )

اگر هم درست بود ادامه می دهید می روید به صفحه بعد که کد تصادفی رو وارد کنید بعد از اون صفحه آخر که شامل confirmation number و چیزای دیگه هست رو نشون میده و تمام

برای افراد متاهل هم به تعداد همراهان (همسر و فرزندان) فیلدهای مربوط به مشخصات و عکس اونا در صفحه دوم تکرار شده نه اینکه چیز دیگری بخواد

ممنون

این دو قسمت رو چجوری پر کردید؟

8d.city/town

8e.district/country/province/state

آیا اینجوری درسته؟
8d.Tehran
8e.Iran

?
تشکر کنندگان:
تو قسمت كد پستي 8f.postal code/zip codeبراي ايران چي بايد نوشت؟؟؟؟
و قسمت in care of چیه کلا ؟؟؟ زیاد وقت ندارم لطفا زود بگید
تشکر کنندگان:

کد پستی منزل !

in care of = به نام / اسم و فامیل خودتان را بنویسید
تشکر کنندگان:
(2011-11-03 ساعت 00:25)Shahin Tehrani نوشته:  
(2011-11-02 ساعت 15:45)dv2013 نوشته:  
مرسی

کلا همین یک صفحه است

ممنون

این دو قسمت رو چجوری پر کردید؟

8d.city/town

8e.district/country/province/state

آیا اینجوری درسته؟
8d.Tehran
8e.Iran

?

8d شهرتون
8e استان تون

مثلا در استان تهران و شهر ورامین هستیم

8d= Varamin
8e= Tehran

تشکر کنندگان: Shahin Tehrani
سلام یکی از دوستای من ماه تولدشو اشتباه انتخاب کرد؛اگر قبول شد بعدا میشه درستش کرد یا رد میشه ?
تشکر کنندگان:
سلام
من برای چند نفر فرم پر کردم که واسه یه نفر جای last name رو با first name اشتباه نوشتم.. بعدا اگه قبول شه رد میشه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان