کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
این تاپیک برای توضیح فیلدهای فرم ثبت نام به فارسی ایجاد شده است
نمونه ی فارسی فرم ثبت نام که دوست خوبمون Parslottery گرامی زحمتش رو کشیدند
سلام دوستان

اگه ممکنه نمونه یه آدرس درست رو که باید وسه فرم قرار داد رو نشونم بدید؟ باید اول پلاک- کوچه -خیابون-شهر-استان- کشور باشه دیگه؟

یه دنیا ممنونم میشم بگید چطوری بنویسم
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، batis2010 ، شوکا
دوستان گرامی آدرس ها باید بدین صورت وارد شود ....
فقط دقت کنید ...»»»»»
آدرس هم به صورت انگلیسی از آخر به اول نوشته میشه . مثل : پلاک - طبقه - کوچه یا خیابان - منطقه یا محل - شهر - استان - کشور
For example, plaque, or Postal code - second floor - street or Alley - the location or Region - City - Province or State - Country

برای مثال آدرس :
پلاک 50 - کد پستی 7411384521 - طبقه دوم - ساختمان نگین - خیابان ملاصدرا - منطقه 6 - شهر تهران - استان تهران - ایران

به انگلیسی :
No. 50 - Postal Code 7411384521 - Second Floor - Negin Building - Molla Sadra St. - District 6 - City - Tehran Province, Tehran - Iran
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: saied-k ، SH1A2R3 ، Mehdiest ، j@vad ، shastouni ، chiva ، jakc_poppy ، nimar123 ، Ramkal ، xbox ، arman_m ، batis2010 ، mortezafox ، fazelisaber ، amir_cool_2001 ، malekan
(2011-09-26 ساعت 17:31)Mehdiest نوشته:  سلام دوستان

اگه ممکنه نمونه یه آدرس درست رو که باید وسه فرم قرار داد رو نشونم بدید؟ باید اول پلاک- کوچه -خیابون-شهر-استان- کشور باشه دیگه؟

یه دنیا ممنونم میشم بگید چطوری بنویسم

دوست عزیز به این لینک مراجعه کن:

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4627
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، majidusa01 ، Mehdiest ، j@vad ، sarah_xzx ، don.korleone ، New York ، batis2010
اگر ممکنه یک نمونه فارسی از فرم ثبت نام را به من نشان دهید متشکرم
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Ramkal ، batis2010
(2011-09-28 ساعت 18:07)اوایی نوشته:  اگر ممکنه یک نمونه فارسی از فرم ثبت نام را به من نشان دهید متشکرم

با سلام به تمام دوستان

ارسال شماره 1 را ببين.
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، sarah_xzx ، arman_m ، batis2010 ، fazelisaber
دوستان از همه ی کسانی که تازه عضو میشن و کلاً از همه دوستان خواهش میکنم اول تایپک رو بخونند بعد سوال بپرسند این به نفع همه ی شماست چون اگر مدیران محترم سوال هایی که جوابش قبلاً تو تایپیک باشه رو حذف می کنند واگر این موضوع ادامه پیدا کنه شامل محرومیت های چندروزه خواهد شد.
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، sarah_xzx ، Ramkal ، arman_m ، batis2010 ، fazelisaber
سلام ببخشد میپرسم شاید سوالم خنده دار باشه.من که مجردم وتا حالا ازدواجم نکردم تو قسمت تعداد فرزندان باید 0 بزنم یا خالی بزارم؟تو قسمت 14 فرم منظورمه.مرسی از جواباتون
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، batis2010
(2011-09-29 ساعت 16:45)mahdi1847 نوشته:  سلام ببخشد میپرسم شاید سوالم خنده دار باشه.من که مجردم وتا حالا ازدواجم نکردم تو قسمت تعداد فرزندان باید 0 بزنم یا خالی بزارم؟تو قسمت 14 فرم منظورمه.مرسی از جواباتون

یه نکته در مورد شما عزیزان . به قول معرف پرسیدن عیب نیست نپرسیدن عیب است. و شما باید بدونید که این دوستان گل مهاجرسرا فقط برای کمک به همدیگه اینجا هستند و اصلاً این تایپیک ها برای پرسیدن سوال شما عزیزان توسط مدیران گرامی بوجود آمده.

و اما سوال شما شما وقتی که گزینه ی (Unmarried (no spouse info require رو می زنید به معنی این هست که شما مجرد هستید پس لازم نیست چیزی در مورد تعداد فرزندان بنویسید.
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، sarah_xzx ، alivahedy ، Ramkal ، xbox ، arman_m ، batis2010
من اسمم محمد علی هستش اینو چطوری باید تو فرم بنویسم
First name: Mohammad Ali
یا
First name: Mohammad Middle name:Ali
?????
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، New York ، batis2010
سلام
دوست عزيز ايراني ها middle name ندارند و شما بايد محمد علي رو در قسمت First name وارد كنيد،اگر پاسپورت داريد طبق پاسپورت در فيد مورد نظر بنويسيد و اگر پاسپورت نداريد همانطور كه در فيد ثبت نام مي نويسيد به همان صورت درخواست پاسپورت كنيد.
مثال: Mohammad Ali يا Mohammadali
متشكرم
من در دنيا يك بزرگوار مي شناسم و آن حضرت بزرگوار مي باشد.

خلیج فارس و ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک دارایی همه ایرانی ها می باشد.
تشکر کنندگان: Lottery2013 ، SH1A2R3 ، sarah_xzx ، Ramkal ، arman_m ، batis2010 ، ghorbat ، fazelisaber ، mohselena
دوستان خوبم من اینجا این سئوالم رو می پرسم ، نمیدونم محل مناسبی است یا خیر؟ چون قبلا پرسیدم اما پیداش نمیکنم
سایت اصلی لاتاری نوشته فقط با اینترنت اکسپلوره 6 یا 7 ایا این به این معنی است که قطعا با ورژن های بالاتر با کروم کار نمیکنه؟
من که از IE9 استفاده میکنم و ویندوز 7 دارم نمیونم قبت نام کنم ، چون IE 6 یا IE7 روی ویندوزه 7 نصب نمیشه
با سپاس
تشکر کنندگان: batis2010 ، ghorbat ، fazelisaber ، x_y_x
سلام
فكر نكنم مشكلي پيش بياد ولي اگه به مرورگرهاي خواسته شده دسترسي داريد بهتره از اونا استفاده كنيد.
من در دنيا يك بزرگوار مي شناسم و آن حضرت بزرگوار مي باشد.

خلیج فارس و ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک دارایی همه ایرانی ها می باشد.
تشکر کنندگان: sarah_xzx ، batis2010 ، ghorbat ، x_y_x
(2011-09-29 ساعت 23:10)Hadi joon نوشته:  سلام
دوست عزيز ايراني ها middle name ندارند و شما بايد محمد علي رو در قسمت First name وارد كنيد،اگر پاسپورت داريد طبق پاسپورت در فيد مورد نظر بنويسيد و اگر پاسپورت نداريد همانطور كه در فيد ثبت نام مي نويسيد به همان صورت درخواست پاسپورت كنيد.
مثال: Mohammad Ali يا Mohammadali
متشكرم
بچه ها جدیدا دیگه اداره گذرنامه اسم های جدا رو سرهم میزنه مثلا mohammadali ya alireza پس شمام اگر پاس ندارید تو فرم همینو بزنید که بعد مشکلی پیش نیاد
تشکر کنندگان: Arwen ، sarah_xzx ، alivahedy ، nimar123 ، azade67 ، Ramkal ، batis2010 ، ghorbat ، fazelisaber
سلام
من و دوستم چند سالی هست که ثبت نام میکنیم و فایده ای ندارد دوباره طبق روال سنواتی امسال هم ... ، به نظر شما بهتر فرمها مون را پشت سر هم بودن وقفه ای بفرسیم یا این که بعد از گذشت زمانی نفر بعدی فرم را ارسال کند . تشکر
تشکر کنندگان: batis2010 ، shadin_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان