کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
سلام
میخواستم در مورد سابقه کاری بپرسم که آیا تاثیری داره یا نه؟؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-07 ساعت 13:17)vahiho22 نوشته:  سلام دوستان
آقا یعنی هر جوری که من اسمم را واسه گذر نامه بنویسم اون ها هم همون را مینویسن؟
بیشتر منظورم کلمه " سید " هست

پس من بنویسم seyed ؟

آقا کسی هست که لیسانس زبان انگلیسی باشه و بتونه در این مورد نظر بده؟

pleaze help my firends

سلام
شما می تونید کلمه "سید" را به صورت "سَید" هم بنویسید : Sayed
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
تشکر کنندگان:
پس سوال من ؟ Sad
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها من دیشب وارد قسمت فرم شدم که پر کنم با اینترنت اکسپلورر هم وصل شدم
۲ بار صفحه ERROR داد و بسته شد ! خود به خود ! بعدش دوباره اومدم پر کردم !
به نظرتون باطل شد ثبت نامم ؟
چقدر خداوند بزرگ است درست زماني که انتظار دريافت چيزي را از او نداري بهترينش را به تو ارزاني مي دارد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان گلم
من تنها جایی که پیدا کردم برای عنوان سوالام این انجمن بود و بعد یک ساعت جستجو نتونسم جواب پیدا کنم
دوستان عزیز می خواستم بدونم کسی که متاهل هست میشه که دو بار فرم پر کنه؟ یعنی یک بار با نام آقا ضمیمه مشخصات خانوم
و یک باز دیگه ثبت نام بشه اسم اولیه خنوم باشه ضمیمه مشخصات شوهرش هم بده
آیا این اشتباه و رد میکنند ؟ ممنوم میشم منو راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2011-10-07 ساعت 17:50)alizadeeh نوشته:  سلام دوستان گلم
من تنها جایی که پیدا کردم برای عنوان سوالام این انجمن بود و بعد یک ساعت جستجو نتونسم جواب پیدا کنم
دوستان عزیز می خواستم بدونم کسی که متاهل هست میشه که دو بار فرم پر کنه؟ یعنی یک بار با نام آقا ضمیمه مشخصات خانوم
و یک باز دیگه ثبت نام بشه اسم اولیه خنوم باشه ضمیمه مشخصات شوهرش هم بده
آیا این اشتباه و رد میکنند ؟ ممنوم میشم منو راهنمایی کنید

در بر شما ...
دوست گرامی کسی که متاهل هست یک بار اسم خودش رو مینویسه و با مشخصات خانومش و یک بار هم اسم خانومش با مشخصات خودش ....
و اگر فرزند هم ندارید باید در گزینه آن چیزی ننویسید ...
حداقل مدرک مورد نیاز برای ثبت نام نیز مدرک دیپلم معادل 12 سال تحصیل و یا 2 سال سابقه کار آموزشی معتبر مورد تایید سفارت ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Ramkal ، arman_m ، amir_cool_2001 ، fazelisaber
سلام،بنده هنوز پاسپورت نگرفتم اگر الان با یک نام انگلیسی ثبت نام کنم و بعداً که پاسپورت گرفتم ممکنه بعضی از حروف اسم منو به شکل دیگه ای بنویسند مانند حرف (su jh که هر دوش حرف ژ می باشد) و امسال اگر اسم من در بیاد ممکنه گیر بدن یا نه؟ با سپاس
روبهکان خروس را خانه به دوش کرداند.
تشکر کنندگان:
(2011-10-07 ساعت 18:14)malekan نوشته:  سلام،بنده هنوز پاسپورت نگرفتم اگر الان با یک نام انگلیسی ثبت نام کنم و بعداً که پاسپورت گرفتم ممکنه بعضی از حروف اسم منو به شکل دیگه ای بنویسند مانند حرف (su jh که هر دوش حرف ژ می باشد) و امسال اگر اسم من در بیاد ممکنه گیر بدن یا نه؟ با سپاس

میتونید در هنگام قبولی و زمانی که فرمهای مربوطه رو ارسال می کنید برای سفارت توضیح بدهید که در نوشتن اسم ها اشتباه شده و فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: arman_m
با سلام خدمت دوستان . مرتبط ترین تاپیکی که پیدا کردم برای پرسیدن سوالم همین بود . پیشاپیش عذر می خوام اگر جای درستی این سوال رو نمی پرسم.

شوهر خاله ی بنده برای ثبت نام خودشون شخصا اقدام کردن و نحوه ی اتصالشون هم اینترنت Dial-up بود . گویا هنگام تکمیل ثبت نام و دریافت کد Confirm ارتباطشون با اینترنت قطع شده ! می خواستم بپرسم که امکان ِ ثبت نام دوباره هست ؟ آیا می شه کد رو بازیابی کرد ؟ و آیا در صورت ثبت نام دوباره سیستم به عنوان ِ Spam ایشون رو می شناسه یا خیر ؟
ممنون می شم راهنمایی بفرمایین
با تشکر.
می نوش که عمر جاودانی این است ------------ خود حاصلت از عمر جهانی این است

هنگام گل و مل است و یاران سرمست -------- خوش باش دمی که زندگانی این است
تشکر کنندگان: arman_m
(2011-10-07 ساعت 18:18)ابی22 نوشته:  [quote='malekan' pid='142579' dateline='1317995045']
سلام،بنده هنوز پاسپورت نگرفتم اگر الان با یک نام انگلیسی ثبت نام کنم و بعداً که پاسپورت گرفتم ممکنه بعضی از حروف اسم منو به شکل دیگه ای بنویسند مانند حرف (su jh که هر دوش حرف ژ می باشد) و امسال اگر اسم من در بیاد ممکنه گیر بدن یا نه؟ با سپاس

سلام دوست عزیز
همون طور که یکی از دوستان در ارسال های قبلی اشاره کرد، در زمان گرفتن پاسپورت (اقدام جهت گرفتن) ، فرم و پوشه ای به شما تحویل میشه که خودتون اقدام به پر کردن اون فرم می کنید.
در فسمت نام و نام خانوادگی ، اسامی را هر طوری که بنویسی به همان صورت در پاسپورت وارد می کنن.
با تشکر
شماره کیس:2016ASXX
تعداد: 2 نفر
رویت قبولی: 1 May
کنسولگری:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Smile
تاریخ مصاحبه: Smile
ویزای یکضرب
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
خیر کانفریم رو دریافت نکردن . گویا بعد از پر کردن فرم و کلیک روی گزینه ی مرحله ی بعد ارتباطشون قطع شده .

ممنون از پاسختون.
می نوش که عمر جاودانی این است ------------ خود حاصلت از عمر جهانی این است

هنگام گل و مل است و یاران سرمست -------- خوش باش دمی که زندگانی این است
تشکر کنندگان: SH1A2R3
لازمه همین جا به دوستان عرض کنم لازمه ثبت نام قطعی شما دریافت کد کانفرمیشن هست و در صورت دریافت نکردن آن به هر دلیلی شما ثبت نام نشدید و میتونید دوباره اقدام کنید اما اگر دریافت کردید و دوباره اقدام کردید شما به خاطر ثبت نام بیش از یک بار حذف خواهید شد.
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، arman_m
آقا اسم کوچک من سید حمید رضا هست چه جوری باید تایپ کنم
seyed hamid reza
seyyed hamid reza
seyedhamidreza
seyyedhamidreza
تشکر کنندگان:
یه سوال
در قسمت اخرین مدرک تحصیلی
من دیپلم کامپیوتر دارم
دانشجویه ترم 3 کاردانی هم هستم

باید مدرک دیپلم دبیرستان رو انتخاب کنم یا مقداری از واحد های دانشاهی رو انتخاب کنم ؟
تشکر کنندگان:
باسلام 2تا سوال دارم
1.سید مهدی چطوری باید تایپ شه؟
SeyedMehdi
Seyed Mehdi

2. لطفا در مورد تمکن مالی بیشتر توضیح بدید؛
برای یک مجرد حداقل چقدر پول باید تو حسابش باشه؟ حتما باید ملک داشته باشه؟
اگه قبل از رفتن اونجا کسی کاری پیدا کرد مقدار پول تو حساب دیگه ملاک نیست؟

لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان