کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکلات اخیر مهاجرسرا
سلام
يكي از صفحاتي كه قبلاً باز مي شد و الان در جستجوي داخل مهاجر سرا نآن صفحه را اصلاٌ ديگر پيدا نمي كند و وقتي با گوگل سرچ مي كنم پيدا مي كند ولي وقتي روي لينك مهاجرسرا كليك مي كنم با اخطار گوگل مواجه مي شم و بقيه صفحاتي كه با آن مضمون پيدا مي كند را كه كليك كنم همهگي تبليغات است. (سرچ : "مراحل اقدام براي دريافت پاس سفيد"
اينم لينكي كه از مهاجرسرا گوگل پيدا مي كند و متاسفانه اخطار مي دهد.
http://www.google.com/interstitial?url=h...tid%3D1938
با تشكر از مديران اين سايت
اميدوارم به زودي اين مشكل حل شود.
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
با سلام
الان مدت زیادیه که می خواهم وارد سایت بشوم با این اخطار زیر از طرف گوگل کروم مواجه می شوم و با زدن دکمه visit the Google Safe Browsing diagnostic page می توانم وارد سایت بشوم
لطف کنید و بررسی کنید که آیا سایت ویروسی می باشد یا خیر.
متشکرم

کد:
Warning: Something's Not Right Here!
mohajersara.com contains malware. Your computer might catch a virus if you visit this site.
Google has found malicious software may be installed onto your computer if you proceed. If you've visited this site in the past or you trust this site, it's possible that it has just recently been compromised by a hacker. You should not proceed, and perhaps try again tomorrow or go somewhere else.
We have already notified mohajersara.com that we found malware on the site. For more about the problems found on mohajersara.com, visit the Google Safe Browsing diagnostic page.

If you understand that visiting this site may harm your computer, proceed anyway.
کیس خواهر دومم
2014AS00006XXX
کیس خواهر اولم
2012AS00037XXX
جدول برندگان 2012
تشکر کنندگان: msar
سایت آلوده نیست.
آخرین باری که ربات های گوگل سایت را بررسی کرده بودند 31 اکتبر بود که گزارش کرده بود آخرین باری که سایت آلوده بوده است 24 اکتبر بوده است. امرو 9 نوامبر هم ربات های گوگل سایت را بررسی کرده و چیزی پیدا نکرده اند و باز هم آخرین مشاهده بدافزار مربوط به 24 اکتبر بوده است.

نقل قول:What happened when Google visited this site?
Of the 13 pages we tested on the site over the past 90 days, 2 page(s) resulted in malicious software being downloaded and installed without user consent. The last time Google visited this site was on 2011-11-09, and the last time suspicious content was found on this site was on 2011-10-24.
[/code]

اما چرا هنوز گوگل کروم پیغام هشدار می دهد؟ این به خاطر همان سابقه آلوده بودن است و بعد از مدت تعیین شده که ربات های گوگل همچنان سایت را پاک ببیند پیغام گوگل کروم برطرف خواهد شد.
تشکر کنندگان: frozen mind ، ParsTrader ، hvm ، nastaran86 ، msar
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
از طرف دیگر با ویروس یابی سایت از سمت کاربر با نورتون 360 -2011 آپدیت شده پیغامهای زیر را می بینیم.

نقل قول:Norton Rating Norton

mohajersara.com

Summary
Norton Safe Web found no issues with this site.
•Computer Threats: 0
•Identity Threats: 0
•Annoyance factors: 0

Total threats on this site: 0

•Community Reviews: 0

و همچنین:
نقل قول:Threat Report
Total threats found: 0

Viruses (what's this?) Threats found: 0

Drive-By Downloads (what's this?) Threats found: 0

Malicious Downloads (what's this?) Threats found: 0

Worms (what's this?) Threats found: 0

Suspicious Applications (what's this?) Threats found: 0

Suspicious Browser Changes (what's this?) Threats found: 0

Security Risks (what's this?) Threats found: 0

Heuristic Viruses (what's this?) Threats found: 0

Adware (what's this?) Threats found: 0

Trojans (what's this?) Threats found: 0

Phishing Attacks (what's this?) Threats found: 0

Spyware (what's this?) Threats found: 0

Backdoors (what's this?) Threats found: 0

Remote Access Software (what's this?) Threats found: 0

Information Stealers (what's this?) Threats found: 0

Dialers (what's this?) Threats found: 0

Downloaders (what's this?) Threats found: 0

Embedded Link To Malicious Site (what's this?) Threats found: 0

هر چند که ربات های گوگل و نورتون پیغام آلوده نبودن سایت را می دهند ولی من به عنوان یک کاربر بررسی "سمت کاربر" را انجام داده ام و این نشانه این است که خطری کاربران را را تهدید نمی کند. اما این نشانه آلوده نبودن سرور نیست و ممکن است در سرور بدافزارهایی باشد که به اطلاعات سرور لطمه بزند یا در مواقعی دیگر فعال شود و این تا زمانی که گوگل یا نورتون مجددا آلوده بودن سایت را گزارش نکند دغدغه کاربران نیست و این به معنی سلب مسئولیت از مسئولین سایت نیست و آنها موظف به حفاظت از اطلاعات کاربران و کنترل سایت جهت آسیب نزدن به کامپیوتر کاربران هستند.

یکی از راههای پیشگیری از آسیب، نحوه برخورد با افراد به قول خودشان "خاطی" است که متاسفانه در دوره ای برخوردهای غیر منطقی و شدیدی صورت گرفت که نتیجه آن خروج یک عده از فعالین انجمن و عصبانی شدن عده ای از "خاطیان" بود که منجر به تهدید علنی برای هک سایت گردید و هیچ بعید نیست این افرادی که تهدید کرده بودند سایت را هک کرده باشند.

تشکر کنندگان: ParsTrader ، amir2640 ، nastaran86 ، msar
هنوز هم مشکل بلاک وجود داره. دوستانی که میگن فیلتره باید عرض کنم ربطی به فیلتر نداره. این مشکل در واقع ریپورت امنیتی رد یابهای امنیتی هست که مرورگرها و جستجوگرها مثل گوگل اون را ریپورت میدن.
دوستان اگر میخواهید بی دردسر باشه و از طرفی دوست ندارید تنظیمات امنیتی مرورگر را تغییر بدین بهتره از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید. حالا هی بگین آی ای ضعیفه. خوب ضعف هم به جاهایی بدرد میخوره :-)
تشکر کنندگان: hvm ، msar
(2011-11-09 ساعت 20:00)kavoshgarnet نوشته:  ... یکی از راههای پیشگیری از آسیب، نحوه برخورد با افراد به قول خودشان "خاطی" است که متاسفانه در دوره ای برخوردهای غیر منطقی و شدیدی صورت گرفت که نتیجه آن خروج یک عده از فعالین انجمن و عصبانی شدن عده ای از "خاطیان" بود که منجر به تهدید علنی برای هک سایت گردید و هیچ بعید نیست این افرادی که تهدید کرده بودند سایت را هک کرده باشند.

كاوشگرنت عزيز، برخلاف شما من فكر مي كنم اين مشكل از زماني شروع شد كه مديران انجمن برخوردهاي به زعم شما «شديد» را كنار گذاشتند و من از اين بابت عميقا متاسفم. اميدوارم مديران سايت با حمايت ادمين عزيز و حجت گرامي باز هم همچون گذشته به امور سايت رسيدگي كنند.

من در دوره مدير بودنم تمامي تاريخچه رويدادهاي گذشته را مطالعه كردم و در جريان مسائل هستم. با احترام به نظر شما بايد بگم كه به نظر من آن سختگيري ها لازم بوده. وانگهي، به عقيده من مشكل كنوني حاصل مسائلي چون هك و فعاليت خاطيان نيست. مسئله بسيار ساده تر از آن است. اما بگذاريد همين جا به صحبتم خاتمه بدهم ...
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Ali Sepehr ، Ashkan78 ، storagemeter ، hvm ، Blaze ، comrun ، nastaran86 ، msar
(2011-11-10 ساعت 11:57)frozen mind نوشته:  كاوشگرنت عزيز، برخلاف شما من فكر مي كنم اين مشكل از زماني شروع شد كه مديران انجمن برخوردهاي به زعم شما «شديد» را كنار گذاشتند و من از اين بابت عميقا متاسفم.

یعنی به "گمان" شما عدم برخورد شدید باعث ویروسی شدن سایت شده است؟
تشکر کنندگان: ParsTrader ، nastaran86 ، msar
با تشکر از دلسوزی دوستان گرامی و قدیمی که همیشه یار ما بوده اند به نظر من این موضوع به هک و این چیزها مربوط نیست
در مورد نحوه برخورد هم بنده بالشخصه اگر اسپم به تورم بخورد بلافاصله برخورد میکنم چون کاربری که اسپم ایجاد میکند اصلا کاربر محسوب نمیشود
در موارد دیگر هم فکر نمیکنم سخت گیری شده باشد
در هر حال امیدوارم اگر دوستان عزیز مورد مشکوکی دیدند با دکمه گزارش آنرا جهت بررسی به تیم مدیران ارسال فرمایند

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: frozen mind ، Ali Sepehr ، ParsTrader ، Blaze ، comrun ، nastaran86 ، msar
(2011-11-10 ساعت 21:20)kavoshgarnet نوشته:  یعنی به "گمان" شما عدم برخورد شدید باعث ویروسی شدن سایت شده است؟

دوست گرامي، «گمان» من اين بود كه شما با توجه به اين كه مدير سابق هستين، اشاره هاي منو متوجه ميشين!
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ParsTrader ، storagemeter ، Blaze ، msar
هفت هشت ساعت پیش بنده در این تاپیک ارسالی را گذاشتم اما بعد از آن به توصیه یکی از دوستان آن را حذف کردم اما حالا دیگه سکوت رو جایز نمی دونم.

باید عرض کنم که دقیقا از زمانی که برخورد مدیران با متخلفین با عطوفت بیشتری دنبال شد این مشکلات بوجود اومد و با تلاش هایی که الان داره انجام میشه امیدوارم مهاجرسرا به روند قبلی برگرده و لازم میدونم که بگم این مشکلات ناشی از هک و این مسائل نیست و ساده تر از این صحبت هاست و لازم میدونم تاکید کنم مهاجرسرا برای عقده گشایی بعضی دوستان هیچ تاپیکی رو نداره...
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: ParsTrader ، storagemeter ، Blaze ، frozen mind ، nastaran86 ، OverLord ، msar
آقا چرا مهاجر سرا انقدر سوت و کور شده Sad
تشکر کنندگان: frozen mind ، msar
(2011-11-12 ساعت 00:33)Kurosh_Salehi نوشته:  آقا چرا مهاجر سرا انقدر سوت و کور شده Sad

چون بعضی ها وقتی صفحه ی پایین رو میبینند فکر میکنند الان که سیستمشون ویروسی بشه.البته خوب باید هم نگران باشند من همین الان که این پست رو میدم به سختی میتونم یه صفحه رو باز کنم زمان لودش خیلی طول میکشه.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: frozen mind ، msar
دوستان سلام به تازگی (چند روزی است ) صفحات مهاجر سرا با تاخیر زیاد بالا میاد از شما تقاضای راهنمائی دارم.ضمنا" سرعت اینترنت بسیار عالی است و سایت های دیگر را در عرض کمتر از یک ثانیه باز می کند.
تشکر کنندگان: frozen mind ، majidusa01 ، laili ، msar
با سلام خدمت مدیران عزیز و زحمتکش
ممنون میشم این این مشکلات را حل کنید
من در LA هستم سرعت دانلود من 3 تا 3.5 مگ در ثانیه هست . اما اصلا نمی تونم یک صفحه از مهاجرسرا هم باز کنم الان نزدیک 7 دقیقه کشیده تا من به این صفحه برسم این دوستان که در ایران هستند چیکار می کنند؟؟
در ضمن فقط با opera می تونم وارده سایت بشم بقیه میگه ویروس داره !!! Wink

با تشکر
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: April 2010
محل مصاحبه:ناپل بود که با بدبختی به ابوظبی تغییر دادیم
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /Feb/18
تاریخ مصاحبه: 4 آپریل 2011
تاریخ گرفتن ویزا:6 آپریل 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا :یک سال تمام
تشکر کنندگان: storagemeter ، frozen mind ، tamanna ، smebi2011 ، msar
سلام
قبل از باز کردن صفحه گویا ویروس یابی میشه و به خاطر همین برای همه همین مقدار طول میکشه انشالله مسوول فنی سایت هرچه زودتر این مشکل را بر طرف کند
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان