کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکلات اخیر مهاجرسرا
تاپیک شمارش معکوس 2016نیست...چه اتفاقی واسش افتاده؟Sad
تشکر کنندگان: khatarnak ، amirmc ، taherifar ، online27H
یه رتبه ی منم از سه به دو تغییر کرده !!!

خوب اگر خلافی صورت گرفته بازگو کنید یا تذکر بدید ؟؟؟

شماره ی معکوس غیبش زد Cool
تشکر کنندگان: lighter
سلام.شمارش معکوس 2016 چرا نیستش
تشکر کنندگان: khatarnak ، amirmc ، hamid32 ، payamshad
(2015-04-28 ساعت 00:11)khatarnak نوشته:  یه رتبه ی منم از سه به دو تغییر کرده !!!

اونی که شما میگین رتبه نیست، ستاره س؛ که کسی به شما ستاره نمیده بلکه بسته به تعداد ارسال های شما تغییر میکنه.

0: تازه وارد (یک ستاره)
1 تا 50: عضو (دو ستاره)
50 تا 250: عضو فعال (سه ستاره)
250 تا 750: عضو با سابقه (چهار ستاره)
750 به بالا: پیشکسوت (پنج ستاره)

با حذف یا از دسترس خارج شدن تایپیک شمارش معکوس تعداد ارسال های شما کم شده و شما تو گروه دیگه ای قرار گرفتی.

*یادش بخیر اون چندسال پیش تایپیک شمارش معکوس هرچندروز یک بار آرشیو میشد که تازه واردین (که منم جزوشون بودم) با بالابردن الکی ارسال هاشون یه وقت بیخودی خودشونو جز بزرگان حساب نکن. Big Grin
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: khatarnak ، payamshad ، lighter
(2015-04-28 ساعت 06:00)reyhaneh_h نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 00:11)khatarnak نوشته:  یه رتبه ی منم از سه به دو تغییر کرده !!!

اونی که شما میگین رتبه نیست، ستاره س؛ که کسی به شما ستاره نمیده بلکه بسته به تعداد ارسال های شما تغییر میکنه.

با حذف یا از دسترس خارج شدن تایپیک شمارش معکوس تعداد ارسال های شما کم شده و شما تو گروه دیگه ای قرار گرفتی.

*یادش بخیر اون چندسال پیش تایپیک شمارش معکوس هرچندروز یک بار آرشیو میشد که تازه واردین (که منم جزوشون بودم) با بالابردن الکی ارسال هاشون یه وقت بیخودی خودشونو جز بزرگان حساب نکن. Big Grin

بابا حالا کی رتبه میخواد ؟؟؟ اصلا مهم نیست . تاپیکش کو ؟؟؟
Wink
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: khatarnak
(2015-04-28 ساعت 08:51)payamshad نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 06:00)reyhaneh_h نوشته:  

بابا حالا کی رتبه میخواد ؟؟؟ اصلا مهم نیست . تاپیکش کو ؟؟؟
Wink

من خواستم سوالی که برای خطزناک در رابطه با کم شدن ستاره هاش پیش اومده بود جواب بدم. Wink
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: khatarnak
من به دنبال رتبه یا مقام نیستم خواستم بدونم چرا از سه تا به دوتا

تغییر کرد و شماره معکوس غیبش زد

که خدارو شکر دوباره اومد از مدیران تشکر می کنم

از بابت جواب اون دوستمون ریحانه جااان که در همین رابطه به سوال من جواب دادند

تشکر می کنم و از سایر دوستان

Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، taherifar
وارد شدن به مهاجرسرا سخت شده پس ورد را قبول نمیکنه ریست چندباره و تکرارآن خسته کننده شده و ازطرفی ارسال ها را نمی پذیرد پیام به مدیران سایت هم مشکل مرا حل نکرد زیرا پاسخی ندادند!
مشکل در کجاست؟
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: motinus
واردشدن به مهاجرسرا سخت شده وخسته کننده پسورد را قبول نمیکنه ریست چندباره هم مشکل را حل نکرد و ارسال را نمیپذیرد نامه به مدیرسایت هم مشکل مرا حل نکرد چون پاسخ ندادند!!
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان:
قابل توجه مدیریت و تیم فنی سایت .

من همیشه ریممبر هستوریم غیر فعال هست . اتفاق خطرناکی که امروز افتاد این بود که وقتی وارد سایت

شدم ، وارد حساب کاربری یک شخصی به نام Haghighat شده بودم . من اصن هنوز یوزر و پسوردم رو وارد

نکرده بودم .

چون من هیچ وقت یوزر و پسوردم رو سیو نمیکنم و هیستوریم هم کلا غیر فعاله ، پس نشون میده مشکل

سایته . مشکلشم بد مشکلیه !

تازه اگه سیو هم میکردم ، باید Paradox میومد ، نه Haghighat !

اینم بگم که تعداد پیغام خصوصی های ایشون مشخص بود .

یعنی الان دیگه احساس امنیت نمیکنم به شخصه !
تشکر کنندگان: HERMES7
(2015-07-06 ساعت 00:04)Paradox نوشته:  قابل توجه مدیریت و تیم فنی سایت .

من همیشه ریممبر هستوریم غیر فعال هست . اتفاق خطرناکی که امروز افتاد این بود که وقتی وارد سایت

شدم ، وارد حساب کاربری یک شخصی به نام Haghighat شده بودم . من اصن هنوز یوزر و پسوردم رو وارد

نکرده بودم .

چون من هیچ وقت یوزر و پسوردم رو سیو نمیکنم و هیستوریم هم کلا غیر فعاله ، پس نشون میده مشکل

سایته . مشکلشم بد مشکلیه !

تازه اگه سیو هم میکردم ، باید Paradox میومد ، نه Haghighat !

اینم بگم که تعداد پیغام خصوصی های ایشون مشخص بود .

یعنی الان دیگه احساس امنیت نمیکنم به شخصه !
عجب!!!!! haghighat اسم کاربری منه که! چطور شما تونستید با کاربری من وارد بشید؟ اینچوری من هم احساس امنیت نمیکنم! مدیران لطفا اگه مشکلی هست زودتر درست کنند! SadSad
CR1
تشکر کنندگان: HERMES7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان