کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
سلام دوستان
من در سفرنامه پرنیان خوندم بعد از مصاحبه مدارکش رو مثل البوم عکس پرینت تلفن و ریمیل رو به اون پس دادن ولی من روز مصاحبه چیزی پس ندادن حتی پرسیدم البوم عکسم گفت این بایگانی میشه در پرونده .یعنی چی هر افسری کارش به دیگری فرق داره یا این کار علتی داشته؟
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
برگ آبی به علت نداشتن گواهی عدم سوپیشینه!!لعنت به این شانس....
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Blaze ، GBUSA ، Toranj ، battosai ، mom ، msar
(2011-10-26 ساعت 14:32)sasan_rock نوشته:  برگ آبی به علت نداشتن گواهی عدم سوپیشینه!!لعنت به این شانس....

با سلام

مگه نگفتند که از ایرانی ها گواهی سوء پیشینه نمی خواهند من خودم این رو تو وب سایتشون دیدم!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Pay ، Toranj ، battosai ، mom ، msar
(2011-11-03 ساعت 21:52)frozen mind نوشته:  فعلا دوستان سوالات خود را اينجا بنويسند تا اگر تاپيك اصلي بازيابي شد، به آن اضافه شود.
متشكرم.

سلام
اول خلاصه ی وضعیت ما قبل از پرسیدن سوالاتم!
ما category F4 بودیم و فوریه ۲۰۱۱ مصاحبه شدیم و ماه می ۲۰۱۱ هم کلیر. ولی باید برای دوباره current شدن صبر می کردیم. الان ماه فوریه ۲۰۱۲ نوبتمون می شه باز اګه بولتن همینطور پیش بره. منتها حالا روی سایت سفارت ابوظبی می نویسه :Case Status: More info required
The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application.

سوال من اینه که چرا این پیام به این صورت عوض شده وقتی قبلا می ګفتند مدارک کامل ست. آیا به خاطر منقضی شدن مدیکال و کلیرنس؟
برای من خیلی هزینه ی زمانی و مالی هست سفر به ابوظبی چون در اروپا کار می کنم. و سفارت هم به هیچ عنوان جوابی به ایمل هایم نمی دهد و من نمی دانم اګر در فوریه به ابوظبی سفر کنم چقدر باید از کارم دور باشم. کسی تا به حال به پیام مشابه برخورد ست؟

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، comrun ، msar
(2011-11-25 ساعت 17:30)ava1984 نوشته:  ما category F4 بودیم و فوریه ۲۰۱۱ مصاحبه شدیم و ماه می ۲۰۱۱ هم کلیر. ولی باید برای دوباره current شدن صبر می کردیم. الان ماه فوریه ۲۰۱۲ نوبتمون می شه باز اګه بولتن همینطور پیش بره. منتها حالا روی سایت سفارت ابوظبی می نویسه :Case Status: More info required
The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application.

سوال من اینه که چرا این پیام به این صورت عوض شده وقتی قبلا می ګفتند مدارک کامل ست. آیا به خاطر منقضی شدن مدیکال و کلیرنس؟
برای من خیلی هزینه ی زمانی و مالی هست سفر به ابوظبی چون در اروپا کار می کنم. و سفارت هم به هیچ عنوان جوابی به ایمل هایم نمی دهد و من نمی دانم اګر در فوریه به ابوظبی سفر کنم چقدر باید از کارم دور باشم. کسی تا به حال به پیام مشابه برخورد ست؟
سلام
برای من بعد از اینکه دوباره (برای نوامبر) کارنت شدم، پیام سایت از Ready به Application in process برگشت (یعنی کلیرنس منقضی شده و باید از نو انجام بشه) و جوابم این بود که سایتو چک کن و هروقت Ready شد، پاسپورتو برسون. برای بنفشه عزیز هم که دسامبر2010 مصاحبه شدند، همینطور شده بود و (یکماه پیش) بعد از Ready شدن بلافاصله ویزاشون صادر شد ولی گفته بودند که الان مدیکالتون معتبره (احتمالا یعنی تا یکسال) فقط یکبار دیگه مدیکال تستارو انجام بدید و نتیجه شو همراه پاکت پرونده موقع ورود به آمریکا (که احتمالا تا اون موقع مدیکال ریپورت پارسال منقضی شده) ارائه کنید. این یعنی من حتما و شماهم احتمالا نیاز میشه که مجددا مدیکال تستو انجام بدیم.
آیا برای شما زیر اون جدول مشخصات، مدرکی، فرمی چیزی ذکر نشده که چه چیزیو باید ارائه کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، dreamer60 ، msar
(2011-11-25 ساعت 19:31)comrun نوشته:  
(2011-11-25 ساعت 17:30)ava1984 نوشته:  ما category F4 بودیم و فوریه ۲۰۱۱ مصاحبه شدیم و ماه می ۲۰۱۱ هم کلیر. ولی باید برای دوباره current شدن صبر می کردیم. الان ماه فوریه ۲۰۱۲ نوبتمون می شه باز اګه بولتن همینطور پیش بره. منتها حالا روی سایت سفارت ابوظبی می نویسه :Case Status: More info required

سلام
برای من بعد از اینکه دوباره (برای نوامبر) کارنت شدم، پیام سایت از Ready به Application in process برگشت (یعنی کلیرنس منقضی شده و باید از نو انجام بشه) و جوابم این بود که سایتو چک کن و هروقت Ready شد، پاسپورتو برسون. برای بنفشه عزیز هم که دسامبر2010 مصاحبه شدند، همینطور شده بود و (یکماه پیش) بعد از Ready شدن بلافاصله ویزاشون صادر شد ولی گفته بودند که الان مدیکالتون معتبره (احتمالا یعنی تا یکسال) فقط یکبار دیگه مدیکال تستارو انجام بدید و نتیجه شو همراه پاکت پرونده موقع ورود به آمریکا (که احتمالا تا اون موقع مدیکال ریپورت پارسال منقضی شده) ارائه کنید. این یعنی من حتما و شماهم احتمالا نیاز میشه که مجددا مدیکال تستو انجام بدیم.
آیا برای شما زیر اون جدول مشخصات، مدرکی، فرمی چیزی ذکر نشده که چه چیزیو باید ارائه کنید؟
مرسی از جوابتون
می تونم بپرسم دقیقا کی مصاحبه کردید و کی مدیکال رو انجام داده بودید؟
شما الان که current هستید نباید بروید سفارت؟ باید صبر کنید که ready بشه؟
برای کیس ما پایینش نوشته:
Please check the Department of state's Website at http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html and contact our office by email at abudhabiiv@state.gov when your priority date becomes current to process and finalize your case.

پاسخ
(2011-11-25 ساعت 19:50)ava1984 نوشته:  می تونم بپرسم دقیقا کی مصاحبه کردید و کی مدیکال رو انجام داده بودید؟
Please check the Department of state's Website at http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html and contact our office by email at abudhabiiv@state.gov when your priority date becomes current to process and finalize your case.
12/2010 و آزمایشا همون 2-3 روز قبل از مصاحبه انجام شد
منظورم این بود که حالا نوشته به اطلاعات بیشتری نیاز هست، دقیقا از چیز خاصی اسم نبرده؟ چون این نوشته که گذاشتید، که مربوط به هنوزکارنت نبودنتون هست و بعد از کارنت شدن که به سفارت ایمیل بفرستید، احتمالا یا جوابش میشه اینکه سایت سفارتو چک کنید، یا دقیقا میگن فلان فرم یا مدرک جدید یا .. بفرستید. در ضمن هر ماه که کارنت بشید، در همون ماه ایمیل بفرستید. من 5 اکتبر که معلوم شد در نوامبر کارنت میشم، فرداش ایمیل فرستادم که با توجه به بولتن حالا چکار کنم (مدرکی چیز جدیدی لازمه یا نوامبر پاشم بیام) ولی جواب داد: الان که کارنت نیستی، در ماهی که کارنت هستی ایمیل بفرست منم اول نوامبر ایمیل فرستادم که نتیجه شو در ارسال قبل نوشتم و با وجود کارنت بودن، منتظرم که دوباره کلیرنس انجام بشه چون ظاهرا تا Ready نشه ویزا صادر نمیشه. همین پروسه قبلا برای دوستان دیگه ای هم پیش آمده.
راستی اینکه گفته بودید نمیدونید اګر به ابوظبی سفر کنید چقدر باید از کار دور باشید، هرزمان که کارنت بودید، مکاتبه کردید و در نهایت سایتشونم Ready شد، برای تحویل دادن و پس گرفتن پاسپورت حداقل 4-7 روز زمان در نظر بگیرید و اگر مدیکالم لازم بود، 2روز بیشتر درنظر بگیرید و حتما با توجه به تعطیلیهای سفارت سفر کنید، والا ممکنه زمان سفر طولانیتر بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Blaze ، msar
(2011-11-25 ساعت 20:35)comrun نوشته:  
(2011-11-25 ساعت 19:50)ava1984 نوشته:  می تونم بپرسم دقیقا کی مصاحبه کردید و کی مدیکال رو انجام داده بودید؟
10/2010 و آزمایشا همون 2-3 روز قبل از مصاحبه انجام شد
منظورم این بود که حالا نوشته به اطلاعات بیشتری نیاز هست، دقیقا از چیز خاصی اسم نبرده؟ چون این نوشته که گذاشتید، که مربوط به هنوزکارنت نبودنتون هست و بعد از کارنت شدن که به سفارت ایمیل بفرستید، احتمالا یا جوابش میشه اینکه سایت سفارتو چک کنید، یا دقیقا میگن فلان فرم یا مدرک جدید یا .. بفرستید. در ضمن هر ماه که کارنت بشید، در همون ماه ایمیل بفرستید. من 5 اکتبر که معلوم شد در نوامبر کارنت میشم، فرداش ایمیل فرستادم که با توجه به بولتن حالا چکار کنم (مدرکی چیز جدیدی لازمه یا نوامبر پاشم بیام) ولی جواب داد: الان که کارنت نیستی، در ماهی که کارنت هستی ایمیل بفرست منم اول نوامبر ایمیل فرستادم که نتیجه شو در ارسال قبل نوشتم و با وجود کارنت بودن، منتظرم که دوباره کلیرنس انجام بشه چون ظاهرا تا Ready نشه ویزا صادر نمیشه. همین پروسه قبلا برای دوستان دیگه ای هم پیش آمده.
راستی اینکه گفته بودید نمیدونید اګر به ابوظبی سفر کنید چقدر باید از کار دور باشید، هرزمان که کارنت بودید، مکاتبه کردید و در نهایت سایتشونم Ready شد، برای تحویل دادن و پس گرفتن پاسپورت حداقل 4-7 روز زمان در نظر بگیرید و اگر مدیکالم لازم بود، 2روز بیشتر درنظر بگیرید و حتما با توجه به تعطیلیهای سفارت سفر کنید، والا ممکنه زمان سفر طولانیتر بشه.
از هیح چیز دیګه حرفی نزده و در جواب ایمیل هم می ګه بعدا ایمیل بزنید. چه خوب که این ماجرای کدوم ماه ایمل زدن رو ګفتید که من دوباره ماه دیګه عصبانی نشم!
پس اعتبار کلیرنس شما اینطور که به نظر میاد یک سال نبوده. و ما هم فوریه ویزا نمی ګیریم.
مشکل بزرګ من برای سفر به ابوظبی اینه که به احتمال قوی درست همزان میشه با تجدید ویزام در اروپا و اګه برم بیرون چند هفته طول می کشه که برګردم! اګر اینها می ګفتند چی می خوان شاید بتونم نرم. آیا فکر می کنید ممکنه مدیکال جدید رو اینجا بدم و همراه با پاسپورتم تووسط کسی بفرستم ابوظبی؟
یک مساله به ظاهر بی ربط ولی باید بګم اینجا اونم اینکه من در زندګیم تو اروپا با نهاد های زیادی در ارتباط بودم و این برخورد عجیب سفارت ابوظبی در دسترس قرار دادن اطلاعات هیچ جوری قابل قبول نیست. فقط با ندادن اطلاعات درست و به موقع اینها باعث پیچیدګی های زیادی در زندګی افراد بودن که به راحتی قابل پیشګیری بوده. بنده هر وقت فرصت کردم، مهم تر از اون یکم بزرګتر و پول دار تر شدم حتما سعی می کنم پیګیری قانونی کنم این مساله ی اطلاعات دادن رو....!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، frozen mind ، amir2640 ، Farshid22 ، msar
(2011-12-07 ساعت 18:12)comrun نوشته:  
(2011-12-07 ساعت 12:26)Panda نوشته:  سلام
من مشخصات case شما را خواندم.case شما دقیقا شبیه منه.لتف کنید به من بکید که بعد ا. کارنت دوم شدن شما دوباره fbi check شدید یا فورا وی.ا کرفتید.اکر ممکنه سیر کامل کارتون بعد ا. کارنت دوم شدن را بنویسید.ممنون.
سلام
پاسخ شما اینجاست و همچنان منتظرم تا کلیرنس دوم تموم بشه
راستی اگر خلاصه ای از وضعیت پرونده تان بنویسید، آشنایی بهتری از شرایط خواهیم داشت
پیروز باشید
(پست موقت)

سلام
ممنون از جوابتون
من جولای 2010 مصاحبه شدم و9 ماه طول کشید که کلیر شدم.می 2011 کلیر شدم.ماه جون رفتم سفارت با مدیکال جدید ولی بهم گفتند که کارنت نیستم. وجالبه که فرا هم در سایت از ready به in process تغییر کردم که واقعا از اون روز تا الان گیج شدم.در دسامبر هم کارنت شدم که ایمیل .دم 8 رو. پیش ولی هنوز جوابی نگرفتم.البته جدیدا مینویسه که ممکنه تا 10 روز جواب طول بکشه.راستی از دیروز تا حالا که میخوام سایت سفارت تو ابوظبی را چک کنم فیلتر شده.لطفا شما هم چک کنید و به من بگید که شما هم که چک میکنید فیلتر هست یا نه.دیگه انو کم داشتیم.اگه جوابمو بدین ممنون میشم.SadSad
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، msar
(2011-12-08 ساعت 15:26)Panda نوشته:  سلام
ممنون از جوابتون
من جولای 2010 مصاحبه شدم و9 ماه طول کشید که کلیر شدم.می 2011 کلیر شدم.ماه جون رفتم سفارت با مدیکال جدید ولی بهم گفتند که کارنت نیستم. وجالبه که فرا هم در سایت از ready به in process تغییر کردم که واقعا از اون روز تا الان گیج شدم.در دسامبر هم کارنت شدم که ایمیل .دم 8 رو. پیش ولی هنوز جوابی نگرفتم.البته جدیدا مینویسه که ممکنه تا 10 روز جواب طول بکشه.راستی از دیروز تا حالا که میخوام سایت سفارت تو ابوظبی را چک کنم قیل‍.تر شده.لطفا شما هم چک کنید و به من بگید که شما هم که چک میکنید قی ل‍.تر هست یا نه.دیگه انو کم داشتیم.اگه جوابمو بدین ممنون میشم.SadSad
برای جواب حتما" روزهای تعطیل سفارتو درنظر بگیرید. معمولا 7 تا 10 روز کاری، سوای تمام جمعه و شنبه ها + تعطیلات آمریکا و امارات. فرضا" هفته گذشته پنج شنبه بخاطر روز ملی امارات تعطیل بود و از یکشنبه اومدن سرکار.
اگر دوباره به in process تبدیل شده یعنی دارن دوباره کلیرنسو انجام میدن و تا ready نشه عملا ایمیل، تماس یا مراجعه هیچ فایده ای نداره. اگر هم مدارکی منقضی شده باشه در همون صفحه که شماره پرونده را وارد میکنید، مینویسن که فلان چیزو ایمیل کنید یا بیاورید. امیدوارم اینبار کلیرنس من و شما که قبلا یکبار کامل شده بود، سریعتر انجام بشه.
در مورد سایت حق با شماست و از 3شنبه شب ظاهرا" تمام سایتای حاوی واژه us embassy در آدرسشون، به لیست اضافه شدند ولی خوشبختانه تا این لحظه لینک مخصوص چک کردن وضع پرونده هنوز مشکلی ندارهSmile ضمنا" برای ایمیل فرستادن طبق اعلام سفارت فقط از لینک contact us بالای همان صفحه استفاده کنید و یکبار فرستادن کافیست.
[عکس: attachment.php?aid=2355]
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Blaze ، msar
دوستان من به یه مشورت احتیاج دارم...

مادر من May 2006 با گرین کارت برای من اقدام کرده. (F2B)

برادرم هم از طریق دیگه دو سال و نیم پیش رفته امریکا و تا دو سال و نیم دیگه سیتیزن میشه.

مادر من توی این 5 سال به دلایلی نتونسته بره امریکا. همه میدونیم که اگه بره یا اصلا ازش چیزی نمیپرسن و به مشکلی بر نمیخوره یا اینکه اگه به مشکل بخوره منطق میگه که کیس من هم به مشکل برمیخوره. برای همین من از مادرم خواستم که از الان هم تا درست شدن کار من نره امریکا که ریسک نکرده باشیم (به خاطر پروده من)

از طرفی هم من نامزد کردم ولی به خاطر کار گرین کارتم عقد نکردیم. ولی با این روندی که ویزا بولتن پیش گرفته فکر نکنم تا 3.4 سال دیگه کار من درست بشه. و مسلماً ما نمی تونیم تا اون موقع نامزد بمونیم.

به نظر شما من ازواج کنم و این پرونده رو کنسل کنم و صبر کنم تا 2 سال و نیم دیگه برادرم دوباره برام اقدام کنه؟؟؟ (که میدونم دیگه میره برای 15 سال آینده!!!!!!)

یا اینکه بعضیها گفتن میشه ازدواج کرد و تو شناسنامه ننوشت. بعد حتی اگه این کار رو هم بکنم، به نظر شما بهتره مادرم بره امریکا تا ببینه وضع گرین کارت خودش چطوریه؟ (و اونطوری دیگه همه چیز مشخص میشه) یا اینکه باز هم مادرم نره امریکا تا وضع من مشخص بشه (در حالت خوب 3 سال دیگه) و اینکه در این حالت چقدر هنوز امکان داره که موقع مصاحبه با من بفهمن که اصلاً مادرم خارج از امریکا بوده و پرونده من به مشکل بخوره؟؟؟؟

ببخشید یه کم توضیحاتم زیاد شد. امیدوارم تونسته باشم وضعیتمو شرح بدم. ممنون میشم اگه بگین شما توی همچین وضعیتی کدوم راه رو انتخاب میکردین. یا اگه ایده جدیدی هم دارین ممنون میشم باهام درمیون بزارین.

کتگوری: F2B
تاریخ درخواست: May 2006
شماره پرونده: YRV2013XXXXXX
تاریخ کارنت شدن: ژانويه ٢٠١٤
دریافت نامه مصاحبه: اپريل ٢٠١٤
تاريخ مصاحبه: مي ٢٠١٤
دريافت ويزا: يك ضرب و يه ذره!!
سفرنامه من رو اینجا بخونید
همسرم:
كتگوري: F2A
تاريخ درخواست: september 2014
كيس نامبر: ANK2015XXXXXX
ارسال مدارک: اواخر اکتبر 2015
دریافت نامه کامل بودن مدارک از NVC: دسامبر 2015
دریافت نامه مصاحبه: فوریه 2016
تاریخ مصاحبه: مارج 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Majid-h ، msar
سلام دوستان

کیس ما به دلیل انتظار برای دومین بار کانکت شدن یکم وضعیت عحیبی پیدا کرده، در حالی که سال پیش همچین موقعی کارنت بودیم و دی ماه رفتیم مصاحبه اما گویا باید تا آگوست 2012 صبر کنیم تا اگه همین پیشرفت ماهی 1 بار رو داشته بشه نوبتمون شه

سوالم اینه، متاسفانه کو اسپانسر کیسمون چند ماه پیش فوت شده ، آیا این اخلالی در روند پرونده ایجاد میکنه یا نه؟ و اینکه سفارت روی به روز بودن فرم های affidavit of support و tax return چقدر حساسه ؟

(tax return اسپانسر و کو اسپانسر ما مربوط یه سال مالی 2009 هست)
F4
Priority Date: 27 March2001
ارسال فرمهای سری اول: 7 مه 2009
کارنت شدن کیس (نوبت اول!): ژولای 2010
Interview: 4Jan 2011
کارنت شدن مجدد پس از عقبگرد ویزابولتن : 8 نوامبر 2012
VISA: 17Jan2013
پاسخ
(2011-12-10 ساعت 21:08)usamilad نوشته:  ... سوالم اینه، متاسفانه کو اسپانسر کیسمون چند ماه پیش فوت شده ، آیا این اخلالی در روند پرونده ایجاد میکنه یا نه؟ و اینکه سفارت روی به روز بودن فرم های affidavit of support و tax return چقدر حساسه ؟
(tax return اسپانسر و کو اسپانسر ما مربوط یه سال مالی 2009 هست)
روح ایشان و همه شاد
من هم شبیه همین مساله را دارم و هرزمان بالاخره گوش شیطان کر ویزا را گرفتم، شرح آنچه انجام شد را در سایت مینویسم، شاید بدرد شما هم بخورد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، usamilad ، msar
(2011-12-10 ساعت 18:42)anahita1361 نوشته:  دوستان من به یه مشورت احتیاج دارم...

برادرم هم از طریق دیگه دو سال و نیم پیش رفته امریکا و تا دو سال و نیم دیگه سیتیزن میشه.

مادر من توی این 5 سال به دلایلی نتونسته بره امریکا. همه میدونیم که اگه بره یا اصلا ازش چیزی نمیپرسن و به مشکلی بر نمیخوره یا اینکه اگه به مشکل بخوره منطق میگه که کیس من هم به مشکل برمیخوره. برای همین من از مادرم خواستم که از الان هم تا درست شدن کار من نره امریکا که ریسک نکرده باشیم (به خاطر پروده من)

از طرفی هم من نامزد کردم ولی به خاطر کار گرین کارتم عقد نکردیم. ولی با این روندی که ویزا بولتن پیش گرفته فکر نکنم تا 3.4 سال دیگه کار من درست بشه. و مسلماً ما نمی تونیم تا اون موقع نامزد بمونیم.

به نظر شما من ازواج کنم و این پرونده رو کنسل کنم و صبر کنم تا 2 سال و نیم دیگه برادرم دوباره برام اقدام کنه؟؟؟ (که میدونم دیگه میره برای 15 سال آینده!!!!!!)

یا اینکه بعضیها گفتن میشه ازدواج کرد و تو شناسنامه ننوشت. بعد حتی اگه این کار رو هم بکنم، به نظر شما بهتره مادرم بره امریکا تا ببینه وضع گرین کارت خودش چطوریه؟ (و اونطوری دیگه همه چیز مشخص میشه) یا اینکه باز هم مادرم نره امریکا تا وضع من مشخص بشه (در حالت خوب 3 سال دیگه) و اینکه در این حالت چقدر هنوز امکان داره که موقع مصاحبه با من بفهمن که اصلاً مادرم خارج از امریکا بوده و پرونده من به مشکل بخوره؟؟؟؟

ببخشید یه کم توضیحاتم زیاد شد. امیدوارم تونسته باشم وضعیتمو شرح بدم. ممنون میشم اگه بگین شما توی همچین وضعیتی کدوم راه رو انتخاب میکردین. یا اگه ایده جدیدی هم دارین ممنون میشم باهام درمیون بزارین.

سلام
با توجه به وضییت شما بهتره که مادرتون به امریکا برند منتها اگر کسی بیشتر از یکسال از امریکا بیرون باشه موقع ورود به احتمال زیاد گرین کارتشا میگیرن و باید به دادگاه بره و علت نرفتنشا بیان کنه.مادرتون باید ا. الان یه دلیل مهکمه پسند پیدا کنن مثل بیماری البته با مدارک ترجمه شده در این مورد یا هر دلیل دیگه را ببرند..من ادامه جوابم را بعد مینویسم.منتظر باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: anahita1361 ، msar
(2011-12-10 ساعت 18:42)anahita1361 نوشته:  دوستان من به یه مشورت احتیاج دارم...

سلام
زمانی که مادرشما برا مصاحبه میرید میپرستد مادرتون کجاند و اکه بکید ایران بتون ویزا نمیدن.مادرتون زمان مصاحبه باید مادرتون حداقل 6 ماه قبلش امریکا باشند.در ضمن اگه برادرتون سیتیزن شند میتونند در عرض 1 سال برا مادرتون گرین کارت بگیرند واشونم برا شما در عرض 10 سال گرین کارت بگیرند.5 سال که مادرتون بیرون بودن زمان زیادیه.اگه گرین کارتشون ا. بین بره پرونده شمام باطل میشه.فلا تا بعد.
پاسخ
تشکر کنندگان: anahita1361 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان