کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدرک تحصیلی
با سلا م حضور محترم دوستان عزیز من دیپلم نظام جدید هستم و 11 ساله دیپلم دادهاند . والان دانشجوی علمی - کاربردی مقطع کاردارنی هستم چه گزینه ای را برای ثبت نام در DV .2010 در مقطع تحصیلی انتخاب کنم . با تشکر .
تشکر کنندگان:
reza932 عزيز به نظر من بايد some university degree رو بزني. تا نظر دوستان چي باشه...
تشکر کنندگان:
با تشکر از بوف عزیز دوستان دیگر اگر نظری دارند اعلام نمایند راستی معنی بوف چیست با تشکر . A lls Well That Ends Well .
تشکر کنندگان:
به نظر من که گزینه some university degree درسته و اون رو انتخاب بکن چونکه معنیش واضحه و شما هنوز تموم نکردید و اگر میدونید تا زمان رفتنتون به سفارت (انشالله) مدرک کاردانیتون رو نمی گیرید همون some university degree رو انتخاب کنید و اگر تا اون زمان تموم میکنید و مدرک کاردانی رو میگیرید گزینه university degree رو انتخاب کنید
تشکر کنندگان:
age kesy faghat diplom dahste bashe be moshkel mikhore?? chon dar har soorat highschool diploma dare ke doroste male iran 11 saale valy madrakesh barabare 12 saate usa hast. age kesy tajrobasho dare be manam bege mamnoom misham,
تشکر کنندگان:
طبق سفرنامه هاي دوستان در سال هاي قبل ظاهرا اگر كسي ديپلم 11 سال داشته باشه متاسفانه به مشكل بر مي خوره.اگر در وب لاگ آقا سعيد (خاطرات لاتاري گرين كارت) ، سفرنامه هاي بچه ها رو مطالعه كنيد متوجه مي شيد.البته من اينطور فهميدم شايد اشتباه مي كنم اگر مي خواهيد مطمئن بشيد خودتون سري به اون وب لاگ بزنيد.
تشکر کنندگان: kamranjon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان