کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدرک تحصیلی
سلام بعضی از دوستان نوشته بودن همه مدارک تحصیلی رو روز مصاحبه میخان مثل دیپلم پیش دانشگاهی و بقیه من فوق دیپلم دارم ودانشناممو به تایید رسمی وزارت علوم رسوندم میخواستم بدونم این کافییه یا حتما دیپلم و پبش هم میخوان؟
تشکر کنندگان:
حتما دیپلمتون رو ترجمه کنید و روز مصاحبه ترجمه اون و اصل دیپلم را با خودتون ببرید.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
یادتون نره برای کسانی که دیپلم نظام جدید اند ، بجز مدرک دیپلم، اصل مدرک پیش دانشگاهی ( همراه با ترجمه اش ) نیز لازم است.
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان:
salam
na niyazi be tarjome diplom nadari chon shoma madrake foghe diplom dari motmaan bash afsar ino midone ke kesi ke foghediplom dare diplom ham dare yeki azostane man ke be tazegi behesh visa dadan ve eyshon lisans dasht faghat hamon madrake lisansesho bord va afsar azash bedone hich soali ghabol kard
movafagh bashid
تشکر کنندگان:
شما كه مدرك تحصيلي تون فوق ديپلمه هنگام ثبت نام لاتاري كدوم گزينه مربوط به مدرك تحصيلي رو انتخاب كرده بوديد؟ من University degree رو زده بودم با تصور اينكه به معني مدرك دانشگاهيه. اما تازه شنيدم كه فقط به معني ليسانسه و حالا خيلي نگرانم . چي كار كنم ؟
كيس نامبر 32000 آسيا - لاتاري2009
تشکر کنندگان:
بوف عزیز سلام.
شما درست زدید/2 گزینه هست یکی به معنی گذراندن چند واحد دانشگاهی و دیگری به معنی داشتن یک مدرک دانشگاهی/و تو ایران فوق دیپلم یعنی یک مدرک دانشگاهی و اونا اینا میدونند/و هر دو گزینه را میتونید انتخاب کنید.
موفق باشید.
omid
as200918000
تشکر کنندگان:
سلام.
مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ( برای نظام جدید ها ) خیلی مهم است.من خودم در ثبت نام university degree زدم. اما موقع مصاحبه فقط ازم اصل مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی را خواستند
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان:
من دیپلم کامپیوتر کار و دانش دارم و مدرک پیش دانشگاهی هم ندارم. باید چیکار کنم؟ بچه ها هر کی راه حلی برام سراغ داره بهarsalan.kamyabrad@gmail.com میل بزنه با تشکر از مدیریت و همه بر و بچه های با مرام این وبلاگ kase number:24000
تشکر کنندگان:
سلام
حتما باید دیپلم شما مدرک پایان 12سال تحصیل باشه.اگه مدرک شما خارج از 12 سال هست یعنی 11 سال درس خوندید مشکل پیدا میکنید.
تشکر کنندگان:
سلام می خواستم بپرسم اگر اصل دیپلم گم بشه ولی فتوکپی برابر اصل داشته باشیم و یا تاییدیه دیپلم را داشته باشیم و انها را ترجمه کنیم ایا سفارت اونها رو قبول میکنه لطفا به من زود جواب بدین ممنون
تشکر کنندگان:
azaddokht نوشته: سلام می خواستم بپرسم اگر اصل دیپلم گم بشه ولی فتوکپی برابر اصل داشته باشیم و یا تاییدیه دیپلم را داشته باشیم و انها را ترجمه کنیم ایا سفارت اونها رو قبول میکنه لطفا به من زود جواب بدین ممنون

سلام

به نظر من تاییدیه دیپلم و ترجمه رو داشته باشید و بهشون حقیقت رو بگین که اصل دیپلم گم شده. اونها حتما قبول میکنن. وقت مصاحبتون کی هست؟ ببینید نمیشه المثنی را گرفت؟
شماره کیس: 2009AS17XXX
نامه قبولی: 08 6th May
ارسال فرمهای سری اول: 9th Jun 08
کارنت: 9th Feb 09
نامه دوم: 09 20s Mar از طریق ایمیل
معاینه پزشکی: 09 31st Mar
مصاحبه: 09 14th April
کلیرنس و ویزا: 09 31st Aug (پس از 130 روز)
هزینه قبل از ورود به آمریکا:1050€ نفری
ورود به آمریکا: 09 16th Nov
دریافت گرین کارت: 09 22nd Dec
تشکر کنندگان:
persia عزیز ممنون از پاسخت برای خودم نیست برای یکی از بستگانم است فقط میخواستم بگم احتمال دارد که قبول نکنن
تشکر کنندگان:
azaddokht نوشته: persia عزیز ممنون از پاسخت برای خودم نیست برای یکی از بستگانم است فقط میخواستم بگم احتمال دارد که قبول نکنن

فکر کنم المثنی بشه گرفت. امتحانش ضرری نداره وگرنه پناه بر خدا انشااله که تاییدیه دیپلم و ترجمه رو قبول کننWink
تشکر کنندگان:
persia عزیز من منتظر پاسخ شما هستم ممنون
تشکر کنندگان:
azaddokht نوشته: persia عزیز من منتظر پاسخ شما هستم ممنون

سلام azaddokht

من که نظر خودم رو ذکر کردم در بالا.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان