کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت
بعد از دریافت ویزای مهاجرت، در اولین سفر به آمریکا مدارک مهاجرتی در فرودگاه تحویل و روند فعال سازی گرین کارت آغاز می شود. برای تبادل نظر در مورد تهیه بلیط، امور گمرکی و امور مربوط به دفتر مهاجرتی در فرودگاه ورودی از این تاپیک استفاده کنید.

ارسالهای غیر مرتبط با موضوع حذف خواهند شد.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2011 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
با سلام خدمت اساتید محترم
یک سوال دارم که بی جواب مونده لطفا کمکم کنید.
در اولین ورودمون به آمریکا موقع تحویل دادن مدارک میتونینم برای آخرین بار آدرسی رو که قراره گرین کارتمون بره عوض کنیم. سوال اینه که میشه از یک ایالت دیگه سوشیال رو گرفت؟ فرض کنیم ما آدرسمون رو در کنتاکی تعیین کردیم برای دریافت گرین کارت ولی میخوایم از نیویورک وارد بشیم و یکی دو ماه اونجا بمونیم. میتونیم از نیویورک کارت سوشیالمون رو بگیریم؟
2012AS14XXX
ankara
تاریخ دریافت ویزا:اول مارس 2012
تاریخ ورود به آمریکا:دوم آگوست
هزینه ها:خیلی میلیون تومن
یکماهه کلیر شدم
دیگه چیزی یادم نیست که بنویسم
Big Grin
(2011-12-24 ساعت 01:53)roghiyeh نوشته:  با سلام خدمت اساتید محترم
در اولین ورودمون به آمریکا موقع تحویل دادن مدارک میتونینم برای آخرین بار آدرسی رو که قراره گرین کارتمون بره عوض کنیم. سوال اینه که میشه از یک ایالت دیگه سوشیال رو گرفت؟ فرض کنیم ما آدرسمون رو در کنتاکی تعیین کردیم برای دریافت گرین کارت ولی میخوایم از نیویورک وارد بشیم و یکی دو ماه اونجا بمونیم. میتونیم از نیویورک کارت سوشیالمون رو بگیریم؟
دوست عزیز درود برشما ، شما هر شهری که سکونت دارید و آدرس آن را به اداره سوشیال ارائه دهید می توانید تقاضای سوشیال را بدهید .
تشکر کنندگان: mitr.p ، SH1A2R3 ، payan ، shkhmo ، amir0_0amir ، sbh ، panteha ، Solitude ، edge ، pariya2 ، moesa7 ، .wall street ، ara1980 ، HAZARA ، Tomas ، FMANIS ، alirezanz ، امین 13 ، msar
(2011-12-24 ساعت 08:36)smebi2011 نوشته:  
دوست عزیز درود برشما ، شما هر شهری که سکونت دارید و آدرس آن را به اداره سوشیال ارائه دهید می توانید تقاضای سوشیال را بدهید .
با تشکر از پاسخ شما
یعنی با این حساب ما میتونیم این کار رو بکنیم دیگه؟ یعنی هر بار که آدرسی عوض میکنیم باید بریم اداره سوشیال و شماره جدیدی بگیریم؟

2012AS14XXX
ankara
تاریخ دریافت ویزا:اول مارس 2012
تاریخ ورود به آمریکا:دوم آگوست
هزینه ها:خیلی میلیون تومن
یکماهه کلیر شدم
دیگه چیزی یادم نیست که بنویسم
Big Grin
تشکر کنندگان: shkhmo ، panteha ، SH1A2R3 ، pariya2 ، .wall street ، ara1980 ، HAZARA ، Tomas ، FMANIS ، alirezanz ، امین 13 ، msar
(2011-12-24 ساعت 12:03)roghiyeh نوشته:  
با تشکر از پاسخ شما
یعنی با این حساب ما میتونیم این کار رو بکنیم دیگه؟ یعنی هر بار که آدرسی عوض میکنیم باید بریم اداره سوشیال و شماره جدیدی بگیریم؟

دوست من سلام ، سوشیال سکیوریتی نامبر دقیقا" مشابه کد ملی ما در ایران است و زمانی که به شخصی تخصیص داده شد تا آخر عمر او این شماره سوشیال اوست وتحت هیچ شرایطی تغییر نمی کند فقط در صورت تغییر آدرس به اداره سوشیال اطلاع می دهید.
با تشکر از پاسخ شما
بله.
شماره سوشیال که عوض نمیشه....بلکه فقط باید تغییر ادرس رو اعلام کنید تا ائونها بدونند کجا سکونت دارید
مثل شماه ملی تون.....مگه هر دفعه عوض میکنید و یا ادرس پستیتون عوض میشه ، شماره ملیتون رو هم عوض میکنید؟؟!!!!!

[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
با سلام خدمت دوستان
از دوستان عزيز تقاضا دارم در صورن امكان در مورد وسايلي كه با خود ميبرند و نحوه برخورد در فرودگاه(چه ايران و چه اون طرف) و يا احيانا در صورتي كه فريت بار داشتند نيز يه سفرنامه مختصري بنويسند.در واقع كوچك ترين اطلاعات هم براي ما ارزش بسيار زيادي داره. و بايد بگم كه تا اين مرحله هم من هر چي داشتم از مهاجرسرا بوده.باز هم ممنونم.
2012AS00041XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 15 Jul
سفارت: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , jul 25
کارنت شدن:june
دریافت نامه دوم:19 april
مصاحبه:12 june
دریافت کلیرنس:در انتظار كلير
2 نفر
هزینه ها:14000عکس+74000 DHl+ عكس12000+10000 بانك+200000 ترجمه+ 64000dhl+واكسنها 141000 +بليط 560000 تركيش فقط رفت

[/quote]

با سلام
ضمن احترام به دوستان سیگاری ، می خواستم سوالی خارج از بحث فوق مطرح کنم و ان هم اینکه برای خرید بلیط یکسره ( اوریل 2012 ) اقدام کردم ، آژانسها می گویند چون شما ویزای محدود دارید و در حال حاضر اقامت ندارید نمی توانید بلیط یکسره بگیرید!!! و حتما باید بلیط دو سره داشته باشید زیرا در فردگاه مبداء و مقصد ( !!!! ) با مشکل مواجه می شوید و به شما کارت پرواز نمی دهند.
آیا کسی از دوستان در این خصوص اطلاعی دارد. متشکرم اگر راهنمائی بفرمائید. با سپاس
تشکر کنندگان: shkhmo ، arman_m ، iraniha ، panteha ، SH1A2R3 ، pariya2 ، moesa7 ، .wall street ، ara1980 ، HAZARA ، alirezanz ، امین 13 ، msar

با سلام
ضمن احترام به دوستان سیگاری ، می خواستم سوالی خارج از بحث فوق مطرح کنم و ان هم اینکه برای خرید بلیط یکسره ( اوریل 2012 ) اقدام کردم ، آژانسها می گویند چون شما ویزای محدود دارید و در حال حاضر اقامت ندارید نمی توانید بلیط یکسره بگیرید!!! و حتما باید بلیط دو سره داشته باشید زیرا در فردگاه مبداء و مقصد ( !!!! ) با مشکل مواجه می شوید و به شما کارت پرواز نمی دهند.
آیا کسی از دوستان در این خصوص اطلاعی دارد. متشکرم اگر راهنمائی بفرمائید. با سپاس
[/quote]

با سلام
احترامی که به دوستان سیگاری قائل شدید رو نفهمیدم ولی در خصوص سوال شما باید عرض کنم که شما با ویزای مهاجرتی می تونید بلیط یکسره بگیرید و خیلی از دوستان هم همین کار رو کرده اند .. در صورتیکه ویزای شما مهاجرتی است به یک آژانس دیگه و معتبر مراجعه کنید و یا از نمایندگی ها ی شرکتهای هوائی بلیط تهیه کنید
با تشکر

(2011-12-28 ساعت 16:35)arisa-mohammad نوشته:  
(2011-12-28 ساعت 16:10)Kojmani نوشته:  

با سلام

با سلام
احترامی که به دوستان سیگاری قائل شدید رو نفهمیدم ولی در خصوص سوال شما باید عرض کنم که شما با ویزای مهاجرتی می تونید بلیط یکسره بگیرید و خیلی از دوستان هم همین کار رو کرده اند .. در صورتیکه ویزای شما مهاجرتی است به یک آژانس دیگه و معتبر مراجعه کنید و یا از نمایندگی ها ی شرکتهای هوائی بلیط تهیه کنید
با تشکر
[/quote]

با سلام
از پاسخ شما متشکرم. اگر به تاپیک مشابه سال 2011 مراجعه نمائید. در انجا بحث بر سر چگونگی انتقال سیگار به امریکا بود . من این سوال را در انجا مطرح کردم و متاسفانه با کمی بی دقتی در اینجا نیز کپی نمودم. شرمنده ام.
ایا آزانسی را سراغ دارید که معتبر بوده و بتواند در این خصوص اقدامی نماید؟
تشکر کنندگان: shkhmo ، panteha ، SH1A2R3 ، Solitude ، moesa7 ، saeed2568 ، ara1980 ، HAZARA ، HB_USA ، rahimina ، alirezanz ، msar
با سلام
آدرس دفتر نمایندگی امارات :
خیابان ولیعصر - روبروی توانیر - پلاک 1211
بقیه رو هم می تونی از توی سایت هر کدوم پیدا کنی مثل الاتحاد - قطری - ترکیش و...

تشکر کنندگان: الی الی ، shkhmo ، amir0_0amir ، arman_m ، manila ، SH1A2R3 ، Solitude ، pariya2 ، moesa7 ، saeed2568 ، .wall street ، mojtaba_k ، ara1980 ، achi686 ، HAZARA ، alirezanz ، msar
(2011-12-24 ساعت 12:24)mitr.p نوشته:  
با تشکر از پاسخ شما
بله.
شماره سوشیال که عوض نمیشه....بلکه فقط باید تغییر ادرس رو اعلام کنید تا ائونها بدونند کجا سکونت دارید
مثل شماه ملی تون.....مگه هر دفعه عوض میکنید و یا ادرس پستیتون عوض میشه ، شماره ملیتون رو هم عوض میکنید؟؟!!!!!
دوست عزیز اگه بخواهیم آدرسی را که تو فرمها نوشتیم را عوض بکنیم و گرین کارتمون به یه آدرس دیگه بیاد چیکار باید بکنیم چون آدرسی که من دادم تو مریلند هست و نمیخوام اونجا برم

تشکر کنندگان: الی الی ، shkhmo ، amir0_0amir ، SH1A2R3 ، pariya2 ، moesa7 ، .wall street ، ara1980 ، HAZARA ، alirezanz ، msar
تو همون فرودگاه (امریکا) میتونی تغییر بدی
شماره کیس: 22xxx
کنسولگری: ankara
تاریخ مصاحبه: February
تاریخ دریافت کلیرنس: 9 - may
جمع هزینه ها: ~ 5 میلیون تومن
1 نفر
تشکر کنندگان: sezar ، الی الی ، shkhmo ، amir0_0amir ، sbh ، SH1A2R3 ، Solitude ، pariya2 ، moesa7 ، ara1980 ، HAZARA ، alirezanz ، msar
(2011-12-28 ساعت 19:21)arisa-mohammad نوشته:  با سلام
آدرس دفتر نمایندگی امارات :
خیابان ولیعصر - روبروی توانیر - پلاک 1211
بقیه رو هم می تونی از توی سایت هر کدوم پیدا کنی مثل الاتحاد - قطری - ترکیش و...

دفتر لوفتانزا و bmi
خیابان ولی عصر
پایین تر از پارک ساعی ما هم بلیط یکسره گرفتیم.
شماره کیس: *****2011AS
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: AUG/4
تاریخ اخذ ویزا :من یکضرب ویزا گرفتم ،همسرم برگه آبی
تاریخ کلیر همسر:sep/27Rolleyes
(2011-12-29 ساعت 00:15)t.azimaie نوشته:  تو همون فرودگاه (امریکا) میتونی تغییر بدی
یعنی مشکلاتی مثل ایران پیش نمیاد مثلا من چند پیش آدرسمو عوض کردم برا کارت سوخت مفقودی اقدام کردم گفتن آدرس جدیدتو بده منم آدرس جدید دادم بعد سه ماه فهمیدم رفته آدرس قبلی
تشکر کنندگان: arshin ، shkhmo ، panteha ، SH1A2R3 ، pariya2 ، moesa7 ، .wall street ، ara1980 ، HAZARA ، alirezanz ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان