کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرواز تهران به لوس آنجلس
(2015-06-08 ساعت 14:28)Sam2014 نوشته:  
(2015-06-08 ساعت 12:27)مهتاب89 نوشته:  سلام . دوستان لطفا راهنمایی کنن ایا پرواز اتحاد مسیر ۲ استاپ که تهران -ابوظبی و ابوظبی -نیویورک و نیویورک -لس انجلس بار(چمدانها) را نیویورک تحویل میدن یا لس انجلس ممنونم
با سلام
در همه پروازهای ۲ استاپ بارها را در اولین پورت ورودی به عمه ریکا ( در مورد شما نیویورک ) به شما تحویل میدهند تا پس از امور مهاجرتی ، امور گمرکی انجام شود . بلافاصله بعد از گمرک کاتنر ایرلاینتون مستقر هست و بارتون را برای پرواز داخلی تا مقصد نهایی از شما تحویل می گیرد . شما هم با خیال راحت تشریف می برید ترمینال بعدی برای آخرین بخش سفرتون . در مقصد هم بارهاتون را تحویل می گیرید.
در پرواز الاتحاد استثنائأ کارهای مهاجرتی در ابوظبی انجام می شود ولی امور گمرکی کماکان در اولین فرودگاه ورودی به عمه ریکا .
یادتان باشد که تگ روی چمدان هایتان باید مقصد نهایی را LAX زده باشد .
موفق باشید
اتحاد یه دونه استاپ هم داره،اگه میخواین بیاین لس‌آنجلس، پروازش هم عالیه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
لوس آنجلس یا لس انجلس؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه با دو تا استاپ مشکل ندارین قطر هست نفری 730 دلار حتی برای یک نوامبر یک پروار KLM پیدا کردم نفری 740 دلار ...اونم 2 تا توقف داره
پاسخ
تشکر کنندگان:
ا سلام خدمت همه دوستان ببخشید نمی دانم این سوال را کجامطرح کنم لطفا راهنمایم کنید

من الان ایمیل خودم رو اتفاقی چک کردم دیدم یه ایمیل محتوی تبریک از هواپیمایی الاتحاد دارم در حالی که پرواز ما سه روز دیگس واز آژانس مسافرتی خریده بودیم و اینم متن ایمیل :YOUR CHANCE TO UPGRADE TO OUR BUSINESS CLASS

Dear Guests,

Congratulations! You are now eligible for an Etihad Select Upgrade to BUSINESS CLASS on the following journey.

Booking Reference: IBKIUZ و در ادامه اش مشخصات بلیط هامون را آورده و upgrade داره
دوستان لطفا راهنمایی کنید باتشکر از پاسخ شما
کیس:AS2015XXXXXXX ##۵
نفرات کیس:۳
مصاحبه: فوریه ابوظبی
کلیر: می۲۰۱۵
مقصد :LA
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی برای اواخر سپامبر رفت و برگشت به لوس انجلس کسی قیمت جدید داره ؟ ( امارات و ترکیش و ...)
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان مناسب ترین ایرلاین از لحاظ قیمت کدوم هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-09 ساعت 22:17)Srod نوشته:  
(2015-10-09 ساعت 14:41)amirrezat نوشته:  دوستان مناسب ترین ایرلاین از لحاظ قیمت کدوم هست؟

سلام دوست عزیز
قیمت مناسب رابطه داره با زمان پرواز نه ایرلاین

گاهی میبینین که مثلا امارات رو با ۸۰۰ دلار میشه خرید و لوفتهانزا ۱۲۰۰ دلاره
گاهی هم برعکس
میتونین از سایتهایی مثل
http://www.skyscanner.com
تمام ایرلاین ها و زمان ها رو چک کنین و بلیط مناسب رو پیدا کنین

ولی در شرایط کلی ایرفولت روسیه معمولا قیمت بهتری داره ولی سوار هواپیکای روسی شدن دل شیر میخواد Smile

سلام
پرواز های امریکای شمالی تمامشون با ارباس و بویینگ انجام میشه
همچنین اروفلوت عضو اسکای تیم هست و از نحوه نگهداری و تعمییر هواپیما میتونید خیال راحتی داشته باشید
اروفلوت از اسکای ترکس هم 3 ستاره دریافت کرده
http://www.airlinequality.com/ratings/ae...tar-rating

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها اینها اطلاعات پرواز ماست، شاید کمکتون کنه.
ما ۳ اکتبر پرواز الاتحاد گرفتیم،تهران به ابوظبی، ابوظبی به لس آنجلس.
شد رفت و برگشت "نفری" ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومن.
بارها رو هم لس آنجلس تحویل گرفتیم، از ابوظبي به لس آنجلس هم توقفي نداشت.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، 7vwxyz7 ، afshin007x
دوستان امروز تو مجله جوانان که اینجا تو لس آنجلس چاپ میشه نوشته بود از اول ژانویه ۲۰۱۶ پرواز مستقیم از لس آنجلس به تهران و مشهد و یک شهر دیگه که یادم نیست راه اندازی میشه و برای پرواز افتتاحیش تخفیف هم در نظر گرفته
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-14 ساعت 03:17)behjat نوشته:  دوستان امروز تو مجله جوانان که اینجا تو لس آنجلس چاپ میشه نوشته بود از اول ژانویه ۲۰۱۶ پرواز مستقیم از لس آنجلس به تهران و مشهد و یک شهر دیگه که یادم نیست راه اندازی میشه و برای پرواز افتتاحیش تخفیف هم در نظر گرفته
سلام بهجت خانم. خبرگزاریهای رسمی همچین خبری را اعلام نکردند این مجله لس انجلسی نمیدانم برچه اساسی عنوان کرده؟ در مورد این خبرنظری ندارم وامیدوارم صحت داشته باشه.
تنها میتونم بگم رادیو تلویزیون و مجلات لس انجلسی متاسفانه نه تنها منابع قابل اطمینانی نیستند بلکه در بسیاری موارد مجرم و خلافکار هستند. دفتر وکیلی کار میکردم که مشتری زیادی (شاکیان از آگهیها و برنامه های رسانه های ایرانی ) مراجعه میکردند و بعد از رسیدن به حد نصاب شکایت گروهی میدادند. خصوصا هفته بازاردر آگهیهای کارش کارفرماها خلافکارانی هستند که حقوق کارمندهای خصوصا تازه وارد را نمیدهند. رادیو670 هم بنوبه خودش در صدر تبلیغات واهی و شریک جرم خلافکارهای ایرانی هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Srod ، kamali2025 ، h_aghapour
(2015-10-14 ساعت 05:42)Srod نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 04:43)rahbar نوشته:  [quote='behjat' pid='673274' dateline='1444776454']
دوستان امروز تو مجله جوانان که اینجا تو لس آنجلس چاپ میشه نوشته بود از اول ژانویه ۲۰۱۶ پرواز مستقیم از لس آنجلس به تهران و مشهد و یک شهر دیگه که یادم نیست راه اندازی میشه و برای پرواز افتتاحیش تخفیف هم در نظر گرفته
سلام بهجت خانم. خبرگزاریهای رسمی همچین خبری را اعلام نکردند این مجله لس انجلسی نمیدانم برچه اساسی عنوان کرده؟ در مورد این خبرنظری ندارم وامیدوارم صحت داشته باشه.
تنها میتونم بگم رادیو تلویزیون و مجلات لس انجلسی متاسفانه نه تنها منابع قابل اطمینانی نیستند بلکه در بسیاری موارد مجرم و خلافکار هستند. دفتر وکیلی کار میکردم که مشتری زیادی (شاکیان از آگهیها و برنامه های رسانه های ایرانی ) مراجعه میکردند و بعد از رسیدن به حد نصاب شکایت گروهی میدادند. خصوصا هفته بازاردر آگهیهای کارش کارفرماها خلافکارانی هستند که حقوق کارمندهای خصوصا تازه وارد را نمیدهند. رادیو670 هم بنوبه خودش

دقیقا حرفتون درسته
اگر واقعا همچین چیزی نوشتن معلوم نیست چه کیسه ای دوختن
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ، این مجله به نقل از سایت قطرایرویز نوشته بود، شاید بشه صحت خبر رو از سایت قطرایرویز چک کرد، البته که احتیاط شرط عقله
پاسخ
تشکر کنندگان: h_aghapour
(2015-10-14 ساعت 06:49)behjat نوشته:  سلام ، این مجله به نقل از سایت قطرایرویز نوشته بود، شاید بشه صحت خبر رو از سایت قطرایرویز چک کرد، البته که احتیاط شرط عقله

بهجت جان اميدوارم كه خوب باشيد بله درست است من ماه پيش براي همين پرواز بليط تهيه كردم قيمتتش هم خوب بودولي از تخفيف جديدش اطلاع ندارم بايد به خود سايت قطري رجوع كرد
پاسخ
تشکر کنندگان: behjat
(2015-10-14 ساعت 10:56)sak نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 06:49)behjat نوشته:  سلام ، این مجله به نقل از سایت قطرایرویز نوشته بود، شاید بشه صحت خبر رو از سایت قطرایرویز چک کرد، البته که احتیاط شرط عقله

بهجت جان اميدوارم كه خوب باشيد بله درست است من ماه پيش براي همين پرواز بليط تهيه كردم قيمتتش هم خوب بودولي از تخفيف جديدش اطلاع ندارم بايد به خود سايت قطري رجوع كرد

بله افر داده وبسيار مناسب فقط روي اكونومي
پاسخ
تشکر کنندگان: behjat
سلام به همه دوستان
من دوتا سگ 6 کیلویی دارم و برام خیلی مهمه که اونارو توکابین بیارم و پرسنل رفتارخوبی داشته باشن .شنیدم بعضی از ایرلاینها مبلغی اضافه تر میگیرند و صندلی در اختیار پت شما قرار میدن این موضوع صحت داره؟
در ضمن کدوم یکی از ایرلاین ها بچه کمتر داره چون یکی از هاپوام به بچه حساسه وهی پارس میکنه میترسم تا اونجا مجبور باشم پوزشو بگیرم
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎