کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرواز تهران به لوس آنجلس
از تهران به لوس آنجلس چند تا پرواز هست:
www.mobissimo.com
www.iranair.com
ویزای ترانزیت حدود 90000 هزار تومان است. مزیت ایران ایر به بقیه پروازها اینه که هر نفر 2 تا 32 کیلو میتونه با خودش ببره. چون تمام پرواز های خارجی فقط 2 تا 23 کیلو را می پذیرند. این در صورتی است که اگه چمدونتون گم بشه ایران ایر حتی یک ریال هم نمی دهد! در عوض در پروازهای خارجی به ازای هر روز تاخیر 100 دلار میدهند. در ضمن بلیط را میتوانید 1 طرفه بگیرید.

خداحافظ
لاتاری 2008
شماره پرونده: ***14
مصاحبه: روزهای پایانی ماه آگوست
دریافت ویزا: 13 روز بعد از مصاحبه
پاسخ
من فکر کنم بهتره با قطر ایرویز هم تماس بگیرید. قیمتهاشون خیلی کمتر از اون چیزی هست که ذکر شده.
این قیمتهایی که من از دبی گرفتم احتمالا از تهران هم دارن.
بهرحال یه سره از دبی-دوحه-واشنتگن رو من حدود ۷۰۰ هزار تومن دیدم. وسایل رو هم اگر زیاد باشه شاید بتونید بعنوان پرسونال بیلونگیگز که کیلویی دو دلار میشه بفرستید. چون ویزای مهاجرت دارید فکر میکنم زیاد مشکل گمرک پیدا نکنید. اگر دوستان اطلاعی دارند ممنون میشیم.
اینجا هم لیست قیمتی هست که من از آژانس الریس در دبی گرفتم.: و البته دوسره
پایدار باشید.

have a nice day
With reference to your below enquiry, we are pleased to offer the following quotation for your kind consideration.

DUBAI-NEWYORK-DUBAI

EMIRATES AIRLINE

EK 201 W 10NOV 1 DXBJFK DK1 0830 1350 10NOV E 0 380 M
EK 202 W 10FEB 2 JFKDXB DK1 2300 2030 11FEB E 0 380 M

Total fare per adult validity 3 mon: AED6760/-
Total fare per adult validity 1year: AED7590/-
Total fare for infant: AED860/-

NORTH WEST AIRLINE

NW8404 H 10NOV 1*DXBAMS DK1 0800 1225 10NOV E 0 777
NW8641 H 10NOV 1*AMSJFK DK1 1335 1550 10NOV E 0 74M
NW8644 H 10FEB 2*JFKAMS DK1 2210 1120 11FEB E 0 74M
NW8371 H 11FEB 3*AMSDXB DK1 1435 0005 12FEB E 0 777

Total fare per adult 3 mon validity: AED5750/-
Total fare per adult 1year validity: AED7980/-
Total fare for infant: AED540/-

QATAR AIRWAYS

QR 105 H 10NOV 1*DXBDOH DK1 0655 0655 10NOV E 0 320
QR 083 H 10NOV 1*DOHJFK DK1 0820 1500 10NOV E 0 77W
QR 084 H 10FEB 2*JFKDOH DK1 2235 1910 11FEB E 0 77W
QR 118 H 11FEB 3*DOHDXB DK1 2010 2215 11FEB E 0 320

Total fare per adult 3 mon validity: AED3970/-
Total fare per adult 1year validity: AED6360/-
Total fare for infant: AED930/-

This is only a quotation and doesn’t constitute confirmation of services.
Quotations are always subject to availability, currency fluctuations and might change without prior notice*

We thank you for choosing Al Rais for your travel requirements.

Thanks and best regards,

MAHA ZARABIAN
TRAVEL CONSULTANT

P O Box 24713, Dubai, United Arab Emirates.
Phone: (+971 4) 5086777
Facsimile: (+971 4) 3932700, 3936660
Email:maha@arthq.ae
Visit us at: www.alrais.com
پاسخ
تشکر کنندگان: Masoud ، pegah ، leili ، سارا کوچولو ، ساسان ، sanaz2010 ، Emma_a432 ، msar
ما تقریبا همه خطوط هوایی رو به سمت مقصدمون رزرو کردیم!!! ایران ایر ویرجین و بریتیش رو که چندتا از نزدیکانمون رفتند با تاخیر و نیومدن چمدون همراه بوده. می مونه klm و امارات. ایر فرنس هم مثل اینکه پروازاشو از اکتبر به بعد به ایران لغو کرده. یک سوال: چرا همه دوطرفه بلیط می خرن؟ مث اینکه مدت پروازای دو طرفه 3 ماه 9 ماه تا 1 ساله. اونایی که میرن که بمونن میتونن دفعه بعد که میان دوطرفه بخرن!
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، mh_hshk ، bhr bhr ، niloo-kh ، msar
سلام،
لیلی خانوم، بلیط را می تونید یک طرفه هم بگیرید البته اگه مطمئن باشید تا یک سال بعد برنمی گردید. در غیر این صورت اگه 2 طرفه بگیرید بهتر است چون بابت رفت تا حدود 70 درصد 2 طرفه را ازتون می گیرند. اگه نخواستید برگردید هم میتونید بلیط ها را بفرستید ایران و از همون آژانس 30 درصد بقیه را پس بگیرید. در ضمن من متوجه نشدم، شما نوشته ای از همه خطوط رزرو کرده ایی؟ یعنی پول همه را هم پرداخت کرده ایی؟ چون پروازهای اروپایی فقط 3 روز وقت پرداخت می دهند. میشه توضیح بدی؟

هم چنین از هواپیمایی قطر هم میتونید بلیط بگیرید فقط اینرا بدونید که تا جایی که ما دیدیم همه هواپیماهاشون کوچک بودند.( البته نه به اندازه ایران ایر). از طرفی عرب ها هم که ماشالله 3-4 تا بچه زیر 5 سال دارندو... تا اونجا و در عرض 20 ساعت تو هوا دیوانه کننده است!!!!

موفق باشید
لاتاری 2008
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، mh_hshk ، Emma_a432 ، bhr bhr ، niloo-kh ، msar
آژانسی که ما پروازهامون!!! رو رزرو کردیم گفته تا 24 اکتبر فرصت داریم بلیط بخریم. رزرومون برای اواخر آبانه. الان پولی پرداخت نکردیم. در مورد قطر هم آژانس گفت که بهتره باهاش نرین چون همشون عرب و بنگلادشی هستند و محیط خوبی نداره، تازه 3 تا پروازه تا لوس آنجلس: تهران-دوحه-واشنگتن-لوس آنجلس تازه 35 ساعت زمان پرواز و زمان رسیدن به LA هم 00:35 صبحه که اصلا برای مستقبلین خوب نیست!
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، Emma_a432 ، bhr bhr ، Rooz ، msar
راستی پگاه جان در تالار مربوط به زندگی و کار در آمریکا لینکهای مربوط به کار و زندگی در لوس آنجلس رو نگذاشتید. میشه زحمتشو بکشی؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
lili نوشته: آژانسی که ما پروازهامون!!! رو رزرو کردیم گفته تا 24 اکتبر فرصت داریم بلیط بخریم. رزرومون برای اواخر آبانه. الان پولی پرداخت نکردیم. در مورد قطر هم آژانس گفت که بهتره باهاش نرین چون همشون عرب و بنگلادشی هستند و محیط خوبی نداره، تازه 3 تا پروازه تا لوس آنجلس: تهران-دوحه-واشنگتن-لوس آنجلس تازه 35 ساعت زمان پرواز و زمان رسیدن به LA هم 00:35 صبحه که اصلا برای مستقبلین خوب نیست!

ما مجبوریم با بقیه ملت‌ها آشنا بشیم و با اون‌ها کنار بیاییم. مطمئناً در آمریکا با آن‌ها بیشتر سروکار خواهیم داشت. من شخصاً معتقدم بهتره که پول رو برای مصارف ضروری‌تر خرج کرد. کافیه چند ساعت بیشتر در هواپیما و فرودگاه دوام بیاریم من فکر میکنم. پولی که صرفه‌جویی میشه از راه میتونه معادل هزینه یک ماه اقامت در آمریکا باشه.

شاید هم بعضی آژانس‌ها فقط هواپیمائی‌ها رو توصیه میکنند که باهاشون رابطه تجاری بهتری دارن.

بهترین کار اینه که آدم ببینه حالا که قرار این راه آیران - آمریکا سالها طی بشه کدوم شرکت بهترین پیشنهاد تخفیف و مزایای Milage رومیده. مث چیزی که امارات داره و بهش میگن اسکای کارت که هر چه بیشتر باهاشون سفر کنی تخفیف بیشتری میدن و دارندگان این کارت از خدمات فرودگاهی برخوردار میشن.
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، behnia ، silia ، bhr bhr ، aaraam ، msar
هر چی به تعطیلات سال نو نزدیکتر بشیم پیدا کردن بلیط ارزان قیمت سخت‌تر میشه البته. اگر بوک کردید فکر کنم بهتره چک کنید که از طرف آژانس تغییر پیدا نکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، bhr bhr ، msar
سلام.
تا اونجا که من پرسیدم از آژانس ها، به ما ها ( یعنی دارندگان ویزا ) بلیط یک طرفه ( فقط رفت ) به آمریکا نمی دهند ولو که ویزایمان مهاجرتی باشد.
بلیط یک طرفه را فقط به دارندگان گرین کارت یا پاسپورت آمریکائی می دهند.
نظر بقیه دوستان چیست؟
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

پاسخ
تشکر کنندگان: Rooz ، msar
mre نوشته: سلام.
تا اونجا که من پرسیدم از آژانس ها، به ما ها ( یعنی دارندگان ویزا ) بلیط یک طرفه ( فقط رفت ) به آمریکا نمی دهند ولو که ویزایمان مهاجرتی باشد.
بلیط یک طرفه را فقط به دارندگان گرین کارت یا پاسپورت آمریکائی می دهند.
نظر بقیه دوستان چیست؟

بله من با بلیط یک طرفه اومدم. با ایران ار تا لندن و از اونجا با ویرجین پاسیفیک تا لوس آنجلس. به قیمت فقط 845000 تومان. به نظر من این شرکت های هواپیمایی هم اصلاً بهتر و بدتر نداره. تو این اقتصاد خراب همه باید مواظب خرج کردن باشن.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، sevda ، mary200 ، bhr bhr ، msar
سلام.
آقا صمد می شه بگی که در چه فصلی رفتی آمریکا ؟ از لحاظ قیمتی منظورم است؟ high season or low season or shoulder season
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

پاسخ
mre نوشته: سلام.
آقا صمد می شه بگی که در چه فصلی رفتی آمریکا ؟ از لحاظ قیمتی منظورم است؟ high season or low season or shoulder season

اواخر تابستان.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
پاسخ
LUFTHANSA
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، msar
سلام،

اگر خواستید پرواز با ایران ایر بگیرید می تونید از سایت رسمی ایران ایر اطلاعات پرواز را بفهمید: www.iranair.com( البته به زمان ترانزیت هم توجه کنید که معقولانه ترین پرواز ایرانی از بین رفت دوم با کی ال ام، لوفت هانزا،.... همون با ویرجین است. )
اگه در مورد پروازهای خارجی سوال دارید میتونید از سایت زیر هرچی که میخواهید از قبیل تاریخ پروازهای موجود، نوع هواپیما و..... و حتی تعداد صندلی های هواپیمای مورد نظرتون را پیدا کنید.:
www.mobissimo.com
لاتاری 2008
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، nimar123 ، ساری ، bhr bhr ، msar
سلام.معمولا آژانسهای هواپیمایی وقت برای پیدا کردن یک مسیر خوب ارزان و کم دردسر نمیزارند مگر برای آشنایان و .... من میتونم آژانسی رو معرفی کنم که میتونه وقت بزاره و کمک خوبی براتون باشه.با این کار شما در هزینه و وقت صرفه جویی میکنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، Farshid22 ، mary200 ، mo897sa ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان