کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدام برای مهاجرت از کدام طریق؟
(2016-10-26 ساعت 12:55)مریم خورشید نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 19:42)afshin417 نوشته:  سلام دوستان من تازه عضو انجمن شدم اما همیشه مطالب این انجمن را در مورد مهاجرت به آمریکا مطالعه میکردم من و همسرم دو فرزند ۱۰و ۱۵ ساله داریم و تقریبا حدود یک سالیو چند ماهی  هست که ا ز طریق  eb3 اقدام کردیم و خدارا شکر تا الان پروسه پرونده ما به خوبی انجام شده و هم اکنون مدارک ما اداره مهاجرت آمریکا است و ما منتظر  تاریخ مصاحبه هستیم اگر دوستانی که بخواهندازا ین طریق اقدام کنند میتونم راهنماییشون کنم با ارزوی موفقیت برای همه دوستان

سلام انشاله موفق باشید و مصاحبه خوب و راحتی داشته باشید، من هم از همین روش اقدام کردم و با شما هم مسیرم
آرزوی موفقیت براتون دارم

سلام با ارزوی موفقیت برای شما مریم خورشید من در رابطه با Eb3 سوالاتی داشتم میتون با شما ارتباطی برقرار کنم ؟
یا اینجا مطرح کنم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: kimia2016
(2016-10-21 ساعت 19:42)afshin417 نوشته:  سلام دوستان من تازه عضو انجمن شدم اما همیشه مطالب این انجمن را در مورد مهاجرت به آمریکا مطالعه میکردم من و همسرم دو فرزند ۱۰و ۱۵ ساله داریم و تقریبا حدود یک سالیو چند ماهی  هست که ا ز طریق  eb3 اقدام کردیم و خدارا شکر تا الان پروسه پرونده ما به خوبی انجام شده و هم اکنون مدارک ما اداره مهاجرت آمریکا است و ما منتظر  تاریخ مصاحبه هستیم اگر دوستانی که بخواهندازا ین طریق اقدام کنند میتونم راهنماییشون کنم با ارزوی موفقیت برای همه دوستان

سلام انشاله موفق باشید و مصاحبه خوب و راحتی داشته باشید، من هم از همین روش اقدام کردم و با شما هم مسیرم
آرزوی موفقیت براتون دارم

(2016-10-27 ساعت 03:42)Laleh.m نوشته:  

آرزوی موفقیت براتون دارم

سلام با ارزوی موفقیت برای شما مریم خورشید من در رابطه با Eb3 سوالاتی داشتم میتون با شما ارتباطی برقرار کنم ؟
یا اینجا مطرح کنم ممنون
سلام دوست عزیز مریم خورشید با تشکر از پیامتون میخواستم جواب پیامتون را خصوصی بفرستم ولی چون تازه عضو شدم ارسال پیام خصوصی برای من هنوز میسر نیست شرمنده یکی دو روز پیش وکیل به م ا اعلام کرد که پرونده ما در مهاجرت تایید شده و برای وقت صدور ویزا nvc رفته اگر برایتان مقدور است میشه لطفا بگویید پرونده شما درnvc چقدر زمان برد تا اعلام روز مصاحبه و همچنین در مصاحبه چه سوالایی از شما پرسیده شده ومشکلی خاصی پیش امد که ap خوردید حقیقتا من هم نگران همسرم هستم چون سربازیش سپاه بوده البته اگر لطف کنید و شماره تماس بفرستید که در این خصوص از راهنماییهای شما استفاده کنم کمال تشکر را دار م برایتان ارزوی موفقیت می کنم امیدوارم هر چه سریعتر ویزایتان را دریافت کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 17:55)afshin417 نوشته:  

آرزوی موفقیت براتون دارم

(2016-10-27 ساعت 03:42)Laleh.m نوشته:  
(2016-10-26 ساعت 12:55)مریم خورشید نوشته:  سلام انشاله موفق باشید و مصاحبه خوب و راحتی داشته باشید، من هم از همین روش اقدام کردم و با شما هم مسیرم
آرزوی موفقیت براتون دارم

یا اینجا مطرح کنم ممنون
سلام دوست عزیز مریم خورشید با تشکر از پیامتون میخواستم جواب پیامتون را خصوصی بفرستم ولی چون تازه عضو شدم ارسال پیام خصوصی برای من هنوز میسر نیست شرمنده  یکی دو روز پیش وکیل به م ا اعلام کرد که پرونده ما در مهاجرت تایید شده و برای وقت صدور ویزا nvc  رفته اگر برایتان مقدور است میشه لطفا بگویید پرونده شما درnvc چقدر زمان برد تا اعلام روز مصاحبه و همچنین در مصاحبه  چه سوالایی از شما پرسیده شده ومشکلی خاصی پیش امد که ap خوردید حقیقتا من هم نگران همسرم هستم چون سربازیش سپاه بوده البته اگر لطف کنید و شماره تماس بفرستید که در این خصوص از راهنماییهای شما استفاده کنم کمال تشکر را دار م برایتان ارزوی موفقیت می کنم امیدوارم  هر چه سریعتر ویزایتان را دریافت کنید

براتون پیغام گذاشتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 23:07)مریم خورشید نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 17:55)afshin417 نوشته:  
(2016-10-26 ساعت 12:55)مریم خورشید نوشته:  سلام انشاله موفق باشید و مصاحبه خوب و راحتی داشته باشید، من هم از همین روش اقدام کردم و با شما هم مسیرم
آرزوی موفقیت براتون دارم

(2016-10-27 ساعت 03:42)Laleh.m نوشته:  سلام با ارزوی موفقیت برای شما مریم خورشید من در رابطه با Eb3 سوالاتی داشتم میتون با شما ارتباطی برقرار کنم ؟
یا اینجا مطرح کنم ممنون
سلام دوست عزیز مریم خورشید با تشکر از پیامتون میخواستم جواب پیامتون را خصوصی بفرستم ولی چون تازه عضو شدم ارسال پیام خصوصی برای من هنوز میسر نیست شرمنده  یکی دو روز پیش وکیل به م ا اعلام کرد که پرونده ما در مهاجرت تایید شده و برای وقت صدور ویزا nvc  رفته اگر برایتان مقدور است میشه لطفا بگویید پرونده شما درnvc چقدر زمان برد تا اعلام روز مصاحبه و همچنین در مصاحبه  چه سوالایی از شما پرسیده شده ومشکلی خاصی پیش امد که ap خوردید حقیقتا من هم نگران همسرم هستم چون سربازیش سپاه بوده البته اگر لطف کنید و شماره تماس بفرستید که در این خصوص از راهنماییهای شما استفاده کنم کمال تشکر را دار م برایتان ارزوی موفقیت می کنم امیدوارم  هر چه سریعتر ویزایتان را دریافت کنید

براتون پیغام گذاشتم
سلام دوستان من راهنمایی در رابطه با Eb3ازتون می خوام لطف میکنید راهنمایی کنید.
شما خانم بانام کاربری افشین چطور می تونم باهاتون تماس برقرار کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:

دوست عزیز
من چون تازه عضو شدم نتونستم براتون پیغام خصوصی بفرستم. می خواستم ازتون راهنمایی بگیرم. من و همسرم هم به دنبال این روش برای مهاجرت به آمریکا هستیم
پاسخ
تشکر کنندگان:

آرزوی موفقیت براتون دارم

سلام خانم مریم خورشید
بنده نیز در انتهای راه EB3 هستم میخواستم بپرسم شما هم AP خوردید؟ اگر ap خورده اید الان چند وقت است در این وضعیت هستید؟ و در کل پیش بینی و نتیجه کار اطلاعی دارید؟؟؟
ممنون میشم
کیس نامبر: َANK201*******‎
کتگوری : EB3
اعضای کیس: 3 نفر
تاریخ ارسال فرم260: سال 2015
تاریخ کارنت : 21 ژانویه
تاریخ مصاحبه: 19 اُكتبر
آپدیت اول: 9 اُكتبر
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا،
در انتظار کلیرنس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-26 ساعت 13:26)kimia2016 نوشته:  

آرزوی موفقیت براتون دارم

سلام خانم مریم خورشید
بنده نیز در انتهای راه EB3 هستم میخواستم بپرسم شما هم AP خوردید؟ اگر ap خورده اید الان چند وقت است در این وضعیت هستید؟ و در کل پیش بینی و نتیجه کار اطلاعی دارید؟؟؟
ممنون میشم

سلام، حدود 4ماهه از apمیگذره، امیدوارم هر چه زودتر کلیر بشیم
شما مصاحبه رفتین؟
پاسخ
تشکر کنندگان: kimia2016
(2014-04-26 ساعت 19:10)pey.com نوشته:  دوستانی که آمریکا وبه خصوص ایالت کالیفرنیا زندگی میکنن آیا میتونن وکیلی که قابل اعتماد وکاری باشه به من معرفی کنن تا درمورد اقامت بتونم باهاش قرارداد ببندم.....
ممنون میشم دوستان

سلام دوست عزیز.در مورد اقای کاملی تحقیق کن ببین اگه خوب بود قرارداد ببند باهاش.تو ماهواره هم برنامه داره شبکه تی ام تی وی.سایتش هم kameli.com.
امیدوارم مشکلت حل شه.
----2019AS
EVERY DAY IS A CHANCE TO CHANGE YOUR LIFE
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-05 ساعت 18:14)leader-m نوشته:  
(2014-04-26 ساعت 19:10)pey.com نوشته:  دوستانی که آمریکا وبه خصوص ایالت کالیفرنیا زندگی میکنن آیا میتونن وکیلی که قابل اعتماد وکاری باشه به من معرفی کنن تا درمورد اقامت بتونم باهاش قرارداد ببندم.....
ممنون میشم دوستان

سلام دوست عزیز.در مورد اقای کاملی تحقیق کن ببین اگه خوب بود قرارداد ببند باهاش.تو ماهواره هم برنامه داره شبکه تی ام تی وی.سایتش هم kameli.com.
امیدوارم مشکلت حل شه.

خواهش ميكنم در مورد اين آقا حواستون رو جمع كنيد!
اون انسان دلسوز و درستي كه تو تي وي ميبينيد نيستند
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m

سلام
ممنون ميشم اطلاعات بيشتري راجع به پروسه اي بي ٣ و وكيلتون در اختيار من بگذاريد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من تازه عضو شدم وازطریق other workerاقدام کردم الان هم درمرحله ap هستم یه سوال دارم آیاپروسه اداری این روش  باسایرکتگوری های مهاجرتی تفاوت داره ؟درضمن آمادگی دارم تجربیات خودم رابه اشتراک بگذارم .ممنون میشم اگه کسی اطلاعات بیشتری داره راهنمایی کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-14 ساعت 11:27)mohammad kerman نوشته:  سلام من تازه عضو شدم وازطریق other workerاقدام کردم الان هم درمرحله ap هستم یه سوال دارم آیاپروسه اداری این روش  باسایرکتگوری های مهاجرتی تفاوت داره ؟درضمن آمادگی دارم تجربیات خودم رابه اشتراک بگذارم .ممنون میشم اگه کسی اطلاعات بیشتری داره راهنمایی کنه.

سلام. امكانش هست راجب روشي كه اقدام كردين و اقداماتي كه تا الان واسش انجام دادين يه توضيحي بدين. ممنون
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017
(2017-04-14 ساعت 22:27)reyhaneh_h نوشته:  
(2017-04-14 ساعت 11:27)mohammad kerman نوشته:  سلام من تازه عضو شدم وازطریق other workerاقدام کردم الان هم درمرحله ap هستم یه سوال دارم آیاپروسه اداری این روش  باسایرکتگوری های مهاجرتی تفاوت داره ؟درضمن آمادگی دارم تجربیات خودم رابه اشتراک بگذارم .ممنون میشم اگه کسی اطلاعات بیشتری داره راهنمایی کنه.

سلام. امكانش هست راجب روشي كه اقدام كردين و اقداماتي كه تا الان واسش انجام دادين يه توضيحي بدين. ممنون
سلام روش eb3هست که ابتدایک کارفرمای آمریکایی باید به شما پیشنهادکاری بده که درمورد من این کارانجام شد وپس ازشش ماه اداره کارآمریکا تایید کردوحدودهفت ماه بعد اداره مهاجرت مدارک ماراتایید وبعدازآنهم مصاحبه که جمعا حدود ۱۹ماه تاروز مصاحبه طول کشید .موضوعات مهم دراین روش صلاحیت کارفرما،نبود متقاضی برای شغل مورد نظر ،منشاصحیح پولی که شما به شرکت کاریابی پرداخت کردید ،تمکن مالی برای ادامه زندگی درآمریکا به دلیل حقوق حداقلی که کارفرما به شما میده ،اقدام قانونی شرکت طرف قراردادهستند که هرکدام ازاینها جزئیات زیادی داره که باید بهشون توجه کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: reyhaneh_h
سلام و وقت بخیر .
دوستانی که در مورد شرایط زندگی در امریکا پرسشی دارند ، خوشحال می شم بتونم راهنمایی شون کنم.
در ضمن یک صفحه ی آموزش زبان انگلیسی روی Facebook دارم که پستهای متعددی در مورد واژگان ، اصطلاحات ، گرامر ، تلفظ و ... داره .

اگر علاقه مند به یاد گیری انگلیسی هستید می تونید از این صفحه ی آموزشی دیدن کنید و این صفحه رو ADD کنید.
در ضمن اگر پرسش خاصی در مورد یادگیری زبان انگلیسی ، لاتاری و یا شرایط زندگی در امریکا دارید می تونید از طریق Facebook Messenger مطرح کنید.

آدرس صفحه ی آموزش انگلیسی ام :
www.facebook.com/english.learner.509

موفق و پاینده باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
متاسفانه با این اقدام تروریستی دوشنبه دهم سپتامبر در نیویورک که تصور هم میکنم خالی از قصد و نیت هم نبوده ، دیگه بطور کلی بحث مهاجرت با لاتاری و خانوادگی کاملا بسته شد!!! چون دیروز ترامپ دیگه خیلی خیلی این مسئله رو عمیق کرد و حتی گفت که شخص مورد نظر از طریق کیس خانوادگی از بنگلادش وارد آمریکا شده !!!
هر روز بدتر از دیروز !!
متاسفانه من در حال اقدام برای اعضای درجه یک خانواده م بودم که فکر کنم راهشون با این قضیه کاملا سد شد !!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان