کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
متقاضیان /دریافت کنندگان ویزای E2
(2012-04-21 ساعت 15:33)aidazamani نوشته:  [quote='حامد' pid='162716' dateline='1334946642']
سلام خانم آيدا
من از چند تا وكيل پرسيدم ، گفتن ويزاي e2 يكبار ورود هست و اگر از آمريكا خارج بشي خيلي سخت دوباره ويزا ميدن
مي خواستم از شما كه اقدام كرديد بپرسم آيا صحت داره ؟

آیداخانم نوشته اند:
حقیقتا من اصرار "بسیاری" از وکلای ایرانی را برای اقدام به مهاجرت از طریق EB5 را نمیفهمم!! و جناب حامد شاید این مطلب را به شما گفته اند که شما را تشویق به اقدام برای EB5 و انصراف از E2 بکنند!!! چون من چنین چیزی را خودم تجربه نکردم. و این مطلب واقعیت نداره( 1بار ورود با ویزای E2) . یکی از بزرگترین ضعف ویزای EB5 که اصلا وکلای ایرانی به آن اشاره ایی هم نمیکنند این است که گرین کارتش دائمی نیست و بعد از 2 سال اداره مهاجرت آنچنان لیستی را در برابر سرمایه گذار قرار میدهد( برای تمدید گرین کارد) که گرفتن پوینت مثبت برای تمام موارد ذکر شده در لیست تقریبا محال است !( سنگ بزرگ علامت ندادن است) من خودم یکی از کسانی بودم که با هدف اقدام از طریق EB5 استارت زدم ولی در نهایت با توضیحات و راهنمایی متوجه شدم که باید مسیرم را عوض کنم

با آرزوی موفقیت برای همه

سلام دوستان
متاسفانه آیدا خانم اطلاعات بسیارکمی درخصوص ویزای E2 دارن!! بایدخدمت همه عزیزان عرض کنم که ازدوره ریاست جمهوری کلینتون ویزاهای غیرمهاجرتی من جمله E2که برای ایرانیان صادرمیشه، بصورت single یعنی یکبارورود است.وفقط اخیرا برای ویزاهای تحصیلی خانم کلینتون برعکس شوهرشون به دانشجوها لطف کردودستوردادند ویزاهای تحصیلی رابااجازه چندبارورود(مالتی پل) صادرکنند. اما فردی که با ویزا e2 درآمریکا زندگی وکارمیکند، هرچند با زحمت بیشتر میتواندبامراجعه مجددبه سفارتخانه وارائه مدارک کاروزندگیش درآمریکا،بارها ویزاگرفته وبین آمریکا و ایران رفت وآمد کند. البته درچنین شرایطی نباید سفارتخانه های شلوغی مثل آنکارا یا دبی را انتخاب کند چون دیربه دیر وقت ملاقات میدهند.
اما درخصوص سوال آقای papasian باید خدمت شما دوست بزرگوارعرض کنم بنظرمن بهتراست همون راه E2 را ادامه بدید، با این وضع قیمت دلار درایران مطمئن باشید خونه تان رابفروشید وبه آمریکا بفرستید بازهم برنده اید چون اگرکارتان درست هم نشد وبعدا اگرپولتون را ازبرادرتون پس بگیرید ودرایران مجددا خونه بخریدبدلیل رشد قیمت دلار میتوانید خونه بهترو بزرگتری هم بخرید. ایراد این نوع ویزا یکی این یکبارورود بودن آن واذیتهای رفت وآمدکردن و دوم هم عدم تعلق گرفتن گرین کارت بهشه چون در رده ویزاهای غیرمهاجرتی تقسیم بندی میشه. اما حسن اش اینه که خودت بالای سرپولت هستی وآنرا به دیگران نمیدی که بخشی ازآنرا بالابکشند وتازه مقدارسرمایه لازم درآن درمقایسه با EB5 کمتره ومیتونی ضمن کاربا پول خودت،درآمدی داشته باشی وزندگیت بچرخه. وهمچنین دراین روش سریعتر میتونی واردخاک آمریکا بشی بطوریکه پروسه دریافت این نوع ویزا درمقایسه با EB5 کوتاهتره. بعضی وکلا حتی به دارندگان 500هزاردلارهم پیشنهادمیدن روشE2 رادرپیش بگیرند نه روش eb5 . بهرحال پس ازورود وزندگی درآمریکا آدم یک راهی پیدا میکنه که گرین کارت هم بگیره.درهرحال من فکرمیکنم اگرکسی مثل آقا papasian که اونجا فردمورد اعتمادی مثل برادرش را داره، بهترین راه ویزای e2 است. چون لازم نیست نگران این باشه که بیزنس ضعیفی را بهش بندازن وپولش سوخت بشه.
درخصوص ندادن ویزای توریستی به شما باید خدمت جنابعالی عرض کنم طبیعی است به سه نفرتمام اعضای خونواده همزمان ویزاندن خصوصا اینکه برادرتان هم آنجاست. دوست عزیز بهتراست درخواست ویزای توریستی را بصورت انفرادی وفقط شما بفرستید تا آفیسرمطمئن بشه زن وبچه شما ایران هستند وشما میرید وپس ازدیداربرادرتون ومشاهده بیزنس و... برمیگردید ایران.
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، msar
سلام من متاهل و120000دلار نقد وخانه وچند قطعه زمین دارم.جواز اوفک هم گرفتم حالا می خواهم برای ویزایB1B2 برای خرید بیزینس وویزای E2 به تنهایی اقدام کنم به نظر شما عشق اباد خوبه یا نه؟خواهش میکنم من را راهنمایی کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar
(2012-09-16 ساعت 18:00)ali6 نوشته:  سلام من متاهل و120000دلار نقد وخانه وچند قطعه زمین دارم.جواز اوفک هم گرفتم حالا می خواهم برای ویزایB1B2 برای خرید بیزینس وویزای E2 به تنهایی اقدام کنم به نظر شما عشق اباد خوبه یا نه؟خواهش میکنم من را راهنمایی کنید .

سلام علی آقای عزیز،
1-ازوقتی که درخواست دادیدچقدرطول کشید جوازاوفک بگیرید؟
2-آیا خودتان بدون وکیل پروسه دریافت جوازاوفک را اقدام وپیگیری نمودید؟
3-احتمال صدور ویزای E2 با بیزنسی درسطح 120هزاردلارکمتره،پیشنهاد میکنم آنرا به 200هزاردلارارتقاء دهید.
4-ویزای E2 ریزه کاری هایی داره که نیازبه وکیل را بیشترمیکنه،مگراینکه خیلی اطلاعات داشته باشی وبتوانی ازتجربیات دیگران استفاده کنی
4-منظورتون ازعشق آباد چیه؟ شوخیه یا منطقه خاصی ازآمریکا است؟
پاسخ
(2012-09-17 ساعت 14:24)hooman9922 نوشته:  
(2012-09-16 ساعت 18:00)ali6 نوشته:  سلام من متاهل و120000دلار نقد وخانه وچند قطعه زمین دارم.جواز اوفک هم گرفتم حالا می خواهم برای ویزایB1B2 برای خرید بیزینس وویزای E2 به تنهایی اقدام کنم به نظر شما عشق اباد خوبه یا نه؟خواهش میکنم من را راهنمایی کنید .

سلام علی آقای عزیز،
1-ازوقتی که درخواست دادیدچقدرطول کشید جوازاوفک بگیرید؟
2-آیا خودتان بدون وکیل پروسه دریافت جوازاوفک را اقدام وپیگیری نمودید؟
3-احتمال صدور ویزای E2 با بیزنسی درسطح 120هزاردلارکمتره،پیشنهاد میکنم آنرا به 200هزاردلارارتقاء دهید.
4-ویزای E2 ریزه کاری هایی داره که نیازبه وکیل را بیشترمیکنه،مگراینکه خیلی اطلاعات داشته باشی وبتوانی ازتجربیات دیگران استفاده کنی
4-منظورتون ازعشق آباد چیه؟ شوخیه یا منطقه خاصی ازآمریکا است؟

سلام دوست عزیز منظورم سفارت عشق آباده؟
پاسخ
سلام دوست عزیز منظورم سفارت عشق آباده؟
[/quote]

Shy
سلام علی‌ جان

عزیز من برا گرفتن ویزا هیچ سفارتی باهم دیگه فرقی‌ ندران ، برای ویزای یکم تجربه و همت می‌خواد . اگه خواستی‌ پیام خصوصی بده تا کاملا بهت توضیح بدم . قابل توجه بقیهٔ بچه‌ها هم به نظر من اگه تاپیک فقط رسیدن به خاک آمریکا رو بخونن به خیلی‌ از سوالاشون میرسن .
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
سلا دوستان
من قصد دارم برای گرفتن ویزای E2 اقدام کنم. پدر و مادرم هم آمریکا هستن و میتونیم اونجا یه کسب و کار راه بندازیم، من نامزد دارم و سوال من این هست که اگر اینجا ازدواج کنم، شانسم برای گرفتن ویزا کم میشه یا اصلا تاثیر نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2010-06-13 ساعت 01:20)Greatone نوشته:  سلام
اگر پدر من با ویزای توریستی 6 ماه به آمریکا بره ایا برادرش که در اونجاست میتونه رستورانش رو به نامش بزنه و بعد پدرم بتونه اقامت بگیره
ایا امکان همچین کاری هست؟
پاسخ
دوستان
اين ويزاي E2,B1,B2 دقيقا چيه؟ توضيحات دوستان در مورد نحوه گرفتن و اقدام واسه ويزا ها كامله ولي در مورد ماهيت و مفهوم اين ويزاها توضيحي نتونستم پيداكنم .
پاسخ
یعنی با 50000 دلار نمیشه یه سرمایه گذاری کوچیک در حد یه سوپرمارکت هم داشت..؟؟
پاسخ
در دستورالعمل کامل برای سرمایه گذاری E-2 حداقل مبلغ لازم 100 هزار دلار ذکر شده
البته افرادی بودند که با مبالغ کمتر هم توانستند این ویزا را دریافت کنند ولی باید آنقدر این کار سود ده باشد که کارمند سفارت راضی شود که در واقع برای یک سوپر مارکت به نظر دور از ذهن هست

(2013-10-13 ساعت 18:02)m.saberi نوشته:  یعنی با 50000 دلار نمیشه یه سرمایه گذاری کوچیک در حد یه سوپرمارکت هم داشت..؟؟
پاسخ
(2013-10-13 ساعت 03:16)exxedus نوشته:  دوستان
اين ويزاي E2,B1,B2 دقيقا چيه؟ توضيحات دوستان در مورد نحوه گرفتن و اقدام واسه ويزا ها كامله ولي در مورد ماهيت و مفهوم اين ويزاها توضيحي نتونستم پيداكنم .

ویزای e-2 ویزای سبک سرمایه گذاری برای دریافت ویزای 2 ساله موقت در آمریکا می باشد که حداقل باید با سرمایه گذاری 100 هزار دلاری همراه باشد
البته اغلب افرادی که موفق به دریافت این ویزا شده اند مبالغ بیشتر از 150 هزار دلار در بیزنس مورد علاقه خود سرمایه گذاری کردند
برای مشاهده بیزنس های مذکور و بستن قرار داد شما با ویزای B-1 می تونید وارد آمریکا شوید و پس از برسی های لازم ( از لحاظ سود دهی بیزنس خریداری شده با توجه به مالیات پرداختی در سالهای قبلی و ... ) مجوز ورود پول به آمریکا اخذ بشه و قرار داد اولیه بسته بشه سپس مدارک کامل برای سفارت آمریکا ارسال بشه که مدارک شامل مالیات های پرداختی شرکت قبلی ، بیزنس پلن اگر شرکت جدید هست و بیمه و... ) می باشه
سفارت پس از بررسی اگر مدارک کامل باشه ، و بتونید ثابت کنید که بیزنس خریداری شده سود خوبی میده منبع پول ارسالی شما هم ربطی به دولت ایران نداره برای شما این ویزا صادر میشه که این پروسه حدود یک سال طول میکشه البته ریسک این قضیه را هم شما باید قبول کنید که بعد از کلی خرج کردن سفارت به شما ویزا نده
پاسخ
(2013-06-02 ساعت 21:21)arya_elf نوشته:  سلا دوستان
من قصد دارم برای گرفتن ویزای E2 اقدام کنم. پدر و مادرم هم آمریکا هستن و میتونیم اونجا یه کسب و کار راه بندازیم، من نامزد دارم و سوال من این هست که اگر اینجا ازدواج کنم، شانسم برای گرفتن ویزا کم میشه یا اصلا تاثیر نداره؟

با اطلاعات ناقصی که من دارم به نظر تاثیری نداره و در واقع شما هر چه بیشتر پول داشته باشید و بیزنس سود ده خوبی انتخاب کنید شانس دریافت این ویزا برای شما بیشتر می شود
پاسخ
درود بر دوستان.بنده دارم میرم فرانسه وکیلم قراره از اونجا برام ویزای توریستیه آمریکا بگیره و برم آمریکا و دنبال e2 باشم.از 50 میلیون تا 500 میلیون میتونم ملک بفروشم و جور کنم.اگر دوستان اطلاعاتی در مورد یک بیزنس خوب دارند لطف کنند راهنمایی کنند چون به نظر من آدم میتونه هر بیزنسی رو انتخاب کنه و ویزای 2 ساله رو بگیره ولی اگر موفقیت آمیز نباشه منجر به از دست دادن سرمایه میشه چون هزینه ها هم در آمریکا بالاست و تکون خوردی میبینی سرمایه ات رو از دست دادی
پاسخ
(2014-01-13 ساعت 11:56)کوروش هیرکانی نوشته:  درود بر دوستان.بنده دارم میرم فرانسه وکیلم قراره از اونجا برام ویزای توریستیه آمریکا بگیره و برم آمریکا و دنبال e2 باشم.از 50 میلیون تا 500 میلیون میتونم ملک بفروشم و جور کنم.اگر دوستان اطلاعاتی در مورد یک بیزنس خوب دارند لطف کنند راهنمایی کنند چون به نظر من آدم میتونه هر بیزنسی رو انتخاب کنه و ویزای 2 ساله رو بگیره ولی اگر موفقیت آمیز نباشه منجر به از دست دادن سرمایه میشه چون هزینه ها هم در آمریکا بالاست و تکون خوردی میبینی سرمایه ات رو از دست دادی
شما در كل هدفتون چيه ؟ چرا فرانسه ؟ فقط ٢ سال اقامت ؟
Cool
پاسخ
سلام
من 4 ماه پیش مصاحبه وبزای e2 داشتم و 3 هفته بعدش نامه ineligibility برام اومد و رد شدم. البته به خاطر این بود که افیسر مدارکی از من خواست ولی وکیلم گفت نفرست با توحه به مصاحبه که داشتی ویزا رو بهت میدن منم نفرستادم و رد شدم. یک family business داریم و من به عنوان بیشترین سهامدار هستم که میشم رییس هییت مدیره پولی که فرستادم 120000$.
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، msar ، milade

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان