کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن مهندسین برق
سلام دوستان
من ساکن ولی در لوس آنجلس هستم . البته هنوز یکماه نیست . دارای تجربه بیش از ده سال در زمینه سیستمهای اتوماسیون و ابزار دقیق نیروگاهی هستم . کسی تو لوس آنجلس و یا کالیفرنیا میتونه کمکی بکنه؟
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-01 ساعت 22:57)atlantis770 نوشته:  دوستان من درحال حاضر هیوستون هستم.
اگر کسی قصد اومدن به هیوستون رو داره لطفا بمن پیغام خصوصی بده.
ممنون.

با سلام
اینجانب مهندس برق با گرایش قدرت و سابقه کاری حدود 20 سال هستم و قصدعزیمت به هیوستن را درآینده نزدیک دارم ممنون میشوم با ارسال آدرس ایمیل با شمادرارتباط باشم و ازاطلاعات گرانبهای شما استفاده کنم
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من ترم اخر مهندسی برق کنترل هستم و به زودی ممکنه مقیم امریکا خواهم شد شما می دونید چطوری می تونم موقعیت های کاری رو پیدا کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-12 ساعت 01:04)gholamrezaei نوشته:  سلام دوستان
من ساکن ولی در لوس آنجلس هستم . البته هنوز یکماه نیست . دارای تجربه بیش از ده سال در زمینه سیستمهای اتوماسیون و ابزار دقیق نیروگاهی هستم . کسی تو لوس آنجلس و یا کالیفرنیا میتونه کمکی بکنه؟

دوست عزیز شما تونستی به نتیجه ای برسی؟
به سایت monster.com یه سر بزنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 16:18)wildwave_81 نوشته:  سلام دوستان. میشه منو راهنمایی کنید/من مهندس برق کنترل با معدل بالا و رزومه خوبی ام و میخوام زود کار پیدا کنم. از الان باید دنبال چی باشه؟چه چیزایی یاد بگیرم؟البته دوره هایی که میشه یاد بگیرم و مدرکشو بگیرمم بگین. یا اینکه چه لایسنسهایی میشه گرفت و چجوری؟ کلا اطلاعاتی از آمریکا ندارم آیا اینجا جایی داره؟تاپیکشو معرفی می کنید لطفا؟

دوست عزیز شما تونستی به نتیجه ای برسی؟ اگه چیزی دستگیرت شد در مورد برق کنترل با ما هم به اشتراک بزار
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من رشته برق گرایش الکترونیک هستم.3 سال سابقه ایزار دقیق نفتی دارم.برای کار تو امریکا کدام ایالت برم جی کار کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-21 ساعت 19:41)رضا66 نوشته:  سلام من رشته برق گرایش الکترونیک هستم.۳ سال سابقه ایزار دقیق نفتی دارم.برای کار تو آمریکا کدام ایالت برم جی کار کنم

سلام,

بیشتر کارهای مربوط به نفت و ابزار دقیق را می توانید در شهر هیوستون در ایالت تگزاس پیدا کنید.

موفق باشید
محسن
درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من فوق الکترونیک هستم حدود 13 سال سابقه کار تحقیقاتی دارم. حدود 100 مقاله علمی چاپ شده در ژورنال دارم. از طریق گرین کارت نخبگی پذیرفته شدم. حدود 3 ماه دیگه دارم میام هیوستون کسی میتونه کمکی کنه واسه کار؟

ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی اینجا مخابرات خونده یا دوست مخابراتی داره.بنده چندتا سوال داشتم.

سلام دوستان کسی اینجا مخابرات خونده یا دوست مخابراتی داره.بنده چندتا سوال داشتم.البته در مورد وضعیت کار و کاریابی هستش. ممنون میشم اگر کسی باشه که به بنده اطلاعاتی بده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من مدرک ابزار دفیق دارم 3 سال سابقه راه اندازی گازی دارم میخوام بدونم کار چه چوری پیدا کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-25 ساعت 14:46)رضا66 نوشته:  سلام دوستان من مدرک ابزار دفیق دارم 3 سال سابقه راه اندازی گازی دارم میخوام بدونم کار چه چوری پیدا کنم

سلام
کدوم ایالتین؟
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-22 ساعت 01:56)success نوشته:  
(2015-12-21 ساعت 19:41)رضا66 نوشته:  سلام من رشته برق گرایش الکترونیک هستم.۳ سال سابقه ایزار دقیق نفتی دارم.برای کار تو آمریکا کدام ایالت برم جی کار کنم

سلام,

بیشتر کارهای مربوط به نفت و ابزار دقیق را می توانید در شهر هیوستون در ایالت تگزاس پیدا کنید.

موفق باشید
محسن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-01 ساعت 22:57)atlantis770 نوشته:  دوستان من درحال حاضر هیوستون هستم.
اگر کسی قصد اومدن به هیوستون رو داره لطفا بمن پیغام خصوصی بده.
ممنون.

سلام و ارادت
من کارشناس برق با حدود 18 سال سابقه کار در زمینه های مختلف علی الخصوص نفت و گاز هستم و اوایل مارچ میام هیوستن. بسیار متشکر میشم اگر لطف کنید در زمینه کاری کمک و همکاری بفرمائید.
با تشکر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوال من یک سوال داشتم: من یک برقکار هستم و همیشه کار ازاد می کردم ، آیا می توانم سابقه کاری برای خودم درست کنم ؟ در حالی که بیمه نیستم!
تشکر کنندگان: mohammadg846
دوستان
لطفا انجمن مهندسین برق بیشتر به روز کنید .
یکم تبادل اطلاعات کنیم
به جای تجربه کردن همه موانع  از تجربه همدیگه استفاده کنیم
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
پاسخ