کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن مهندسین برق
(2013-04-14 ساعت 00:11)Mamadreza نوشته:  
(2013-04-13 ساعت 23:52)farmad نوشته:  
سلام به Farmad عزیز
قربان شما خیلی لطف دارین و بنده رو شرمنده کردین. متاسفانه زمینه کار با کنترلرهای آمریکایی در ایران کمتر میباشد و همچنین مراکز آموزشی خاصی نیز وجود ندارد. به هر صورت اگه اطلاعالتی داشته باشم در خدمتگذاری حاظرم.
همونطوری که اشاره کردین این تاپیک خلوت است و گویا دوستان دلمشغولی های دیگری دارند!
با آرزوی موفقیت

با سلام به دوست عزیز م خوشحالم که برنده شدید و اومدن ویزاتون رو هم از صمیم قلب تبریک میگم انشالله یه شرکت بزرگ بزنی خودت آبروی ایرانی ها رو هم بخری و سرافرازمون کنی در آینده . من که زیاد اطلاعات ندارم ودر حد خودتونه از اون جایی که بچه ها ی مهاجر سرا میگن و....ایالت تگزاس - هوستون برای رشته های مهندسی برق خیلی معروفه - یه سایت هم هست که توش در مورد حقوق رشته های مهندسی نوشته engineersalary.com شاید بد نباشه البته اگه خودتون از قبل اسمش رو نمیدونستید.
راستش این انجمن بچه های برق خیلی خلوته ولی خوب اینشالله شما رفتی مستقر شدی جا افتادی زحمتش گردن خودت که باید پرش کنی بعلاوه بقیه دوستان که خوب حتما اونها هم که اونجاهستند گرفتاری زیاد دارند وقت نمیکنند
به هرصورت موفق باشی دوست عزیز ویزا هم مبارک
براى تو هيچ شهرى بهتر از شهر ديگر نيست،بهترين شهرها شهرى است كه تو را بپذيرد و در آن آسوده باشى
. امام علی(ع)حکمت434

پاسخ
تشکر کنندگان: samansaba ، Mamadreza ، arash1986 ، shiraz mamali ، mohammadg846
(2013-04-15 ساعت 22:27)farmad نوشته:  
(2013-04-14 ساعت 00:11)Mamadreza نوشته:  
(2013-04-13 ساعت 23:52)farmad نوشته:  
سلام به Farmad عزیز
قربان شما خیلی لطف دارین و بنده رو شرمنده کردین. متاسفانه زمینه کار با کنترلرهای آمریکایی در ایران کمتر میباشد و همچنین مراکز آموزشی خاصی نیز وجود ندارد. به هر صورت اگه اطلاعالتی داشته باشم در خدمتگذاری حاظرم.
همونطوری که اشاره کردین این تاپیک خلوت است و گویا دوستان دلمشغولی های دیگری دارند!
با آرزوی موفقیت

با سلام به دوست عزیز م خوشحالم که برنده شدید و اومدن ویزاتون رو هم از صمیم قلب تبریک میگم انشالله یه شرکت بزرگ بزنی خودت آبروی ایرانی ها رو هم بخری و سرافرازمون کنی در آینده . من که زیاد اطلاعات ندارم ودر حد خودتونه از اون جایی که بچه ها ی مهاجر سرا میگن و....ایالت تگزاس - هوستون برای رشته های مهندسی برق خیلی معروفه - یه سایت هم هست که توش در مورد حقوق رشته های مهندسی نوشته engineersalary.com شاید بد نباشه البته اگه خودتون از قبل اسمش رو نمیدونستید.
راستش این انجمن بچه های برق خیلی خلوته ولی خوب اینشالله شما رفتی مستقر شدی جا افتادی زحمتش گردن خودت که باید پرش کنی بعلاوه بقیه دوستان که خوب حتما اونها هم که اونجاهستند گرفتاری زیاد دارند وقت نمیکنند
به هرصورت موفق باشی دوست عزیز ویزا هم مبارک
سلام به Farmad عزیز
ممنون از اطلاعاتت. منم خودم به همین نتیجه رسیده بودم و گزینه اولم تگزاس بود. البته شهر دالاس، چون هوستون جنوبی ترین شهر ایالت هست و هوای گرم و شرجی داره. من توی یک شرکت بین المللی کار میکنم که تقریبا تو تمام کشور ها دفتر و یا کارخونه داره. با هاشون تو امریکا مکاتبه کرده بودم ولی چون جوابی دریافت نکردم خودم به دنبال پیداکردن ایالت مناسب بودم. تا اینکه این اواخر بهم ایمیل زدن و یک مصاحبه تلفنی انجام دادم. اگه بشه به شرکت خودم برم اونا ایالت رو تعیین میکنن چون تو اکثر ایالت ها دفتر دارن. البته برای من هم فرقی نمیکنه چون داشتن کار از ابتدای امر مهمتره.
من تا 1-2 ماه دیگه میرم و خوشحال میشم اگه بتونم به سوالی پاسخ بدم. از اونجایی که از این سایت خیلی استفاده کردم وظیفه می دونم که اگه بتونم جبران کنم.
بازم ممنون بابت راهنماییت.
موفق باشید.
شماره کیس : **2013AS46 , افراد:1نفر , کنسولگری :آنکارا , مصاحبه :مارچ، ویزا: یک ضرب ، محل اقامت: MI
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، farmad ، arash1986 ، shiraz mamali ، H Pier ، mohammadg846 ، hosseinkht
(2013-04-16 ساعت 12:55)..... نوشته:  با سلام و خسته نباشین.
من مهندسی برق گرایش قدرت خوندم می خواستم بدونم برای کار در آمریکا در زمینه قدرت بیشتر باید چه نرم افزارهایی بلد باشیم یا بهتر بگم اونا از چه نرم افزارهای در این زمینه استفاده می کنن؟
دوست عزیز سلام
منم مثل شما گرایش قدرت خوندم ولی در زمینه اتوماسیون کار میکنم. البته این من نبودم که این گرایش رو در دانشگاه و این زمینه کاری رو تو کار انتخاب کردم!! این جبر شرایط جامعه بود.
اگه سوالت در مورد نرم افزار های گرایش قدزت و انتقال هست من اطلاعاتی ندارم. ولی چون به PLC اشاره کردی شاید این لیست به دردت بخوره. من این ها و از اگهی های اسخدام تو امریکا تهیه کردم .

RSLogix5000
Siemens S7
Wincc Flex
WONDER WARE/ in touch
کنترلر های موتور های AC و Servo

البته نکته جالب اینه اکه اکثرا Autocad رو هم برای مهندس برق میخوان.
موفق باشید.
شماره کیس : **2013AS46 , افراد:1نفر , کنسولگری :آنکارا , مصاحبه :مارچ، ویزا: یک ضرب ، محل اقامت: MI
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، samansaba ، arash1986 ، farmad ، H Pier ، AFSHIN-PIC ، mhz_ir
(2013-04-19 ساعت 19:33)Mamadreza نوشته:  
من مهندسی برق گرایش قدرت خوندم می خواستم بدونم برای کار در آمریکا در زمینه قدرت بیشتر باید چه نرم افزارهایی بلد باشیم یا بهتر بگم اونا از چه نرم افزارهای در این زمینه استفاده می کنن؟
دوست عزیز سلام
منم مثل شما گرایش قدرت خوندم ولی در زمینه اتوماسیون کار میکنم. البته این من نبودم که این گرایش رو در دانشگاه و این زمینه کاری رو تو کار انتخاب کردم!! این جبر شرایط جامعه بود.
اگه سوالت در مورد نرم افزار های گرایش قدزت و انتقال هست من اطلاعاتی ندارم. ولی چون به PLC اشاره کردی شاید این لیست به دردت بخوره. من این ها و از اگهی های اسخدام تو آمریکا تهیه کردم .

RSLogix5000
Siemens S7
Wincc Flex
WONDER WARE/ in touch

موفق باشید.

سلام دوست عزیز
من اتوکد در حد کم می دونم و plc s7 هم متوسطم.
به نظرتون به کار امیدوار باشم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Mamadreza ، arash1986 ، farmad ، shiraz mamali ، mohammadg846
(2013-04-19 ساعت 23:28)..... نوشته:  
(2013-04-19 ساعت 19:33)Mamadreza نوشته:  
دوست عزیز سلام
اگه سوالت در مورد نرم افزار های گرایش قدزت و انتقال هست من اطلاعاتی ندارم. ولی چون به PLC اشاره کردی شاید این لیست به دردت بخوره. من این ها و از اگهی های اسخدام تو آمریکا تهیه کردم .

RSLogix5000
Siemens S7
Wincc Flex
WONDER WARE/ in touch

موفق باشید.

سلام دوست عزیز
من اتوکد در حد کم می دونم و plc s7 هم متوسطم.
به نظرتون به کار امیدوار باشم؟
دوست عزیز سلام
راستش من خودم هنوز به آمریکا نرفتم ولی چون در آینده نزدیک میرم، دارم رزومه کاریمو تقویت میکنم. البته احتمال داره تو شرکت فعلی که کار میکنم اونجا استخدام بشم چون اونجا چندین دفتر داره. اینارو گفتم یعنی شاید نظرات من 100% درست نباشه.
در مورد سوالتون باید بگم بنظرم اگه توی S7 بصورت Professional هستی بله میتونی امیدوار باشی(نه الزاما 100%) ولی حتی اگه زیاد هم آشنا هستی باید رنج مهارت های تخصصیت رو گسترش بدی تا احتمال موفقیتت رو تو کار افزایش بدی. من خودم چندین ساله که تو این زمینه ها کار میکنم ولی با این حال میبینم که تو خیلی از آگهی های استخدام از نرم افزارهایی اسم برده شده که حتی تا به حال اسمشو نشنیدم. دلیلش هم اینه که تو کشور ما دامنه سخت افزار های صنعتی بیشتر به محصولات آلمان و تایوان و ژاپن محدود شده.
خدا رو شکر اونجا هم از تجهیزات زیمنس زیاد استفاده میشه ولی تجهیزات امریکایی هم بسیار پر کاربرد هستن. پس در پاسخ سوال شما بهتره بگم S7 شرط لازم هست ولی کافی نیست.
به عنوان مثال من خودم چند وقت پیش دوره MSP2010 رو گذروندم چون دیدم برای مهندس فنی پروژه اکثرا میخواستن.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: samansaba ، farmad ، arash1986 ، shiraz mamali ، mhz_ir ، H Pier ، mohammadg846
سلام دوستان عزیز.
رشته ی دانشگاهی من برق صنعتی هست.ولی چند دوره ی تخصصی در زمینه قدرت رو گذروندم(استاندارد شبکه توضیع.ایمنی در برق پایه.و فن ورز شبگه های فشار متوسط و دوره ی کابل خود نگه دار.)و در زمینه احداث شبکه و جدیدا هم در پروزه های تعویض سیم به کابل کار کرده ام که حتی خودم خارج از بحث نظارت عملا کار کردم.میخوام بدونم که اونجا کاری مرتبط با رشتم پیدا میشه؟یعنی امیدوار باشم؟یا رستوران و.....
من جدیدا دوره ی ابزار دقیق هم گذروندم(3ماه .سازمان فنی و حرفه ای)ولی در این زمینه کار نکردم.در این مورد چی؟کار گیر میاد؟
سپاس
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: samansaba ، hossien_501 ، hassanpore ، mohammadg846
(2012-11-06 ساعت 14:47)saman_aryan2012 نوشته:  عجب!! یعنی مدرک تحصلی هیچ ارزشی نداره!! وکیل من اقا دلاوری هستند فکر کنم برنامه های اقای دلاوری را دوستان از شبکه کانال وان دیده باشند. ایشون به من گفتن که مدارکی که داری برای ویزای کار مناسب هست فقط زبان را باید بالا 6.5 7 بگیری ولی من در حد 5.5 هستم): بعد گفتند اگر کار بلد باشی واقعا از برق سر در بیاری یک سابقه کار جور کنی اینجا یعد یک سال نهایت دو سال می توانی بسته به زبان انگلیسی و سطح دانش شما (کار عملی) و گرفتن یک سری مدرک از آمریکا دقیقا نمی دونم چی ولی فکر کنم چیزی تو مایه های ارزش یابی یا مهندس حرفه شدن که نمی دونم ازمونی هست یا چی؟؟؟!! خدا میدونه بعد از این مراحل حداقل حقوق یک مهندس اینجا 45 دلار در ساعت هست
سلام
ببین دوست من
اول این وکیل شما خیلی خوش بینه دوم اینکه یه کمم دلتو خوش کرده واقعیت زندگی اینه که اگه می تونی تو همین ایران کار خوب تو تخصص برق پیدا کنی و درامدی بالای 2 داشته باشی اون موقعه به این فکر کن که می تونی تو آمریکا حداقل گلیم خودتو از آب بیرون بگشی زیاد به خوش بینی های این آقا وکیل گوش نکن اگرم تا الان سابقه کار نداری و کاری به صورت حرفه ای انجام ندادی فکر نکن آمریکا کار حرفه ای گیر بیاری ضمناً اگه بهت وعده ویزای کار آمریکا دادن به جرات میگم که د ر و غ ه
پسر من 6 سال تو بهترین نیروگاههای ایران و عراق و سوریه کار کردم و مهندس های زیمنس رو درس می دادم تو کار الان هنوز مطمئن نیستم که بتونم تو آمریکا کار مرتبط پیدا کنم قاعدتاً جای من تو GE اما معلوم نیست چی بشه یه کم واقع بین باش و آهسته قدم بردار
خوش باشی رفیق

(2012-11-16 ساعت 03:45)saman_aryan2012 نوشته:  
(2012-11-13 ساعت 08:26)soroush253 نوشته:  بچه ها چقدر شانس هست که من بتونم واحدهامو انتقال بدم ؟ من دانشگاه آزاد برق - الکترونیک خوندم و نزدیک 100 تا پاس کردم .

سلام دوست عزیزCool
شانست خیلی خیلی کم هست من به شما پیشنهاد می کنم که درستون تمام کنSmile و برای گرین کارت که یک وقت باطل نشه یک ترم مرخصی بگیر بعد برو آمریکا پاس سفید بگیر که 2 سال اعتبار داره بعد بیا ایران درست را تمام کن به عنوان مهندس برو آمریکا حال کن برای خودتBig Grin البته این نظر من بود برای این که بیشتر بدونی با یک وکیل یا مشاور مهاجرتی بیشتر و تخصصی تر در این مورد باهاش صحبت کن تا جواب دقیقی و تخصصی بهت بده!!!

موفق پیروزSmile

سلام
بهترین پیشنهادو بهت کرد منم بودم همین کا رو می کردم
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_top60 ، mohammadg846
(2013-01-30 ساعت 23:07)ahmad_z نوشته:  سلام دوستان
من این تایپیک رو تازه پیدا کردم...
ایول دارید همتون..
همه حرفایی که زده بودید رو خوندم. ولی کسی شرایتش مثه من نبود. منم شرایتم رو میگم ، ممنون میشم راهنمایی کنید..
من 21 سالمه...
دیپلم ریاضیم(وقت زیاد تلف کردم!!)
مدرک برق صنعتی درجه 2 رو از فنی حرفه ای گرفتم..
الانم دارم دوره 18 ماهه برق صنعتی(درجه ممتاز) رو میگذرونم که 2400 ساعت طول دوره هست.
برق ساختمان هم آزاد کار کردم...
میخواستم ببینم اگه من مدرکم رو گرفتم با این مدرکا هم میشه اونجا کاری کرد؟!
هی میگن مدرکش بین المللیه و از این جور حرفا.
راسته؟!
سلام دوستم
میشه نگران نباش
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
از دوستان مهندس برق جویای کار هیوستون
لطفا پیغام خصوصی بدین
2012AS0056XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:2011 ,16 Jul
ارسال فرمها: 2011 , August 7
کنسولگری: آنكارا
تاریخ کارنت شدن:
تاریخ دریافت نامه دوم:april,23
تاریخ مصاحبه:june,6
تاریخ دریافت کلیرنس:
تاریخ دریافت ویزا:
هزینه ها: 60000 عكس + ترجمه 280000 + 102000 TNTو ارامکس +
هتل و بلیط 2100000
پاسخ
تشکر کنندگان: shiraz mamali
دوستان عزیز
بنده جزو برندگان 2014 هستم. کل این قسمت رو خوندم. ولی انگار این قسمت خیلی فعال نیست. برق قدرت خوندم سابقه کارم هم 10 ساله. آیا توی برنده های 2014 کسی هست که قدرت خونده باشه. تازه شروع کردم به جمع آوری اطلاعات و انتخاب شهر برای کار و دنبال اینم که دوره های آموزشی مرتبط که برای کار در اونجا مورد نیازه رو برم دنبالش. فیلد کاریم هم نفت و گاز و نیروگاهه. به نظرم بیشترین کمک رو کسانی می تونن بکنن که جزو برنده های سالهای قبل بودن و الان مشغول به کارند و این پروسه رو طی کردن. اما انگار اونایی که کار پیدا کردن حال ندارن به بقیه کمک کنن. اما بالاخره یکی پیدا میشه.....
2014AS68XX /زمان مصاحبه: 3 JUN / تعداد افراد: 2 / سفارت: ایروان، برگه آبی/معاف- شغل خصوصی/ آپدیتها: 3و5و6و9 جون- 3 جولای- 23 جولای با ایمیل- 7 آگوست/ مقصد: TX
پاسخ
تشکر کنندگان: farmad ، 4R4SH ، kian kian
(2013-04-20 ساعت 01:35)Mamadreza نوشته:  دوست عزیز سلام
راستش من خودم هنوز به آمریکا نرفتم ولی چون در آینده نزدیک میرم، دارم رزومه کاریمو تقویت میکنم. البته احتمال داره تو شرکت فعلی که کار میکنم اونجا استخدام بشم چون اونجا چندین دفتر داره. اینارو گفتم یعنی شاید نظرات من 100% درست نباشه.
در مورد سوالتون باید بگم بنظرم اگه توی S7 بصورت Professional هستی بله میتونی امیدوار باشی(نه الزاما 100%) ولی حتی اگه زیاد هم آشنا هستی باید رنج مهارت های تخصصیت رو گسترش بدی تا احتمال موفقیتت رو تو کار افزایش بدی. من خودم چندین ساله که تو این زمینه ها کار میکنم ولی با این حال میبینم که تو خیلی از آگهی های استخدام از نرم افزارهایی اسم برده شده که حتی تا به حال اسمشو نشنیدم. دلیلش هم اینه که تو کشور ما دامنه سخت افزار های صنعتی بیشتر به محصولات آلمان و تایوان و ژاپن محدود شده.
خدا رو شکر اونجا هم از تجهیزات زیمنس زیاد استفاده میشه ولی تجهیزات آمریکایی هم بسیار پر کاربرد هستن. پس در پاسخ سوال شما بهتره بگم S7 شرط لازم هست ولی کافی نیست.
به عنوان مثال من خودم چند وقت پیش دوره MSP2010 رو گذروندم چون دیدم برای مهندس فنی پروژه اکثرا میخواستن.
موفق باشید.

از اطلاعات خوبتون استفاده کردیم ولی یه سوال برام پیش اومده اینکه چه شرکتیه که تو ایران هنوز با این تحریما داره شرکتهای امریکایی کار میکنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: H Pier ، mohammadg846
(2013-07-09 ساعت 20:32)mhz_ir نوشته:  
(2013-04-20 ساعت 01:35)Mamadreza نوشته:  دوست عزیز سلام
خدا رو شکر اونجا هم از تجهیزات زیمنس زیاد استفاده میشه ولی تجهیزات آمریکایی هم بسیار پر کاربرد هستن. پس در پاسخ سوال شما بهتره بگم S7 شرط لازم هست ولی کافی نیست.
موفق باشید.

از اطلاعات خوبتون استفاده کردیم ولی یه سوال برام پیش اومده اینکه چه شرکتیه که تو ایران هنوز با این تحریما داره شرکتهای آمریکایی کار میکنه؟
من تو یک شرکت سوئدی بسته بندی پاکتی شیر و آبمیوه کار میکنم و چون جزو صنایع غذایی هست جزو تحریمی ها نیست.
اینجا کارم بعد از دو سه روز پس از رسیدن شروع شد. فقط اینو بگم که اینجا حجم کار خیلی سنگین تر از ایران هست.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mhz_ir ، shiraz mamali ، H Pier ، AFSHIN-PIC ، mohammadg846
(2013-07-07 ساعت 21:51)nimaaa نوشته:  دوستان عزیز
بنده جزو برندگان 2014 هستم. کل این قسمت رو خوندم. ولی انگار این قسمت خیلی فعال نیست. برق قدرت خوندم سابقه کارم هم 10 ساله. آیا توی برنده های 2014 کسی هست که قدرت خونده باشه. تازه شروع کردم به جمع آوری اطلاعات و انتخاب شهر برای کار و دنبال اینم که دوره های آموزشی مرتبط که برای کار در اونجا مورد نیازه رو برم دنبالش. فیلد کاریم هم نفت و گاز و نیروگاهه. به نظرم بیشترین کمک رو کسانی می تونن بکنن که جزو برنده های سالهای قبل بودن و الان مشغول به کارند و این پروسه رو طی کردن. اما انگار اونایی که کار پیدا کردن حال ندارن به بقیه کمک کنن. اما بالاخره یکی پیدا میشه.....
سلام دوست عزیز
بهت تبریک میگم. من خودم تازه 1 ماهه که اومدم اینجا و تازه میبینم که چه مسائل و مشکلات زیادی در ابتدا وجود داره که فرصت سر خاروندم هم به آدم نمیده، تازه اگه مثل من مجرد باشی که دیگه بدتر. اینو در پاسخ به اینکه گفتی حال ندارن.... گفتم.
من خوشبختانه تو همون شرکت اروپایی که تو ایران توش کار میکردم استخدام شدم و تونستم از امکانات اولیه که برام فراهم شد استفاده کنم. ولی تا قبل از اینکه باهاشون قرارداد ببندم از تو ایران کلی سرچ کرده بودم. به نظر من بهترین ایالت برای رشته های فنی مهندسی تگزاسه. چون هم شرکت های بزرگ زیاد هستن و هم توش نفت و گاز داره که به فیلد کاره شما میخوره. همچنین مالیات کمتری هم از حقوق کسر میشه و توی رنکینگ ها معمولا جزوه بالاترین رتبه هاست. من تا قبل از قراردادم با شرکت فعلی گزینه اولم اونجا بود.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: farmad ، marjani ، H Pier ، reza_top60 ، mohammadg846
[quote='nimaaa' pid='371644' dateline='1373217667']
دوستان عزیز

سلام دوست عزیز من از برندگان 2014 هستم و برق قدرت خوندم . من هم دقیقا به جیزی که شما داربد فکر می کنید فکر می کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: shiraz mamali
سلام به همه دوستان خوب کم کم دارم امید وار میشم که پرچم ما بچه های برق هم تو مهاجر سرا بره بالا و خلاصه سری تو سرا در بیاره
خدارو شکر .....
از دوستایی که اون جا usa مشغول هستند و اطلاعاتشون رو با ما قسمت میکنن خیلی خیلی متشکرم هم دوستایی که قبلا بودن هم از دوست عزیز Mamadreza و بقیه دوستان تو صفحات قبل. حالا یه پیشنهاد داشتم البته امیدوارم با توجه به حجم کاری دوستان مهندس تو US اگه بشه تا حدودی اجرایی بشه یه جوری که وقتشون دوستان مون کم تر گرفته بشه ما هم یه چیزی یاد بگیریم. اینکه هر کی اونجا کار میکنه تو همون ضمینه کاری که هست مثال بزنه درمورد مسائل کاری که براش پیش میاد مثلا : امروز یه برنامه نوشته (با s7-400)برای کنترل یک سیستم که step motor داشته و چندین سنسور برای کنترل موقییت و شرایط موجود و خیلی ریزه کاری داشته با استفاده از pwm واسه یه دستگاه یا سیستم ..... یا با استفاده از RSLogix 5000 برای کنترل یه مثلا خط تولید توی یک نیروگاه هسته ای یاتولید برق یا یک کار خانه صنعتی یا پالایشگاه پترو شیمی تولید .......یه طوری که در حد سواد ما هم باشه و ما هم شاید متوجه بشیم تفاوت کار اینجا با اونجا چیه ؟ (اگه یه منبع یا سایت هم معرفی کنند که بشه این نمونه های صنعتی عملی رو که پیاده شده ببینیم و آشنا بشیم هم خیلی عالیه و ممنون میشیم)
ممنون از همه دوستان درضمن .....بعضی دوستان فقط تو صفحات اول چیزی نوشتن ها بگم بهتون دفه اول میگم دوستان محترم
پرنگ باشین دفعه بعد میگم ماچاکر دوستامونم هستیم جان ما دمتون گرم حال بدین ما رو هم از اندوخته هاتون مطلع کنین. بازم دم همتون گرم ما کوچیک همه دوستا هستیم
ایول
همتون موفق باشید مادی و معنوی
براى تو هيچ شهرى بهتر از شهر ديگر نيست،بهترين شهرها شهرى است كه تو را بپذيرد و در آن آسوده باشى
. امام علی(ع)حکمت434

پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، shiraz mamali ، H Pier ، mohammadg846

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان