کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایده های کار در بدو ورود به آمریکا
سلام دوستان عزیز
کسی در مورد تجارت فرش و بردن فرش به امریکا اطلاعاتی داره؟چطور میشه فروخت؟سودش چقدره؟
شماره کیس :2013AS0001xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : هفته دوم ژانویه/ کلیرنس
تاریخ کلیرنس :20 فوریه 2013
تاریخ ورود به آمریکا : جون ٢٠١٣
تعداد نفرات : 2 نفر
مقصد:هیوستون
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali
دوستان کسی‌ از مراحل ثبت شرکت در کالیفرنیا اطلاع داره؟
2013AS3##/آنکارا/کارنت اکتبر/مصاحبه اواخر نوامبر/کلیرنس 65 روز/دریافت ویزا ابتدای فوریه /مقصد کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: mrhj50 ، immigrant2us ، soli asali
(2013-03-09 ساعت 00:32)m2013 نوشته:  دوستان کسی‌ از مراحل ثبت شرکت در کالیفرنیا اطلاع داره؟

سلام دوست عزيز سايت زير رومطالعه كنيد. خوشحال ميشم اطلاعاتمون در اين مورد رو با هم در ميون بذاريم.
http://business.ca.gov/StartaBusiness.aspx
ساکن شمال ویرجینیا از سپتامبر 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، m2013 ، aghaghia ، sce ، soli asali ، meisam14
آقا بازار انرژی درمانی مثل پرانیک هیلینگ و غیره در آمریکا به خصوص لس آنجلس چطوره؟
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

پاسخ
خدمت تمام اعضا مخصوصا آقای یامی عزیز سلام میکنم از اینکه بسیار باانرژی هستی واین انرژی مثبت را انتقال میدهی متشکرم واما یک ایده وبیزینس قابل تحقیق من سالها پیش برای راه اندازی پرورش خرگوش آنغوره برسیهای بسیار گردم و به این نتیجه رسیدم که این کار بسیار پر سود واشتغال زا میباشد وشاید با کمتراز 200000$ بتوان ان را راه اندازی کرد خوشبختانه در بین اعضا هم دکتر دانپزشگ داریم وهم تکنسین امر دامی لذا لازم دیدم که این یبزینس را مطرح . ودر صورت توجیه اقتصادی بصورت یک شرکت تعاونی با سرمایه کسانی که مقداری پول دارند و میخواهند در پروژه هم مشغول باشند آن را ایجاد کرد به امید بهروزی وموفقیت برای همه ایرانیها
پاسخ
تشکر کنندگان: 3pideh ، mirman ، aghaghia ، sce ، soli asali
سلام به همه دوستان

من مهدي هستم و گرين كارتمو گرفتم اما از شانس بدم ارزش پول ايران سقوط كرد و شايد دليل خوبي براي اومدن به امريكا و زندگي جديد نمي بينيم

كسي از هموطنان عزيزم در امريكا هست ك بيزينس داشته باشه و نيروي جوان نياز داشته باشه
من مهندس شيمي پليمر خوندم

مرسي
پاسخ
تشکر کنندگان: gitialyari ، 3pideh ، soli asali
بچه ها راجع به راه اندازی یک شبکه رادیویی خصوصی کسی اطلاعاتی داره؟
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، soli asali ، pv-n
سلام،منم از برنده های 2014 هستم.
من اينجا توی شهر خودم يعنی اصفهان مربی بدنسازی يکی از معروفترين جيم ها هستم.
با اينکه تحصيلات دانشگاهيم توی اين رشته نيست و مهندس کامپيوتر هستم،اما با گذروندن دوره ی
آمادگی جسمانی درجه 3 توی تربيت بدنی تونستم تو اين رشته کار کنم.
من عاشق کارم هستم و دلم ميخواد بتونم اونجا هم همين کارو ادامه بدم،از شما ميخوام تو اين
زمينه کمکم کنيد.
1.ميخوام بدونم اونجا مدرک تربيت بدنی منو قبول ميکنن؟
2.حداقل حقوق اونجا برای مربی بدنسازی چقدره؟
3.چجوری ميتونم اونجا تو يه جيم خوب کار پيدا کنم؟بهتر نيست از همينجا برای چندتا باشگاه ميل بزنم رزومه
بدم
و تقاضای کار کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، mehdi.topol
سلام
با اینکه سئوال همه دوستان در این صفحه بی جواب مونده ولی منهم سئوال خودم رو مطرح می کنم شاید کسی اطلاعاتی داشته باشه به درد من بخوره
من شیرینی خیلی خوب می پزم آیا برای فروش محدود به دوستان و آشنایان نیاز به لایسنس یا سرتیفیکیت یا چیزی دیگری هست اگر نیاز هست کجا باید مراجعه کنم از راهنماییتون پیشاپیش ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، Khosrow_53
دوستان نظرشون در باره سوپر مارکت های کوچکی که به اسم مغازه عربا شناخته شده چیه. ظاهرا در آمد بدی ندارن.
پاسخ
با سلام و خسته نباشيد به همه دوستان عزيز. شوهر من برنده اصلی هستش و من چیز زیادی نمیدونم. ميشه منو راهنمايي كنيد و بگيد در موقع رفتن به آمريكا در وحله ی اول چه وسايلي لازمه كه با خودمون ببريم که اونجا درمونده نشیم. ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.
**CN: AS2013000073 /تعداد نفرات کیس:2 /شهر : تبریز /رویت قبولی:Sep 1 , 2012 /ارسال فرمهای اولیه:Sep 5 , 2012 - پست DHL /مصاحبه w2 may - سفارت ابوظبی /کلیر 24 Jun /مدت انتظار : 42 روزRolleyes
پاسخ
اگه چند نفري جمع شيم و غذاهاي سنتي مثل ديزي و کشک بادمجونو واملت و در کنارش قليونو چايي دارچين و ...رو در يک جايي که کرايه ميکنيم بفروشيم چطوره؟
2013AS 65XX
2 نفر _مصاحبه آنکارا 28 می _کلیرaug 20_ تحویل پاس برا ویزا 5 sep-دریافت ویزا 9 sepمقصدلس آنجلس _(i love u sama)
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، Niyousha
کسي ميدونه کارهايي مثل حجامت اونجا کسي انجام ميده يا نه و آيا مجوز ميخاد؟
2013AS 65XX
2 نفر _مصاحبه آنکارا 28 می _کلیرaug 20_ تحویل پاس برا ویزا 5 sep-دریافت ویزا 9 sepمقصدلس آنجلس _(i love u sama)
پاسخ
يه خانمي هست تو يکي از روستاهاي شاهرود با مواد گياهي پماد يا همون مرحمي درست ميکنه که اگه به روي سوختگي بسيار شديد بمالي بعد از استفاده يه چيزي تو مايه هاي معجزه اتفاق مي افته و خواهرم اين مسله رو روي دستش انجام داد و من از نزديک ديدم وگرنه باور نميکردم داروش قابل پيدا کردنه ولي اين خانم فرمولشو حتي به يکي از شرکت هاي داروسازي ايراني که بابتش پول خوبي ميداد نفروخت اگه کسي چيزي به ذهنش ميرسه در اين رابطه پيام خصوصي بده...
2013AS 65XX
پاسخ
من فکر ميکنم ما براي موفقيت در امريکا بايد يه چيزي ارايه بديم که اونا نداشته باشن وگرنه بايد از کاراي دم دستي شروع کنيم.
2013AS 65XX
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، Khosrow_53

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان