کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۲
(2012-06-10 ساعت 21:44)SH1A2R3 نوشته:  دوستان یک روز دیگه هم سپری شد و عجب روزهاییه این روزهای انتظار .باور کنین خدا شاهده من موقع نتایج کنکور هم اینقدر منتظر نبودم.اه که چقدر سخته این انتظار.
ولی میدونم این استرس خیلی کمتر از استرس بعد از مصاحبه و منتظر کلیرنس بودنه.
وای بلا به دور........البته برگ ابی به دور.....
به امید ویزای یکضربBig Grin

به اميد ويزاي يكضرب Smile
ميگم شايرا نظرت راجع به شمارش معكوس چيه؟ Big Grin
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان: frz61 ، ghorbat ، mehdiii ، SH1A2R3 ، daria ، ronmony ، 3rip ، vm1974
(2012-06-10 ساعت 00:29)SH1A2R3 نوشته:  سلام دوستان.این روزهای اخر قبل از مصاحبه چقدر دیر میگذره...
بچه ها من تصمیم گرفتم یه مقدار از وسایل رو بفروشم ولی نمیدونم چطور قیمت گذاری کنم که به ضررم نشه.قیمت چطوری در بیارم اخه یکی دوتا نیست که.صحبت وسایل یه خونه هست.
سمساری ها که میزنن تو سر وسایل و به اونها نمیشه فروخت.شماها چیکار کردین و چطور قیمت گذاری کردین؟

شایرا جان بهترینش صفحه ی آگهی های روزنامه هاس ..یه روزنامه بگیر این صفحه رو نیگاه کن قیمت دستت میاد ..ولی همونطوری که خودت میدونی چون دست دومه نمیشه قیمت دقیقی روش گذاشت پس مجبوری با خریدار راه بیائی همون کاری که من کردم ..الان هم پشیمون نیستم .یه پیشنهاد : لوازم بزرگ رو همه رو بفروش ولی لوازمی که دوست داری رو نگه دار بعد از چند سال دلت براشون تنگ میشه ..من الان مامانم داره یه سری رو برام میاره .
تشکر کنندگان: ASALI ، ghorbat ، SH1A2R3 ، daria ، mmmsdeghi ، Hediyeh ، ronmony ، Orchin ، 3rip ، vm1974 ، mojtaba_k
یکی به من دلداری بده خیلی استرس دارم. هفته ی بعد مصاحبه دارم. یه بار واسه ویزای توریستی اقدام کردم از سفارت کوالالامپور (زندگی می کنم همین جا) بعد ازم سوال کرد فامیل داری منم گفتم نه، فکر می کردم منظورش خانواده ی درجه 1 مثل مادر پدر ایناست. بعد اسم خاله مو آورد گفت پس این کیه؟ :( بعد گفتم ببخشید اشتباه شد. گفت چرا الکی گفتی؟ گفتم حواسم نبود. آخرشم ویزا نداد. حالا می ترسم به خاطر این کارم گیر کنه :((( اگه یهو بزنه تو سیستم بفهمه قبلا هم اومدم... چه جوری می شه؟ :(
Case Number: 45XXX
سفارت: کوالالامپور
مصاحبه: 19th june
دریافت ویزا: یک ضرب
(2012-06-10 ساعت 22:53)missi نوشته:  یکی به من دلداری بده خیلی استرس دارم. هفته ی بعد مصاحبه دارم. یه بار واسه ویزای توریستی اقدام کردم از سفارت کوالالامپور (زندگی می کنم همین جا) بعد ازم سوال کرد فامیل داری منم گفتم نه، فکر می کردم منظورش خانواده ی درجه 1 مثل مادر پدر ایناست. بعد اسم خاله مو آورد گفت پس این کیه؟ Sad بعد گفتم ببخشید اشتباه شد. گفت چرا الکی گفتی؟ گفتم حواسم نبود. آخرشم ویزا نداد. حالا می ترسم به خاطر این کارم گیر کنه Sad(( اگه یهو بزنه تو سیستم بفهمه قبلا هم اومدم... چه جوری می شه؟ Sad

سلام دوست عزیز
به نظر من که شما حقیقت رو بگو و اگر حساس شد حتی اشتباهی رو هم که کردی بگو.
نا امید نشو، مثبت فکر کن و باور کن که ویزارو یکضرب میگیری.
اگر باور نمیکنی وقتی برگشتی میتونی اخم کنی (-:
تشکر کنندگان: ghorbat ، SH1A2R3 ، daria ، ronmony ، missi ، 3rip
(2012-06-10 ساعت 22:53)missi نوشته:  یکی به من دلداری بده خیلی استرس دارم. هفته ی بعد مصاحبه دارم. یه بار واسه ویزای توریستی اقدام کردم از سفارت کوالالامپور (زندگی می کنم همین جا) بعد ازم سوال کرد فامیل داری منم گفتم نه، فکر می کردم منظورش خانواده ی درجه 1 مثل مادر پدر ایناست. بعد اسم خاله مو آورد گفت پس این کیه؟ Sad بعد گفتم ببخشید اشتباه شد. گفت چرا الکی گفتی؟ گفتم حواسم نبود. آخرشم ویزا نداد. حالا می ترسم به خاطر این کارم گیر کنه Sad(( اگه یهو بزنه تو سیستم بفهمه قبلا هم اومدم... چه جوری می شه؟ Sad

مطمئنم آفیسر چیزی از گذشته ی شما نمیگه . یه چیز خیلی مهم توی مصاحبه ها اینه که شما هم زیاد حرف نزنی . فقط زمانی حرف بزنین که ازتون سوال کنن قبلش هیچی نگو ..هیچی .

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، daria ، Hediyeh ، Serendipity ، ronmony ، missi ، 3rip ، mojtaba_k
(2012-06-10 ساعت 21:49)schaghayegh نوشته:  
(2012-06-10 ساعت 21:44)SH1A2R3 نوشته:  دوستان یک روز دیگه هم سپری شد و عجب روزهاییه این روزهای انتظار .باور کنین خدا شاهده من موقع نتایج کنکور هم اینقدر منتظر نبودم.اه که چقدر سخته این انتظار.

موافقم پس 10 روز به پرواز ما مونده

2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: schaghayegh ، ghorbat ، daria ، ronmony
(2012-06-11 ساعت 00:42)SH1A2R3 نوشته:  
(2012-06-10 ساعت 21:49)schaghayegh نوشته:  

موافقم پس 10 روز به پرواز ما مونده

10 روز به مصاحبه مونده ....... 5 روز به پرواز.......

‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان: ghorbat ، daria ، SH1A2R3 ، ronmony
شایر جان این همه استرس برای چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!
باور کن خودتو پیر می کنی ، همگی بالاخره به مصاحبه می روید و انشاء ا... ویزاتون رو هم می گیرید ، بجای این همه استرس و چشم انتظاری به کارهای بزرگتری فکر کنید که وقتی رفتید اونور حسرت نخورید که چرا این روزها رو اینجوری سپری کردیم
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، schaghayegh ، ghorbat ، daria ، ronmony ، 3rip ، Hediyeh
(2012-06-11 ساعت 09:45)kopol نوشته:  
باور کن خودتو پیر می کنی ، همگی بالاخره به مصاحبه می روید و انشاء ا... ویزاتون رو هم می گیرید ، بجای این همه استرس و چشم انتظاری به کارهای بزرگتری فکر کنید که وقتی رفتید اونور حسرت نخورید که چرا این روزها رو اینجوری سپری کردیم
کپل مپل جون بیشتر از استرس انتظاره که اذیت میکنه.

2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: kopol ، ghorbat ، daria ، ronmony ، 3rip
(2012-06-11 ساعت 10:03)SH1A2R3 نوشته:  
(2012-06-11 ساعت 09:45)kopol نوشته:  
کپل مپل جون بیشتر از استرس انتظاره که اذیت میکنه.
خدایی من که هنوز یاد روز های قبل از مصاحبه میوفتم . . . بازم استرس میگیرم و واقعاً نمیدونم چرا . . . خیلی هم بده و متاسفانه این استرس ظاهراً از ما بدجوری خوشش اومده و بما گیر داده !!!!TongueTongue من همش فکر میکردم که نکنه در زمان ثبت نام چیزی اشتباه نوشته شده . . . !!!! روز مصاحبه را هم که دیگه در جریان هستین ... ولی خداروشکر آخرش شادی بود . . . امیدوارم برای تمام دوستان ، کل مرحله های زندگیشون ، آخرش شادی باشه !!!! انشااله Big Grin

کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: daria ، schaghayegh ، Serendipity ، SH1A2R3 ، mehdiii ، ronmony ، کیانا ، Orchin ، 3rip ، mojtaba_k

من جز کسانی بودم که خیلی استرس داشتم، با وجود اینکه می‌دونستم هیچ مشکلی ندارم، تازه می‌دونستم که 99 درصد ویزای یه ضرب می‌گیرم ولی بازم استرس داشتم. بارها توی مهاجرسرا دیدم بچه‌ها نوشتن اصن استرس نداشته باشین، خیلی راحت‌تر از اونه که فکر کنین. ولی خب آدم تا خودش تجربه نکنه باور نمی‌کنه انگار.

خلاصه اینکه من هم مثل شما خیلی مسترس! بودم. بهتون حق میدم ولی مجبورم حرف بقیه رو تکرار کنم که اصلن نگران نباشین. خیلی راحت‌تر از اونه که فکر می‌کنین.

و یه چیز دیگه؛ من روزهای قبل از مصاحبه که استرس داشتم، برادرم یه حرف خیلی خوب بهم زد. گفت "تو لاتاری برنده شدی، هیچ مشکلی هم نداری. الان حق‌اته که بهت ویزا بدن. به خودت بگو من دارم میرم چیزی رو که حق‌امه بگیرم."
Smile

2012AS00039XXX
کارنت شدن: March 2012
مصاحبه: (May 2012)
آنکارا (یک‌ضرب)
ورود به آمریکا: Oct/9/12
دریافت گرین کارت: Oct/26/12
تشکر کنندگان: schaghayegh ، ghorbat ، SH1A2R3 ، daria ، mehdiii ، ronmony ، Orchin ، کیانا ، 3rip ، mojtaba_k ، amir0_0amir
سلام دوستان گل ، یادتونه در چند پست قبلی من یه پست گذاشتم و گفتم که مدارکمو فرستادم برای سفارت ؟؟؟؟ در زیر براتون میذارم !!!!
سلام به همه دوستان گل ، بلاخره ما هم پس از کلی تحمل استرس ناشی از حساسیت بعضی از دوستان Big Grin خلاصه امروز مدارک را برای سفارت با پست DHL ارسال کردیم خداییش اینقدر راحت شدیم که وصف شدنی نیست . . . !!! بابا بخدا چند وقته از لطف دوستان ( البته دوستان از دستم ناراخت نشن دوست دارم یه کم حال و هوای این تاپیک عوض شه ، اخه خیلی ساکته !!!Tongue ) خواب به چشمامون نیومده هر روز یه داستان جدید مثل ریز نمرات، فرم دوصفحه ای ، کپی رنگی پاسپورت ، کپی برابر اصل پاسپورت ، ارائه تمام مدارک تحصیلی ، گواهی اشتغال به کار ، اخبار تکان دهنده در رابطه با گواهی بانکی که مارو کلاً پیر کرد !!!! ، تهیه دوسری ترجمه ، مهر تایید وزارت امور خارجه و و و و که همگی نتیجه افکار و حساسیت بعضی از دوستان بود . ما که هیچ کدوم از کارای بالا را نکردیم و فقط هر چی تو ساختار جدید بود را ارسال کردیم . . . Cool حالا امیدوارم که روزی بشه بگم دوستان دیدین چقدر نگرانی بیمورد داشتین و من هیچ یک از این کارارو نکردم و نتیجه گرفتم . . . !!!!!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin و این تبدیل بشه به یه سند برای دوستان دوره های بعدی . . . ان شااله که میشه Big GrinBig Grin بچه ها به نظر من ماهایی که هنوز منتظر مصاحبه هستیم بهتر میتونیم توی این تاپیک با هم درد دل کنیم چون هر جای دیگه بخواهیم درد دل کنیم شاید بی مورد باشه و از طرف مدیران حذف بشه . . . پس بیاییم اینجا با هم بیشتر در ارتباط باشیم . . . Tongue
به امید موفقیت و شادی برای هممون . . . میخواییم بریم آنکارا حالشو ببریم Big Grin "
( ااااااااااه ه ه ه ه دقیقاً یادمه داشتم مینوشتمش ) کلاً در جایگاهی نیستیم که نوشته هامون سند باشه !!! ولی دوستان در دوره های بعدی ببینم که ما دقیقاً چه کارایی کردیم و مدارک چی فرستادیم !!!!
ولی بچه من از یه چیزه دیگه مهاجرسرا خوشم میاد که یادمون میندازه قبلاً چی بودیم و چه آرزو هایی داشتیم .

کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: Hediyeh ، schaghayegh ، SH1A2R3 ، daria ، mehdiii ، ASALI ، ronmony ، کیانا ، 3rip ، mojtaba_k ، msi ، amir0_0amir
(2012-06-11 ساعت 13:26)ghorbat نوشته:  سلام دوستان گل ، یادتونه در چند پست قبلی من یه پست گذاشتم و گفتم که مدارکمو فرستادم برای سفارت ؟؟؟؟ در زیر براتون میذارم !!!!
سلام به همه دوستان گل ، بلاخره ما هم پس از کلی تحمل استرس ناشی از حساسیت بعضی از دوستان Big Grin خلاصه امروز مدارک را برای سفارت با پست DHL ارسال کردیم خداییش اینقدر راحت شدیم که وصف شدنی نیست . . . !!! بابا بخدا چند وقته از لطف دوستان ( البته دوستان از دستم ناراخت نشن دوست دارم یه کم حال و هوای این تاپیک عوض شه ، اخه خیلی ساکته !!!Tongue ) خواب به چشمامون نیومده هر روز یه داستان جدید مثل ریز نمرات، فرم دوصفحه ای ، کپی رنگی پاسپورت ، کپی برابر اصل پاسپورت ، ارائه تمام مدارک تحصیلی ، گواهی اشتغال به کار ، اخبار تکان دهنده در رابطه با گواهی بانکی که مارو کلاً پیر کرد !!!! ، تهیه دوسری ترجمه ، مهر تایید وزارت امور خارجه و و و و که همگی نتیجه افکار و حساسیت بعضی از دوستان بود . ما که هیچ کدوم از کارای بالا را نکردیم و فقط هر چی تو ساختار جدید بود را ارسال کردیم . . . Cool حالا امیدوارم که روزی بشه بگم دوستان دیدین چقدر نگرانی بیمورد داشتین و من هیچ یک از این کارارو نکردم و نتیجه گرفتم . . . !!!!!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin و این تبدیل بشه به یه سند برای دوستان دوره های بعدی . . . ان شااله که میشه Big GrinBig Grin بچه ها به نظر من ماهایی که هنوز منتظر مصاحبه هستیم بهتر میتونیم توی این تاپیک با هم درد دل کنیم چون هر جای دیگه بخواهیم درد دل کنیم شاید بی مورد باشه و از طرف مدیران حذف بشه . . . پس بیاییم اینجا با هم بیشتر در ارتباط باشیم . . . Tongue
به امید موفقیت و شادی برای هممون . . . میخواییم بریم آنکارا حالشو ببریم Big Grin "
( ااااااااااه ه ه ه ه دقیقاً یادمه داشتم مینوشتمش ) کلاً در جایگاهی نیستیم که نوشته هامون سند باشه !!! ولی دوستان در دوره های بعدی ببینم که ما دقیقاً چه کارایی کردیم و مدارک چی فرستادیم !!!!
ولی بچه من از یه چیزه دیگه مهاجرسرا خوشم میاد که یادمون میندازه قبلاً چی بودیم و چه آرزو هایی داشتیم .

غربت جان ما که اقتدا میکنیم به شما، قربتا ای الویزا
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mehdiii ، schaghayegh ، ghorbat ، ASALI ، ronmony ، frz61 ، کیانا ، vroom ، 3rip ، mojtaba_k
(2012-06-10 ساعت 23:02)mehdi.pazoki نوشته:  

سلام دوست عزیز
مرسی امیدوارم همینجوری باشه Sad

(2012-06-10 ساعت 23:53)laili نوشته:  

مطمئنم آفیسر چیزی از گذشته ی شما نمیگه . یه چیز خیلی مهم توی مصاحبه ها اینه که شما هم زیاد حرف نزنی . فقط زمانی حرف بزنین که ازتون سوال کنن قبلش هیچی نگو ..هیچی .

مرسی امیدوارم هیچی نپرسه. یا حداقل همون آفیسر نباشه که من خیالم راحت تر باشه... شبا خواب مصاحبه می بینم D:
Case Number: 45XXX
سفارت: کوالالامپور
مصاحبه: 19th june
دریافت ویزا: یک ضرب
(2012-06-11 ساعت 16:48)missi نوشته:  
(2012-06-10 ساعت 23:02)mehdi.pazoki نوشته:  

سلام دوست عزیز
مرسی امیدوارم همینجوری باشه Sad

(2012-06-10 ساعت 23:53)laili نوشته:  

مرسی امیدوارم هیچی نپرسه. یا حداقل همون آفیسر نباشه که من خیالم راحت تر باشه... شبا خواب مصاحبه می بینم D:
شما به خاطر این استرسی که داری یک طوری رفتار می کنی که طرف خیال می کنه مشکل داری. همیشه حقیقت رو بگو و آروم باش. همه چیز به خوبی پیش می ره. من هم یک بار از همین سفارت آنکارا ریجکت شدم.اما وقتی راستش رو بگی مشکلی پیش نمیاد. خواهر من هم که 2010 برنده لاتاری شده بود، دوبار از همین سفارت آنکارا ریجکت شده بود یک بار هم از قبرس!!! اما اصلا مشکلی براش پیش نیومد اصلا هم ازش نپرسیدن. خوب همه ماها می خواستیم بریم آمریکا که گرین کارت ثبت نام کردیم.حالا اخماتو باز کن و دیگه هم نگران نباش. Big Grin
AS2012XXX
تاریخ رویت قبولی: JULY2011
ارسال فرمهای سری اول:JULY2011
سفارت: آنکارا
نامه دوم: 19MAY
مصاحبه: 21JUNE
دریافت برگه آبی - دریافت کلیرنس اول August
تاریخ دریافت ویزا: 7 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 22 اکتبر
تشکر کنندگان: 3rip ، mojtaba_k ، SH1A2R3 ، ghorbat ، missi ، daria

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان