کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۲
(2012-06-06 ساعت 14:35)jahan_roone نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 14:04)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 12:59)schaghayegh نوشته:  
(2012-06-05 ساعت 16:29)3rip نوشته:  
(2012-06-05 ساعت 16:06)schaghayegh نوشته:  من 15- 21 جون آنكارا هستم .... كيا تو اين تاريخ اونجا هستند كه بتونيم حداقل يه گردهمايي داشته باشيم ؟ Cool

من اگه خدا خواست و کارام طبق برنامه پیش بره 18 - 21 اونجام

ديگه كسي نيست؟؟؟
من امروز خيلي نگران شدم Sad
دلايلش هم اينجا ميگم....
1- اسپانسر ندارم هيچ جوره.
2- آدرسي كه تو آمريكا دادم آدرس يكي از دوستان دور هست.
3- تمكن مالي من 33 ميليون هست.
4- سند خونه و زمين و از اينجور چيزا ندارم. دارايي خاصي ندارم.
ديدم كساني كه ويزاي يكضرب گرفتن اسپانسر و حساب بانكي بالا داشتند اونهايي هم كه نداشتن گفتن برو جور كن... من همه ي زور خودم رو زدم تا اينجا Sad

سلام دوست عزیز
اصلاً نگران نباش، توکلت به خدا باشه، اگر قرار باشه بهت ویزا بدن با مبلغ کمتر از این هم میدن، نا امید نباش.
دوست گرامی
وضعیت من هم مثل شماست. اسپانسر و خونه و ... نداشتم. آدرس مال دوست دور یکی از آشناهای دور بابام بود!!Big Grin
دو تا پرینت برای خودم و خانمم گرفتم و فرستادم . ببینیم چی میشه.
شاد باشی

نگرانش نباشید . منم فقط پرینت حساب بردم. هیچ سندی نداشتم

آدرس امریکا هم مال یکی از فامیلای دور بود.
تشکر کنندگان: ASALI ، mehdiii ، daria ، Hediyeh ، schaghayegh ، ghorbat ، SH1A2R3 ، ساری
(2012-06-05 ساعت 23:11)SH1A2R3 نوشته:  ربت جان واقعا ویزاهای خوشگلتون مبارکه.من داشتم سکته میکردم.و با خوندن سفرنامه ات گریه کردم...
من امروز با کلی استرس مدارکم رو راهی انکارا کردم.میگم استرس چون شهرستان ما تی ان تی و دی اچ ال قبول نکردن بفرستن.تا سفارت امریکا رو میشنیدن مثل برق گرفته ها میگفتن نه نمیشه.ایران باشی اونم شهرستان دیگه واویلاست...Wink
خلاصه با کلی استرس و اعصاب خورد کنی بالاخره با ارامکس تماس گرفته شد و ایشون گفتن ما میفرستیم.بازم استرس رسیدن مدارک رو دارم....
چمدونمون وسط حال پت وپهنه و اماده کردن وسایل برای این سفر که برامون از هر سفری لذت بخش تره هم کلی روحیه میده.
اگه بدونین چه حالی دارم....
من کلی مدارک مثل سابقه کار و هر مدرکی که در فرمها نوشته بودم رو ترجمه و پست کردم.چون میخوام با این کارم هر چی که در فرمها نوشتم اثبات کنم.بلکه ویزای یکضرب رو دادن ما هم راحت شدیم...
ممنونم دوست عزیز ، امیدوارم که خوشحال بری و سوپر خوشحال برگردین !!!! انشااله همه دوستان موفق بشن Big Grin

کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: frz61 ، کیانا ، daria ، SH1A2R3 ، ساری
(2012-06-06 ساعت 19:29)ghorbat نوشته:  
(2012-06-05 ساعت 23:11)SH1A2R3 نوشته:  ربت جان واقعا ویزاهای خوشگلتون مبارکه.من داشتم سکته میکردم.و با خوندن سفرنامه ات گریه کردم...
من امروز با کلی استرس مدارکم رو راهی انکارا کردم.میگم استرس چون شهرستان ما تی ان تی و دی اچ ال قبول نکردن بفرستن.تا سفارت امریکا رو میشنیدن مثل برق گرفته ها میگفتن نه نمیشه.ایران باشی اونم شهرستان دیگه واویلاست...Wink
خلاصه با کلی استرس و اعصاب خورد کنی بالاخره با ارامکس تماس گرفته شد و ایشون گفتن ما میفرستیم.بازم استرس رسیدن مدارک رو دارم....
چمدونمون وسط حال پت وپهنه و اماده کردن وسایل برای این سفر که برامون از هر سفری لذت بخش تره هم کلی روحیه میده.
اگه بدونین چه حالی دارم....
من کلی مدارک مثل سابقه کار و هر مدرکی که در فرمها نوشته بودم رو ترجمه و پست کردم.چون میخوام با این کارم هر چی که در فرمها نوشتم اثبات کنم.بلکه ویزای یکضرب رو دادن ما هم راحت شدیم...
ممنونم دوست عزیز ، امیدوارم که خوشحال بری و سوپر خوشحال برگردین !!!! انشااله همه دوستان موفق بشن Big Grin
موفق باشین دوستهای عزیز.بخصوص شما دوست شهرستانی
AS2012XXX
تاریخ رویت قبولی: JULY2011
ارسال فرمهای سری اول:JULY2011
سفارت: آنکارا
نامه دوم: 19MAY
مصاحبه: 21JUNE
دریافت برگه آبی - دریافت کلیرنس اول August
تاریخ دریافت ویزا: 7 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 22 اکتبر
تشکر کنندگان: ghorbat ، کیانا ، daria ، SH1A2R3 ، ساری
(2012-06-06 ساعت 15:13)3rip نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 14:35)jahan_roone نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 14:04)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-06-05 ساعت 16:29)3rip نوشته:  من اگه خدا خواست و کارام طبق برنامه پیش بره 18 - 21 اونجام

ديگه كسي نيست؟؟؟
دلايلش هم اينجا ميگم....
ديدم كساني كه ويزاي يكضرب گرفتن اسپانسر و حساب بانكي بالا داشتند اونهايي هم كه نداشتن گفتن برو جور كن... من همه ي زور خودم رو زدم تا اينجا Sad

سلام دوست عزیز
اصلاً نگران نباش، توکلت به خدا باشه، اگر قرار باشه بهت ویزا بدن با مبلغ کمتر از این هم میدن، نا امید نباش.
دوست گرامی
وضعیت من هم مثل شماست. اسپانسر و خونه و ... نداشتم. آدرس مال دوست دور یکی از آشناهای دور بابام بود!!Big Grin
دو تا پرینت برای خودم و خانمم گرفتم و فرستادم . ببینیم چی میشه.
شاد باشی

نگرانش نباشید . منم فقط پرینت حساب بردم. هیچ سندی نداشتم

آدرس امریکا هم مال یکی از فامیلای دور بود.

ممنون دوستان خوبم Smile
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان: ghorbat ، SH1A2R3 ، 3rip ، ساری
دوستانی که آدرسشون ماله یکی از آشناهای دور بوده، وقت مصاحبه در مورد دوستتون پرسید چی جواب دادین؟ اینکه اونجا چیکار میکنه و این حرفا؟ یعنی جوابش رو میدونستین؟ اگه بگیم اطلاعی ندارم عجیبه؟
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:آخر شهریور 90
تاریخ مصاحبه:14 Jun
تاریخ دریافت ویزا:15 June
جمع هزینه ها: 4.5 میلیون
نفرات همراه کیس: 1 نفر
مقصد: سیاتل

تشکر کنندگان: ghorbat ، SH1A2R3
(2012-06-07 ساعت 10:51)ساری نوشته:  دوستانی که آدرسشون ماله یکی از آشناهای دور بوده، وقت مصاحبه در مورد دوستتون پرسید چی جواب دادین؟ اینکه اونجا چیکار میکنه و این حرفا؟ یعنی جوابش رو میدونستین؟ اگه بگیم اطلاعی ندارم عجیبه؟

از من که هیچی نپرسید . ولی فکر نکنم در مورد آدرس اینو بپرسه .

فکر میکنم این سوالا رو وقتی میپرسه که شما قصد دارید پیش اون شخص زندگی کنید، و یا اینکه اون شخص اسپانسر شماست.
تشکر کنندگان: frz61 ، ساری ، Hediyeh ، daria ، ghorbat ، SH1A2R3 ، ronmony
(2012-06-07 ساعت 11:49)3rip نوشته:  
(2012-06-07 ساعت 10:51)ساری نوشته:  دوستانی که آدرسشون ماله یکی از آشناهای دور بوده، وقت مصاحبه در مورد دوستتون پرسید چی جواب دادین؟ اینکه اونجا چیکار میکنه و این حرفا؟ یعنی جوابش رو میدونستین؟ اگه بگیم اطلاعی ندارم عجیبه؟

از من که هیچی نپرسید . ولی فکر نکنم در مورد آدرس اینو بپرسه .

فکر میکنم این سوالا رو وقتی میپرسه که شما قصد دارید پیش اون شخص زندگی کنید، و یا اینکه اون شخص اسپانسر شماست.

اااااااااااااااااااااا(همگی مکسور)! واقعا نمیدونستم، چه خوب شد اینو گفتین! من میخواستم بگم پیش اونا میمونم در حالی که نمیخوام اینکارو کنم، فکر میکردم اینو بگم بهتر باشه! خوب پس منم میگم چند روز اول میرم پیش اونا بعد میرم تگزاس که ارزونه(الکی)
مرسی مرســــــــــی.
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:آخر شهریور 90
تاریخ مصاحبه:14 Jun
تاریخ دریافت ویزا:15 June
جمع هزینه ها: 4.5 میلیون
نفرات همراه کیس: 1 نفر
مقصد: سیاتل

تشکر کنندگان: Hediyeh ، 3rip ، daria ، ghorbat ، SH1A2R3 ، ronmony
سلام به همه منتظران مصاحبه
روز دیگر نیز سپری شد و یک روز به مصاحبه نزدیکتر شدیم.این اواخر دیگه زمان نمیگذره خصوصا 5شنبه و جمعه ها.
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: schaghayegh ، mehdiii ، 3rip ، ghorbat ، M.Haghighi ، daria ، کیانا ، ronmony
(2012-06-09 ساعت 01:00)SH1A2R3 نوشته:  سلام به همه منتظران مصاحبه
روز دیگر نیز سپری شد و یک روز به مصاحبه نزدیکتر شدیم.این اواخر دیگه زمان نمیگذره خصوصا 5شنبه و جمعه ها.

واقعاسخته
اماخداراشکرسرم برای کارآنقدرشلوغ شده که فرمهاراحدودده روزه آماده است ولی وقت پست کردن پیدانمی کنم
تامیتونی برنامه ریزی برای بعدازاینکه باویزای یکضرب آمدی راانجام بده که درعوض آن زمان مثل برق میگذردRolleyes
به امیدموفقیت برای همه دوستان مهاجرسراوبایک دنیاانرژی++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس :2012AS00073xxx
تاریخ رویت قبولی در سایت:جولای 2012
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:سپتامبر 2011
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن کیس: اپریل ۲۰۱۲
مصاحبه:۱۲جولای ۲۰۱۲
دریافت ویزا:۱۲جولای ۲۰۱۲
ورود به آمریکا:اواخرنوامبر۲۰۱۲
دریافت گرین کارت:خیلی خیلی زودShy
نفرات همراه:۱نفرهمراه
تشکر کنندگان: mehdiii ، MPU ، schaghayegh ، SH1A2R3 ، ghorbat ، daria ، کیانا ، ronmony
(2012-06-05 ساعت 16:29)3rip نوشته:  
(2012-06-05 ساعت 16:06)schaghayegh نوشته:  من 15- 21 جون آنكارا هستم .... كيا تو اين تاريخ اونجا هستند كه بتونيم حداقل يه گردهمايي داشته باشيم ؟ Cool

من اگه خدا خواست و کارام طبق برنامه پیش بره 18 - 21 اونجام

ديگه كسي نيست؟؟؟
دلايلش هم اينجا ميگم....

به باور من، اسپانسر و داشتن مال و اموال فراوان و از این‌جور چیزها همش کشکه!! آنها فقط می‌خواهند بدانند که شما از پس خودتان در یک دیار غریب بر می‌آیید یا نه، و مطمئن باش با خواندن فرم‌ها و چند کلمه صحبت با شما به این مسئله پی خواهند برد. وانگهی آنها به تخصص و سواد علمی شما هم توجه دارند. زیرا آمریکا مغز ها را از همه جای دنیا جمع می کند در کشور خود. آدرس هم فقط برای این هست که نامه و گرین کارت شما را به آن آدرس بفرستند. من هم آدرس یه جای دیگه را داده بودم، و الآن جای دیگه ای هستم!!
من قبلا هم گفته بودم که نه اسپانسر داشتم و نه مال و اموال ، فقط ۸۰۰۰ یورو در حسابم داشتم، که تازه آن را هم قرض گرفته بودم ! ویزا هم گرفتم و اکنون هم در آمریکا هستم.
زیاد نگران نباش! جور میشه.

2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
تشکر کنندگان: mehdiii ، schaghayegh ، 3rip ، SH1A2R3 ، ghorbat ، daria ، کیانا ، pr.kia ، ronmony
(2012-06-09 ساعت 07:27)Shezem نوشته:  من امروز خيلي نگران شدم Sad
دلايلش هم اينجا ميگم....

دوست عزیز منم نه اسپانسر داشتم نه سند خونه و زمین، آدرسی هم که داده بود مال خاله یکی از دوستانم بود. فقط حساب بانکی داشتم که خب یه کم بیشتر از حساب شما بود. ولی در بدترین حالت بهتون میگن برو جور کن. یعنی به هر حال ویزا رو میدن، نگران نباشین.
2012AS00039XXX
کارنت شدن: March 2012
مصاحبه: (May 2012)
آنکارا (یک‌ضرب)
ورود به آمریکا: Oct/9/12
دریافت گرین کارت: Oct/26/12
تشکر کنندگان: 3rip ، mehdiii ، schaghayegh ، SH1A2R3 ، ghorbat ، daria ، pr.kia ، ASALI ، ronmony ، mojtaba_k
سلام دوستان.این روزهای اخر قبل از مصاحبه چقدر دیر میگذره...
بچه ها من تصمیم گرفتم یه مقدار از وسایل رو بفروشم ولی نمیدونم چطور قیمت گذاری کنم که به ضررم نشه.قیمت چطوری در بیارم اخه یکی دوتا نیست که.صحبت وسایل یه خونه هست.
سمساری ها که میزنن تو سر وسایل و به اونها نمیشه فروخت.شماها چیکار کردین و چطور قیمت گذاری کردین؟
2012as55XXX
تشکر کنندگان: daria ، ghorbat ، کیانا ، Hediyeh ، ronmony ، mojtaba_k

اگر کارام بر وفق مراد پیش بره منم واسه همون ایام برنامه ریزی کردم.
ما که یقین دارم روزی پروانه می شویم پس بگذار روزگار تا می تواند پیله کند.

شماره کیس: 2012AS00041XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 04 آگوست 2011، از طریق ایمیل
تاریخ کارنت شدن کیس: June 2012
تاریخ مصاحبه: 20 June
تاریخ دریافت کلیرنس: 31 July
جمع تقریبی هزینه ها: 4 میلیون تومان
تشکر کنندگان: schaghayegh ، SH1A2R3 ، ghorbat ، ronmony
(2012-06-10 ساعت 00:29)SH1A2R3 نوشته:  سلام دوستان.این روزهای اخر قبل از مصاحبه چقدر دیر میگذره...
بچه ها من تصمیم گرفتم یه مقدار از وسایل رو بفروشم ولی نمیدونم چطور قیمت گذاری کنم که به ضررم نشه.قیمت چطوری در بیارم اخه یکی دوتا نیست که.صحبت وسایل یه خونه هست.
سمساری ها که میزنن تو سر وسایل و به اونها نمیشه فروخت.شماها چیکار کردین و چطور قیمت گذاری کردین؟

به نظرم اگه تهران باشید بهترین راهش جمعه بازار همشهری و گزینش مشتریاتون به صورت تلفنی هستش
شماره کیس : 2012AS6 کنسولگری: آنکارا مصاحبه: 11جولای
ورود به آمریکا :Sad جمع تقریبی 7.5 + 2100 $
2013 استاني كانادا
تشکر کنندگان: schaghayegh ، SH1A2R3 ، ghorbat ، کیانا ، ronmony ، mojtaba_k
دوستان یک روز دیگه هم سپری شد و عجب روزهاییه این روزهای انتظار .باور کنین خدا شاهده من موقع نتایج کنکور هم اینقدر منتظر نبودم.اه که چقدر سخته این انتظار.
ولی میدونم این استرس خیلی کمتر از استرس بعد از مصاحبه و منتظر کلیرنس بودنه.
وای بلا به دور........البته برگ ابی به دور.....
به امید ویزای یکضربBig Grin
2012as55XXX
تشکر کنندگان: schaghayegh ، ASALI ، ghorbat ، کیانا ، mehdiii ، daria ، Hediyeh ، ronmony ، vm1974 ، mojtaba_k

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان