کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اجاره در لوس آنجلس
سلام دوستان

با تقریبا 2000$ ماهیانه برای اجاره خونه یک منطقه خوب معرفی کنید....آیا امکان اجاره ی خونه ویلایی نقلی هست یا خیر ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستاني كه عازم لس آنجلس هستن و هيچ اطلاع قبلي از اونجا ندارن من شنيدم كساني هستن كه يه مبلغي حدود ١٠٠٠ دلار ميگيرن ميرن فرودگاه دنبالشون، براشون حساب بانكي باز ميكنن، كارهايي مثل اجاره خونه و خريد ماشين و كارهاي اداري رو در كنارشون انجام ميدن.
پاسخ
تشکر کنندگان: termeh_med ، dokhtar_irooni
(2015-10-24 ساعت 08:57)mani rezaei نوشته:  سلام
دوستاني كه عازم لس آنجلس هستن و هيچ اطلاع قبلي از اونجا ندارن من شنيدم كساني هستن كه يه مبلغي حدود ١٠٠٠ دلار ميگيرن ميرن فرودگاه دنبالشون، براشون حساب بانكي باز ميكنن، كارهايي مثل اجاره خونه و خريد ماشين و كارهاي اداري رو در كنارشون انجام ميدن.

دوست عزيز اگه به بالاي سايت نگاه كني تبليغ شركت ايميگرنجل رو ميبيني كه تمام كارهايي كه شما دنبالش هستي رو انجام ميده Smile
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: termeh_med
سلام دوستان
مجرد هستم و در حال حاضر بوستون ماساچوست زندگی میکنم . اما قصد دارم بیام کالیفرنیا . شهرش زیاد واسم مهم نیست اما ترجیح میدم لس آنجلس باشه . اگه کسی دنبال همخونه میگرده ممنون میشم واسم پیغام بزاره .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيزم من براي بهمن ماه مدتى به امريكا ميام ال اي .اگه خانمي هست كه شرايط من رو داره خوشحال مي شم همسفر و همخونه باشيم براي من امكان پيام خصوصي نيست ترجيحا ايميل بگذاريد خوشحال مي شم
پاسخ
تشکر کنندگان: dokhtar_irooni
حداقل اجاره یک خوابه چقدره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من فقط اینو فهمیدم که اینجا هر کی دم از کمک و حمایت و غیره میزنه ....... باد هوا بیش نیست.
زیاد رو حرف این قوم حساب باز نکنید ...... هر چی هست خودتون هستید..... این تجربه دو هفته من است که به اندازه چند سال ارزش داره
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، behjan ، sahar2016
یکی از دوستان صمیمی من که در myrtle street Glendale, la خونه دارن برای اسفند قراره بیاد ایران و برای چند ماه میخواد مستر رومش رو به یه خانم اجاره بده خونه یک اتاق دیگه هم داره که واسه همخونشه که ایشون هم خانم هستن . بچه هایی که ال ای زندگی میکنن میدونن که موقعیت خونه عالیه . اتاق امکانات کامل داره و نیاز نیست تخت و چیز دیگه ای بخرید . سیستم نحویه خیلی خوبی داره و بچه ها میدونن این خیلی این آپشن مهمه .

واسه اطلاعت بیشتر بهم پیام بدید . لطفا اگه تصمیمتون جدیه پیام بدید . در اینباکس من همیشه بازه پس سوال ها رو قاطی نکنید لطفا .
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به تمامی دوستان
یک سوال ازتون دارم که احتمالا سوال خیلیها هست،ایا بااینکه laگرونهست به نسبت خیلی جا ها مثل تگزاس ایا بهتربرای اینده کاری و خانواده و فرزند ها اینکه شرایط سخت اولش مثل بیکاری و از جیب خوردن رو تحمل کرد و در ایالت کالفرنیا و la زندگی کرد یا به یک ایالت ارزون تر مثل تگزاس رفت؟
این رو هم بگم ک تو تگزاس فامیل دارم که میگه میتونی چند ماه اول بیای پیش من زندگی کنی.اما میگن چونin state میشی بعد یک سال هرجا رفتی تا یک سال موندگاری...ممنون میشم ه کمک کنید و از سردرگمی دربیام
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، Hossein81
(2015-12-05 ساعت 16:40)nik.truth نوشته:  با سلام به تمامی دوستان
یک سوال ازتون دارم که احتمالا سوال خیلیها هست،ایا بااینکه laگرونهست به نسبت خیلی جا ها مثل تگزاس ایا بهتربرای اینده کاری و خانواده و فرزند ها اینکه شرایط سخت اولش مثل بیکاری و از جیب خوردن رو تحمل کرد و در ایالت کالفرنیا و la زندگی کرد یا به یک ایالت ارزون تر مثل تگزاس رفت؟
این رو هم بگم ک تو تگزاس فامیل دارم که میگه میتونی چند ماه اول بیای پیش من زندگی کنی.اما میگن چونin state میشی بعد یک سال هرجا رفتی تا یک سال موندگاری...ممنون میشم ه کمک کنید و از سردرگمی دربیام

سلام، اگر شما قصد ادامه تحصیل داری در اینصورت قانون یک سال سکونت برای رزیدنت شدن یک ایالت مهم هست. چون بعد از یک سال شما ساکن اون ایالت میشید و شهریه تحصیلتون تقریبا یک دهم میشه! کسانیکه دانشجوی حارجی هستند و یا رزیدنت ایالت نیستند شهریه کالج و دانشگاهشون حدود 10 برابر ساکنین هست. به نظر من اگر فامیل و دوست و آشنا در تگزلس دارید از همون جا شروع کنید. کالیفرنیا و مخصوصا LA شهر بسیار گرونی هست. فقط هر چه زودتر شروع کنید یه نکته دیگه اینکه حتما فردای روزی که رسیدید به همراه آشناتون برید بانک و حساب باز کنید که این تاریخ حساب باز کردن بعد از یک سال خیلی بدردتون میخوره. موفق باشی.
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: termeh_med ، Ali Sepehr ، nik.truth
(2015-12-07 ساعت 05:09)Hossein81 نوشته:  

سلام، اگر شما قصد ادامه تحصیل داری در اینصورت قانون یک سال سکونت برای رزیدنت شدن یک ایالت مهم هست. چون بعد از یک سال شما ساکن اون ایالت میشید و شهریه تحصیلتون تقریبا یک دهم میشه! کسانیکه دانشجوی حارجی هستند و یا رزیدنت ایالت نیستند شهریه کالج و دانشگاهشون حدود ۱۰ برابر ساکنین هست. به نظر من اگر فامیل و دوست و آشنا در تگزلس دارید از همون جا شروع کنید. کالیفرنیا و مخصوصا LA شهر بسیار گرونی هست. فقط هر چه زودتر شروع کنید یه نکته دیگه اینکه حتما فردای روزی که رسیدید به همراه آشناتون برید بانک و حساب باز کنید که این تاریخ حساب باز کردن بعد از یک سال خیلی بدردتون میخوره. موفق باشی.
با سلام ببخشيد اين يك سال رو بصورت مداوم بايد بود يا ميشه مثلا ٩ماه ي ايالت بود چند ماه برگشت باز رفت همون ايالت ؟ايا باز شامل حال مي شه براي ادامه تحصيل با اين قانون. كه يك دهم پرداخت كنيم ؟ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام، اگر شما قصد ادامه تحصیل داری در اینصورت قانون یک سال سکونت برای رزیدنت شدن یک ایالت مهم هست. چون بعد از یک سال شما ساکن اون ایالت میشید و شهریه تحصیلتون تقریبا یک دهم میشه! کسانیکه دانشجوی حارجی هستند و یا رزیدنت ایالت نیستند شهریه کالج و دانشگاهشون حدود ۱۰ برابر ساکنین هست. به نظر من اگر فامیل و دوست و آشنا در تگزلس دارید از همون جا شروع کنید. کالیفرنیا و مخصوصا LA شهر بسیار گرونی هست. فقط هر چه زودتر شروع کنید یه نکته دیگه اینکه حتما فردای روزی که رسیدید به همراه آشناتون برید بانک و حساب باز کنید که این تاریخ حساب باز کردن بعد از یک سال خیلی بدردتون میخوره. موفق باشی.
با سلام ببخشيد اين يك سال رو بصورت مداوم بايد بود يا ميشه مثلا ٩ماه ي ايالت بود چند ماه برگشت باز رفت همون ايالت ؟ايا باز شامل حال مي شه براي ادامه تحصيل با اين قانون. كه يك دهم پرداخت كنيم ؟ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-25 ساعت 21:10)mehdi2138 نوشته:  من فقط اینو فهمیدم که اینجا هر کی دم از کمک و حمایت و غیره میزنه ....... باد هوا بیش نیست.
زیاد رو حرف این قوم حساب باز نکنید ...... هر چی هست خودتون هستید..... این تجربه دو هفته من است که به اندازه چند سال ارزش داره

سلام دوست عزیز، شما موفق به پیدا کردن کار و اجاره خونه شدید؟ میشه لطفا کمی از شرایطتون در امریکا و دیدتون از لوس آنجلس بگید؟ تجربیات شما برای ما که هنوز وارد امریکا نشدیم خیلی ارزش داره.
متشکرم و براتون آرزوی موفقیت دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan ، nik.truth
(2015-12-07 ساعت 07:46)termeh_med نوشته:  

سلام..نه لازم نیست مداوم یک سال در ایالت باشید ولی زمانی که بحواهی اصطلاحا In State بشید باید مدارک قانونی به کالج یا دانشگاهتون نشون بدید که برای کلیفرنیا به این صورت هست که 2 مورد از موارد زیر رو نشون بدید:
California Tax return
Paycheck or Letter of employment
California Driver licence
California Bank Account
(California Utility bill (Water &power, Gas ,Telephone, Cable
California Apartment Lease or rental agreement
California Public Library membership

در کل باید مسئول ثبت نام رو متقاعد کنید که شما یک سال در این ایالت اقامت داشتید..رفت و آمد و مسافرت و پاسپورت شما رو چک نمیکنند.( تا اینجا که قانون عوض نشده..)
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، AMIRI1 ، ریحانا
(2015-12-07 ساعت 14:23)شباهنگ100 نوشته:  
(2015-11-25 ساعت 21:10)mehdi2138 نوشته:  من فقط اینو فهمیدم که اینجا هر کی دم از کمک و حمایت و غیره میزنه ....... باد هوا بیش نیست.

سلام دوست عزیز، شما موفق به پیدا کردن کار و اجاره خونه شدید؟ میشه لطفا کمی از شرایطتون در آمریکا و دیدتون از لوس آنجلس بگید؟ تجربیات شما برای ما که هنوز وارد آمریکا نشدیم خیلی ارزش داره.
متشکرم و براتون آرزوی موفقیت دارم.
با درود
من خونه اجاره کردم
ماشینم هم خریدم گواهینامه هم گرفتم .
و شدیدا به دنبال کار هستم . اینجا واقعا جا برای پیشرفت هست اگرقلابت به یه جا گیر کنه میتونی تخت گاز بری . واقعا اینجا میشه خوب درامد داشت و اینو من فهمیدم که فقط و فقط باید صبر و تحملت رو ببری بالا و سخت تلاش کنی و با امید و توکل به خدا و تلاش میتونی زندگی نسبتا عالی برای خانوادت درست کنی
این تجربه هنوز یکماهه نشدن من هست
ایشالا خدا کمک کنه تا من هم تمام برنامه هام و اهدافم رو اجرایی کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان