کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اجاره در لوس آنجلس
(2015-12-15 ساعت 11:13)mehdi2138 نوشته:  
(2015-12-07 ساعت 14:23)شباهنگ100 نوشته:  
(2015-11-25 ساعت 21:10)mehdi2138 نوشته:  من فقط اینو فهمیدم که اینجا هر کی دم از کمک و حمایت و غیره میزنه ....... باد هوا بیش نیست.
زیاد رو حرف این قوم حساب باز نکنید ...... هر چی هست خودتون هستید..... این تجربه دو هفته من است که به اندازه چند سال ارزش داره

سلام دوست عزیز، شما موفق به پیدا کردن کار و اجاره خونه شدید؟ میشه لطفا کمی از شرایطتون در آمریکا و دیدتون از لوس آنجلس بگید؟ تجربیات شما برای ما که هنوز وارد آمریکا نشدیم خیلی ارزش داره.
متشکرم و براتون آرزوی موفقیت دارم.
با درود
من خونه اجاره کردم
ماشینم هم خریدم گواهینامه هم گرفتم .
و شدیدا به دنبال کار هستم . اینجا واقعا جا برای پیشرفت هست اگرقلابت به یه جا گیر کنه میتونی تخت گاز بری . واقعا اینجا میشه خوب درامد داشت و اینو من فهمیدم که فقط و فقط باید صبر و تحملت رو ببری بالا و سخت تلاش کنی و با امید و توکل به خدا و تلاش میتونی زندگی نسبتا عالی برای خانوادت درست کنی
این تجربه هنوز یکماهه نشدن من هست
ایشالا خدا کمک کنه تا من هم تمام برنامه هام و اهدافم رو اجرایی کنم

خدارو شکر. خیلی خوشحال شدم. انشاله به زودی کار مناسب هم پیدا میکنید و شرایط روز به روز براتون بهتر میشه. سعی و تلاش و موفقیت شما به تنهایی، در کشوری مثل امریکا تا همین جاش هم از نظر من جای تقدیر داره.
با آرزوی موفقیت روزافزون...
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi2138 ، sahar2016 ، pishtaz611
سلام دوستان
اجاره خونه در لس انجلس معمولا از چه قیمتی شروع میشه؟
برای یه زندگی ساده تک نفره در یه خونه معمولا چقدر باید اجاره داد؟
چه محله هایی برای تازه واردین به امریکا هم از لحاظ فرهنگی هم قیمتی مناسب تر هستش؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، pishtaz611
سلام من ۱۸ جون وارد لس انجلس میشم و دنبال اجاره خانه و یا همخونه هستم دوستان اگر کسی می تونه کمک کنه ممنون میشم .
۲۸ سالمه فتوگرافر و مکاپارتیست هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، philter
من جولای دارم میرم لوس انجلس کسی هست اونجا همخونه بخواد یا
کسی هست بخوایم با هم خونه بگیریم
پیام خصوصی بده، لطفا

مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
هزینه اجاره مسکن در آمریکا یه خونه متوسط در یه جای امن حدودا چقدر است؟؟؟؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
کیس نامبر:**2017as000023
رویت قبولی: 3 می
ارسال فرم: 18جون
تعداد افراد کیس:3 نفر
سفارت:ایروان
کارنت: سپتامبر
نامه دوم : 21 نوامبر
تاریخ مصاحبه: 12 جنیوری یاهمون ژانویه
نتیجه: خدامی دونه...
اشاالله دریافت ویزا هم واسه همه هم واسه ما
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
يك آپارتمان براي اجاره يك هفته اي در سانتامونيكا حوالي خيابان سوم ميخواستم، كسي از دوستان ميتونن راهنمايي كنن؟
سايت airbnb رو چك كردم خيلي قيمت بالاست
ممنون
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
پاسخ
تشکر کنندگان: philter
سلام
وقت خوش
دوستان منم قراره بیام لس آنجلس
اگه کسی میتونه راهنمایی کنه که چطوری یه استودیو راحت گیر بیارم ، یا اگه کسی همخونه میخواد ، لطفا بهم خبر بدید
آیدی تلگرام من : erfesh
با این شماره : 09355224884
ایمیل : erfesh@live.com
ممنون میشم اگه از تجربیاتتون بهم بگید
پاسخ
دوستان من اوسط اکتبر میرم لس آنجلس اگه کسی هست تو اون تایم باهم همسفر بشیم یا خونه بگیریم پیام خصوصی بدین ممنون
شماره کیس:##50
تاریخ رویت قبولی:اوایل مهر94
کنسولگری:آنکارا تغییر به ایروان
تعداد افراد منظور در کیس:1
ارسال فرمها سری اول:اوایل آبان94
کارنت شدن کیس:اوایل اسفند94
مصاحبه:21آپریل-2اردیبهشت95
دریافت کلیرنس:22 مرداد 95
دریافت ویزا:27آگست یا 6 شهریور95
ورود به آمریکا:اگر زنده باشیم
دریافت گرین کارت: اگه بریم آمریکا
جمع هزینه ها:تا الان تقریبا5،300،000هزار تومن
پاسخ
(2016-08-30 ساعت 21:15)tirdad89 نوشته:  دوستان من اوسط اکتبر میرم لس آنجلس اگه کسی هست تو اون تایم باهم همسفر بشیم یا خونه بگیریم پیام خصوصی بدین ممنون

دوست عزیز اگه بلیط تهیه نکردید و قراره خونه هم اجاره کنید سعی کنید اول ماه برید چون حتی اگه نصف ماه هم خونه اجاره کنید اجاره یک ماه کامل رو ازتون میگیرن.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: tirdad89 ، philter
با سلام
من پنج سپتامبر وارد لس انجلس میشم و دنبال یک مکان ارزان قیمت برای 4 شب هستم دوستان اگر کسی هم اتاقی خواست یا جای مناسبی سراغ ذارید راهنمایی بفرمایید
با سپاس از همگی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من ٢٠ اكتبر عازم لس آنجلس هستم،اگر خانومي براي هم خونه شدن هست، و يا خانواده اي رو مي شناسيد كه اتاقي شون رو اجاره مي دن،لطفاً پيام خصوصي بديد.
خيلي استرس دارم، ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ما از طریق پناهندگی میایم. کردیت نداریم و cosigner هم نداریم. چکار باید بکنیم؟ یعنی نمیتونیم خونه اجاره کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ما 20 اکتبر عازم لس آنجلس هستیم . با توجه به اینکه هنوز کریدیت کارت و ssn نداریم کسی می تونه به مدت40 روز یک واحد خونه یا آپارتمان در محلی امن به ما اجاره بده ،(هرچند که در طول مدت اقامت اقدام خواهیم کرد.) لطفا پیام خصوصی بدید.
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ما 20 اکتبر عازم لس آنجلس هستیم . با توجه به اینکه هنوز کریدیت کارت و ssn نداریم کسی می تونه به مدت40 روز یک واحد خونه یا آپارتمان ویا استودیو با قیمت مناسب در محلی امن به ما اجاره بده ،(هرچند که در طول مدت اقامت برای اخذ کردیت کارت و سوشال اقدام خواهیم کرد.) لطفا پیام خصوصی بدید.
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-25 ساعت 21:10)mehdi2138 نوشته:  من فقط اینو فهمیدم که اینجا هر کی دم از کمک و حمایت و غیره میزنه ....... باد هوا بیش نیست.
زیاد رو حرف این قوم حساب باز نکنید ...... هر چی هست خودتون هستید..... این تجربه دو هفته من است که به اندازه چند سال ارزش داره
سلام امیدوارم خوب باشید ... میدونید حقیقت اینه که من فکر میکنم افرادی که میان اینجا اینقدر سختی میکشن که دیگه حاضر نیبستند به کسی کمک کنند راستش من هم مثل شما از هر کسی سوال میکنی اگه بدونه مشکل داری نیاز به راهنمایی داری از آدم دوری میکنند مدام به آدم میگن خودتون بگردید پیدا میکنید همه همینطور بودند ... نمی دونم شما الان در جه شرایطی هستید ولی درسته نمی شه رو کسی حساب کرد شاید هم حق دارن
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi2138

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان