کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2013-09-12 ساعت 06:07)jacob نوشته:  سلام، ۲ تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی‌ کنید

۱. من تازه وارد آمریکا شدم چگونه و از چه طریق می‌تونم برای سوشیال سکوریتی نامبر اقدام کنم؟

۲. آیا می‌شه آدرسی که گرین کارت به اون فرستاده می‌شه عوض کرد؟ اگه می‌شه چطور؟

با تشکر

سلام. چند برگی از تاپیک اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت رو بخونید و هر سوالی در مورد آن دارید اونجا مطرح کنید دوستان راهنمایی خواهند کرد موفق باشی.
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: jacob ، 5ina
(2013-09-11 ساعت 11:38)farid1364 نوشته:  سلام دوستان، من برنده 2014 هستم و میخام بدونم بقیه خانواده هنوز شانسی دارن که در اکتبر پذیرفته بشن؟ اصلن کسی از 2013 برنده اکتبر یوده؟

من هم از برندگان مرحله دوم بودم
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: 5ina ، KIMIA2005 ، aghaghia ، farid1364 ، farshadsh ، ali1982 ، 2014families lottery winners
(2013-08-14 ساعت 21:28)payam62 نوشته:  
(2013-08-14 ساعت 13:08)halaleh نوشته:  و اینکه بانک ملیت تو انکارا به ما پرینت مالی میده
ترو خدا جواب بدید.

مرسی گل نهال جان.

دوست عزیز منظور شما از بانک ملیت چیست ؟
اگر اشتباه تایپی هست و منظورتون بانک ملت خودمون هست ، باید به عرض برسونم که ما یک شعبه بانک ملت تو آنکارا داریم. کارمنداشم هموطنای خودمون هستن. میتونین مراجعه کنین و راهنمایی بگیرین ازشون.
ولی اگه منظورتون، هالک بانک ترکیه هست، اولاً به این راحتی که فکر میکنین برای شما حساب باز نمیکنن. باید برگه ی اقامت (کاری، دانشجویی و ...) داشته باشین تا حساب بانکی باز کنین. ثانیاً به هیچ وجه ریال قبول نمیکنن و حتماً باید لیره یا دل/ار بدین!
ثالثاً، برای اخذ برگه صورتحساب باید مبلغی حدود 50 لیره هم پرداخت کنین که این کار تو ایران با 2-3 تومن قابل حل هست.
البته کاش شما قبل از رفتن، حداقل فایل خود سفارت را مطالعه میکردین تا با چنین مشکلی مواجه نمیشدین. کاری که میتونین بکنین اینه که برگردین ایران و از طریق بانک های خصوصی اقدام کنین. 2 روزه قابل حل هست.

من وقتی برای انجام کاری رفتم بانک ملت آنکارا رییس بانک در جواب من گفت :::::
»ما هیچ ارتباطی با شبکه بانکی ایران نداریم !!!
Case :2013AS30XX
تعداد کیس : 2نفر (من و همسرم)+نی نی که بعدا اضافه شد Big Grin
تاریخ مصاحبه اول (بدون نی نی):March 25 , 2013 آنکارا
تاریخ مصاحبه دوم (بردن نی نی ) :Jun 3 , 2013 آنکارا
برگه صورتی در مصاحبه اول
کلیر :16 September
تحویل پاس به سفارت :24 September
ویزا : Sad
تشکر کنندگان: farshadsh
سلام بردوستان عزیز
یک سوال درمورد165دلار گرین کارت دارم اگرکسی راهنمایی کنه ممنون میشم
یکی ازدوستان من درآمریکا فرم مربوطه رادرسایت برای من پرکرده ولی ارور داده ونتونسته پولشوپرداخت کنه
لطفا به من بگید چه کارکنم ؟؟؟؟
کیس نامبر :**86 (3نفر) سفارت :آنکارا که به ایروان تغییرداده شدBig Grin کلیر:9آگوست

لطفه ممکنه بگید این 165 دلار رو تو ایران از چه طریقی پرداخت کنیم وبه چه حسابی من کسی رو ندارم که از خارج کشور برام بفرسته .
تشکر کنندگان:
یه سوال دیگه می خواستم بدونم باید مدارک تحصیلی بچه ابتدایی رو ترجمه کرد ؟یعنی ریز نمرات رو ترجمه کنم وببرم من پسرم کلاس 6 رو تمام کرد و امسال میره اول راهنمایی امسال یه 2 -3ماهی بیشتر نمی تونه اینجا بره مدرسه من برای اونجا باید نمراش را به تایید وزارت علوم برسونم ؟کجا هست این وزارت علوم ؟لطفا راهنماییم کنید.
سلام
سفارت ابوظبي ، اسم من رو توي ويزا به جاي
Mohammadrezaزده
Mohamadreza (يك m جا انداخته )
اونجا توي فرودگاه گير ميدن؟
كسي اطلاعي داره؟ آيا بايد تا٣٠ سپتامبر درست بشه؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
(2013-09-21 ساعت 10:07)BEROLIN نوشته:  یه سوال دیگه می خواستم بدونم باید مدارک تحصیلی بچه ابتدایی رو ترجمه کرد ؟یعنی ریز نمرات رو ترجمه کنم وببرم من پسرم کلاس 6 رو تمام کرد و امسال میره اول راهنمایی امسال یه 2 -3ماهی بیشتر نمی تونه اینجا بره مدرسه من برای اونجا باید نمراش را به تایید وزارت علوم برسونم ؟کجا هست این وزارت علوم ؟لطفا راهنماییم کنید.
نه احتیاج به وزارت علوم نداره من پرونده اش رو از مدرسه گرفتم مخضوضا سال آخر خیلی براشون مهمه همه رو بردم آموزش و پرورش و مهر زد بگو بچه ام میخواد بره آمریکا درس بخونه خودشون مهر میکنن بعد بردم دارالترجمه و آوردم اینجا مستقیم رفتم مدرسه بعد مدرسه منو معرفی کرد به کلینیک و اونجا 2تا واکسن خورد و تست سل چون ما ابوظبی بودیم تست سل نداده بودیم کارت زرد همراهتون باشه که به کلینیک بدهید رفتیم مدرسه ثبت نام شد
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: farshadsh ، BEROLIN
(2013-09-21 ساعت 22:45)honey rahmati نوشته:  
(2013-09-21 ساعت 10:07)BEROLIN نوشته:  یه سوال دیگه می خواستم بدونم باید مدارک تحصیلی بچه ابتدایی رو ترجمه کرد ؟یعنی ریز نمرات رو ترجمه کنم وببرم من پسرم کلاس 6 رو تمام کرد و امسال میره اول راهنمایی امسال یه 2 -3ماهی بیشتر نمی تونه اینجا بره مدرسه من برای اونجا باید نمراش را به تایید وزارت علوم برسونم ؟کجا هست این وزارت علوم ؟لطفا راهنماییم کنید.
نه احتیاج به وزارت علوم نداره من پرونده اش رو از مدرسه گرفتم مخضوضا سال آخر خیلی براشون مهمه همه رو بردم آموزش و پرورش و مهر زد بگو بچه ام میخواد بره آمریکا درس بخونه خودشون مهر میکنن بعد بردم دارالترجمه و آوردم اینجا مستقیم رفتم مدرسه بعد مدرسه منو معرفی کرد به کلینیک و اونجا 2تا واکسن خورد و تست سل چون ما ابوظبی بودیم تست سل نداده بودیم کارت زرد همراهتون باشه که به کلینیک بدهید رفتیم مدرسه ثبت نام شد

اصل کارنامه ها رو هم فراموش نفرمایید ...ممکنه لازمتون بشه...
در مورد پسرمن اصل کارنامه ها رو خواستند...ظاهرا در ترجمه ها تقلب زیاد دیده شده...
موفق باشید...
2013AS000092xx/سه نفر/نامه اول:1می 2012/ارسال فرم ها DHL/نامه دوم :16می 2013/مصاحبه 11جولای ابوظبی/ یک ضرب /ساکن Fair faxویرجینیا
I make a bridge out of difficulties to pass ...not a vortex to sink..
تشکر کنندگان: honey rahmati ، BEROLIN
سلام
سفارت ابوظبي ، اسم من رو توي ويزا به جاي
Mohammadrezaزده
Mohamadreza (يك m جا انداخته )
اونجا توي فرودگاه گير ميدن؟
كسي اطلاعي داره؟ آيا بايد تا٣٠ سپتامبر درست بشه؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان:
(2013-09-21 ساعت 22:58)farshadsh نوشته:  
(2013-09-21 ساعت 22:45)honey rahmati نوشته:  

اصل کارنامه ها رو هم فراموش نفرمایید ...ممکنه لازمتون بشه...
در مورد پسرمن اصل کارنامه ها رو خواستند...ظاهرا در ترجمه ها تقلب زیاد دیده شده...
موفق باشید...
مرسی . درسته اصل مدارک همراه ترجمه ها باید باشه مدرسه هر دو رو ازم خواست
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: farshadsh ، BEROLIN ، KIMIA2005
سلام
دوستان, اگر کسي دوره ي انتظار براي چک پليس رو در حال گذراندن باشه و فرصت لاتاري تمام شود (همان آخر سپتامبر )
ويزاي او چه ميشود ؟
تشکر کنندگان:
(2013-09-24 ساعت 21:56)shadi20 نوشته:  سلام
دوستان, اگر کسي دوره ي انتظار براي چک پليس رو در حال گذراندن باشه و فرصت لاتاري تمام شود (همان آخر سپتامبر )
ويزاي او چه ميشود ؟

متاسفانه دیگه ویزا بهشون تعلق نمیگیره.. البته اگر اطلاع ندارید باید بگم که متاسفانه از 20 سپتامبر به این طرف دیگر برای ایرانیان ویزا صادر نمیشه، چون سفارت ها اعلام کردن که سقفِ ویزای ایران پر شده...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: battosai ، گل نهال ، ffrfar ، KIMIA2005 ، deineath ، azar1348 ، پروا ، Hedieh20 ، amiz.abdollah ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان