کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2012-12-07 ساعت 20:25)tajhizgaran نوشته:  دوستان راهنمایی کنند :

من جزو برندگان مرحله دوم هستم و مدارکم را فرستادم و جهت تایید رسیدن مدارک ایمیل زدم که جواب دادند 4 تا 6 هفته بعد از ارسال پیگیری کنم .
آیا دیگه نیازی به ارسال ایمیل مجدد قبل از این تاریخ نیست ؟

درود به دوست عزیز
نه احتیاجی به ایمیل دوباره نیست صبر داشته باش منم مثل شما هستم
باید صبر کنیم تا کارنت بشویم
ارادتمند شما
پیام
2013AS94xx|هفتNov19| Nov|سه نفر|ابوظبی|6مردادماه|کلیر 11 سپتامبر|12میلیون|سفرنامه

خدا نگهدار تمامی دوستان و سروران خوبم باشد
تشکر کنندگان:
سلام به تمام خوشحال های عزیز. دوستان متن نامه یی که برای مشخص کردن زمان مصاحبه به kcc می فرستیم رو میشه بزارین لطفا.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2012-12-06 ساعت 19:20)moti1369 نوشته:  سلام من مي خواستم تاريخ مصاحبه ام رو كه در ژانويه هست به دليل اينكه در امتحانات پايان ترمم هست تغيير بدم و بگم از 24 مارس تا 4 مي وقت مصاحبه ي جديد رو برام تعيين كنند متن زير رو به ايروان ايميل زدم
Dear Ma'am / Sir
My interview date is in January 22nd at 9 am in Yerevan. Due to university finals may I respectfully change my interview date,please? It is worth mentioning that my schedule is free from March 24th to May 4th 2013.
Thanks in advance
Regards
آنها هم در جواب متن زير را براي من فرستادن و گفتند 25 روز قبل از روزي كه مي خواهم مصاحبه بشم باهاشون تماس بگيرم و گفته تضمين نمي كنند كه تو تاريخ هاي پيشنهادي من بتونن برام برنامه ريزي كنن و گفته كه بايد اين نكته رو هم در نظر بگيرم كه بعد از سپتامبر 2013 ويزا صادر نمي كنند
Please be advised that we will cancel your interview date in January.you need to contact us 25 days before the day that you want to be interviwed.please be advised that we can't quarantee that we would be able to schedule you on your desired date.
Important notice:no DV visa can be issued after September 30 2013
فقط نمي دونم منظورشون از اينكه گفتند 25 روز قبل از تاريخي كه مي خواهي مصاحبه بشي دقيقا چيه؟يعني 25 روز قبل از آن روزي كه خودم مدنظرم هست؟يا25 روز قبل از تاريخ مصاحبه ام كه آنها تعيين كرده بودند و 22 ژانويه هست و نمي تونم برم
before the day that you want to be interviwed با توجه به این عبارت، به نظر من منظورش اینه که 25 روز قبل از تاریخی که خودتون مدنظرتونه ایمیل بزنید بهشون.
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
تشکر کنندگان: moti1369
(2012-12-13 ساعت 10:20)alaleh_al نوشته:  سلام به تمام خوشحال های عزیز. دوستان متن نامه یی که برای مشخص کردن زمان مصاحبه به kcc می فرستیم رو میشه بزارین لطفا.

زمان مصاحبتون رو باید از طریق همون سایتی که نتیجه قبولیتونو دیدید ببینید. (یعنی همون سایت DVLottery.state.gov)
در ضمن حتماً از نامه دوم یا همون نامه ای که توش مکان و زمان مصاحبتون هستش پرینت بگیرید و زمان مصاحبه همراه داشته باشید.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: amir82 ، alaleh_al
اگر کسی تاریخ مصاحبشو عوض کرده میتونه یه لطف کنه متنشو واسه منم بذاره ممنون.
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان:
دوستان کسی میتونه مراحل عقب انداختن تاریخ مصاحبه رو بگه ؟؟؟

منظور KCC از این جمله چیه ؟؟

Please be advised that we will cancel your interview date in January.you need to contact us 25 days before the day that you want to be interviwed.please be advised that we can't quarantee that we would be able to schedule you on your desired date.

سلام ، دوستان کسی هست که خیلی سریع راهنمایی کنه و بگه در آمریکا عبارت صحیح (( به طوری که بار معنایی منفی منتقل نکنه )) برای (( دوره سربازی )) جیه ؟؟؟ نمیخوام فکر کنن دوره نظامی خواصی هست و میخوام کم اهمیت جلوه کنه
چرا من نمیتونم تاپیک جدید ایجاد کنم ؟Sad

بدلیل نداشتن پاسپورت و سرباز بودن نتونستم برم مصاحبه راهی وجود داره که بتونم دوبازه وقت بگیرم ؟ کمک کنید لطفا
تشکر کنندگان:
(2012-12-14 ساعت 23:18)libra_sky نوشته:  دوستان کسی میتونه مراحل عقب انداختن تاریخ مصاحبه رو بگه ؟؟؟

سلام ، دوستان کسی هست که خیلی سریع راهنمایی کنه و بگه در آمریکا عبارت صحیح (( به طوری که بار معنایی منفی منتقل نکنه )) برای (( دوره سربازی )) جیه ؟؟؟ نمیخوام فکر کنن دوره نظامی خواصی هست و میخوام کم اهمیت جلوه کنه

مراحل خاصی نداره، باید ایمیل بزنید و درخواست بدید که تاریخ مصاحبتون رو عقب بندازند.

نوشته : لطفاً مطلع باشید که ما مصاحبه شما در ژانویه رو کنسل میکنیم. شما باید 25 روز قبل از تاریخی که مایلید مصاحبه شوید با ما تماس بگیرید. ما نمیتونیم تضمین کنیم که مصاحبه شما در اون تاریخ دل خواهتون انجام بشه.

Military Service
بار منفی مثبت نداره! اونها از ریز دوره های سربازی در ایران مطلعند. شما با یک کودک صحبت نمیکنید که نمی خواید با واژه های خشن ناراحتشون کنید. توجه داشته باشید که صداقت و عدم پنهان کاری در این پروسه مهمترین رکن کاره و به نظر من شما اگه بخواید قضیه رو به صورت متفاوت نشون بدید ریسک بزرگی به پروندتون وارد کردید.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: kasrafo ، moti1369 ، rouzbehdarvishi ، payampars ، rezagh
ميشه يكي لطفا متن انگليسي تغيير محل مصاحبه رو بزاره اگه اينكارو انجام داده؟؟؟
من مي خوام سفارت و از آنكارا به ارمنستان تغيير بدم
تشکر کنندگان:
نقل قول:مراحل خاصی نداره، باید ایمیل بزنید و درخواست بدید که تاریخ مصاحبتون رو عقب بندازند.

نوشته : لطفاً مطلع باشید که ما مصاحبه شما در ژانویه رو کنسل میکنیم. شما باید 25 روز قبل از تاریخی که مایلید مصاحبه شوید با ما تماس بگیرید. ما نمیتونیم تضمین کنیم که مصاحبه شما در اون تاریخ دل خواهتون انجام بشه.

ممنون ، میشه لطفا یک نمونه نامه درخواست تغییر مصاحبه رو اینجا بزارید تا همه دوستان استفاده کنن ؟
چرا من نمیتونم تاپیک جدید ایجاد کنم ؟Sad

بدلیل نداشتن پاسپورت و سرباز بودن نتونستم برم مصاحبه راهی وجود داره که بتونم دوبازه وقت بگیرم ؟ کمک کنید لطفا
تشکر کنندگان:
[quote='libra_sky' pid='251009' dateline='1355510905']
دوستان کسی میتونه مراحل عقب انداختن تاریخ مصاحبه رو بگه ؟؟؟

سلام ، دوستان کسی هست که خیلی سریع راهنمایی کنه و بگه در آمریکا عبارت صحیح (( به طوری که بار معنایی منفی منتقل نکنه )) برای (( دوره سربازی )) جیه ؟؟؟ نمیخوام فکر کنن دوره نظامی خواصی هست و میخوام کم اهمیت جلوه کن

به نظرم دوره سربازي اجباري compulsory service ميشه .من تو فرمهام اينوزدم.باهاشونم صحبت كردم خودشون خوب ميدونن دوره سربازي تو ايران براي پسرا اجباريه نكران نباش
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
تشکر کنندگان:
رفقا کسی به سفارت آنکارا تا حالا ایمیل زده؟
چقدر طول میکشه جواب بدن؟. . . من الان وارد روز سوم شدم . . و جوابی در کار نیست
شماره کیس : 2013asxxx
رویت قبولی : 1 may
ارسال فرمهای اولیه : 24 June
تاریخ مصاحبه : دسامبر / آنکارا
ویزای یکضرب
سفرنامه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان جهت تغییر مکان مصاحبه از انکارا به ایروان میتونید همچین متنی بزنید. ابتدا نام و نام خانوادگی و شماره کیس نامبر وتاریخ تولد تون رو میزنید بعد یه همچین ایمیلی مبنی بر تغییر مکان مصاحبه :

I would like to request to change my Visa interview from Ankara Turky to Yerevan Armenia, because it would be much more easier to me and my family to travel from Iran to Yerevan.
تشکر کنندگان: roeentan
(2012-10-09 ساعت 07:30)SARA_USA نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 23:18)سارا2013 نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 23:06)SARA_USA نوشته:  سلام من محل مصاحبه ام ایروانه. نامه دوم را پرینت نگرفتم. به ایروان ایمیل زدم تاریخ مصاحبه رو تایید کردند. میخوام الان برای kcc نامه بزنم که پرینت نامه دوم را ندارم. ممنون میشم بگین چی بزنم؟

سارا جون من هم پرینت نگرفتم و هفته بعد هم مصاحبه دارم اما متاسفانه هیچ کدوم از دوستان کمکی نکردند. با کی سی سی تماس گرفتم گفتن با ارمنستان تماس بگیرید فعلا نتونستم چون دوشنبه سفارت تعطیل بود. فردا قراره تماس بگیرم نتیجه اشو حتما خبر میدم
توکل بخدا نگران نباش

مرسی عزیزم من منتظر جوابت هستم.Smile

دوست عزیز مگه الان نمیشه پرینت نامه دوم را بگیری؟ چه اشکالی هست
تشکر کنندگان:
باسلام به مدیران محترم سایت و کلیه عزیزانی که در این جا خاطرات و راهنمایی هاو سیوالاتشان را مطر ح می نمایند . من مدارکم را باپست ارسال نمودم بخاطر اینکه باید امضا میشد ولی الان خواندم که خیلی ها امیل نموده اند و ایرادی نگرفته اند در ضمن اگر ممکن است درارسال متن به سفارت کمکم کنید . چون مصاحبه ام برای 9 فوریه تعیین گردیده و من میخواهم قبل از تایید وقتم این سوال را مطرح نمایم که در فرم آنلاین که توسط یکی از دوستان بصورت غیر مستقیم برایم فرستادند دیپلم نوشتند درحالیکه من ردی سال ششم دبیرستان نظام قدیم هستم و در پرسشنامه های ارسالی نوشتم دیپلم بدون درجه . ولی یک سابقه کار داوطلبانه 4 ساله در یک موسسه خیریه بعنوان مددکار را داشتم که ذکر نمودم آیا با توچه به این مطلب امکان قبول شدنم میباشد یا خیر باتشکر فراوان .
تشکر کنندگان: 3pideh
(2013-01-16 ساعت 01:07)maryam.shz نوشته:  ) مثل اینکه گفتن فرم ۲۳۰ ناقص هست

مریم خانم، اصلا ناراحت نباشید
اگر می شه کیس نامبر حدودیتون رو بگید
بعد هم برای خیلی ها این ایمیل اومده، جای نگرانی نیست، نمی دونم کارنت شدید یا نه، که احتمالا نشدید، خیلی ساده فرم رو امضا کنید، تاریخ بزنید و براشون ایمیل کنید، مطمئن باشید هیچ مشکلی نیست و برای این کسی رو رد نکردند و رد نمی کنند.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان