کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2013-01-16 ساعت 01:36)maryam.shz نوشته:  سلام افشین جون مرسی که اینجا هوای همه رو دارید.من کیسم ۸۰۰۰ و خورده ای‌ هست عزیزم.به نظرت فقط همون صفحه رو بفرستم یا کل فرم هارو براشون سند کنم؟پست یا با ایمیل؟

خواهش می کنم
به نظر من همون صفحه ای که تکمیل می شه هم کافیه
ایمیل راحت و سریعه و ارزون
هرچند می تونید پست هم کنید، انتخاب باشماست
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
سلام مهربانان.

من در تاریخ هفدهم به کی‌ سی‌ سی‌ ایمیل زدم و فرم اصلاح شده‌ام رو براشون فرستادم.ولی‌ چیزی از طرف اونا به من ارسال نشد حتی همون ایمیلی که به صورت اتوماتیک میاد هم نیومد.
اگه می‌شه یه متن به من بدین که بهشون بدم که فرمهارو در پرونده من قرار بدن،

سپاس بی‌ کران
تشکر کنندگان:
دوستان یه نامه می خوام با مزمون زیر ... کسی می تونه کمک کنه ... حقیقت خودم می خواستم بنویسم ... ترسیدم دست و پا شکسته یه چیزی بنویسم ... طرف که می خونه فک کنه من داغونم ... البته قبول دارم هستم ... پس اگر امکان داره دوستانی که زبانشون خوبه کمک کنن :

من فرم های سری دوم رو خیلی وقته ارسال کردم ( فرم DS122 , DS230) به صورت مجردی ..... و الان یهو تصمیم گرفتم با خانمم که حدود 12 سال هست با هم دوستیم ... کلی عکس داریم و تو دو مقطع کاردانی و کارشناسی توی دو شهر دور افتاده با هم درس خوندیم ... ازدواج کنم .

می خوام ازشون بپرسم من تصمیم به ازدواج دارم آیا امکانش وجود داره ؟ یا خیر و اگر آره چه مدارکی رو باید ارسال کنم ....

مرسی پیشاپیش
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، shimoda ، lilac ، ensan ، rezagh
(2013-01-20 ساعت 23:34)Given نوشته:  من فرم های سری دوم رو خیلی وقته ارسال کردم ( فرم DS122 , DS230) به صورت مجردی ..... و الان یهو تصمیم گرفتم با خانمم که حدود 12 سال هست با هم دوستیم ... کلی عکس داریم و تو دو مقطع کاردانی و کارشناسی توی دو شهر دور افتاده با هم درس خوندیم ... ازدواج کنم .

می خوام ازشون بپرسم من تصمیم به ازدواج دارم آیا امکانش وجود داره ؟ یا خیر و اگر آره چه مدارکی رو باید ارسال کنم ....

مرسی پیشاپیش

گیون عزیز اولا که تبریک ، رکورد شکستین 12 سال!
دوما با توجه به کیس نامبر شما فکر نکم مشکلی باشه یکی از بچه های ایروان با کیس 2000 قبل چند هفته قبل از مصاحبه عقد کردن و آبی هم گرفتن فکر کنم اسمش شارمین باشه. شما فقط فرم ها رو دوباره پر کنید و اگه ای میل میکنید به پیوست فقط اطلاع بدید که اینها آپدیت فرم هاتون هست بخاطر ازدواج. اگه خواستید در مورد متنش میتونم کمکتون کنم
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Given ، mgolchin13 ، sadeghi897 ، asal1907 ، afs ، lilac ، ensan ، rezagh ، hassan1358arab ، hossien_501 ، r.bazargan
(2013-01-20 ساعت 23:34)Given نوشته:  دوستان یه نامه می خوام با مزمون زیر ... کسی می تونه کمک کنه ... حقیقت خودم می خواستم بنویسم ... ترسیدم دست و پا شکسته یه چیزی بنویسم ... طرف که می خونه فک کنه من داغونم ... البته قبول دارم هستم ... پس اگر امکان داره دوستانی که زبانشون خوبه کمک کنن :

من فرم های سری دوم رو خیلی وقته ارسال کردم ( فرم DS122 , DS230) به صورت مجردی ..... و الان یهو تصمیم گرفتم با خانمم که حدود 12 سال هست با هم دوستیم ... کلی عکس داریم و تو دو مقطع کاردانی و کارشناسی توی دو شهر دور افتاده با هم درس خوندیم ... ازدواج کنم .

مرسی پیشاپیش
گیون جان، به نظرم بهتره که این طوری عنوان کنی که از قبل قصد ازدواج داشتین ولی در یک زمان دیر تری، و فکر میکردی که میتونی خیلی راحت و سریع بعد از گرفتن گرین کارتت همسرت رو هم ببری ولی بعد از مشورت با یک وکیل متوجه شدی که این کار خیلی سخته و بهتره که قبل از رفتن ازدواج کنید.....و حالا تصمیم داری زودتر ازدواج کنید و با هم برید. به همین دلیل هم میخوای که فرم هات رو آپدیت کنی.
دلیلش هم اینه که اگر بگی به صورت ناگهانی تصمیم به ازدواج گرفتین شائبه صوری بودن ازدواج ممکنه پیش بیاد.

از نظر ممکن بودن هم فکر نمی کنم اونها بگن نه ولی کمی ریسک داره به هر حال و باید ثابت کنی که ازدواج صوری نیست. یادمه چند نفری از بچه های مهاجرسرا بعد از قبولی ازدواج کرده بودن فکر کنم اونها بهتر بتونن کمک کنن.احتمالا تاپیکی هم داشته باشه...
به هر حال اول متن فارسی چیزی رو که میخوای بفرستی دقیق بنویسی ترجمه اش راحت تره.
ضمناً مضمونBig Grin
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: parsush ، Given ، sadeghi897 ، asal1907 ، lilac
دوستان ایمیل سفارت در آنکارا رو کسی داره؟ به webmasterankara@state.gov چند روزه ایمیل دادم ولی جوابی ندادن
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،
تاریخ مصاحبه ما هفته دوم فوریه هست .من می خواستم تاریخ رو تغییر بدم. بعد از ثبت نام در سایت csc ، در قسمت تغییر زمان، نوشته که فعلا وقتی موجود نیست. برای همین می خواستم از طریق ایمیل زدن به kcc این کار رو انجام بدم. کسی می تونه یه نمونه از این متن رو در اینجا قرار بده.
ممنون
تشکر کنندگان:
دوستان من فامیلم رو موقه ثبت نام باy نوشتم فامیل پدر منم تو پاسپورت باy هست در حالی که من امروز متوجه شدم تو خانوادم فقط فامیل من رو باi نوشتن حالا اگه من بخاهم به کی سی سی ایمیل کنم عوضش کنه اونوقت فامیلم با فامیل پدرم یکی نمیشه یا اینکه برم پاسپورتم رو عوض کنم وبگم با همون y موقه ثبت نام که با فامیل پدرم یکی هست در خواست پاسپورت جدید کنم چون هفته دوم مارچ هم مصاحبه دارم دوستان راهکار نشون بدن؟؟؟؟
بعد من از طریق سایت انکارا من ایمیل زیر ارسال کردم

Name:اسمم
Family Name: اینجا همون فامیلی که موقع ثبت نام زده بودم همون اشتباه
Date of Born : ..
Case Number: 2013AS0000

I Filled the Register Online Form Incorrectly.
I want to Inform you that My mistake is my family name.
My correct family name is momadinia but I filled the online register form Incorrectly mohamady nia
بعد سفارت انکارا این جواب رو فرستاد
thank you for contacting embassy Ankara,s consular
section by e-mail. your request has been received.
ifyou submitted your request using the forms available on our
website at u.s.embassy ankara
(http//turkey.u.s.embassy.gov),you will receive a reply
withing 5 working days. if you did not ues the form you
will not receive an answer and shold resumit your
request uesingthe forms. withing the 5 days period, do not
resand your inquiry or attempt to contact the consular
section by telephone. given the overwhelming volume of
calls,u.s. embassy ankara operators are neither trained
to answer nor available to provide advice about your
consular related questions. should the consular section
employee assigned to hendle your e-mail inquiry need to
speak with you directiy, you will be contacted. when you
go to our website,please firest review our frequently
asked questions section.
ممنون میشم راهنمایی کنید
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز من یه ایمیل زدم واسه اصلاح تاریخ فارغ التحصیلی و این جواب رو به من دادند من خیلی چیزی نفهمیدم لطفا شما هم بخونید ممنون میشم
Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible
**55، مقصد: اهایو، تعداد: 3 نفر، مصاحبه هفته اول اپريل
تشکر کنندگان:
(2013-01-30 ساعت 15:51)nina22 نوشته:  دوستان ایمیل سفارت در آنکارا رو کسی داره؟ به webmasterankara@state.gov چند روزه ایمیل دادم ولی جوابی ندادن

nina22 عزیز از سایت سفارت استفاده کنید و ایمیلتون را بفرستید.
تشکر کنندگان: nina22 ، rezagh ، Saeedv13 ، payampars ، shaso
سلام
ما ٢ روز قبل از سايت دي اچ ال فهميديم فرمهامون رسيدن از طرفي متوجه شديم كه در بند ٢و ٣٧ فرم ٢٣٠ بايد اسم و فاميلي همسرم رو كه قبلا پسوند نام شهر داشته و الان چند سالي ميشه كه حذف كرده رو بايد مينوشتيم كه ننوشتيم
حالا كه مي خواهيم ايميل بزنيم واسه پيگيري رسيدن و كامل بودن فرمها ، ايا بايد اين مورد رو هم بايد اشاره كنيم در همون ايميل؟
اگه بتونيد در نوشتن متن ايميل مخصوصا مورد فاميلي ممنون ميشم.
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-02-07 ساعت 04:52)shaso نوشته:  سلام
ما ٢ روز قبل از سايت دي اچ ال فهميديم فرمهامون رسيدن از طرفي متوجه شديم كه در بند ٢و ٣٧ فرم ٢٣٠ بايد اسم و فاميلي همسرم رو كه قبلا پسوند نام شهر داشته و الان چند سالي ميشه كه حذف كرده رو بايد مينوشتيم كه ننوشتيم
حالا كه مي خواهيم ايميل بزنيم واسه پيگيري رسيدن و كامل بودن فرمها ، ايا بايد اين مورد رو هم بايد اشاره كنيم در همون ايميل؟
اگه بتونيد در نوشتن متن ايميل مخصوصا مورد فاميلي ممنون ميشم.
دوست عزیز من ایمیل زدم براشون متنشو میزارم اینجا براتون(قسمتی را که پر رنگ نوشتم طبق ترجمۀ شناسنامۀ همسرم که از قبل داشت نوشتیم)..
;Dear Sir\Madam

I want to Inform you that my husband ( .. ..) made mistake in filling his Form DS-230 Part 1, He actually forgot to write his Previous family
name in item number 2 (other names used or aliases).
we want to inform you that my husband, .. .., According to Article No.41 of the Law, when he was a child, his surname has been changed from "فامیل قبلی" to "فامیل جدید" .

Best Regards.
name surname
جوابشونم این بود:
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، shaso ، payampars ، rezagh ، Judy Abbott 13 ، meisam_sms
Case Number: 2013AS00003xxx
‪Principal Applicant Name:….., ……
‪Date of Birth: ..-..-….

Dear Sir/Madam

I have posted the forms, photographs and barcode sheet on 01/28/2013 with DHL, Delivered on 02/05/2013 & Signed by T CAMBELL.
Please confirm me if my documents have been received and are they acceptable for the continuation of my visa processing.
And I want to Inform you that I made a mistake in the filling my DS-230 form. Actually, I forgot to write my previous Family name in item number 2 in part 1 and item number 37 in part 2 (Other Names Used or Aliases).
I want to inform you that, According to Article (43.6300/11-20-1987) of the Law my surname has been changed from Akbari Ahari to Akbari on 12-14-1999 .

Sincerely yours
Name

بچه ها من این متن رو برای kcc آماده کردم اگه ایرادی داره بگید اصلاح کنم.
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: rezagh ، meisam_sms
هيچ كس به اين تاپيك سر نميزنه تا منو راهنمايي كنه؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-02-15 ساعت 04:34)shaso نوشته:  هيچ كس به اين تاپيك سر نميزنه تا منو راهنمايي كنه؟؟؟

چرا دوست عزیز ممکنه دوستای دیگه مثل خود من سر بزنن ولی چون تجربه ای ندارن نتونن راهنمایی کنن ,ولی دقیقا پست بالایی یکی از دوستان یه متنی قرار دادن که جواب هم گرفتن ,متن شما هم خوبه ولی متن ایشون خلاصه تره,من تنها راهنمایی که میتونم بکنم اینه که در صورت امکان متنها رو خلاصه بنویسید و خیلی توضیح ندید ,توضیحی که قابل فهم باشه کافیه دیگه توضیح زیادی ندین
موفق باشیید
در ضمن این چیزا خیلی مهم نیس ولی بهتره اطلاع بدین که خیالتون راحت باشه
تشکر کنندگان: kavirr ، nina22 ، rezagh ، shaso ، Saeedv13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان