کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
دوستان من هنگام ثبت نام اشتباه فامیل و اسمم رو جا به جا زدم حالا میخواستم ببینم ایمیل بهشون بزنم فایده داره؟ و متن ایمیل درخواست اصلاح به انگلیسی باید چی باشه؟و آدرس ایمیلی که باید براشون بفرستم و موضوع ایمیل چی باشه ممنون میشم کمک کنید
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان:
(2013-05-03 ساعت 02:15)kage.omid نوشته:  دوستان من هنگام ثبت نام اشتباه فامیل و اسمم رو جا به جا زدم حالا میخواستم ببینم ایمیل بهشون بزنم فایده داره؟ و متن ایمیل درخواست اصلاح به انگلیسی باید چی باشه؟و آدرس ایمیلی که باید براشون بفرستم و موضوع ایمیل چی باشه ممنون میشم کمک کنید

مشکلی نیست . توی ارسال فرم ها اطلاعات درست رو بزنید . به KCC نامه بزنید و اطلاع بدید و پرینت جوابشون روز مصاحبه همراتون باشه .
البته به شرطی که چند بار با نام های مشابه ثبت نام نکرده باشید مشکلی پیش نمیاد .
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: hossien_501
(2013-05-03 ساعت 02:52)deineath نوشته:  
(2013-05-03 ساعت 02:15)kage.omid نوشته:  دوستان من هنگام ثبت نام اشتباه فامیل و اسمم رو جا به جا زدم حالا میخواستم ببینم ایمیل بهشون بزنم فایده داره؟ و متن ایمیل درخواست اصلاح به انگلیسی باید چی باشه؟و آدرس ایمیلی که باید براشون بفرستم و موضوع ایمیل چی باشه ممنون میشم کمک کنید

مشکلی نیست . توی ارسال فرم ها اطلاعات درست رو بزنید . به KCC نامه بزنید و اطلاع بدید و پرینت جوابشون روز مصاحبه همراتون باشه .
دوست عزیز من از پروسه این کار هیچ اطلاعی ندارم به نظرت وکیل بگیرم یا با کمک همین سایت پیش برم؟و منظور از اسپانسر چی هست چطوری باید پیدا کنم اگه نداشتم به چه شکلی هست؟(این آخرین سوالم بود ممنون)
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان:
(2013-05-03 ساعت 03:20)kage.omid نوشته:  

دوست عزیز من از پروسه این کار هیچ اطلاعی ندارم به نظرت وکیل بگیرم یا با کمک همین سایت پیش برم؟و منظور از اسپانسر چی هست چطوری باید پیدا کنم اگه نداشتم به چه شکلی هست؟(این آخرین سوالم بود ممنون)

نیازی به وکیل نیست .
اگر تازه متوجه قبولی شدید ، باید فرم DSP-122 و DS-230 رو بفرسید که راهنمایی کامل قسمت به قسمت تو صفحه اصلی گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ میبینید . اول فرم ، تکمیل مدارک ، واکسن و ... .

اسپانسر شخصی که حامی شما ساکن آ م ر ی ک ا باشه و تعهدات لازم رو برای شما بده .اگر کسی رو ندارید از تمکین مالی یا سند خونه و.. هم می تونید استفاده کنید که مجددا هر کدوم اینا تاپیک مفصل و توضیحات کاملی درباره اش موجود می باشد ..

اصلا نگران نباشید
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: rezagh ، sadeghi897 ، hossien_501 ، farshadsh
سلام دوستان عزیز
اگر براتون مقدور است بچه ها ؟ یه متن انگلیسی که بابت تایید کلیر شدن و تکمیل پروسه و آیا بیایم یا نه رو اینجا بذارید
برای بچه های که کلیر میشن خوبه و البته برای آیندگان
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: rezagh ، sadeghi897 ، hossien_501
سلام دوستان :ی
البته من نمی دونم دارم جای درستی این سوال رو مطرح می کنم یا نه :ي اگه جای درستی نیست عذر خواهی و جای درست رو معرفی کنید :ي
من تو فرم های ارسالی برای کی سی سی فرم DSP-122
بخش تجربه کاری رو زدم بله
ولی خوب من تقریبا دو سال توی یه شرکت خصوصی کار برنامه نوسی کامپیوتری می کردم که این ۲سال همزمان بوده با دوران دانشجویی لیسانس من و بیشتر این دو سال من به صورت پارت تایم و گسسته کار می کردم!
مثلا ۳ماه کار می کردم به خاطر امتحان یا پروژه ۱-۲ ماه کار نمی کردم ! فقط تو این ۲سال ۴ ماه بعد از فارغ تحصیل شدنم فول تایم بودم و پیوسته کار کردم ! بعد از برنده شدن تو لاتاری یعنی آبان ماه هم استفا دادم :یjavascript:;
به نظرتون این توضیحات رو به همین شکل براشون میل کنم :ی ؟ یا لازم نیست ؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-04 ساعت 23:52)butb0rn نوشته:  سلام دوستان :ی
البته من نمی دونم دارم جای درستی این سوال رو مطرح می کنم یا نه :ي اگه جای درستی نیست عذر خواهی و جای درست رو معرفی کنید :ي
من تو فرم های ارسالی برای کی سی سی فرم DSP-122
بخش تجربه کاری رو زدم بله
ولی خوب من تقریبا دو سال توی یه شرکت خصوصی کار برنامه نوسی کامپیوتری می کردم که این ۲سال همزمان بوده با دوران دانشجویی لیسانس من و بیشتر این دو سال من به صورت پارت تایم و گسسته کار می کردم!
مثلا ۳ماه کار می کردم به خاطر امتحان یا پروژه ۱-۲ ماه کار نمی کردم ! فقط تو این ۲سال ۴ ماه بعد از فارغ تحصیل شدنم فول تایم بودم و پیوسته کار کردم ! بعد از برنده شدن تو لاتاری یعنی آبان ماه هم استفا دادم :یjavascript:;
به نظرتون این توضیحات رو به همین شکل براشون میل کنم :ی ؟ یا لازم نیست ؟
لازم به ایمیل کردن نیست
فقط اگر افیسر ازت پرسید که چرا همزمان با تحصیل کا رمی کردی و چه جوری؟
بگو پارت تایم بود و چون کار برنامه نویسی بود و مرتبط با رشتم ، راحت بود واسم. Cool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، butb0rn ، rezagh ، hossien_501 ، farshadsh

دوستان من برنده 2014 هستم و نمیدونستم نباید چند بار نامه رو فرستاد و به خاطر اینکه مطمئن نبودم با ایمیل هم میشه یا نه فرم هامو هم میل کردم هم پست . حالا باید چکار کنم ؟ رد میشم ؟ خواهشن کمکم کنید خیلی نگرانم
تشکر کنندگان:
(2013-05-16 ساعت 13:30)siminzakavand نوشته:  

دوستان من برنده 2014 هستم و نمیدونستم نباید چند بار نامه رو فرستاد و به خاطر اینکه مطمئن نبودم با ایمیل هم میشه یا نه فرم
هامو هم میل کردم هم پست . حالا باید چکار کنم ؟ رد میشم ؟ خواهشن کمکم کنید خیلی نگرانم
دوست عزيز مشكلي نيست شما ميتونيد فرمها، عكس و كيس نامبرتون رو با ايميل هم ارسال كنيد
در مور سوال اولتون متوجه نشدم چرا چند بار نامه زديد؟
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-05-16 ساعت 14:41)shaso نوشته:  
(2013-05-16 ساعت 13:30)siminzakavand نوشته:  

دوستان من برنده 2014 هستم و نمیدونستم نباید چند بار نامه رو فرستاد و به خاطر اینکه مطمئن نبودم با ایمیل هم میشه یا نه فرم
هامو هم میل کردم هم پست . حالا باید چکار کنم ؟ رد میشم ؟ خواهشن کمکم کنید خیلی نگرانم
دوست عزيز مشكلي نيست شما ميتونيد فرمها، عكس و كيس نامبرتون رو با ايميل هم ارسال كنيد

واسه اطمینان چون مطمئن نبودم با ایمیل میرسه. فرمها رو دو بار فرستادم بدون تغییرات
تشکر کنندگان:
[/quote]
[/quote]
[/quote]

واسه اطمینان چون مطمئن نبودم با ایمیل میرسه. فرمها رو دو بار فرستادم بدون تغییرات
[/quote]
نگران نباشيد
مشكلي پيش نمي اد.
موفق باشيد
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadsh
(2012-05-09 ساعت 16:36)Taaraa نوشته:  میشه خواهش کنم نمونه پر شده فرم ها اولیه را یا به فارسی یا پر شده به انگلیسی برام بفرستین ممنون میشم
فرم شماره dsp-122 , ds -230
تشکر کنندگان:
دوستان سلام

میخواهم یک نامه به KCC بزنم با این مضمون که :
کیس نامبر من 90xx است ولی هنوز نامه دومم نیامده آیا مشکلی هست؟ در مدارکمان مشکلی وجود دارد؟ لطفاً مرا راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
بچه ها من فاميليمو تو ثبت نام آخرين كلمشو اشتباه نوشتم توي پاسم آخرين حرفش فرق داره،حالا ميخوام به كي سي سي اطلاع بدم اما نميدونم چه ايمييلي و چه متني بايد بنويسم ميشه به من كمك كنيد و متنشو بهم بگيد لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، farshadsh
(2013-05-22 ساعت 14:19)hedipes نوشته:  بچه ها من فاميليمو تو ثبت نام آخرين كلمشو اشتباه نوشتم توي پاسم آخرين حرفش فرق داره،حالا ميخوام به كي سي سي اطلاع بدم اما نميدونم چه ايمييلي و چه متني بايد بنويسم ميشه به من كمك كنيد و متنشو بهم بگيد لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز شما باید کمی وقت بذارین و تایپیک رو مطالعه بفرمایید.حتما به جواب خواهید رسید.
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، hossien_501 ، behdist

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان