کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
ادرس دقیق برای ایمیل کردن فرمها چیه؟
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، hossien_501
(2013-05-22 ساعت 15:19)lunalovegood نوشته:  ادرس دقیق برای ایمیل کردن فرمها چیه؟
Email: KCCDV@state.gov

(2013-05-22 ساعت 15:34)hedipes نوشته:  اخه فكر نمي كنم مورد مشابهي باشه مثل من!!!
حتما هست دوستم.این اطلاعات رو اول میذاری و بعدش متن رو اضافه میکنی.
Case Number: 2014AS00006221
Name: esm o famil
Date of Birth:
Preference Category : DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: hedipes ، farshadsh ، KIMIA2005 ، ramin_red ، Soap McTavish ، hossien_501
تشكر مي كنم از راهنماييت اما نميدونم چه متني بايد ارسال كنم چي بنويسم كسي اگه هست منو راهنمايي كنه ممنون ميشم
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
(2013-05-22 ساعت 15:16)shiraz mamali نوشته:  
(2013-05-22 ساعت 14:19)hedipes نوشته:  بچه ها من فاميليمو تو ثبت نام آخرين كلمشو اشتباه نوشتم توي پاسم آخرين حرفش فرق داره،حالا ميخوام به كي سي سي اطلاع بدم اما نميدونم چه ايمييلي و چه متني بايد بنويسم ميشه به من كمك كنيد و متنشو بهم بگيد لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز شما باید کمی وقت بذارین و تایپیک رو مطالعه بفرمایید.حتما به جواب خواهید رسید.
I am 2013DV lottery winner,
I would like to inform you that,i had a mistake in my family name in registration form, the following is correct family name
ابتدای ایمیل هم که باید مشخصات کیس رو بنویسی
بعد از هم فامیلیت رو درست می نویسی
آخرش هم
sincerely yours
Smile
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، shatsi ، farshadsh ، KIMIA2005 ، Soap McTavish ، hossien_501 ، shaso ، maryam_a
دوستای گلم سلام
من چند روز پیش مدارکم رو میل کردم.
امروز برای من این متن اومده.
خواستم برای اطمینان نظر شما رو هم بدونم.

Thank you for your inquiry.
The information you provided will be included in your case file for review

آیا منظورش اینه که مدارک یا اطلاعاتی رو که شما فرستادین , توی پروندتون برای بررسی قرار داده شده ؟

حالا تا کی باید منتظر بمونم؟
و اینکه بعد از این , با ارسال ایمیل من رو از زمان مصاحبه مطلع می کنن؟

ممنون از جوابتون
با احترام
علی
2014AS000019## : Case Number
تاريخ ارسال مدارك با ايميل : 16 jun
تاريخ دريافت تاييد مدارك : 21 jun
تاريخ كارنت شدن : October
تاريخ دريافت نامه دوم : 21 October
تاريخ و زمان مصاحبه : 04 December
تشکر کنندگان: pv-n
سلام من فرمهامو به وسیله ایمیل فرستادم بعد ار یک هفته ایم امیل واسم اموند لطفا منو راهنمایی کنید
واین که من تازه به اشتباهم پی بردم تو ثبت نام اولیه به جای اینکه تولدم را 1978 بزنم 1973 زدم ! لطفا منو راهنمایی کنید !

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

Denise

Support Contractor - Serco Inc.

CA/VO/KCC

Diversity Visa Unit

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
تشکر کنندگان:
واین که من تازه به اشتباهم پی بردم تو ثبت نام اولیه به جای اینکه تولدم را 1978 بزنم 1973 زدم ! لطفا منو راهنمایی کنید !
تشکر کنندگان:
(2013-06-22 ساعت 13:17)wahid64 نوشته:  واین که من تازه به اشتباهم پی بردم تو ثبت نام اولیه به جای اینکه تولدم را 1978 بزنم 1973 زدم ! لطفا منو راهنمایی کنید !
سلام خدا رو شکر که تونستید اشکال کارتون رو پیدا کنید در واقع این خودش حله مشکله، حالا شما باید با همون تاریخ غلطی که توی ثبت نام اولیه نوشتید با KCC مکاتبه کنید یعنی سمت راست بالای ایمیلتون تاریخ رو مطابق با ثبت نام اولیه بنویسید و اگر توی فرمها درستشو نوشتید یعنی 1978 نیازی نیست دوباره فرمها رو پر کنید فقط ایمیلی به KCC بفرستید و تاریخ تولد درست رو بهشون اطلاع بدید فکر میکنم توی همین تاپیک و تاپیک 2014 مکاتبه با kcc نمونه ی این متنها باشه . نگران نباشید حل شدنیه.Smile
تشکر کنندگان: shaso ، farshadsh
سلام دوستان
من فرم های (230 - 122) خودم و همسرم رو به KCC با ایمیل فرستادم . چند ساعت بعد جواب اتو ایمیل KCC بدست من رسید. اما الان 15 روز که جواب تایید ایمیل فرمهای من نیومده Sad .
ممنون میشم که راهنمایی کنید که حداکثر چقدر طول میکشه جواب تایید KCC فرستاده بشه؟ و اگر جواب نیومد چیکار باید کرد؟ و زمان مصاحبه رو کی و کجا میشه فهمید؟
کیس نامبر 2014AS00005xxx
تشکر کنندگان:
(2013-07-07 ساعت 16:28)ehsan2012 نوشته:  سلام دوستان
من فرم های (230 - 122) خودم و همسرم رو به KCC با ایمیل فرستادم . چند ساعت بعد جواب اتو ایمیل KCC بدست من رسید. اما الان 15 روز که جواب تایید ایمیل فرمهای من نیومده Sad .
ممنون میشم که راهنمایی کنید که حداکثر چقدر طول میکشه جواب تایید KCC فرستاده بشه؟ و اگر جواب نیومد چیکار باید کرد؟ و زمان مصاحبه رو کی و کجا میشه فهمید؟
کیس نامبر 2014AS00005xxx

دوست عزیز خودشون گفتن که سرشون شلوغه و بین 6-8 هفته طول میکشه تا جواب بدن، شما اگر عجله دارید میتونید با تماس تلفنی ازشون تاییدیه بگیرید. از اواسط ماه آگوست در سایت بولتن ویزا شروع میکنن به کارنت کردن کیس ها و هر ماه یه تعداد کیس رو کارنت میکنن که بعد از کارنت شدن شما باید دوباره صفحه رویت قبولیتون رو چک کنید که این بار تبدیل به نامه دعوت به مصاحبه شما شده و شما از زمان و مکان مصاحبه تون مطلع میشید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: pv-n
(2013-06-21 ساعت 22:28)ali1985ir نوشته:  دوستای گلم سلام
من چند روز پیش مدارکم رو میل کردم.
امروز برای من این متن اومده.
خواستم برای اطمینان نظر شما رو هم بدونم.

The information you provided will be included in your case file for review

آیا منظورش اینه که مدارک یا اطلاعاتی رو که شما فرستادین , توی پروندتون برای بررسی قرار داده شده ؟

حالا تا کی باید منتظر بمونم؟
و اینکه بعد از این , با ارسال ایمیل من رو از زمان مصاحبه مطلع می کنن؟

ممنون از جوابتون
با احترام
علی

برای منم دقیقا همین ایمیل اومد،باید منتظر باشین تا از 15 اگوست ویزا بولتنو چک کنین تا از تاریخ مصاحبتون مطلع شین : )
CN: 2014AS000034$$[font=Tahoma]
"Stop Saying "I Wish" , Start Saying "I Will
[/font]
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
کیس نامبر 2014AS00005xxx
[/quote]

دوست عزیز خودشون گفتن که سرشون شلوغه و بین 6-8 هفته طول میکشه تا جواب بدن، شما اگر عجله دارید میتونید با تماس تلفنی ازشون تاییدیه بگیرید. از اواسط ماه آگوست در سایت بولتن ویزا شروع میکنن به کارنت کردن کیس ها و هر ماه یه تعداد کیس رو کارنت میکنن که بعد از کارنت شدن شما باید دوباره صفحه رویت قبولیتون رو چک کنید که این بار تبدیل به نامه دعوت به مصاحبه شما شده و شما از زمان و مکان مصاحبه تون مطلع میشید.
[/quote]

ممنون از جوابتون
[/quote]
دوست عزیز برای تماس با KCC باید کسی صحبت کنه که به زبان انگلیسی مسلط باشه و اگر اینطور باشه دقیقا چه سوالی باید پرسیده شود؟
با این شماره تماس بگیرم 7500 -526 (606)
تشکر کنندگان: yasaman0440104882
سلام دوستان
من بعد از قبول شدن در لاتاری 2013 و فرستادن فرمهای اولیه موقعیت ازدواج برام پیش اومده. میخوام این موضوع رو با کنتاکی در میون بذارم. اگه کسی هست که میتونه نوشته من رو غلط گیری کنه خیلی ممنون میشم.

Dear Sir/Madam
I have a problem that i preferd to discuss it with you.
During that I got notification that I’ve got selected in the lottery, I had a suitor; and after couple of weeks of thinking about it, I decided to say to him; but I have already sent my early forms (DS-230,DS-122) to KCC and I filled my relationship as a single person.

What should I do to filling my fiancé’s information in my documents?

What would happen if I act on this later?

P.S: He has couple of months of his military service left, and until then he can’t get his passport.

I really appreciate that if you could guide me and give me an instruction for my problem.
تشکر کنندگان:
(2013-07-08 ساعت 03:07)ehsan2012 نوشته:  سلام دوستان
کیس نامبر 2014AS00005xxx

[/quote]

ممنون از جوابتون
[/quote]
دوست عزیز برای تماس با KCC باید کسی صحبت کنه که به زبان انگلیسی مسلط باشه و اگر اینطور باشه دقیقا چه سوالی باید پرسیده شود؟
با این شماره تماس بگیرم 7500 -526 (606)

[/quot یله دوست عزیز شما با همین شماره باید تماس بگیرید و مسلماً هم باید به زبان انگلیسی صحبت کنید وگرنه متوجه نمیشید چی ازتون میخواد. اولین سوالشون هم کیس نامبر و تاریخ تولدتون هست و اسم و فامیلیتون که باهاش ثبت نام کردید اگه درست باشه میگه چه کمکی میتونم بهت بکنم و اون وقت شما سوال مربوطه رومی پرسید وهمه هم به انگلیسی هست و اغلب خیلی سریع و روتین صحبت میکنن و چون ما به لهجه و سرعت مکالمه اونا عادت نداریم ممکن هست یه جاهایی متوجه نشیم چی میگن پس بهتره صدای زمان مکالمه رو ضبط کنی تا بعد دقیقاً گوش کنی.
تشکر کنندگان: ojee
ضمناً بهتره که عجله نکنید چون تماس هم بگیرید همین رو بهتون میگند که صبر کنید............
به ما هم همینو گفتن پس یه دو ماهی باید صبر کنیم دیگه خیلیا وضعیت مشابه شما دارن نگران نباشید.
تشکر کنندگان: ojee ، FMANIS

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان