کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2012-05-15 ساعت 15:56)aghalli نوشته:  سلام دوستان
این قیمت پست هاست. من زنگ زدم قیمت گرفتم!
DHL : 85000
TNT : 75000
ARAMEX : 55000
من خودم با آرامکس فرستادم. یکشنبه ساعت 10:44 تحویل دادم، همون روز رسید به دبی و همون روز هم به امریکا فرستاده شده. روز بهدش هم رسید به امریکا. ولی هنوز دستشون نرسیده. (الان که چک کردم، دیدم رسیده. یعنی یکشنبه ساعت 11 فرستادم، سه شنبه ساعت 4 عصر رسید. تقریبا دو روزه؛ فوق العاده است...) من به شخصه آرامکس رو توصیه میکنم. چون هم ارزونتره، هم مطمئنه، هم سریعتره و هم پیگیری بسته راحت و بی دردسره.
ولی باز انتخاب با خودتونه

آقا این شماره تهرون آرامکس رو بنویسید تا ما ببینیم شهرستان نمایندگی دارن؟
(2012-05-14 ساعت 15:15)sahels70 نوشته:  من برای پر کردن فرم به شماره یه نفر که برنده شده نیاز دارم کمک کنید ممنون می شم دوستان فرم رو به چه آدرس پست کنم لطفا راهنمایی کنید
ساحل

Submitting your documents

Submit each completed form listed above and photographs for yourself and your family members to the address below. In addition, be sure to include the barcode sheet from your original selectee notification letter.

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A.
[/align]
تشکر کنندگان:
يك سوال ؟
وقتي ميشه با ايميل و تقزيباً بدون هزينه مدارك را فرستاد چرا انقدر پولتان را الكي به هدر مي دهيد ؟

من جاي خوندم كه اينهاي كه انواع سرويسهاي پستي را تبليغ مي كنن ذينفع هستن و به نوعي نمايندگان اين سرويسهاي پستي هستن
اگه يك روزي به يك ديوار بزرگ رسيدي و ديدي يك درب با قفل خيلي بزرگ داره نااميد نشو
" چون اگه قرار بود درب باز نشه بجاش حتماً ديوار مي گذاشتن "
تشکر کنندگان: smith ، shani89
من با TNT فرستادم ...قبلا به جاهای دیگه هم فرستاده بودم و خیالم راحت بود ...فقط پروسه فرستادن آمریکا فرق می کرد، باید یه تعهد هم می دادی که در قبال معدوم و مخدوش شدن و تاخیر و...در گمرک آمریکا ، شرکت هیچ مسئولیتی نداره !!!! واقعا دست گلشون درد نکنه !Smile 74000 تومن هم شد هزینه ش....

(2012-05-20 ساعت 23:11)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-05-20 ساعت 20:54)amin2222 نوشته:  سلام یه سوال روی پاکت می خواد بارکد بزنی؟من دو تا فرما با اون پرینت کانفرمیشن که دو برگ بود با دو تا عکس فرستادم درسته؟
(2012-05-15 ساعت 18:08)Ali DV-2013 نوشته:  
من خودم با آرامکس فرستادم. یکشنبه ساعت 10:44 تحویل دادم، همون روز رسید به دبی و همون روز هم به امریکا فرستاده شده. روز بهدش هم رسید به امریکا. ولی هنوز دستشون نرسیده. من به شخصه آرامکس رو توصیه میکنم. چون هم ارزونتره، هم مطمئنه، هم سریعتره و هم پیگیری بسته راحت و بی دردسره.

سلام عزیزان
من هم با آرامکس فرستادم 55 تومن هزینه اش شد و روزی 2 بار پیگیریش کردم. پنجشنبه فرستادم و دیشب (دوشنبه) رسید. بعد دریافت شماره پیگیری برید سایتش و بهش ایمیل بدید تا با وجود پیگیری خودتون وقتی برسه ایمیل هم میده. من هم آرامکس رو توصیه میکنم. Rolleyes
سلام دوستان
من 12 می ساعت 12 تحویل نماینده آرامکس دادم ساعت 11 شب خودمون (15 می) تحویل kcc شد. خودشون تماس میگیرند و اعلام میکنند که تحویل شده.
موفق باشید

مگر خود kcc هم اعلام می کند که بسته رسیده ؟؟؟!!
تشکر کنندگان:
(2012-05-21 ساعت 21:16)smith نوشته:  
(2012-05-21 ساعت 18:05)mehrdad288 نوشته:  يك سوال ؟
وقتي ميشه با ايميل و تقزيباً بدون هزينه مدارك را فرستاد چرا انقدر پولتان را الكي به هدر مي دهيد ؟

من جاي خوندم كه اينهاي كه انواع سرويسهاي پستي را تبليغ مي كنن ذينفع هستن و به نوعي نمايندگان اين سرويسهاي پستي هستن

تبلیغ کجا بود آقا؟
ما همه خودمون رو کشتیم میگیم با ایمیل بفرستین گوش نمیدن که

این دوستان گل فقط و فقط دارن لطف می کنن که وقت می زارن اینجا بچه هارو راهنمایی می کنند...
شما فقط کافیه برای مثال پست های همین دوست گلمون اقا اسمیت رو ببینی... باور کن تعجب می کنی که ایشون چقدر برای بچه ها وقت گذاشته تو این مهاجر سرا....
تورو خدا کم لطفی نکنید به این دوستان که دارن راهنمایی می کنن و هم به دوستانی که تجروبیاتشون رو قدم به قدم می زارن که بقیه استفاده کنن

به هر حال هر کی هر جور دوست داره و صلاح می دونه باید بفرسته دیگه... مهم اینه که دوستان با تجربه انواع روش هاشو تو این تاپیک گفتن... خدا وکیلی من تا قبل از این که این تاپیکو بخونم جز dhl پست دیگه ای رو نمیشناختمSmile ))

(2012-05-21 ساعت 21:55)maahtab نوشته:  من با TNT فرستادم ...قبلا به جاهای دیگه هم فرستاده بودم و خیالم راحت بود ...فقط پروسه فرستادن آمریکا فرق می کرد، باید یه تعهد هم می دادی که در قبال معدوم و مخدوش شدن و تاخیر و...در گمرک آمریکا ، شرکت هیچ مسئولیتی نداره !!!! واقعا دست گلشون درد نکنه !Smile 74000 تومن هم شد هزینه ش....
سلام دوستان
من 12 می ساعت 12 تحویل نماینده آرامکس دادم ساعت 11 شب خودمون (15 می) تحویل kcc شد. خودشون تماس میگیرند و اعلام میکنند که تحویل شده.
موفق باشید

[/quote]

مگر خود kcc هم اعلام می کند که بسته رسیده ؟؟؟!!
[/quote]
فکر کنم منظور این دوستون از خودشون نمایندگی پست ارامکس باشه نه kcc ؟؟ درست متوجه شدم؟؟
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: smith ، maahtab ، lottory ، shani89
سلام
من در واقع سوال داشتم نه پاسخ
میشه بگین تا کی وقت داریم این دو تا فرم را بفرستیم؟
من تازه اومدم نمی دونم کجا باید برم
تشکر کنندگان: DEMAR001
(2012-05-21 ساعت 11:33)mori نوشته:  چهارشنبه 16 می نماینده آرامکس ساعت 6 بعد از ظهر ازم بسته رو گرفت و گفت ساعت اداری تمومه از فردا وارد سایت میشه
ساعت 9 صبح 17 می رکورد بسته من ثبت شد. و ساعت 1 صبح 18 می به دبی رسید و 8 صبح همون روز نیویورک بود و 19 می که شنبه بود و اونجا تعطیل، رسید کنتاکی... منتظرم تا اداره ها باز شه و delivered شه...
55 تومن... اینم یادم رفت بگم... :دی
Kentucky ,United States 05/21/2012 09:25 AM Shipment Delivered
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: rezagh ، maahtab
(2012-05-21 ساعت 17:15)lottory نوشته:  
من خودم با آرامکس فرستادم. یکشنبه ساعت 10:44 تحویل دادم، همون روز رسید به دبی و همون روز هم به امریکا فرستاده شده. روز بهدش هم رسید به امریکا. ولی هنوز دستشون نرسیده. (الان که چک کردم، دیدم رسیده. یعنی یکشنبه ساعت 11 فرستادم، سه شنبه ساعت 4 عصر رسید. تقریبا دو روزه؛ فوق العاده است...) من به شخصه آرامکس رو توصیه میکنم. چون هم ارزونتره، هم مطمئنه، هم سریعتره و هم پیگیری بسته راحت و بی دردسره.

آقا این شماره تهرون آرامکس رو بنویسید تا ما ببینیم شهرستان نمایندگی دارن؟
(2012-05-14 ساعت 15:15)sahels70 نوشته:  من برای پر کردن فرم به شماره یه نفر که برنده شده نیاز دارم کمک کنید ممنون می شم دوستان فرم رو به چه آدرس پست کنم لطفا راهنمایی کنید
ساحل

Submitting your documents

Submit each completed form listed above and photographs for yourself and your family members to the address below. In addition, be sure to include the barcode sheet from your original selectee notification letter.

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A.
[/align]
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمهای سری اول: 15-May-2012
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تعداد افراد کیس: 1 نفر
جمع تقریبی هزینه ها: پست 55000 + عکس 6000
ایالت انتخابی: فعلا کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
من با dhlپنجشنبه فرستادم دوشنبه رسید بیشترین معطلی رو هم تو گمرک امریکا داشت.ولی خدایی خیلی هم گرون بود...حالا اشکال نداره امیدوارم نتیجه داشته باشه کارامون.به امید خدا و آرزوی موفقیت واسه همه
تشکر کنندگان:
کسی خبر داره اگه ایمیل کنیم چه جوری باید پیگیری کنیم که به دستشون رسیده یا نه؟
بعد چه جوری ایمیل کنم؟ اگه زیپ کنیم اشکال نداره
دوستان اگه یه کم درباره نحوه ایمیل زدن و اینکه subject چی باشه و چه جوری بفرستیم توضیح بدید ممنون میشم
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: hgbeigi ، shani89
سلام
توی یکی از تاپیک ها می خوندم که یکی از بچه ها واسه ارسال مدارکش به KCC موقع نوشتن آدرس کلمه " ایران " رو از آدرس پرینت شده جدا کرده !!!!! میشه بپرسم چرا ؟
من این کار رو نکردم و فرمها رو هم با TNT ارسال کردم و سه روزه هم به دستشون رسیده ... نماینده TNT هم چیزی نگفت ... مشکلی پیش نمیاد ؟!

موفق و پیروز باشید
تشکر کنندگان:
بچه ها من به kcc یک هفته پیش میل زدم که آیا بسته ام رسیده ...دقیقا یک هفته طول کشید که جواب دادن ...خواستم بگم اگه میل می زنید انتظار این رو که یکی دو روزه بهتون جواب بدن نداشته باشید چون ماها تنها کسانی نیستیم که به اونها میل می زنیم ...

موفق باشید
Big Grin
تشکر کنندگان: payam62
(2012-05-21 ساعت 21:16)smith نوشته:  
(2012-05-21 ساعت 18:05)mehrdad288 نوشته:  يك سوال ؟

تبلیغ کجا بود آقا؟
ما همه خودمون رو کشتیم میگیم با ایمیل بفرستین گوش نمیدن که

اسميت جان سلام
آقا من تمام پستها را خوانده ام و ديدم كه شما دوستان را چقدر راهنمائي مي كنيد ( دست گلت درد نكنه ) منظور من از تبليغ شما نبوديد دوستاني كه شركتهاي پستي را تبليغ مي كنن كه اين كمتر از اون يكي ميگيره و سرويس مطمئن و قابل پيگيريه و ....
همينجا توي كشور خودمون هم شما يك نامه را سفارشي پست كني قابل پيگيري هست ( البته اكثراً فايلهاشون به روز نيست Big Grin )
بهر حال شما و بقيه دوستان زحمت مي كشيد به اميد اينكه همه به آرزوهاشون برسند
اگه يك روزي به يك ديوار بزرگ رسيدي و ديدي يك درب با قفل خيلي بزرگ داره نااميد نشو
" چون اگه قرار بود درب باز نشه بجاش حتماً ديوار مي گذاشتن "
تشکر کنندگان: smith ، Omidooo ، shani89
سلام دوستان من مدارکم رو با DHL فرستادم و دئروز با تعقئب ائنترنت دئدم رسئده کنتاکئ شب که با kcc تماس گرفتم گفتن هنوز نرسئده کسئ مئدونه دلئلش چئ ؟لطفا اگه اطلاعئ دارئن بگئن اخه من بدجور استرس دارم....
تشکر کنندگان:
(2012-05-22 ساعت 10:40)fire dragon نوشته:  کسی خبر داره اگه ایمیل کنیم چه جوری باید پیگیری کنیم که به دستشون رسیده یا نه؟
بعد چه جوری ایمیل کنم؟ اگه زیپ کنیم اشکال نداره
دوستان اگه یه کم درباره نحوه ایمیل زدن و اینکه subject چی باشه و چه جوری بفرستیم توضیح بدید ممنون میشم

فایل ها رو attach کن و این متن رو بنویس
Dear Sir / Madam
Forms DS-230 (Parts I & II) and DSP-122 and my photograph are attached. forms are in the PDF format and Photographs are in JPEG.
please inform if you receive the Documents.

Thanks & Best Regards
اسم
خودشون بهت میل میزنن و اطلاع میدن که به دستشون رسیده
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: fire dragon ، RunnerNewAge ، lottory ، mehrdad288 ، ranebr ، shani89
(2012-05-22 ساعت 15:38)payam62 نوشته:  
(2012-05-22 ساعت 14:36)lili lash نوشته:  سلام دوستان من مدارکم رو با DHL فرستادم و دئروز با تعقئب ائنترنت دئدم رسئده کنتاکئ شب که با kcc تماس گرفتم گفتن هنوز نرسئده کسئ مئدونه دلئلش چئ ؟لطفا اگه اطلاعئ دارئن بگئن اخه من بدجور استرس دارم....

اگه با ایمیل میفرستادین ، الان این همه استرس نداشتین . به محض اینکه ایمیل میفرستین ، یه ایمیل بهتون میزنن که فلانی ایمیلت دریافت شد و در دست اقدام است ! چند روز بعدش هم جواب میدن .

کاملا درسته ولئ دئگه کارئش نمئش کرد .
تشکر کنندگان: mehrdad288 ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان