کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
سلام
دوستان من با آرامکس فرستادم.20/5/2012 ساعت 1:55عصر ارسال کردم و 22/5/2012 ساعت 9:30 صبح رسیده به دستشون. 55000 تومان هم دادم
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: smith ، lottory
(2012-05-22 ساعت 23:41)mehrazi نوشته:  دوستان بعد از ارسال فرمها به وسیله پست
به kcc دقیقا باید چی بگیم؟اون متن انگلیسی که باید بفرستم براشون چیه؟اینکه من مدارکمو فرستادم ...اونا چی می گن...
ممنون می شم راهنمایی کنین...

دوست عزیز یکم زحمت بکشید و برید در نمونه مکاتبه با kcc در سالهای قبل بخونید نمونه مکاتبه ها رو بچه های سال قبل گذاشتند ...منم از روی همون ها نوشتم ...

در جواب هم kcc فرمودند که ما فرمهای شما رو دریافت کردیم و در حال بررسی و برنامه ریزی هستند تا بر اساس کیس نامبر ها مصاحبه ها رو مشخص کنند و گفتند که چندین هفته دیگه با چک کردن سایت از وضعیت کیس خودمون اطلاع کسب کنیم .... در ضمن دوست عزیز وقتی میل می زنید براشون تاریخ تولد ..کیس نامبر اسمتون و رو فراموش نکنید

و یک نکته دیگه اینکه حد اقل باید یک هفته صبر پیشه کنید تا جواب بدهند ..حجم کاراشون بالاست
Big Grin
تشکر کنندگان: ali234 ، lottory
(2012-05-22 ساعت 23:03)lili lash نوشته:  
(2012-05-22 ساعت 22:21)lili lash نوشته:  
(2012-05-22 ساعت 21:10)lottory نوشته:  سلام.زنگ زدم آرامکس کرمان. گفتن 58 تومن.کم مونده بود فحششون بدم.
(2012-05-22 ساعت 20:49)asal1907 نوشته:  
(2012-05-22 ساعت 19:56)lili lash نوشته:  من امضام رو عوض کردم و زدم رفت به خاطرائنکه تو ئکئ از پئجها عزئزان تاکئد کرده بودن امضا انگلئسئ بزنئم تازه فرم پسر 5 سالمم خودم امضا زدم چونکه خودم پرش کردم واسم ائراد نگئرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

کی گفته باید حتما انگلیسی باشه؟ من فامیلیمو وسط امضا به فارسی نوشتم اگه اینجوری که شما میگی باشه من چیکار کنم حالا؟؟؟؟؟

عزیز دل.اگه بستای قبلی رو البته برا سالهای قبلو میخوندی میفهمیدی که مشکلی بیش نیومده.حداقل برای چندتا از مهاجرسرایی ها
واسه امضائ انگلئسئ ئا واسه فارسئ؟

جوووووووووووووووووووون من جواب بدئن..............

کاربری به اسم امید مهاجر زنگ زدند kcc و سوال کردند و متن کامل صحبت رو اینجا نوشتند. امضا همون امضای خودتون چه شکل و چه انگلیسی مورد قبوله همون که توی ایران رایجه.
امضای فرم کودک توسط پدر یا مادر درسته و مورد قبوله .
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: smith
من ارسال کردم و پست می گه رسیده می خوام به kcc ایمیل بزنم که آیا ok هست یا نه؟ باید به کدوم آدرس در کنتاکی ایمیل بزنم؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان:
اخرین خبر اینکه ایمیلم برگشت خورده بود
من هم دیگه چشمم ترسید با آرامکس فرستادم امروز
55000 تومان هم هزینه اش شد
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: lottory
(2012-05-23 ساعت 13:53)smith نوشته:  
(2012-05-23 ساعت 12:58)fire dragon نوشته:  اخرین خبر اینکه ایمیلم برگشت خورده بود
من هم دیگه چشمم ترسید با آرامکس فرستادم امروز
55000 تومان هم هزینه اش شد

ایمیلتون چطوری برگشت خورد؟
اگر دوبار بفرستین پروسه ی کاریتون رو متوقف میکنن
حواستون باشه
(2012-05-23 ساعت 10:16)ali234 نوشته:  
(2012-05-22 ساعت 23:03)lili lash نوشته:  
(2012-05-22 ساعت 22:21)lili lash نوشته:  
(2012-05-22 ساعت 21:10)lottory نوشته:  سلام.زنگ زدم آرامکس کرمان. گفتن 58 تومن.کم مونده بود فحششون بدم.

عزیز دل.اگه بستای قبلی رو البته برا سالهای قبلو میخوندی میفهمیدی که مشکلی بیش نیومده.حداقل برای چندتا از مهاجرسرایی ها
واسه امضائ انگلئسئ ئا واسه فارسئ؟

جوووووووووووووووووووون من جواب بدئن..............

کاربری به اسم امید مهاجر زنگ زدند kcc و سوال کردند و متن کامل صحبت رو اینجا نوشتند. امضا همون امضای خودتون چه شکل و چه انگلیسی مورد قبوله همون که توی ایران رایجه.
امضای فرم کودک توسط پدر یا مادر درسته و مورد قبوله .

این که عنوان میشه توی امضاتون تجدید نظر کنین برای خودتون وقتی رفتین اونجا امضا میکنین همه چپ چپ نگاهتون نکنن چون فکر میکنن دارین نقاشی میکشین Big Grin
(2012-05-23 ساعت 09:03)mehdi.pazoki نوشته:  سلام دوستان
کسی هست که بعد از پست کردن مدارک و ایمیل زدن به kcc پیام زیر رو دریافت کرده باشه ؟
Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

ممنون میشم اگر شخصی هست اطلاع بده.

همه همینو میگیرن باید صبر کنین تا وقت کنن به کارتون برسن

منم این ایمیلو دریافت کردم.باید منتظر ایمیل بعدی باشیم.
2013AS4xxx
میشه لطفا بگین پاکت پستی چه شرایطی باید داشته باشه؟ نحوه نوشتن آدرس و اسم فرستنده و .... من میخوام فردا با آرامکس اقدام کنم
قایقی خواهم ساخت کیس نامبر: 2013AS00070xx سفارت: ابوظبی MAY ویزا: یکضرب مقصد:هرچه پیش آید خوش آید سفرنامه: http://goo.gl/jV9e2
تشکر کنندگان: smith ، lottory
(2012-05-23 ساعت 21:36)sumya نوشته:  میشه لطفا بگین پاکت پستی چه شرایطی باید داشته باشه؟ نحوه نوشتن آدرس و اسم فرستنده و .... من میخوام فردا با آرامکس اقدام کنم

شما فقط مدارکتو بده پاکت و بقیه چیزارو خودشون انجام میدن!
**CN:2013AS0000*0
رویت قبولی :3 می 2012
ارسال فرمهای سری اول: 20 می-ارامکس
دریافت تاییدیه دریافت:
سفارت : انکارا
مصاحبه: انشالا..
افرادکیس: 1
هزینه ها :10تومان عکس+ 55تومن ارسال+70 تمدید پاس 
تشکر کنندگان: smith ، sumya ، امیر مهاجر
با سلام به تمامي دوستان ،

با تماسي كه امشب با KCC داشتم مطلع شدم كه كليه مدارك ارسال شده نهايتا تا اواسط ماه June در پرونده خودشون قرار مي گيرند. خانمي كه جواب مي داد فوق العاده با حوصله و مودب بود برخلاف آنچه كه ما در زندگي روزمرمون با هاش درگيريم!!!! به من گفت اكر احيانا مدارك كسي مشكل داشته باشه و يا ناقص باشه بعد از اواسط June ايميل دريافت مي كنه و كسري مداركش و يا هر مشكل ديگه اي رو بهش ميگيم. ديگه اينكه گفت اينقدر مدارك اومده كه همكاراي من دارن با تمام توانشون كار مي كنن!! يعني كلي حال كردم با پاسخگويي شون، اينقدر توضيح داد كه ديگه آخرش من ازش خداحافظي كردم از بس كه عادت نداشتم!! SmileWink

اميدوار همگي موفق باشيد

***Case No: 2013AS00003
جا نماندم ، اما دلم پیش شما جا ماند! Sad
May 23, 2012
10:18

Erlanger - USA Shipment delivered
نامه من اینجاست یکی دوروزه جریان چیه؟
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان:

شما فقط مدارکتو بده پاکت و بقیه چیزارو خودشون انجام میدن!
[/quote]

آرامکس میگه بسته بندی و آدرس با خودته, پس مجددا ممکنه سریع بگین آدرس پستی رو جطور بنویسم؟
قایقی خواهم ساخت کیس نامبر: 2013AS00070xx سفارت: ابوظبی MAY ویزا: یکضرب مقصد:هرچه پیش آید خوش آید سفرنامه: http://goo.gl/jV9e2
(2012-05-24 ساعت 10:25)elima1980 نوشته:  May 23, 2012

رسیده .. خیالت هم راحت ... shipment delivered یعنی بسته تحویل شده ... حالا اگه می خوای خیالت راحت تر بشه زنگ بزن پشتیبانی پستت ... فک کنم شما با TPG فرستادی . مثلا زنگ بزن به TPG بین الملل (شماره اش روی رسید پستی باید باشه ) و ازشون بخواه اسم اون بنده خدایی که پاکت رو تحویل گرفته رو بهت بگن ...اون کسی که پاکت ها رو تحویل می گیره ...... اسمش : T.Camble ... اگه اینو بهت گفت دیگه خیالت راحت راحت ... رسیده ....برو واکسن هپاتیت رو شروع کن ....
موفق باشی دوست من
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان:
(2012-05-24 ساعت 10:47)Given نوشته:  [quote='elima1980' pid='176074' dateline='1337838936']
May 23, 2012

رسیده .. خیالت هم راحت ... shipment delivered یعنی بسته تحویل شده ... حالا اگه می خوای خیالت راحت تر بشه زنگ بزن پشتیبانی پستت ... فک کنم شما با TPG فرستادی . مثلا زنگ بزن به TPG بین الملل (شماره اش روی رسید پستی باید باشه ) و ازشون بخواه اسم اون بنده خدایی که پاکت رو تحویل گرفته رو بهت بگن ...اون کسی که پاکت ها رو تحویل می گیره ...... اسمش : T.Camble ... اگه اینو بهت گفت دیگه خیالت راحت راحت ... رسیده ....برو واکسن هپاتیت رو شروع کن ....
موفق باشی دوست من
[/quote

منم با همین tpg فرستادم ولی اونی که امضا کرده و تحویل گرفته اسمش یه چیز دیگست

C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2012-05-24 ساعت 13:56)asal1907 نوشته:  
(2012-05-24 ساعت 10:47)Given نوشته:  [quote='elima1980' pid='176074' dateline='1337838936']
May 23, 2012

موفق باشی دوست من
[/quote

منم با همین tpg فرستادم ولی اونی که امضا کرده و تحویل گرفته اسمش یه چیز دیگست

اگر توی گوگل ارث سرچ کنید می بینید که تقریبا نزدیکه kcc هستش ...در واقع بسته شما رسیده من با شرکت پست که صحبت کردم خودشون دقیقا گفتن که بسته الان تحویل به kcc داده شده و طبق قوانین جدید بسته تا آخرین مرکز پستی قابل رهگیری است که حد اکثر حدود صد متر از اون مقصد نهایی فاصله داشته باشه .... و به من گفت که در همون تاریخ هم به kcc تحویل داده شده ...
Big Grin
تشکر کنندگان: shani89
(2012-05-24 ساعت 10:47)sumya نوشته:  شما فقط مدارکتو بده پاکت و بقیه چیزارو خودشون انجام میدن!

آرامکس میگه بسته بندی و آدرس با خودته, پس مجددا ممکنه سریع بگین آدرس پستی رو جطور بنویسم؟
[/quote]

من هم با ارامکس تهران فرستادم... اگر منظور ادرس kcc هست که خوب اره ادرسشو باید تو قبضی که تو ارامکس بهت میدن به انگلیسی بنویسی... البته خودشون اونجا یک پرینت از ادرسو دارن ولی با خودت ادرسو ببر

تمام فرمها و 2قطعه عکس و پرینت بارکدتو بذار تو پلاستیک a4 و بده خودشون جلوت میزارن تو پاکت پستی و مبلغشو ازت می گیرن

2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: RunnerNewAge ، lottory

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان