کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاس وگاس، ایالت نوادا
لطفا یک عزیز ساکن لاس وگاس پاسخ دهد. تشکر فراوان:
1) نام و مشخصات یک هتل ارزان و امن در یک محل مناسب یک خانواده ایرانی تازه وارد.
2) نام شرکت هواپیمایی که از این طرفا (اطراف ایران) بیاید به لاس و گاس
پاسخ
تشکر کنندگان: afshinghwink ، azar1348 ، maria2000 ، mohamadir ، we are one ، زری وحدتی ، msar
(2013-05-09 ساعت 20:07)HPJ نوشته:  لطفا یک عزیز ساکن لاس وگاس پاسخ دهد. تشکر فراوان:
با سلام
هتل فلامینگو در مرکز شهر و خیابان استریپ است و قیمت های پایینی داره و امکاناتش در حد قابل قبولی است.....شرکت هواپیمایی ترک کیش باید هنوز به اینجا پرواز داشته باشه..
کیس نامبر: ***2012AS00012
تاریخ مصاحبه:20 ژانویه
تاریخ دریافت ویزا:22Feb
تاریخ ورود به آمریکا:june 21 2012Wink
تاریخ گرفتن گرین کارت:July 26 2012
پاسخ
(2013-05-10 ساعت 10:11)M.Haghighi نوشته:  
(2013-05-09 ساعت 20:07)HPJ نوشته:  لطفا یک عزیز ساکن لاس وگاس پاسخ دهد. تشکر فراوان:
با سلام
هتل فلامینگو در مرکز شهر و خیابان استریپ است و قیمت های پایینی داره و امکاناتش در حد قابل قبولی است.....شرکت هواپیمایی ترک کیش باید هنوز به اینجا پرواز داشته باشه..

از پاسخ شما ممنون. ما دو سه هفته اول ورودمون تصمیم داریم بیاییم لاس وگاس. انشاالله اگر از شهر (برای زندگی ما) خوشمون اومد، برای اجاره خونه اقدام می کنیم در غیر این صورت به دالاس می رویم.
سه هفته اول سپتامبر می آییم. در آن زمان، آیا وقت شلوغی است یا خلوتی هتل ها؟ یک بار دیگر از پاسخ شما تشکر می نمایم.
پاسخ
دوستان عزیز ساکن لاس وگاس میشه اسم یه منطقه خوب و مناسب برای اجاره خونه معرفی کنین؟
همچنین نزدیکترین کالج زبان به این منطقه ممنونم وسپاس فراوانWink
پاسخ
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، afshinghwink ، lonelyman ، سمانه777 ، dove ، azar1348 ، maria2000 ، mohamadir ، we are one ، alirezanz ، msar
با سلام

دوست عزیز

با توجه به توضیحاتی که در مورد آب و هوا دادید و اینکه اونجا پر از هتل هست فکر می کنید زمینه کاری برای تهویه مطبوع چطوره ؟؟؟ از طراحی گرفته تا اجرا و راهبری اون .

ممنون از راهنمایی شما
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: lonelyman ، زری وحدتی ، azar1348 ، mohamadir ، alirezanz ، msar
من تنها چیز منفی که از وگاس شنیدم اینه که اب و هواش خشکه مثل طبس .. آیا این درسته ؟
زمستونها سرد تابستونها خیلی گرم ..؟

اگه امکان داره کمی درباره اب و هوای وگاس توضیح بدین ..

اوضاع کار کامپیوتر توی وگاس چطوریه ؟ کسی چیزی میدونه ؟
کیس نامبر : 2014AS000000XX - تعداد اعضا : دو نفر ( همسر) -کنسولگری آنکارا - مقصد : مریلند - ارسال فرمها : June 2013- 23th
پاسخ
اقا کسی قصد نداره شهریور بره وگاس اگه کسی هست پیغام بده لطفا با هم هماهنگ کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: afshinghwink ، lonelyman ، azar1348 ، mohamadir ، alirezanz ، msar
(2013-05-15 ساعت 11:24)carpediem نوشته:  من تنها چیز منفی که از وگاس شنیدم اینه که اب و هواش خشکه مثل طبس .. آیا این درسته ؟

دوستان ، کسی نظری نداره ؟
کیس نامبر : 2014AS000000XX - تعداد اعضا : دو نفر ( همسر) -کنسولگری آنکارا - مقصد : مریلند - ارسال فرمها : June 2013- 23th
پاسخ
تشکر کنندگان: afshinghwink ، lonelyman ، azar1348 ، maria2000 ، mohamadir ، alirezanz ، msar
با سلام

10/01/2013 - 10/10/2013
Nightly Rates

TUE 10/01/13 $68.00
WED 10/02/13 $68.00
THU 10/03/13 $68.00
FRI 10/04/13 $140.00
SAT 10/05/13 $140.00
SUN 10/06/13 $68.00
MON 10/07/13 $68.00
TUE 10/08/13 $68.00
WED 10/09/13 $68.00
Avg. Per Night
$84.00
Subtotal
$756.00*
اینم هتل فلامینگو از اول اکتبر تا دهم اکتبر ه به نظر من بسیار گرونه
پاسخ
تشکر کنندگان: tabim4 ، lonelyman ، زری وحدتی ، romance33 ، سمانه777 ، azar1348 ، H Pier ، mohamadir ، mah111 ، alirezanz ، maria2000 ، msar
(2013-05-15 ساعت 11:24)carpediem نوشته:  من تنها چیز منفی که از وگاس شنیدم اینه که اب و هواش خشکه مثل طبس .. آیا این درسته ؟

با سلام دوست من آب و هوای اینجا خیلی شبیه شهر شیراز است از اونجایی که من بیش از شش سال در اونجا بودم این رو عرض کردم .. از لحاظ میزان بارندگی هم شبیه اونجا شاید یکمی هم بیشتر باشه .... بهر حال شما در حال مهاجرت در درجه اول باید جایی رو پیدا کنید که هزینه زندگی در اون پایین باشه و همین طور کار هم به راحتی پیدا بشه....موفق باشید
کیس نامبر: ***2012AS00012
تاریخ مصاحبه:20 ژانویه
تاریخ دریافت ویزا:22Feb
تاریخ ورود به آمریکا:june 21 2012Wink
تاریخ گرفتن گرین کارت:July 26 2012
پاسخ
من دو ماه اول مهاجرتم رو در لاس وگاس زندگی کردم و اونموقعها که مهاجرسرا خیلی جوون و نوپا بود تجاربم رو در تاپیکی که الان تار عنکبوت بسته نوشتم، ارسالهای این تاپیک رو که خوندم متوجه شدم گویا ازاعضای جدیدتر کسی تاپیک من رو ندیده ، لینکش رو میذارم اینجا شاید به درد آیندگان خورد .
http://mohajersara.com/thread-2025.html
کسانیکه تجربه زندگی در لاس وگاس دارند
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
دوستان خوبمWink

با چه پروازی می تونیم از تهران به لاس وگاس بیایم

ممنونCool
پاسخ
تشکر کنندگان: سمانه777 ، lonelyman ، alirezanz ، msar
دوست عزیز برای رفتن به لاس وگاس باید از پرواز کانکشن دار استفاده کنید. قطرایرویز در دوحه و نیویورک توقف داره و الیتالیا و لوفت هانزا هم با دو تا توقف میرن لاس وگاس. در ضمن اگه هم خونه میخوای من هم احتمالش زیاده بیام لاس وگاس. پیام بده
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: tabim4 ، سمانه777 ، afshinghwink ، lonelyman ، romance33 ، azar1348 ، r.bazargan ، alirezanz ، maria2000 ، msar
(2013-05-21 ساعت 12:04)rasarasa نوشته:  من دو ماه اول مهاجرتم رو در لاس وگاس زندگی کردم و اونموقعها که مهاجرسرا خیلی جوون و نوپا بود تجاربم رو در تاپیکی که الان تار عنکبوت بسته نوشتم، ارسالهای این تاپیک رو که خوندم متوجه شدم گویا ازاعضای جدیدتر کسی تاپیک من رو ندیده ، لینکش رو میذارم اینجا شاید به درد آیندگان خورد .
http://mohajersara.com/thread-2025.html
کسانیکه تجربه زندگی در لاس وگاس دارند
دوست عزیز پستهای شما را در تاپیک « کسانیکه تجربه زندگی در لاس وگاس را دارند » خوندم ضمن تحسین ادبیات طنز شما در فن نویسندگی باید بدون اغراق بگم یک آرش (rs232) دوم در لس آنجلس داشتیم و من نمی دونستم . اما به گمانم شما حوصله یا وقت کافی یا انگیزه ای را برای این کار نداشته باشید به هر حال حضور هر چند وقت یکبار شما در این فروم مایه دلگرمی و امید بخش کلیه عزیزان مهاجر می باشد و جای تقدیر دارد.
برداشت من از تجربیات شما و جناب آقای حقیقی (M.Haghighi) که الان در لاس وگاس زندگی میکنند اینه که لاس وگاس فقط به بدرد دوستانی میخوره که روحیه و توانایی انجام کارهای ساده یا تخصصی در رستوران و هتل و کازینو را دارند . از لحاظ محیط زیست لاس وگاس به کویر و بیابانی میمونه که به زور می خواهند سبز نگهش دارند ! مناظر طبیعی بنظر نمی رسد فضای سبز اندکی که در محیط شهری بچشم می خورد مهندسی شده است و مثل یک تابلوی نقاشی یا کاردستی بنظر میاد.به نظر من لاس وگاس از لحاظ اقلیم جغرافیایی یه جورهایی باید شبیه کویر یزد یا کویر لوت خودمون باشه اما آباد و پیشرفته
پاسخ
tabim4گرامی اگر نوشتار هنرمند عزیزراسا راسا رو دوست داری تاپیک اندر وصف خوبیهای آمریکا رو حتما" بخون حتی برای انتخاب محل زندگی مفید می باشد.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان