کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاس وگاس، ایالت نوادا
ما هم شاید تغییرعقیده دادیم اومدیم
من برای مهاجرت عقیده دارم چند تا کیس مهم باید درنظرداشت
1.هزینه اجاره آپارتمان2.یافتن سریعترکار3.تنوع فرهنگی محیط وکمی شوروهیجان وجریان داشتن زندگی
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
کار کار کار
باران باش و نپرس کاسه های خالی از کیست
پاسخ
(2013-07-18 ساعت 14:27)elima1980 نوشته:  ما هم شاید تغییرعقیده دادیم اومدیم
1.هزینه اجاره آپارتمان2.یافتن سریعترکار3.تنوع فرهنگی محیط وکمی شوروهیجان وجریان داشتن زندگی

ﺩﻗﻴﻘﻦ ﺑه ﻧﻜﺘﻪ ي ﺧﻮﺑﻲ اﺷﺎﺭﻩ ﻛﺮﺩﻳﻦ, ﻣﻦ ﻫﻢ ﻣﺸﺮﻭﺡ اﻭﻧﭽﻪ ﻛﻪ ﻣﻴﺪﻭﻧﺴﺘﻢ ﺭﻭ ﺩﺭ اﺧﺘﻴﺎﺭ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻗﺮاﺭ ﺩاﺩﻡ ﺗﺎ ﺑﺘﻮﻧﻦ ﺩﺭﺳﺖ اﻧﺘﺨﺎﺏ ﻛﻨﻦ. ﻳﺎ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﺑﮕﻢ اﻧﺘﺨﺎﺏ ﺩﺭﺳﺘﻲ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻦ!

(2013-07-18 ساعت 14:27)elima1980 نوشته:  ما هم شاید تغییرعقیده دادیم اومدیم

ﺩﻗﻴﻘﻦ ﺑه ﻧﻜﺘﻪ ي ﺧﻮﺑﻲ اﺷﺎﺭﻩ ﻛﺮﺩﻳﻦ, ﻣﻦ ﻫﻢ ﻣﺸﺮﻭﺡ اﻭﻧﭽﻪ ﻛﻪ ﻣﻴﺪﻭﻧﺴﺘﻢ ﺭﻭ ﺩﺭ اﺧﺘﻴﺎﺭ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻗﺮاﺭ ﺩاﺩﻡ ﺗﺎ ﺑﺘﻮﻧﻦ ﺩﺭﺳﺖ اﻧﺘﺨﺎﺏ ﻛﻨﻦ.
پاسخ
بالاخره ما تونستیم تصمیم بگیریم و اومدیم لاس وگاس . پرواز ما از مشهد به استانبول با ترکیش و از اونجا به هیوستون بود . از طریق یک شرکت در ایران بلیط پرواز داخلی رو گرفتیم از هیوستون به وگاس . توی فرودگاه مشهد اصلا به بارهامون کاری نداشت با اینکه ما دوتا چمدون 30 و 35 کیلویی و دوتا چمدون 20 و 15 کیلویی داشتیم و همش استرس اینکه که بهمون یر بدن رو داشتیم اما اصلا حرفی نزد و بنده از این پشیمون که چرا ما بقی اون وسایلی که گذاشتم خونه لحظه اخر رو نیاوردم :ی بعد از خداحافظی با عزیزانمون که به اصرار اومدن فرودگاه رفتیم و حواله های ارزیمون رو که از بانک ملی شعبه سناباد گرفته بودیم رو دادیم و ارز رو گرفتیم . اینم بگم تو فرودگاه فقط یکی از چمدون هامون که مواد غذایی رو فقط توش گذاشته بودم رو باز کردن و وقتی دیدن که هیچ چیز غیر مجازی نیست گفتن برین .کلا پرواز خوب بود . مشهد تا استانبول 6 ساعت طول کشید و 7 ساعت هم معطلی در فرودگاه اما خب ما با فروشگاه ها اینترنت فروزدگاه سرمون رو گرم کردیم پرواز ما ساعت 1 ظهر از استانبول حرکت میکرد و ما ساعت 11 به سمت گیت رفتیم حتما این کارو انجام بدین فرودگاه استانبول خیلی بزرگ بد و باید بگم گیت ما هم در اخرین نقطه قرار داشت . تنها چیزی که مارو کمی اذیت میکرد کولرها بودن کمی سرد بود فرودگاه و ماهم از شدت خستگی فشاری برامون نمونده بود چون نتونسته بودیم خوب استراحت کنیم. قبل پرواز گیت ترکیه پاکت های زرد مارو گرفت و درباره بارهامون ازمون پرسید که چه کسی اون هارو تحویل گرفته و کی بسته بندی کرده و بعد از بازرسی بدنی و بارهای ما و چند نفر دیگه اماده پرواز شدیم پرواز ترکیه تا هیوستون هم خوب بود فقط خیلی دیر به دیر غذا میدن و یه کوچولو اذیت میشید ما صندلی هامون رو برای ردیف وسط هواپیما رزرو کرده بودیم همسرم سر نشته بود من وسط و یه خانومی هم سمت چپ من بود و برای رفت امد از هر دو طرف راحت بودیم فقط صندلی من که وسط بود زیاد خوابیده نمیشد و همین باعث شد زیاد نخوابم در طول پرواز هم زیاد طولانی بودن راه رو حس نکردیم باید بگم نه پرواز شلوغی بود چون من از دوستان شنیدم که میگن پرواز پر از هندی و پاکستانی هست نه دستشویی ها کثیف بود و باید بگم در تمیز ترین شکل ممکن بودن . ما خودمون رو با مانیتور جلومون سرگرم میکردیم فیلم میدیدیم بازی میکردیم و... . هیوستون که رسیدیم همونجا مارو به صف جدایی راهنمایی کردند و کارهامون رو انجام دادن . ما برای ساعت 10:20 برای وگاس پرواز داشتیم که همش استرس داشتیم کارهای اداریمون طول بکشه و ما به پرواز نرسیم اما به ما گفتن اگر نرسیدین ما براتون بلیط میگیریم. در اون قسمتی که کارهامون رو انجام دادن ما یکی از دوستان مهاجرسرا رو دیدیم که از قبل هم میشناختیم با پرواز قطر اومده بودن و مقصدشون لس انجلس بود . با هم کمی خوش و بش کردیم و ایشون زیاد از پروازشون راضی نبودن ثمل اینکه هندی ها و پاکستانی ها توی پرواز خیلی شلوغ بودن. کارهای اداریمون که تموم شد از اونجا رفتیم بارهامون رو تحویل گرفتیم که یکی از چمدون هامون زیپش و خراب کرده بودن و یکی دیگش هم پاره شده بود ولی خداروشکر بارهامون که پر از چینی جات بود سالم هست ( البته هنوز یکی از چمدون هارو باز نکردم ). از اونجا با مترو فرودگاه به سمت ترمینال a رفتیم و بعد هم با عجله زیاد پرواز بعدی رو سوار شدیم با اینکه کلی دیر به پرواز رسیدیم و همش استرس داشتیم که برسیم بهش خودشون کلی ریلکس بودن بارهامون رو که تحویل دادیم کلی با مسئلش خوش و بش کردیم و گفتیم بهمون تخفیف بده اخه واقعا بارمون زیاد بود اونم کلا 150 دلار ازمون گرفت ما برای بارهامونبیشتر از 200 دلار پیش بینی کرده بودیم . بعد از اون سوار هواپیما شدیم و باید بگم فوق العاده راحت بود من تا لاس وگاس خواب بودم بالاخره رسیدیم به لاس وگاس اینجا هم یکی از دوستان گل مهاجرسرایی و خانوم عزیزشون اومدن دنبالمون و ما رو بردن خونشون و ازمون پذیرایی کردن. باید بگم که اگر کمکهاشون نبود ما نمیدونستیم باید چیکار کنیم و دور خودمون میچرخیدیم . دیروز باهم به اداره سوشال رفتیم و اونجا بهمون گفت که باید بزارین 10 روز بعد از ورودتون بیاید چون ما اطلاعاتی ازتون نداریم دوستمون میگن که مثل اینکه اونهایی که از هیوستون ورود میزنن رو اینجوری گیر میدن نمیدونیم دیگه
خلاصه بعدش به اداره dnv رفتیم و یه ایدی ایالتی گرفتیم تا هم بتونیم خونه اجاره کنیم و هم حساب توی بانک باز کنیم . حساب رو هم در باک برامون باز کردن و امروز هم دنبال خونه هستیم امیدوارم 3 یا چهار روزه بتونیم یه خونه خوب در محدوده خونه دوستمون بگیریم ما محلشو خوشمون اومد . اینجا با ایرانی های زیادی اشنا شدیم و حتی بعد از 2 روز مهمونی هم رفتیم :دی
باید بگم من هیچی از این شهر هنوز نمیدونم اما تا الان دیدگاهم خیلی خوب بوده نسبت چیزی که همه درباره لاس وگاس فکر میکنن . اینجا برای هر کاری باید به محلش بری و تا الان این رو هم فهمیدم که اگر دنبال شغل تخصصی مناسب با رشتتون هستین اینجا نیاین مگر اینکه بخواین با یه کار چیپ شرو کنید و درس بخونید و بعد شغلتون رو عوض کنید . اینجا واقعا ارزونی هست
به مرور میام براتون مینویسم . این فعلا سفرنامه من هست Big Grin
سوالی بود در خدمتم
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
پاسخ
سلام سر کار خانم سمانه،ممنونم از سفرنامهٔ خیلی‌ کاملتون،راستش ما هم لاس وگاس رو انتخاب کردیم و برای آخری اکتبر بلیت خریدم برای وگاس،راستش ما اونجا یکه از اقواممون هستند اما حقیقتاً با تحقیقات و سرچ خیلی‌ زیاد که من و همسرم انجام دادیم خودمون به این نتیجه رسیدیم که لاس وگاس بهترین جای هست برای استارت زدن از هر نظر.امیدوارم تو وگاس ببنمتون و دوستای خوبی‌ باشیم.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
پاسخ
(2013-08-01 ساعت 01:06)سمانه777 نوشته:  بالاخره ما تونستیم تصمیم بگیریم و اومدیم لاس وگاس . پرواز ما از مشهد به استانبول با ترکیش و از اونجا به هیوستون بود . از طریق یک شرکت در ایران بلیط پرواز داخلی رو گرفتیم از هیوستون به وگاس . توی فرودگاه مشهد اصلا به بارهامون کاری نداشت با اینکه ما دوتا چمدون 30 و 35 کیلویی و دوتا چمدون 20 و 15 کیلویی داشتیم و همش استرس اینکه که بهمون یر بدن رو داشتیم اما اصلا حرفی نزد و بنده از این پشیمون که چرا ما بقی اون وسایلی که گذاشتم خونه لحظه اخر رو نیاوردم :ی بعد از خداحافظی با عزیزانمون که به اصرار اومدن فرودگاه رفتیم و حواله های ارزیمون رو که از بانک ملی شعبه سناباد گرفته بودیم رو دادیم و ارز رو گرفتیم . اینم بگم تو فرودگاه فقط یکی از چمدون هامون که مواد غذایی رو فقط توش گذاشته بودم رو باز کردن و وقتی دیدن که هیچ چیز غیر مجازی نیست گفتن برین .کلا پرواز خوب بود . مشهد تا استانبول 6 ساعت طول کشید و 7 ساعت هم معطلی در فرودگاه اما خب ما با فروشگاه ها اینترنت فروزدگاه سرمون رو گرم کردیم پرواز ما ساعت 1 ظهر از استانبول حرکت میکرد و ما ساعت 11 به سمت گیت رفتیم حتما این کارو انجام بدین فرودگاه استانبول خیلی بزرگ بد و باید بگم گیت ما هم در اخرین نقطه قرار داشت . تنها چیزی که مارو کمی اذیت میکرد کولرها بودن کمی سرد بود فرودگاه و ماهم از شدت خستگی فشاری برامون نمونده بود چون نتونسته بودیم خوب استراحت کنیم. قبل پرواز گیت ترکیه پاکت های زرد مارو گرفت و درباره بارهامون ازمون پرسید که چه کسی اون هارو تحویل گرفته و کی بسته بندی کرده و بعد از بازرسی بدنی و بارهای ما و چند نفر دیگه اماده پرواز شدیم پرواز ترکیه تا هیوستون هم خوب بود فقط خیلی دیر به دیر غذا میدن و یه کوچولو اذیت میشید ما صندلی هامون رو برای ردیف وسط هواپیما رزرو کرده بودیم همسرم سر نشته بود من وسط و یه خانومی هم سمت چپ من بود و برای رفت امد از هر دو طرف راحت بودیم فقط صندلی من که وسط بود زیاد خوابیده نمیشد و همین باعث شد زیاد نخوابم در طول پرواز هم زیاد طولانی بودن راه رو حس نکردیم باید بگم نه پرواز شلوغی بود چون من از دوستان شنیدم که میگن پرواز پر از هندی و پاکستانی هست نه دستشویی ها کثیف بود و باید بگم در تمیز ترین شکل ممکن بودن . ما خودمون رو با مانیتور جلومون سرگرم میکردیم فیلم میدیدیم بازی میکردیم و... . هیوستون که رسیدیم همونجا مارو به صف جدایی راهنمایی کردند و کارهامون رو انجام دادن . ما برای ساعت 10:20 برای وگاس پرواز داشتیم که همش استرس داشتیم کارهای اداریمون طول بکشه و ما به پرواز نرسیم اما به ما گفتن اگر نرسیدین ما براتون بلیط میگیریم. در اون قسمتی که کارهامون رو انجام دادن ما یکی از دوستان مهاجرسرا رو دیدیم که از قبل هم میشناختیم با پرواز قطر اومده بودن و مقصدشون لس انجلس بود . با هم کمی خوش و بش کردیم و ایشون زیاد از پروازشون راضی نبودن ثمل اینکه هندی ها و پاکستانی ها توی پرواز خیلی شلوغ بودن. کارهای اداریمون که تموم شد از اونجا رفتیم بارهامون رو تحویل گرفتیم که یکی از چمدون هامون زیپش و خراب کرده بودن و یکی دیگش هم پاره شده بود ولی خداروشکر بارهامون که پر از چینی جات بود سالم هست ( البته هنوز یکی از چمدون هارو باز نکردم ). از اونجا با مترو فرودگاه به سمت ترمینال a رفتیم و بعد هم با عجله زیاد پرواز بعدی رو سوار شدیم با اینکه کلی دیر به پرواز رسیدیم و همش استرس داشتیم که برسیم بهش خودشون کلی ریلکس بودن بارهامون رو که تحویل دادیم کلی با مسئلش خوش و بش کردیم و گفتیم بهمون تخفیف بده اخه واقعا بارمون زیاد بود اونم کلا 150 دلار ازمون گرفت ما برای بارهامونبیشتر از 200 دلار پیش بینی کرده بودیم . بعد از اون سوار هواپیما شدیم و باید بگم فوق العاده راحت بود من تا لاس وگاس خواب بودم بالاخره رسیدیم به لاس وگاس اینجا هم یکی از دوستان گل مهاجرسرایی و خانوم عزیزشون اومدن دنبالمون و ما رو بردن خونشون و ازمون پذیرایی کردن. باید بگم که اگر کمکهاشون نبود ما نمیدونستیم باید چیکار کنیم و دور خودمون میچرخیدیم . دیروز باهم به اداره سوشال رفتیم و اونجا بهمون گفت که باید بزارین 10 روز بعد از ورودتون بیاید چون ما اطلاعاتی ازتون نداریم دوستمون میگن که مثل اینکه اونهایی که از هیوستون ورود میزنن رو اینجوری گیر میدن نمیدونیم دیگه
خلاصه بعدش به اداره dnv رفتیم و یه ایدی ایالتی گرفتیم تا هم بتونیم خونه اجاره کنیم و هم حساب توی بانک باز کنیم . حساب رو هم در باک برامون باز کردن و امروز هم دنبال خونه هستیم امیدوارم 3 یا چهار روزه بتونیم یه خونه خوب در محدوده خونه دوستمون بگیریم ما محلشو خوشمون اومد . اینجا با ایرانی های زیادی اشنا شدیم و حتی بعد از 2 روز مهمونی هم رفتیم :دی
باید بگم من هیچی از این شهر هنوز نمیدونم اما تا الان دیدگاهم خیلی خوب بوده نسبت چیزی که همه درباره لاس وگاس فکر میکنن . اینجا برای هر کاری باید به محلش بری و تا الان این رو هم فهمیدم که اگر دنبال شغل تخصصی مناسب با رشتتون هستین اینجا نیاین مگر اینکه بخواین با یه کار چیپ شرو کنید و درس بخونید و بعد شغلتون رو عوض کنید . اینجا واقعا ارزونی هست
سوالی بود در خدمتم

دوست عزیزم به سلامتی و دل خوش.منتظر خبرهای بعدیت هستم چون خیلی واسه تصمیم گیری من هم مهمه.تو رو خدا ببین وضع کار اون جا چطوره؟کار فنی.به امید موفقیت و روزهای خوب.شاد باشی.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
(2013-08-01 ساعت 01:06)سمانه777 نوشته:  بالاخره ما تونستیم تصمیم بگیریم و اومدیم لاس وگاس . پرواز ما از مشهد به استانبول با ترکیش و از اونجا به هیوستون بود . از طریق یک شرکت در ایران بلیط پرواز داخلی رو گرفتیم از هیوستون به وگاس . توی فرودگاه مشهد اصلا به بارهامون کاری نداشت با اینکه ما دوتا چمدون 30 و 35 کیلویی و دوتا چمدون 20 و 15 کیلویی داشتیم و همش استرس اینکه که بهمون یر بدن رو داشتیم اما اصلا حرفی نزد و بنده از این پشیمون که چرا ما بقی اون وسایلی که گذاشتم خونه لحظه اخر رو نیاوردم :ی بعد از خداحافظی با عزیزانمون که به اصرار اومدن فرودگاه رفتیم و حواله های ارزیمون رو که از بانک ملی شعبه سناباد گرفته بودیم رو دادیم و ارز رو گرفتیم . اینم بگم تو فرودگاه فقط یکی از چمدون هامون که مواد غذایی رو فقط توش گذاشته بودم رو باز کردن و وقتی دیدن که هیچ چیز غیر مجازی نیست گفتن برین .کلا پرواز خوب بود . مشهد تا استانبول 6 ساعت طول کشید و 7 ساعت هم معطلی در فرودگاه اما خب ما با فروشگاه ها اینترنت فروزدگاه سرمون رو گرم کردیم پرواز ما ساعت 1 ظهر از استانبول حرکت میکرد و ما ساعت 11 به سمت گیت رفتیم حتما این کارو انجام بدین فرودگاه استانبول خیلی بزرگ بد و باید بگم گیت ما هم در اخرین نقطه قرار داشت . تنها چیزی که مارو کمی اذیت میکرد کولرها بودن کمی سرد بود فرودگاه و ماهم از شدت خستگی فشاری برامون نمونده بود چون نتونسته بودیم خوب استراحت کنیم. قبل پرواز گیت ترکیه پاکت های زرد مارو گرفت و درباره بارهامون ازمون پرسید که چه کسی اون هارو تحویل گرفته و کی بسته بندی کرده و بعد از بازرسی بدنی و بارهای ما و چند نفر دیگه اماده پرواز شدیم پرواز ترکیه تا هیوستون هم خوب بود فقط خیلی دیر به دیر غذا میدن و یه کوچولو اذیت میشید ما صندلی هامون رو برای ردیف وسط هواپیما رزرو کرده بودیم همسرم سر نشته بود من وسط و یه خانومی هم سمت چپ من بود و برای رفت امد از هر دو طرف راحت بودیم فقط صندلی من که وسط بود زیاد خوابیده نمیشد و همین باعث شد زیاد نخوابم در طول پرواز هم زیاد طولانی بودن راه رو حس نکردیم باید بگم نه پرواز شلوغی بود چون من از دوستان شنیدم که میگن پرواز پر از هندی و پاکستانی هست نه دستشویی ها کثیف بود و باید بگم در تمیز ترین شکل ممکن بودن . ما خودمون رو با مانیتور جلومون سرگرم میکردیم فیلم میدیدیم بازی میکردیم و... . هیوستون که رسیدیم همونجا مارو به صف جدایی راهنمایی کردند و کارهامون رو انجام دادن . ما برای ساعت 10:20 برای وگاس پرواز داشتیم که همش استرس داشتیم کارهای اداریمون طول بکشه و ما به پرواز نرسیم اما به ما گفتن اگر نرسیدین ما براتون بلیط میگیریم. در اون قسمتی که کارهامون رو انجام دادن ما یکی از دوستان مهاجرسرا رو دیدیم که از قبل هم میشناختیم با پرواز قطر اومده بودن و مقصدشون لس انجلس بود . با هم کمی خوش و بش کردیم و ایشون زیاد از پروازشون راضی نبودن ثمل اینکه هندی ها و پاکستانی ها توی پرواز خیلی شلوغ بودن. کارهای اداریمون که تموم شد از اونجا رفتیم بارهامون رو تحویل گرفتیم که یکی از چمدون هامون زیپش و خراب کرده بودن و یکی دیگش هم پاره شده بود ولی خداروشکر بارهامون که پر از چینی جات بود سالم هست ( البته هنوز یکی از چمدون هارو باز نکردم ). از اونجا با مترو فرودگاه به سمت ترمینال a رفتیم و بعد هم با عجله زیاد پرواز بعدی رو سوار شدیم با اینکه کلی دیر به پرواز رسیدیم و همش استرس داشتیم که برسیم بهش خودشون کلی ریلکس بودن بارهامون رو که تحویل دادیم کلی با مسئلش خوش و بش کردیم و گفتیم بهمون تخفیف بده اخه واقعا بارمون زیاد بود اونم کلا 150 دلار ازمون گرفت ما برای بارهامونبیشتر از 200 دلار پیش بینی کرده بودیم . بعد از اون سوار هواپیما شدیم و باید بگم فوق العاده راحت بود من تا لاس وگاس خواب بودم بالاخره رسیدیم به لاس وگاس اینجا هم یکی از دوستان گل مهاجرسرایی و خانوم عزیزشون اومدن دنبالمون و ما رو بردن خونشون و ازمون پذیرایی کردن. باید بگم که اگر کمکهاشون نبود ما نمیدونستیم باید چیکار کنیم و دور خودمون میچرخیدیم . دیروز باهم به اداره سوشال رفتیم و اونجا بهمون گفت که باید بزارین 10 روز بعد از ورودتون بیاید چون ما اطلاعاتی ازتون نداریم دوستمون میگن که مثل اینکه اونهایی که از هیوستون ورود میزنن رو اینجوری گیر میدن نمیدونیم دیگه
سوالی بود در خدمتم
خوش امدی عزیزم
پاسخ
سلام
ماتازه رسیدیم اما اگرکاری ازدستم بربیاد واطلاعات قابل اتکایی داشته باشم خوشحال میشم دراختیاردوستان وهموطنان عزبزبذارم .
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
elima جان از وضع خونه وقیمت ماشین خبری داری بهمون بدی؟
ممنون
case number:59xx
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2013 w4 april
دریافت ویزا:یکضرب
تعداد افراد:2 نفر
مقصد:وگاس
هزینه ها:و این داستان همچنان ادامه دارد
پاسخ
تشکر کنندگان: سمانه777 ، mani.iht ، زری وحدتی ، azar1348 ، amirarsalan20 ، alirezanz
(2013-08-01 ساعت 01:06)سمانه777 نوشته:  بالاخره ما تونستیم تصمیم بگیریم و اومدیم لاس وگاس . پرواز ما از مشهد به استانبول با ترکیش و از اونجا به هیوستون بود ........
پروازتون از هیوستون به لاس وگاس با چه شرکتی بود؟
مرسی
پاسخ
پروازspirritمن ازایران رزرو کرده بودم بوسیله شرکت تهران پرداخت البته خیلی از کارمندهاشون آدمهای نابلدی هستند اما یکی ازکارمندها این شرکت تقریبا آشنا بود.ومیدونست بعدازدوروز تلاش تونستم بلیط رزرو کنم.خونه ما بعدازدو روز ازورودمان با کمک یکی ازدوستان عزیز مهاجرسراتونستیم با نشان دادن صورتحساب بانکی اجاره کنیم به مبلغ 535دلار.ماشین هم همه مدل وقیمت پیدامیشه بستگی به بودجه داره از3 هزارتا شروع میشه یکی ازدوستان که 50 روز اومده اینجا یک نیسان خیلی تمیز خریده به قیمت 4000دلار اما همه نوع قیمتی پیدامیشه.
گواهینامه بین المللی وایران اینجا اعتباری نداره همچنین سابقه بیمه ای که درایران داشتید وقت بیهوده هدرندید.
لباس خنک کفشهای صندل برای روزهای اول مناسب هستند.داشتن یک بادگیروبرای زمستان مناسب خواهد بود.
هرنوع وسیله پیدا میشه همچنبن دست دوم میتونید پیداکنید برای مثال ما یک سری ظروف دست دوم خریدیم که فکرنمیکنم اصلا استفاده شده بود وکاملا نو بود.اتو سشوارنو دروال مارت با قیمت مناسب میتونید پیداکنید همچنین انواع ان دردست دوم فروشیها موجوداست.
پاسخ
ممنون از اطلاعاتتون لطف کردی ما منتظر خبرهای شما
case number:59xx
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2013 w4 april
دریافت ویزا:یکضرب
تعداد افراد:2 نفر
مقصد:وگاس
هزینه ها:و این داستان همچنان ادامه دارد
پاسخ
من ازروزی که اومدم اینجا به یک نکته پی بردم اونم اینه که درآمریکا به دلیل وسعت شهری وبزرگی شهرهااگردرمحیطی قرار بگیرید که ازحرکت وهیجان ورفت وآمد تهی بشه به شدت شمارو آزارمیده واذیت میکنه چون ممکنه که مدتی رودریک خیابان باشید اما انسانی برروی زمین نبینید البته این مشگل اکثرشهرهای اینجاست که کمی با روحیات ومحیطی که مادرکشورمان پرورش پیداکردیم متفاوت خواهد بود.به نظرم لاس وگاس ازاین نظرنقطه مثبتی داره واونم اینه که شما بعدازظهرها اگربه مراکز توریستی وتفریحی شهرگذرکنیدهیجان کافی وجریان زندگی خواهددیدوسرگرمیهای مختلف وهتلهای فراوان که هرکدام وسعت فراوانی داره وشما میتونید ازاین فضاهای تفریحی استفاده کنید وکمی ازاوقات خودرابه سرخوشی سپری کنید.واین درهمه روزهای هفته وساعتهای بعدازظهر دربرمیکیره .ودرواقع بخشی ازانرژی که با ساعتهای کارطولانی درطی روز یا هفته ازدست رفته است رابازیابی کنید.این طورکه به نظرمیرسه این هتلهای غول پیکرهرکدام متخصصین فراوانی درخودجای داده که بخش عظیمی ازاشتغال این شهردربرمیگیره.هوای اینجا گرم است اما قبل ازاینکه بیایم اینجا بیشترازگرما اینجا وحشت داشتم تاالان که دارم اینجا زندگی میکنم.ازاونجاییکه من مدتی درمناطق گرمسیرزندگی کردم به نظرم اینجا به نسبت جنوب ایران نوع گرما متفاوتی داره واحساس من اینه که قابل تحمل تره .سرویسهای خنک کننده بسیارعالی درتمام محیط بسته وکاری موجوداست .تقریبا میتونم اینو بگم که درکمترازیک هفته کارهای مهمی مثل اجاره کردن خانه وبرق ودرخواست سوشال بازکردن حساب بانکی دریافت آی دی اشتراک اینترنت وتهیه وسایل اولیه زندگی انجام دادیم(البته با کمک یکی ازدوستان عزیز).نکته مهمتراینه که ذهنیات که بیشترافراد ازاین شهردارندبا آنچه که اینجا هست کاملا متفاوته افرادزیادی من اینجا دیدم حتی خانواده که دارند اینجا زندگی میکنند .
پاسخ
سلام به همه دوستان وگاسی میشه یه چند تا عکس از خیابون . پارک ها . مراکز خرید بزارین مرسی فقط از استریپ نزارین که این رو همه دیدن تازگی نداره بازم ممنون
باران باش و نپرس کاسه های خالی از کیست
پاسخ
ﺑﻠﻪ, ﭼﺮا ﻛﻪ ﻧﻪ. ﻳﻚ ﺩﻗﻴﻘﻪ ﺻﺒﺮ ﻛﻨﻴﺪ ...

<<< اﻃﻼﻋﺎﺕ ﻛﺎﻣﻞ اﺯ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺩﺭ ﻻﺱ وﮔﺎﺱ>>>
ﭼﺎﭖ و ﻧﺸﺮ: ﺟﻤﻌﻴﺖ اﻟﻮﮔﺎﺱ
ﺗﺎﺭﻳﺦ اﻧﺘﺸﺎﺭ: ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺗﻐﻴﻴﺮاﺕ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻫﻨﻮﺯ ﻣﺸﺨﺺ ﻧﺸﺪﻩ
ﻧﻮﻳﺴﻨﺪﻩ: ﻣﺮﺣﻮﻡ ﺣﺎﺝ ﺳﻴﺪ ﺟﺎﻥ ﺑﺮاﻭﻥ

ﻛﺎﻓﻲ ﺑﻮﺩ? اﮔﻪ ﻧﺒﻮﺩ ﻳﻪ ﺳﺮﻱ ﺑﻪ ﺻﻔﺤﻪ ﻫﺎﻱ ﻗﺒﻠﻲ ﺑﺰﻧﻴﺪ, ﻣﻂﺎﻟﻌﻪ ﻛﻨﻴﺪ ﺷﺎﻳﺪ ﻳﻪ ﭼﻴﺰاﻳﻲ ﺗﻮﻧﺴﺘﻴﺪ ﭘﻴﺪا ﻛﻨﻴﺪ.
[/quote]

سعید جان سلام
سحرم.آقا به پیشنهادت این کتاب و از انقلاب خریدم.خیلی جامع بود.البته گرون شده بود نسبت به قبل ...Big GrinCoolBig Grin
شماره کیس:**2013AS000059
تعداد افراد:2نفر
تاریخ مصاحبه:هفته چهارم April
سفارت:ابوظبی
مقصد:وگاسCool
ویزا:یک ضرب
تاریخ پرواز:4sep 2013

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان