کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاس وگاس، ایالت نوادا
(2017-07-13 ساعت 21:29)elima1980 نوشته:  
(2017-07-13 ساعت 12:17)moonwalk نوشته:  سلام
دوستانی که ساکن وگاس هستند اگه فرصت دارید لطفا به سوالم جواب بدین.
میخواستم بدونم با توجه به اینکه شرایط درمانی و بیمارستانی و هزینه هاش تقریبا در همه ایالتها بالاست آیا استفاده از کلینیکها هم تو لاس وگاس به همین شکل هست؟
و یا جاهایی هست که در شرایط بیماری بشه با هزینه کم به اونجا مراجعه کرد؟
و اینکه برای تهیه داروها حالا اگه خاص نباشند مستقیم و بدون نسخه میشه تهیه کرد؟
خیلی ممنون میشم اگه دوستانی لطف کنند و پاسخ بدند.

مراکز درمانی به این شکل که گفتی هست اما من نمیدونم کجاست.
فقط میدونم که جاهایی هست وابسته به چریتی که با هزینه اندک کارهای درمانی انجام میدن

خیلی ممنونم دوست عزیز،
در مورد داروخانه که پرسیدم اطلاعاتی نداشتید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-14 ساعت 11:38)moonwalk نوشته:  
(2017-07-13 ساعت 21:29)elima1980 نوشته:  
(2017-07-13 ساعت 12:17)moonwalk نوشته:  سلام
دوستانی که ساکن وگاس هستند اگه فرصت دارید لطفا به سوالم جواب بدین.
میخواستم بدونم با توجه به اینکه شرایط درمانی و بیمارستانی و هزینه هاش تقریبا در همه ایالتها بالاست آیا استفاده از کلینیکها هم تو لاس وگاس به همین شکل هست؟
و یا جاهایی هست که در شرایط بیماری بشه با هزینه کم به اونجا مراجعه کرد؟
و اینکه برای تهیه داروها حالا اگه خاص نباشند مستقیم و بدون نسخه میشه تهیه کرد؟
خیلی ممنون میشم اگه دوستانی لطف کنند و پاسخ بدند.

مراکز درمانی به این شکل که گفتی هست اما من نمیدونم کجاست.
فقط میدونم که جاهایی هست وابسته به چریتی که با هزینه اندک کارهای درمانی انجام میدن

خیلی ممنونم دوست عزیز،
در مورد داروخانه که پرسیدم اطلاعاتی نداشتید؟

دارو مهم مثل دیابت انسولین خیر
داروها معمولی چرا مثل مسکن
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان: moonwalk ، dv2017
(2017-07-13 ساعت 21:27)elima1980 نوشته:  
(2017-07-13 ساعت 11:19)afsdi66 نوشته:  کسی‌ هست که در مورد پیدا کردن کار تو کازینو به عنوان دیلر اطلاعاتی‌ داشته باشه؟

باید در مدارس دیلری کازینو شرکت کنید دوره سه تا شش ماه داره وگاهی هم کمتر
راستش من می‌خوام بدونم که با فرض بر اینکه دورهٔ دیلری رو گذروندیم آیا پیدا کردن کار آسونه؟ آخه من شنیدم پیدا کردن کار تو کازینو یه جورایی نیاز به پارتی بازی داره، من اینکارو خوب بلدم و به خودم مطمئنم اما میگم نکنه از مریلند بکوبم بیام وگاس دستم بمونه تو حنا!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-15 ساعت 14:26)afsdi66 نوشته:  
(2017-07-13 ساعت 21:27)elima1980 نوشته:  
(2017-07-13 ساعت 11:19)afsdi66 نوشته:  کسی‌ هست که در مورد پیدا کردن کار تو کازینو به عنوان دیلر اطلاعاتی‌ داشته باشه؟

باید در مدارس دیلری کازینو شرکت کنید دوره سه تا شش ماه داره وگاهی هم کمتر
راستش من می‌خوام بدونم که با فرض بر اینکه دورهٔ دیلری رو گذروندیم آیا پیدا کردن کار آسونه؟ آخه من شنیدم پیدا کردن کار تو کازینو یه جورایی نیاز به پارتی بازی داره، من اینکارو خوب بلدم و به خودم مطمئنم اما میگم نکنه از مریلند بکوبم بیام وگاس دستم بمونه تو حنا!
پیدا کردن کار در کازینو خیلی آسون نیست و قطعا نیاز به مدرک مرتبط و تجربه داره ولی نیازی به پارتی نیست. چیزی که باید بدونین اینه که به دلیل زیاد بودن متقاضی استخدام فول تایم حداقل در یکی دو سال اول وجود نداره و باید آن کال باشید ولی به مرور زمان شیفتهای بهتری خواهید گرفت.
پاسخ
تشکر کنندگان: yami
به نظر عالی میاد!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-05 ساعت 04:55)yami نوشته:  بالاخره طلسم شکست و از وگاس فرار کردم...
اول در نظر داشتم که متن مفصلی از انچه در این بیش از یک سال و نیم دیدم و تجربه کردم بنویسم ولی بخاطر اینکه با هویت واقعی در مهاجرسرا حضور دارم و بیان مطالبم براحتی قابل تفسیر بود که در مورد چه کسانی به اسم و مشخصات دقیق است، نظرم عوض شد. قصد جسارت به کسی را ندارم ولی بعد از بیش از یک و نیم سال زندگی در این شهر، بیان برداشت شخصی ام مپل هر فردی حق من است و بخاطر اینکه ممکن است کسی ازرده شود حاضر به خود سانسوری نیستم.
فقط میتوانم بگویم که واقعا شهر "کثیفی" است... فاضلاب آمریکا...
آهنربایی که بخش اعظمی از مهاجران و شهروندان دارای ناهنجاری های روحی روانی جنسی را با آغوش باز پذیرا است. (که ازین بابت باید ممنون وگاس بود وگرنه این حجم انبوه انسانهای اسیب دیده و در عین حال مخرب در سطح کشور پخش میشدند).
در کل این مدت با کمتر از تعداد انگشتان یک دست ایرانی شریف و فرهیخته در این شهر اشنا شدم که البته همه شان در همین انجمن فعال هستند یا بودند... با یکی از انها فقط یکبار افتخار دیدار داشتم وچون متاهل بودند ترجیح دادم که بیش ازین مزاحمشان نشوم. (همانگونه که به بقیه دوستان متاهلم هم در این شهر توصیه کردم از هنگ اوت کردن با دوستان مجرد چه زن و چه مرد بشدت دوری کنند. بگذریم که بعدا متوجه شدم که متاهلهای مخرب هم تعدادشان کم نیست ولی خوب... از هیچی بهتر است).
برای همه این تعداد معدود از صمیم قلب ارزو دارم که بزودی موقعیت بهتری در شهری بهتر برای زندگی پیدا بکنند و قبل از اینکه انها هم ناخواسته از این محیط الوده اسیب ببینند، جان خود و خانواده شان را نجات دهند...

از روز که وارد امریکا شدم فرصت نشد زندگی نامه ی چند ماه ام رو براتون بنویسم.
الان که دارم از تحربیاتم براتون مینویسم ته قلبم حس ادای دین به اونهایی رو دارم که مثل من وارد این شهر کذایی و دروغین و اخاذ صفت میشن (این صفتها مبراست از افرادی که همانجا زندگی میکنن و بسیار هم شریف هستند،سر صحبت من با اون عده ایی است که همیشه جامعه رو پر از بدی جلوه میدن) اول ازشغلها در وگاس براتون بگم:جز اینکه تو این شهر راننده ی تاکسی بشید و یا اوبر و لیفت کار کنید تقریبا به اندازه ی انگشتان یک دست افرادی دیدم که تو تخصص خودشون کار کردن.
دربارهی هزینه ی زندگی و اجاره بله بسیار مناسبتر از کالیفرنیاست.البته اینکه هزینه رو در ازای چی کم میکنید هم نکته ی مهمیه.
اگر فرزندی دارید این شهر جز وید و مشروب و س ک س چیزی برای اونها نخواهد داشت با کمال تاسف.
اب و هوای وحشتناک و خشک شما رو در بیشتر تابستان دیوانه خواهد کرد (در نظر داشته باشید احاره ی کمتر خواهید داد در ازای ان مو‌و پوست و ارامشتون رو از دست خواهید داد.و کلی هزینه خواهید کرد.
با اینکه من در بهترینجای وگاس خونه گرفته بودم ولی سوسک تقریبا تمام وگاس رو احاطه کرده و شما باید باهاش سر و کله بزنید و کنار بیاید.
***بزرگترین توصبه و هشدارم به همهی دوستانی که وارد امریکا میشن اینه که به هیچ وجه به هیچ وجه وارد زیر پلن موبایل افراد قدیمی نشید.چون این سر گروه به تمام شماره های شما و اطلاعاتتون دسترسی داره و‌متاسفانه میتونه سو استفاده کنه.بزرگترین اشتباهی که من کردم .دوستان چند دلار بیشتر بهتر از اینه که گول این افراد رو بخورید و به دردسر بیفتید چرا که اونها هرگزبه شما نخواهند گفت که به اطلاعاتتون دسترسی دارن لطفا به این نکته خیلی توجه کنید**
من با توصبه ی یکی از دوستانم وارد شهر وگاس شدم
شهری که همه ادعای کار و هزینه ی پایین وامنیت رو داشتن(حتی بسیاری ازافراد در همین مهاجرسرا)
من برعکس جناب یامی که کاملا در لفافه نظراتشون رو بیان کردن و دیدم برای بسیاری از دوستان مبهمه کاملا واضح توضیح خواهم داد.
بعد از اینکه من وارد وگاس شدم با حمایت دوستم کارهای اولیه ام به پایین رسید و در خانه ی خودم مستقر شدم و کم کم با دوستان (البته دشمان عجیب)ایرانی جدید (چند تایی)به طزیق های مختلف اشنا شدم.
دوستان دقت بفرمایید که دشمن هیچ وقت با شاخ و‌دمو قیلفه ی هولناک نیست بلکه با ظاهری مناسب و فلبی مهربان و با عطوفت به سراغ شما خواهد امد.
بعد ازمدت کوتاهی این دوستان متوجه شدن بنده کمی دستم به دهنم میرسد وکم کم نقشه های اخاذیشان شروع شد. و بسیار زیرکانه از طریق دوستهای مختلفی که برای من ایجاد میکردند نقشه ی خودشون رو پایه ریزی کردند.دشمنان زیبا روی و اجتماعی و رانندگان تاکس شریف وگاس که جانمازشان را هم چنان با تنهایی و بی کسی در امریکا اب میکشن کم کم از بنده پول قرض کردند و با فود استنپ جایگیرن کردند البته بماند که من باقیمانده ی اون پولها رو هم نخواستم و جونمو بر داشتم و فرار کردم.این دوستان ناشریف، بنده را وارد پلن خودشان کردندو کم کم شروع به جمع اوری شماره ی بنده کردن و تماس با خانواده ی بنده به قصد اخاذی!!!
من بالافاصله از طریق خانوادم با خبر شدم و به کمک یکی از دوستان توانستم کمی مدیریت کرده و از چنگ این افراد رها بشم .افرادی که با شما وقت میگذروند و ادعای کمک میکردند از تمام لحظاتی که با ما بودند سو استفاده میکردند برای اخاذیشان.
از طرف دیگری خانم های عجیب در این شهر بسیارندو خطرناک.البته جسارت حضور همه نمیکنم ولی واقعا کسی زندگی و بچه و خانوادش براش مهمه باید این مسایل رو بدونه.افرادی که حتی به همجنس خودشون رحم ندارن و به دنبال کندن چند دلارهر کاری میکنن.افرادی که خیلی راحت همسران و دختران شما رو به کا های ناشایست ترغیب میکنن و نظرشونم اینه که اینجا امریکاست.خانمهایی که با داشتن پارتنر همجنس بازن و میتونن برای خانوادی شما بسیار خطرناک باشن. خانمهایی که با مردها دستشون تو یه کاسه است و‌کارشون تیغ زدن افراد تازه وارد به هر ترتیبیه.
وگاس و تجربه ی چندین ماه زندگی در اون به من اموخت که اگر اینده ی فرزندم و خانوادم برام مهمه، شده به هر قیمتی باید از این فضا دور بمونم.
چون این شهر به شما ارمغانی جز راننده ی تاکسی بودن و همکلام این افراد شدن و اسیب روحی دیدن چیزی نخواهد بود.
در اخر یک نکته ی کلیدی دیگر که فک کنم جناب یامی نخواستن به هر دلیلی به اون اشاره کنن اینه که ازپناهنده ها لطفا بیشتر از بقیه دور بمونید چون این افراد واقعا سالها در ترکیه روح و روانشون اسیب دیده و دچار بیماری عجیب و غریبی هستند .هر چقدر فاصله تون رو حفظ کنید در امان بیشنری خواهید بود.
ممنون حوصله کردید و‌نوشتهامو خوندید میدونم که به خیلیها ممکنه این نوشته بر بخوره .
مهم اطلاع دادن به افرادیه که حداقل راهی رو‌که ماتجربه کردیم نکن و افراد کمتری اسیب ببین و لازم باشه ازشون نام هم میبرم.
به امید زندگی دور از انسانهای بد
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، sina35 ، American Darlin ، gbtm ، feidom30 ، Mohajerr
bare manfie bazi commenta enghadr ziade ke kolle angize o hadafe kasaei ke mikhan be vegas move konan ro az beyn mibare, yani hich kas too vegas khoshbakht nist? yani hame daran zajr mikeshan? ye noktei; hame jaye donya khoob o bad dare va in shomaein ke taein mikonin ke bahatoon chetor raftar beshe, omidvaram azin be bad adamaye khoob be postetoon bokhore
bebakhshid ke ba fonte farsi type nakardam, behnevis.com bala nemiad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-17 ساعت 01:39)afsdi66 نوشته:  , yani hich kas too vegas khoshbakht nist? yani hame daran zajr mikeshan?

چرا دوست عزیز، قریب به اتفاق آنهایی که من و امثال من از دستشان فرار کردیم، در وگاس خیلی هم خوشبخت هستند. بزور هم نمیتوانید از وگاس بیرونشان کنید!!
حالا این شما هستید که باید ببینید که روحیات و طیف اجتماعی تان به کدام طرفی ها نزدیکتر است.
به خوشبختهای وگاس یا فراریهای وگاس Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: parfum2 ، dv2017 ، American Darlin ، feidom30
(2017-08-17 ساعت 01:39)afsdi66 نوشته:  bare manfie bazi commenta enghadr ziade ke kolle angize o hadafe kasaei ke mikhan be vegas move konan ro az beyn mibare, yani hich kas too vegas khoshbakht nist? yani hame daran zajr mikeshan? ye noktei; hame jaye donya khoob o bad dare va in shomaein ke taein mikonin ke bahatoon chetor raftar beshe, omidvaram azin be bad adamaye khoob be postetoon bokhore
bebakhshid ke ba fonte farsi type nakardam, behnevis.com bala nemiad

دوست عزیز اگر دنبال بار مثبت تو این نوشتها به صورت کذایی شما رو خوشحال میکنه من براتون سطر سطر مطالب جذاب و خوب مینویسم.اما مسله اینجاست که ایا ما برای خوشایند هم اینجا مطلب میزاریم یا برای کمک و نحات همنوعانمون از خطرات پیش رو؟؟؟بنابراین کاهی لازم شنیدن واقعیتهایی با بار منفی.
در وگاس انسانهای خوب کم نیستند .من تعمییم ندادم به همهی حامعه بلکه کلیات اون شهر رو سنجیدم.البته اون دوستان گرامی هم که به تور بنده خوردن اصلا بد نبودند بلکه گفتم دشمن در شکل هیولا مه ظاهر نمیشه بلکه بسیار حذاب و فریبندست دوست عزیز.امیداورم بعدها از تحارب شما هم بشنویم
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، feidom30
(2017-08-17 ساعت 04:54)yami نوشته:  
(2017-08-17 ساعت 01:39)afsdi66 نوشته:  , yani hich kas too vegas khoshbakht nist? yani hame daran zajr mikeshan?

چرا دوست عزیز، قریب به اتفاق آنهایی که من و امثال من از دستشان فرار کردیم، در وگاس خیلی هم خوشبخت هستند. بزور هم نمیتوانید از وگاس بیرونشان کنید!!
حالا این شما هستید که باید ببینید که روحیات و طیف اجتماعی تان به کدام طرفی ها نزدیکتر است.
به خوشبختهای وگاس یا فراریهای وگاس  Cool

ما که فرار کردیم امیدوارم خوشبختهای وگاس هم جرات کنن واز تجربیاتشون برامون بنویسن??
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30
(2017-08-17 ساعت 09:26)parfum2 نوشته:  
(2017-08-17 ساعت 04:54)yami نوشته:  

ما که فرار کردیم امیدوارم خوشبختهای وگاس هم جرات کنن واز تجربیاتشون برامون بنویسن??

vegas ke behesht nist adamaye toosham hoori nistan, ino khodam midoonam, ama migam bejaye inke iradaei mese soosko hazineye kereme zede aftabo inaro beshmorin behtare ykam amightar rajebe nokate mosbat ya manfi etelaresani konin, shoma rafti zire plane ynafar oun adam ham too zard azab dar oumad vegas shod bad? age adame khoobi bood ta akhare omr migoftin ajab harkati zadam avale kari poole telam nesf shod, ina ke dadlil nemishe, khob pas berim ghom zendegi konim dg, adame kalash ta ab nabine k shena nmikone azize del, shoma ehtemalan choobe ghalbe paketo khordi
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-17 ساعت 22:02)afsdi66 نوشته:  
(2017-08-17 ساعت 09:26)parfum2 نوشته:  
(2017-08-17 ساعت 04:54)yami نوشته:  چرا دوست عزیز، قریب به اتفاق آنهایی که من و امثال من از دستشان فرار کردیم، در وگاس خیلی هم خوشبخت هستند. بزور هم نمیتوانید از وگاس بیرونشان کنید!!

vegas ke behesht nist adamaye toosham hoori nistan, ino khodam midoonam, ama migam bejaye inke iradaei mese soosko hazineye kereme zede aftabo inaro beshmorin behtare ykam amightar rajebe nokate mosbat ya manfi etelaresani konin, shoma rafti zire plane ynafar oun adam ham too zard azab dar oumad vegas shod bad? age adame khoobi bood ta akhare omr migoftin ajab harkati zadam avale kari poole telam nesf shod, ina ke dadlil nemishe, khob pas berim ghom zendegi konim dg, adame kalash ta ab nabine k shena nmikone azize del, shoma ehtemalan choobe ghalbe paketo khordi

دوست عزیز وگاس هر چی هست خوب یا بد من تجربیاتم رو نوشتم.سوسک یا کرم ضد افتاب اگر برای شما هزینه محاسبه نمیشه برای من و شاید خیلیها بشه شما براتون وجود سوسک مهم نیست و شاید راحت بتونید تو خونتون و محیط زندگیتون باهاش کنار بیاید دلیل بر این نیست بقیه هم بتونن.مثل اینه که شما تو یه منطقه با سیاهپوستا زندگی کنید و اونا هر کاری کنن و براتون عادی باشه ایا اینکه این مسله رو عنوان کردن جزییه و دنبال مسایل عمیق بودنمون رو شامل میشه یا نه نظر شماست.ما اینجاییم تا حسنها و تجربیات و خطاهامون رو به اشتراک بزاریم نه اینکه بگیم من گیر کی افتادم یا شما ممکنه گیرچه ادمهایی بیفتید.من عنوان کردم زیر پلن افراد بودن رو تا دیگری مثل من این خطا رو نکنه نه اینکه مهم باشه من هزینه خوش قلبی یا بد قلبیم رو داده باشم.اینجا ما دنبال نقد افراد نیستیم دنبال پیشگیری از خطاهای تکراری هستیم.
پاسخ
(2017-08-18 ساعت 08:50)parfum2 نوشته:  
(2017-08-17 ساعت 22:02)afsdi66 نوشته:  
(2017-08-17 ساعت 09:26)parfum2 نوشته:  ما که فرار کردیم امیدوارم خوشبختهای وگاس هم جرات کنن واز تجربیاتشون برامون بنویسن??

دوست عزیز وگاس هر چی هست خوب یا بد من تجربیاتم رو نوشتم.سوسک یا کرم ضد افتاب اگر برای شما هزینه محاسبه نمیشه برای من و شاید خیلیها بشه شما براتون وجود سوسک مهم نیست و شاید راحت بتونید تو خونتون و محیط زندگیتون باهاش کنار  بیاید دلیل بر این نیست بقیه هم بتونن.مثل اینه که شما تو یه منطقه با سیاهپوستا زندگی کنید و اونا هر کاری کنن و براتون عادی باشه ایا اینکه این مسله رو عنوان کردن جزییه و دنبال مسایل عمیق بودنمون رو شامل میشه  یا نه نظر شماست.ما اینجاییم تا حسنها و تجربیات و خطاهامون رو به اشتراک بزاریم نه اینکه بگیم من گیر کی افتادم یا شما ممکنه گیرچه ادمهایی بیفتید.من عنوان کردم  زیر پلن افراد بودن رو تا دیگری مثل من این خطا رو نکنه نه اینکه مهم باشه من هزینه خوش قلبی یا بد قلبیم رو داده باشم.اینجا ما دنبال نقد افراد نیستیم دنبال پیشگیری  از خطاهای تکراری هستیم.
اولا اینکه جملتون در مورد سیاه پوستا یه جملهٔ نژاد پرستانس و جرم محسوب می‌شه، اینو گفتم چون این سایت قراره چیز یاد مردم بده شمام یاد بگیر، ۲ اینکه شما میتونی‌ از کلمات و جملاتی استفاده کنی‌ که هم راهنمائی کرده باشی‌ و هم انرژی منفی‌ به کسی‌ ندید، شما ببین جمله هاتو! انگار داری درس زندگی‌ میدی به یه بچه ' دوستان دقت بفرمایید که دشمن هیچ وقت با شاخ و‌دمو قیلفه ی هولناک نیست بلکه با ظاهری مناسب و فلبی مهربان و با عطوفت به سراغ شما خواهد امد.' ما اینجا راجع لاس وگاس اطلاعات خلاصه و مفید میخوایم نه درس زندگی‌، اینو که همه میدونن آدم بد که شاخ نداره که! ۳-سوسک! سوسک آخه چیزی که شما با این شدت و آب و تاب میای ازش حرف میزنی؟ یه دمپایی چارشه، هر جا بری یه چی‌ داره، تمساح، مار، کنه،پوما،‌خرس... پس اونجام آدم زندگی‌ نکنه دیگه و در آخر اینکه شما هرچی‌ بگی‌ من بازم میگم منفی‌ مینویسی، من کل این تایپیک رو خوندم کلی‌ هم چیز یاد گرفتم اما از پست شما فقط انرژی منفی‌ گرفتم،
پاسخ
اقا این جمله سیاهپوستا کجاش جرمه؟ ازین صد برابر بدتراشو سیاها به سفیدها و بالعکس میگن و چیزی هم نمیشه.
شما در این کشور ازاد هستید که بگید من از این نژاد خوشم نمیاد ولی در عین خوشتان امدن یا نیامدن حق تبعیض قائل شدن را ندارید.

من با اینکه مرد هستم ولی این قضیه سوسکهای وگاس واقعیتش حسابی اذیتم کرد چه برسه به خانمها.
تصورش بکنید که کابینت رو باز میکنید و دو سه تا سوسکی از یه گوشه اش در میره. ادم خوب از تمام ظرف و ظروفی که داخل کابینت هست چندشش میشه که توش غذا درست کنه یا غذا بخوره.
متاسفانه فرقی هم نمی کنه که خانه گران باشید یا ارزان همه وگاس واقعا این مشکل رو داره و بعضی مناطقش تازه مشکل عقربهای کوچک رو هم باید بهش اضافه کرد. من و شما ممکنه با گذاشتن ظروفمان داخل کیسه پلاستیکی و بقول شما لنگه دمپایی حل بشه ولی خیلیها مخصوصا از خانمها ممکنه همین یک دلیل براشون مفایت کنه که بیخیال بشن.
اوج مشکل هم در ماه جون و جولای و اگوست هست که سوسکها از شدت حرارت هوا دیگه حتی داخل لونه هاشونم نمیتونن دوام بیارن و میریزن بیرون و واقعا تهوع اور میشه.
در فلوریدا که بودم بجای سوسک پر از این مارمولکهای دم فرفری بود ولی من مشکلی باهاشون نداشتم چون هم با نمک بودن! هم داخل خانه اصلا نمی امدن مگر سالی یکی دو تا و ثالثا اصلا با خوردن تخم و خود حشرات تازه مفید هم بودن
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61 ، American Darlin ، parfum2 ، gbtm ، feidom30
(2017-08-18 ساعت 10:13)afsdi66 نوشته:  
(2017-08-18 ساعت 08:50)parfum2 نوشته:  
(2017-08-17 ساعت 22:02)afsdi66 نوشته:  vegas ke behesht nist adamaye toosham hoori nistan, ino khodam midoonam, ama migam bejaye inke iradaei mese soosko hazineye kereme zede aftabo inaro beshmorin behtare ykam amightar rajebe nokate mosbat ya manfi etelaresani konin, shoma rafti zire plane ynafar oun adam ham too zard azab dar oumad vegas shod bad? age adame khoobi bood ta akhare omr migoftin ajab harkati zadam avale kari poole telam nesf shod, ina ke dadlil nemishe, khob pas berim ghom zendegi konim dg, adame kalash ta ab nabine k shena nmikone azize del, shoma ehtemalan choobe ghalbe paketo khordi

دوست عزیز وگاس هر چی هست خوب یا بد من تجربیاتم رو نوشتم.سوسک یا کرم ضد افتاب اگر برای شما هزینه محاسبه نمیشه برای من و شاید خیلیها بشه شما براتون وجود سوسک مهم نیست و شاید راحت بتونید تو خونتون و محیط زندگیتون باهاش کنار  بیاید دلیل بر این نیست بقیه هم بتونن.مثل اینه که شما تو یه منطقه با سیاهپوستا زندگی کنید و اونا هر کاری کنن و براتون عادی باشه ایا اینکه این مسله رو عنوان کردن جزییه و دنبال مسایل عمیق بودنمون رو شامل میشه  یا نه نظر شماست.ما اینجاییم تا حسنها و تجربیات و خطاهامون رو به اشتراک بزاریم نه اینکه بگیم من گیر کی افتادم یا شما ممکنه گیرچه ادمهایی بیفتید.من عنوان کردم  زیر پلن افراد بودن رو تا دیگری مثل من این خطا رو نکنه نه اینکه مهم باشه من هزینه خوش قلبی یا بد قلبیم رو داده باشم.اینجا ما دنبال نقد افراد نیستیم دنبال پیشگیری  از خطاهای تکراری هستیم.
اولا اینکه جملتون در مورد سیاه پوستا یه جملهٔ نژاد پرستانس و جرم محسوب می‌شه، اینو گفتم چون این سایت قراره چیز یاد مردم بده شمام یاد بگیر، ۲ اینکه شما میتونی‌ از کلمات و جملاتی استفاده کنی‌ که هم راهنمائی کرده باشی‌ و هم انرژی منفی‌ به کسی‌ ندید، شما ببین جمله هاتو! انگار داری درس زندگی‌ میدی به یه بچه  '  دوستان دقت بفرمایید که دشمن هیچ وقت با شاخ و‌دمو قیلفه ی هولناک نیست بلکه با ظاهری مناسب و فلبی مهربان و با عطوفت به سراغ شما خواهد امد.'  ما اینجا راجع لاس وگاس اطلاعات خلاصه و مفید میخوایم نه درس زندگی‌، اینو که همه میدونن آدم بد که شاخ نداره که! ۳-سوسک! سوسک آخه چیزی که شما با این شدت و آب و تاب میای ازش حرف میزنی؟ یه دمپایی چارشه، هر جا بری یه چی‌ داره، تمساح، مار، کنه،پوما،‌خرس... پس اونجام آدم زندگی‌ نکنه دیگه و در آخر اینکه شما هرچی‌ بگی‌ من بازم میگم منفی‌ مینویسی، من کل این تایپیک رو خوندم کلی‌ هم چیز یاد گرفتم اما از پست شما فقط انرژی منفی‌ گرفتم،

دوست گرامی من اینجا برای خوشایند شما که مطلب نمیزارم که شما خوتون بیاد یا بار جمله ام مثبت یا منفی باشه??
این عبارت موج منفی مثبت در مهاجرسرا واقعا رو اعصاب ادمه. مگه اینجا آزمایشگاه فیزیکه که با هم الکترون منفی و پروتون مثبت بده بستان کنیم؟ یا مغازه ماساژ روح و روانه که روح و روان خسته بقیه رو (بقول یکی از اعضا که قبلا نوشته بود اینجا و من خیلی خوشم امد از عبارتش) ماساژ بدیم؟ اینجا امدیم که واقعیت و حقیقت های دست اول زندگی در امریکا رو مفت و مجانی با هم تبادل کنیم و بس. مطب روانپزشکی و مشاوره که نیست.
مواردی رو که ذکر کردم اکر خوشایند شما نیست و احتمالا جز اون دسته از دوستان محترم با قیافه ی حق بجانب و جذاب اما در باطن افکار منفی هستید این مشکل من نیست.
بهتر به حای اینکه شما دنبال بارهای منفی تو جمله های من باشید من عرض کردم شما لطف کن دو سطر ازش فواید وگاس بنویس که ملت روشن بشن.
جمله ی من هم کاملا واضحه دوست محترم
در باره سیاهپوستا عرض کنم که بنده میتونم دوس داشته باشم درباری سیاها یا سفیدانظر بدم فک نمیکنم شما تو حایگاهی یا مقامی باشید که بتونید اظهار نظر بفرمایید. مااومدیم به مملکتی که ازادی بیان و اندیشه داریم لطفا فراموش نکنید .بعتر اطلاعاتتون رو به روزتر کنید.
نژادپرستی طبق متمم اول قانون اساسی امریکا تحمل میشه و جرم نیست بلکه تبعیض نژادی جرم هست. شما طبق متمم اول قانون اساسی امریکا مجاز هستید که از من بهردلیل موجه و غیر موجهی بدتان بیاید اما نمیتوانید در حقوق اجتماعی من به این خاطر تبعیض قائل شوید. دوست داشته شدن یا نشدن جزو حقوق اجتماعی نیست!! جهت اطلاع به این لینک سر بزنید و بجای تریپ روشنفکری امدن کمی اپدیت بشوید:
https://www.aclu.org/other/speech-campus
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان