کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاس وگاس، ایالت نوادا
(2017-07-05 ساعت 04:55)yami نوشته:  بالاخره طلسم شکست و از وگاس فرار کردم...
اول در نظر داشتم که متن مفصلی از انچه در این بیش از یک سال و نیم دیدم و تجربه کردم بنویسم ولی بخاطر اینکه با هویت واقعی در مهاجرسرا حضور دارم و بیان مطالبم براحتی قابل تفسیر بود که در مورد چه کسانی به اسم و مشخصات دقیق است، نظرم عوض شد. قصد جسارت به کسی را ندارم ولی بعد از بیش از یک و نیم سال زندگی در این شهر، بیان برداشت شخصی ام مپل هر فردی حق من است و بخاطر اینکه ممکن است کسی ازرده شود حاضر به خود سانسوری نیستم.
فقط میتوانم بگویم که واقعا شهر "کثیفی" است... فاضلاب آمریکا...
آهنربایی که بخش اعظمی از مهاجران و شهروندان دارای ناهنجاری های روحی روانی جنسی را با آغوش باز پذیرا است. (که ازین بابت باید ممنون وگاس بود وگرنه این حجم انبوه انسانهای اسیب دیده و در عین حال مخرب در سطح کشور پخش میشدند).
در کل این مدت با کمتر از تعداد انگشتان یک دست ایرانی شریف و فرهیخته در این شهر اشنا شدم که البته همه شان در همین انجمن فعال هستند یا بودند... با یکی از انها فقط یکبار افتخار دیدار داشتم وچون متاهل بودند ترجیح دادم که بیش ازین مزاحمشان نشوم. (همانگونه که به بقیه دوستان متاهلم هم در این شهر توصیه کردم از هنگ اوت کردن با دوستان مجرد چه زن و چه مرد بشدت دوری کنند. بگذریم که بعدا متوجه شدم که متاهلهای مخرب هم تعدادشان کم نیست ولی خوب... از هیچی بهتر است).
برای همه این تعداد معدود از صمیم قلب ارزو دارم که بزودی موقعیت بهتری در شهری بهتر برای زندگی پیدا بکنند و قبل از اینکه انها هم ناخواسته از این محیط الوده اسیب ببینند، جان خود و خانواده شان را نجات دهند...

سلام بر دوست خوبم. امیدوارم که هر کجا هستی موفق و پیروز باشی. راستش چند بار زنگت زدم ولی شمارت عوض شده و همخونه ایی قبلیت گفت که شمارش را به هیچ کس نداده . من همیشه سراغت را از همخونه قبلیت میگیرم و بخاطر رخدادهای خوب و شیرینی که برات اتفاق افتاد خیلی خوشحال شدم و برات آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم هر کجا هستی شاد و پیروز باشی. در هر صورت شماره من عوض نشده و خوشحال میشم صداتو بشنوم دوباره.
تبریک بخاطر زندگی جدید .
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
پاسخ
تشکر کنندگان: yami
The 10 Best States For Future Job Growth
https://www.forbes.com/sites/kurtbadenha...704636d209
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
محمود و موون واک عزیز،
واقعا بیش ازین نمیتوانم وارد جزییات شوم چون یا به اشخاص مشخصی دیگر ناخواسته اشاره خواهد شد یا کسانی که منظورم نیست فکر خواهند کرد که مشخصا در مورد انها صحبت میکنم.
همانطور که گفتم این شهر از هر نظر حتی اب و هوا که بگویید جای زندگی نیست و در این کشور بزرگ مطمئنا شهرهایی دیگر و انتخاب های بسیار بهتری وجود دارد.
حتی از بابت کار هم واقعا بزرگنمایی شده و بجز گرفتن راحتتر کار تاکسی واقعا هیچ فرقی با شهرهای دیگر ندارد و حتی بخاطر جاذبه کاذب ش سختتر هم شده.
کار تاکسی هم جدیدا با حضور اوبر و لیفت کمی خراب شده و از درامدهای زمان قبل از اوبر و لیفت ظاهرا خبری نیست.
طرف حسابهایتان هم  اکثرا یک مشت مسافرانی هست که در زندگی عادی قول میدهم حاضر نیستید جواب سلامشان را بدهید و همکارانتان ههم متاسفانه در بینشان بندرت (ایکاش غلو کرده بودم) دوست مناسبی خواهید یافت. بگذریم...
اگر مجرد هستید و وگاس تنها شهری هست که ممکن است بتوانید در امریکا شروع کنید،  انتخاب دیگری ندارید و باید خربزه را با پوستش بخورید و پای لرزش هم بنشینید اما اگر انتخاب دیگری  در بین شهرهای بزرگ دارید در گذاشتن وگاس در اخر صف شک نکنید.
اگر هم متاهل هستید... فقط به نیت از دست همسرتان خلاص شدن به این شهر تشریف بیاورید. کاملا هم جدی عرض میکنم.
من به سن دیه گو امدم و واقعاا جنوب کالیفرنیا جای زندگی به نظر میاید... با اینکه از الان زود هست که قضاوت کنم.

کسرا جان، نظر لطفت است و من بجز خوبی چیزی از تو ندیدم. خودم رو پیدا کنم باهات تماس میگیرم حتما. قربانت
پاسخ
تشکر کنندگان: MahmoudTouyserkani ، gbtm ، dv2017 ، American Darlin ، feidom30 ، moonwalk
(2017-07-07 ساعت 07:20)yami نوشته:  محمود و موون واک عزیز،
واقعا بیش ازین نمیتوانم وارد جزییات شوم چون یا به اشخاص مشخصی دیگر ناخواسته اشاره خواهد شد یا کسانی که منظورم نیست فکر خواهند کرد که مشخصا در مورد انها صحبت میکنم.
همانطور که گفتم این شهر از هر نظر حتی اب و هوا که بگویید جای زندگی نیست و در این کشور بزرگ مطمئنا شهرهایی دیگر و انتخاب های بسیار بهتری وجود دارد.
حتی از بابت کار هم واقعا بزرگنمایی شده و بجز گرفتن راحتتر کار تاکسی واقعا هیچ فرقی با شهرهای دیگر ندارد و حتی بخاطر جاذبه کاذب ش سختتر هم شده.
کار تاکسی هم جدیدا با حضور اوبر و لیفت کمی خراب شده و از درامدهای زمان قبل از اوبر و لیفت ظاهرا خبری نیست.
طرف حسابهایتان هم  اکثرا یک مشت مسافرانی هست که در زندگی عادی قول میدهم حاضر نیستید جواب سلامشان را بدهید و همکارانتان ههم متاسفانه در بینشان بندرت (ایکاش غلو کرده بودم) دوست مناسبی خواهید یافت. بگذریم...
اگر مجرد هستید و وگاس تنها شهری هست که ممکن است بتوانید در آمریکا شروع کنید،  انتخاب دیگری ندارید و باید خربزه را با پوستش بخورید و پای لرزش هم بنشینید اما اگر انتخاب دیگری  در بین شهرهای بزرگ دارید در گذاشتن وگاس در اخر صف شک نکنید.
اگر هم متاهل هستید... فقط به نیت از دست همسرتان خلاص شدن به این شهر تشریف بیاورید. کاملا هم جدی عرض میکنم.
من به سن دیه گو امدم و واقعاا جنوب کالیفرنیا جای زندگی به نظر میاید... با اینکه از الان زود هست که قضاوت کنم.

کسرا جان، نظر لطفت است و من بجز خوبی چیزی از تو ندیدم. خودم رو پیدا کنم باهات تماس میگیرم حتما. قربانت

درود بر شما؛
من که کلی خندیدم با این راه حل هاتون ، ولی ای کاش با جزییات دلایلش رو هم میگفتین . من البته این تاپیک رو زیاد پیگیری نکردم تابحال و نمیدونم راجع به چه کسانی صحبت میکنید ولی فکر نمیکنم دیگران یادشون باشه یا اهمیتی داشته باشه که چه کسی ممکنه به خودش بگیره، چون با این استدلال، درجمع همیشه حرفهایی هست که ممکنه به بعضیها بر بخوره.
ضمنا اگر فرصت بود بهتره دوستانی مثل شما که مایل هستند تجربیاتشون رو به اشتراک بذارن، در یک تاپیک جداگانه این کار رو انجام میدادن تا برای سایرین هم معلوم باشه در مقایسه با کجاها و چه شرایطی نظراتتون رو میگین و پراکنده نباشه​. مثل دیدگاههای آرش
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، yami
دوستان
من تقریبا چهارسال دراین شهر زندگی میکنم.
انسانها وخانواده های بسیار شریف دیدم که دراینجا درحال زندگی کردن هستند.
بسیاری تحصیل کرده هستند یا فرزندان درحال تحصیل دارند.شهر بسیار ایده آلی شاید نباشه وقطعا نیست اما دوستان که هنوز درحال تصمیم گیری هستیدو یا قصد مهاجرت به آمریکا داریدهرشهر وایالت مشگلات خودش داره. زیباترین ساحل کالیفرنیا سانتامونیکا ونیزبیچ اگر سری بزنید کناراون ساحل زیبا آشغال دونی از افراد هوم لس ومعتاد والکلی خواهید دیدو شگفت زده که این قطعه معیوب چه ارتباطی به آن ساحل زیبا دارد.نگرش ما به زندگی شرط مهم درموفقیت هست بنابراین هرجا که هستید ویا خواهید رفت اگر نگاه تان به اون محیط توام با مغناطیس زندگی نباشه ناچار خواهید بود از ایالت ایکس به ایالت وای ازایالت وای به ایالت های واز ایالت های به ایالت نای نقل مکان کنید ودرنهایت ترجیح خواهید داد که به وطن برگردید. یکی از دوستان از سال دو هزار وسیزده تا به امروز شاید بیشتر ازپنج ایالت جابه جا شده به همراه خانواده وبا وجود داشتن یک فرزند و هنوز سردر گم هست که کجا بهتر است.
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، dv2017 ، feidom30
(2017-07-07 ساعت 07:20)yami نوشته:  واقعا بیش ازین نمیتوانم وارد جزییات شوم چون یا به اشخاص مشخصی دیگر ناخواسته اشاره خواهد شد یا کسانی که منظورم نیست فکر خواهند کرد که مشخصا در مورد انها صحبت میکنم.
سلام بر دوست عزیزمون

یامی جان حالا کلا ماجرا رو نمیگفتی بهتر نبود ؟! اینطوری که شما اینقدر مجهول به چنین موضوع مهمی اشاره کردی خب بهتر بود کامل توضیح بدی
الان بدجور کنجکاوی مونو برانگیختی که حالا ماجرا چی بوده و این ملت غیور و فرهیخته تو لاس وگاس چیکارا کردن
درانتظار توضیحات دقیقتر ... Please
و راستی خوهشا در این موردم نخواستین چیزی بگین لااقل از تجربیاتتون توی این یک سال و نیمی که قطعا زمان کمی نیست برامون بگین ، آیا تو آمریکا با افرادی رو برو شدین که زبانشون قوی نباشه ؟
پاسخ
(2017-07-05 ساعت 04:55)yami نوشته:  بالاخره طلسم شکست و از وگاس فرار کردم...
اول در نظر داشتم که متن مفصلی از انچه در این بیش از یک سال و نیم دیدم و تجربه کردم بنویسم ولی بخاطر اینکه با هویت واقعی در مهاجرسرا حضور دارم و بیان مطالبم براحتی قابل تفسیر بود که در مورد چه کسانی به اسم و مشخصات دقیق است، نظرم عوض شد. قصد جسارت به کسی را ندارم ولی بعد از بیش از یک و نیم سال زندگی در این شهر، بیان برداشت شخصی ام مپل هر فردی حق من است و بخاطر اینکه ممکن است کسی ازرده شود حاضر به خود سانسوری نیستم.
فقط میتوانم بگویم که واقعا شهر "کثیفی" است... فاضلاب آمریکا...
آهنربایی که بخش اعظمی از مهاجران و شهروندان دارای ناهنجاری های روحی روانی جنسی را با آغوش باز پذیرا است. (که ازین بابت باید ممنون وگاس بود وگرنه این حجم انبوه انسانهای اسیب دیده و در عین حال مخرب در سطح کشور پخش میشدند).
در کل این مدت با کمتر از تعداد انگشتان یک دست ایرانی شریف و فرهیخته در این شهر اشنا شدم که البته همه شان در همین انجمن فعال هستند یا بودند... با یکی از انها فقط یکبار افتخار دیدار داشتم وچون متاهل بودند ترجیح دادم که بیش ازین مزاحمشان نشوم. (همانگونه که به بقیه دوستان متاهلم هم در این شهر توصیه کردم از هنگ اوت کردن با دوستان مجرد چه زن و چه مرد بشدت دوری کنند. بگذریم که بعدا متوجه شدم که متاهلهای مخرب هم تعدادشان کم نیست ولی خوب... از هیچی بهتر است).
برای همه این تعداد معدود از صمیم قلب ارزو دارم که بزودی موقعیت بهتری در شهری بهتر برای زندگی پیدا بکنند و قبل از اینکه انها هم ناخواسته از این محیط الوده اسیب ببینند، جان خود و خانواده شان را نجات دهند...

انشااله هرجا كه هستى موفق باشيد.

يامى جان بيشتر اشاره ات  بحث روابط اجتماعى بود،  بيشتر به اين خاطر نيست كه دوستان و راوبطى كه دنبالش بوديد ، كمتر ديدى، به خصوص اينكه الان سن ديگو هستى و نزديكتر به جمع ايرانى ها؟ ايكاش بيشتر توضيح مى داديد...
پاسخ
(2017-07-07 ساعت 09:39)elima1980 نوشته:  دوستان
بسیاری تحصیل کرده هستند یا فرزندان درحال تحصیل دارند.شهر بسیار ایده آلی شاید نباشه وقطعا نیست اما دوستان که هنوز درحال تصمیم گیری هستیدو یا قصد مهاجرت به آمریکا داریدهرشهر وایالت مشگلات خودش داره. زیباترین ساحل کالیفرنیا سانتامونیکا ونیزبیچ اگر سری بزنید کناراون ساحل زیبا آشغال دونی از افراد هوم لس ومعتاد والکلی خواهید دیدو شگفت زده که این قطعه معیوب چه ارتباطی به آن ساحل زیبا دارد.نگرش ما به زندگی شرط مهم درموفقیت هست بنابراین هرجا که هستید ویا خواهید رفت اگر نگاه تان به اون محیط توام با مغناطیس زندگی نباشه ناچار خواهید بود از ایالت ایکس به ایالت وای ازایالت وای به ایالت های واز ایالت های به ایالت نای  نقل مکان کنید ودرنهایت ترجیح خواهید داد که به وطن برگردید. یکی از دوستان از سال دو هزار وسیزده تا به امروز شاید بیشتر ازپنج ایالت جابه جا شده به همراه خانواده وبا وجود داشتن یک فرزند و هنوز سردر گم هست که کجا بهتر است.

اليما عزيز
من تو فروم كه بعضى دوستان صحبت مى كنم، بحث امنيت ناكافى شهر و گرانتر شدن هر روزه رو عنوان ميكنن ايكاش شما هم از ديدگاهت بگيد
پاسخ
تشکر کنندگان: elima1980
(2017-07-07 ساعت 09:39)elima1980 نوشته:  دوستان
بسیاری تحصیل کرده هستند یا فرزندان درحال تحصیل دارند.شهر بسیار ایده آلی شاید نباشه وقطعا نیست اما دوستان که هنوز درحال تصمیم گیری هستیدو یا قصد مهاجرت به آمریکا داریدهرشهر وایالت مشگلات خودش داره. زیباترین ساحل کالیفرنیا سانتامونیکا ونیزبیچ اگر سری بزنید کناراون ساحل زیبا آشغال دونی از افراد هوم لس ومعتاد والکلی خواهید دیدو شگفت زده که این قطعه معیوب چه ارتباطی به آن ساحل زیبا دارد.نگرش ما به زندگی شرط مهم درموفقیت هست بنابراین هرجا که هستید ویا خواهید رفت اگر نگاه تان به اون محیط توام با مغناطیس زندگی نباشه ناچار خواهید بود از ایالت ایکس به ایالت وای ازایالت وای به ایالت های واز ایالت های به ایالت نای  نقل مکان کنید ودرنهایت ترجیح خواهید داد که به وطن برگردید. یکی از دوستان از سال دو هزار وسیزده تا به امروز شاید بیشتر ازپنج ایالت جابه جا شده به همراه خانواده وبا وجود داشتن یک فرزند و هنوز سردر گم هست که کجا بهتر است.

سلام elima عزیز
شما جزو کسانی هستین که تو کل این تاپیک بیشترین نظرات جامع و عالی رو برای دوستان قرار دادید، من بخش زیادی از دید کلی و شناختم از این شهر رو از شما یاد گرفتم ،ممنون.البته نظر دوست عزیز yami هم با توجه به اینکه کلی هست قابل توجه.
منم با نظر شما موافقم به قول شما " نگرش ما به زندگی شرط مهم درموفقیت هست بنابراین هرجا که هستید ویا خواهید رفت اگر نگاه تان به اون محیط توام با مغناطیس زندگی نباشه ناچار خواهید بود ... ".
حالا که شما هم بعد از مدتها به این تاپیک سر زدین آیا امکانش هست که بهمون بگین که شرایط زندگی و کار همچنان به همون شکلی هست که قبلا تو این 74 صفحه ای که گذشت گفته شده؟
یا اجاره خونه و شرایطش برای یه تازه وارد به همون شکل گذشتش هست ؟ و هنوز دستمزدها به همون شکل سالهای گذشتس؟
یا موضوع امنیت که دوست عزیز feidom30 عنوان کردن .
البته لازمه بگم من لینکی رو که گذاشتین رو خوندم بسیار جالب بود اما نظر شما هم مهمه .خیلی ممنونم.
شماره کیس:2018AS000059XX
تاریخ ارسال فرم اولیه : 31 MAY 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: elima1980
امنیت دربیشتر شهرها آمریکا امری نسبی است.
دربیشتر شهرها و ایالتها هرروز تیراندازی زورگیری سرقت از منازل کیدنپ یا بچه دزدی اتفاق میفته واین امر مختص به یک شهر نیست مدت پیش در خبرشنیدم که قرار هست قوانین سخت گیرانه تر وبیشتری برای استفاده از اسلحه درکالیفرنیا اعمال کنند بدلیل اتفاقها ناگواری که روی میده. وضعیت اجاره خانه و املاک دراین شهرافزایش داشته وازسال دوهزاروسیزده گرانترشده اما هنوز نسبت به ایالتهایی مثل کالیفرنیا پایین تره بدلیل هجوم مهاجرین بیشتر از ایالت کالیفرنیا هاوایی و شیکاگو. شرایط کاربرای افرادی که دنبال کارهای ساده هستند مناسب هست. ضمن اینکه طرحهای بلندپروازانه ای درحال اجرا است مثل ترن سریع السیر لاس وگاس به لس آنجلس کارخانه اتومبیل سازی تسلا که قرارهست درنوادا قطعه سازی راه اندازه کنه. استادیوم فوتبال و طرحها دیگه که بیشتر بر صنعت توریسم استوار هست. دوستان برای هرایالت وشهری که برنامه ریزی میکنید باتحقیق ومطالعه خودتون تصمیم بگیرید. روحیات توانایی ها استعدادها وعلایق خودتون بسنجید و انتخاب کنید. باشرایط فعلی دنیای ارتباطات واینترنت امکان تحقیق کردن بسیاره ساده شده است.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، American Darlin ، feidom30
(2017-07-07 ساعت 07:20)yami نوشته:  محمود و موون واک عزیز،
اگر مجرد هستید و وگاس تنها شهری هست که ممکن است بتوانید در آمریکا شروع کنید،  انتخاب دیگری ندارید و باید خربزه را با پوستش بخورید و پای لرزش هم بنشینید اما اگر انتخاب دیگری  در بین شهرهای بزرگ دارید در گذاشتن وگاس در اخر صف شک نکنید.

خواهش میکنم کاری نکردم . منم هیچ بدی ندیدم ازت و جز خوبی. امیدوارم موفق و شاد باشی.
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
پاسخ
کسی‌ هست که در مورد پیدا کردن کار تو کازینو به عنوان دیلر اطلاعاتی‌ داشته باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستانی که ساکن وگاس هستند اگه فرصت دارید لطفا به سوالم جواب بدین.
میخواستم بدونم با توجه به اینکه شرایط درمانی و بیمارستانی و هزینه هاش تقریبا در همه ایالتها بالاست آیا استفاده از کلینیکها هم تو لاس وگاس به همین شکل هست؟
و یا جاهایی هست که در شرایط بیماری بشه با هزینه کم به اونجا مراجعه کرد؟
و اینکه برای تهیه داروها حالا اگه خاص نباشند مستقیم و بدون نسخه میشه تهیه کرد؟
خیلی ممنون میشم اگه دوستانی لطف کنند و پاسخ بدند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-13 ساعت 11:19)afsdi66 نوشته:  کسی‌ هست که در مورد پیدا کردن کار تو کازینو به عنوان دیلر اطلاعاتی‌ داشته باشه؟

باید در مدارس دیلری کازینو شرکت کنید دوره سه تا شش ماه داره وگاهی هم کمتر
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، afsdi66
(2017-07-13 ساعت 12:17)moonwalk نوشته:  سلام
دوستانی که ساکن وگاس هستند اگه فرصت دارید لطفا به سوالم جواب بدین.
میخواستم بدونم با توجه به اینکه شرایط درمانی و بیمارستانی و هزینه هاش تقریبا در همه ایالتها بالاست آیا استفاده از کلینیکها هم تو لاس وگاس به همین شکل هست؟
و یا جاهایی هست که در شرایط بیماری بشه با هزینه کم به اونجا مراجعه کرد؟
و اینکه برای تهیه داروها حالا اگه خاص نباشند مستقیم و بدون نسخه میشه تهیه کرد؟
خیلی ممنون میشم اگه دوستانی لطف کنند و پاسخ بدند.

مراکز درمانی به این شکل که گفتی هست اما من نمیدونم کجاست.
فقط میدونم که جاهایی هست وابسته به چریتی که با هزینه اندک کارهای درمانی انجام میدن
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، moonwalk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان