کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاس وگاس، ایالت نوادا
با سلام و تشکر زیاد از همه دوستان که این همه اطلاعات مفید و کاربردی گذاشتن . من قرار بود به L.A برم ولی با وجود این همه جنبه خوب 100% به این نتیجه رسیدم که لاس وگاس برای من مناسبتره و برای آخر مهر ماه دنبال بلیط مناسب میگردم .
اگر از دوستان کسی همخونه یا همسفر خواست پیغام بزارید. ممنون
2013AS8xxx
کنسولگری: ابوظبی 1 نفر
مصاحبه: june 2 2013
دریافت ویزا: یکضرب Smile
شهر انتخابی : LAS VEGAS
اگر کسی مایل بود برای همسفر و همخانه بودن(اول آبان) پیام خصوصی بگذارید لطفا ممنون
پاسخ
با سلام به هموطن های خوبم در لاس وگاس من هم برای آخره october بلیط گرفتم از ghatar airways به مبلغ 2.480.000 تومان که فکر میکنم به قیمت بود .امیدوارم با راهنماییهای خوبتون کمکم کنید چون اونجا هیچ کسی رو ندارم .
2013AS8xxx
اگر کسی مایل بود برای همسفر و همخانه بودن(اول آبان) پیام خصوصی بگذارید لطفا ممنون
پاسخ
سلام
تشكر ويژه از دوستاني كه اطلاعات خوبي را در اين تاپيك زحمت كشيدن گذاشتن
دوستاني كه در لاس وگاس تشريف دارند لطفا راهنمايي كنند اگه بخوام بيام و كارامو انجام بدم برگردم چقدر زمان مي بره؟ يه ماه كافيه؟ مي خوام بليط رفت و برگشت بگيرم
متشكرم دوستان
به سان رود که در نشیب دره سر به سنگ میزند رونده باش امید هیچ معجزه ای زمرده نیست زنده باش. خدا پشت پناه همتون باشه دوستان
پاسخ
(2013-09-06 ساعت 00:28)aydinaghajani نوشته:  سلام
دوستاني كه در لاس وگاس تشريف دارند لطفا راهنمايي كنند اگه بخوام بيام و كارامو انجام بدم برگردم چقدر زمان مي بره؟ يه ماه كافيه؟ مي خوام بليط رفت و برگشت بگيرم
متشكرم دوستان
دوست عزیز اصلا مشخص نیست که زمانی مدارک شما میاد ما یه ماه که لا وگاسیم مدارکمون تازه 3 روزه رسیده تازه هنوز گرین کارتمون نیومده رفته به ادرس اشتباه . ولی یه وقتی هم میبینید که چند روزه مدارکتون برسه به نظرم بزارید یه وقتی بیاید که فرصت داشته باشید .

(2013-09-06 ساعت 00:13)ARSHIYA USA نوشته:  با سلام به هموطن های خوبم در لاس وگاس من هم برای آخره october بلیط گرفتم از ghatar airways به مبلغ 2.480.000 تومان که فکر میکنم به قیمت بود .امیدوارم با راهنماییهای خوبتون کمکم کنید چون اونجا هیچ کسی رو ندارم .

موفق باشید دوست عزیز ما منتظرتون هستیم
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
پاسخ
(2013-09-06 ساعت 00:13)ARSHIYA USA نوشته:  با سلام به هموطن های خوبم در لاس وگاس من هم برای آخره october بلیط گرفتم از ghatar airways به مبلغ 2.480.000 تومان که فکر میکنم به قیمت بود .امیدوارم با راهنماییهای خوبتون کمکم کنید چون اونجا هیچ کسی رو ندارم .
تبريك عرض ميكنم دوست عزيز،ميتونيد آدرس آژانس قطري رو برام بذاريد ممنون ميشم
شماره کیس: 2013AS6900/كليرنس ٣ آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، afshinghwink ، زری وحدتی ، azar1348 ، amirarsalan20 ، alirezanz
(2013-09-07 ساعت 02:17)javid737 نوشته:  
تبريك عرض ميكنم دوست عزيز،ميتونيد آدرس آژانس قطري رو برام بذاريد ممنون ميشم

http://www.qatarairways.com/uk/en/homepage.page
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
پاسخ
(2013-09-07 ساعت 00:36)سمانه777 نوشته:  
(2013-09-06 ساعت 00:28)aydinaghajani نوشته:  سلام
متشكرم دوستان
دوست عزیز اصلا مشخص نیست که زمانی مدارک شما میاد ما یه ماه که لا وگاسیم مدارکمون تازه 3 روزه رسیده تازه هنوز گرین کارتمون نیومده رفته به ادرس اشتباه . ولی یه وقتی هم میبینید که چند روزه مدارکتون برسه به نظرم بزارید یه وقتی بیاید که فرصت داشته باشید .

موفق باشید دوست عزیز ما منتظرتون هستیم
خیلی ممنون از محبتتون . اگر از دسته من کاری بر بیاد در خدمت همه بچه هی مهاجرسرا به ویژه لاس وگاس هستم .
2013AS8xxx
پاسخ
دوستان با این تفاصیل یعنی اگر کسی در لاس وگاس کار کنه مثلا همون کار ساده گارسونی حقوق بیشتری دریافت می کنه نسبت به ایالت های دیگه ؟ درسته ؟ و از اون ور هم هزینه زندگی توش کمتره ؟!!!
اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه ...
مصاحبه:آنکارا Nov.w2.کلیرنس 2 نفر بعد از 184 روز و یک نفر بعد از 287.تاریخ دریافت ویزاها: ...... تعداد:3
پاسخ
سلام بچه ها یه سوال دارم بنظر شما لاس وگاس خوبه یا هیستون برای یه دخترخانم مجرد ؟هم از لحاظ امنیت وهم از لحاظ ارزونی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
دوستان من خونه های سایت کرگز لیست رو چک کردم خیلی خوب و زیبا بودند و قیمت ها هم به نسبت خیلی بهتر از دالاس بود ...
دارم دودل می شم ...
چه پیشنهادی دارید برای یک خانواده با فرزند کوچک ؟ اونجا بهتره یا دالاس ؟کدوم مدرن تره ؟
من خودم به شخصه دوست دارم که دوست مووووست زیاد داشته باشم و شهر هم شلوغ باشه ... خب شرایط کاری هم بهتر باشه ...
گیج شدم

کاشکی هیچ توی این تاپیکه نیومده بودم حد اقل اون موقع یک انتخاب داشتم
مصاحبه:آنکارا Nov.w2.کلیرنس 2 نفر بعد از 184 روز و یک نفر بعد از 287.تاریخ دریافت ویزاها: ...... تعداد:3
پاسخ
(2013-09-08 ساعت 01:13)princesess نوشته:  دوستان من خونه های سایت کرگز لیست رو چک کردم خیلی خوب و زیبا بودند و قیمت ها هم به نسبت خیلی بهتر از دالاس بود ...
دارم دودل می شم ...
چه پیشنهادی دارید برای یک خانواده با فرزند کوچک ؟ اونجا بهتره یا دالاس ؟کدوم مدرن تره ؟
من خودم به شخصه دوست دارم که دوست مووووست زیاد داشته باشم و شهر هم شلوغ باشه ... خب شرایط کاری هم بهتر باشه ...
گیج شدم

دوست عزیز من خودم ۲بار سفر رفتم لاس وگاس.شهر توریستی هست.یک خیابون شلوغ داره که اندازش تقریبا مثل چهار راه ولیعصر تا میدان ونک.بقیه شهراینجور نیست.من بقیه شهر رو دیدم خوشم نیومد دوست داشتم سریعتربرگردم خیابان استریپ.من خودم دالاس هستم.دالاس خیلی فرق داره.مخصوصا شما که فرزند دارید دالاس انتخاب بهتریست.تگزاس ایالت خانوادگی هست.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
دوست عزیزاینجا خانواده زیادی زندگی میکنه حتی ایرانیهای زیادی که همراه خانواده به اینجا اومدندوزندگی میکنند داون تون بسیارشادوتفریحات متنوع وسرگرمیهای مختلف سابرب هم درهمه جا آمریکا همینه آپارتمانهای متعددخیابانهای گسترده برای رانندگی ومراکز خرید که معمولا درنزدیکی هرمجتمع آپارتمانی جهت خریدمایهتاج روزمره موجوداست هزینه اجاره آپارتمان مناسب تروسختگیریهای رایج درایالتها دیگه برای اجاره ازجمله داشتن سوشال وکردیت که درروزهای اول از لازمات اجاره کردن آپارتمان است نداره من خودم زمانیکه اینجا اومدم تا سی روز سوشال نداشتم وبا یک صورتحساب بانکی وکمک یکی ازدوستان عزیزآپارتمان اجاره کردم وفکرمیکنم برای من که هیچکس درآمریکا نداشتم اقامت درهتل به مدت سی روز هزینه سنگینی برمن تحمیل میکرد زندگی درآمریکا هم نیازمندتساهل وتسامح است که اگر این دونباشه چه اینجا چه ایالت دیگه ای هم نمیشه زندگی کرد
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
(2013-09-08 ساعت 02:03)sib 24 نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 01:13)princesess نوشته:  دوستان من خونه های سایت کرگز لیست رو چک کردم خیلی خوب و زیبا بودند و قیمت ها هم به نسبت خیلی بهتر از دالاس بود ...
دارم دودل می شم ...
گیج شدم

دوست عزیز من خودم ۲بار سفر رفتم لاس وگاس.شهر توریستی هست.یک خیابون شلوغ داره که اندازش تقریبا مثل چهار راه ولیعصر تا میدان ونک.بقیه شهراینجور نیست.من بقیه شهر رو دیدم خوشم نیومد دوست داشتم سریعتربرگردم خیابان استریپ.من خودم دالاس هستم.دالاس خیلی فرق داره.مخصوصا شما که فرزند دارید دالاس انتخاب بهتریست.تگزاس ایالت خانوادگی هست.
خونه ها رو که من نگاه می کردم از خونه های دالاس و پلینو به نظرم خیلی قشنگتر می اومد ...البته از راه دور اظهار نظر کردن اصلا درست نیست و می خوام نظرات شما دوستانی که اونجا هستید رو بدونم ... اما به نظرم شهرهای توریستی بهترند برای کار
توی گوگل ارث که خیابون های دالاس رو نگاه می کنیم اصلا پرنده پر نمی زنه ... همش احساس می کنم باید شهر دلگیری باشه ... البته ما قصد داریم اگر که بشه خودمون کار و بارمون رو راه بندازیم و اونجا بمونیم و اگر هم که نشه شاید بعد از یه مدت برگردیم ایران و همین زندگی فعلیمون رو ادامه بدیم ...
پاسخ
(2013-09-07 ساعت 20:30)princesess نوشته:  دوستان با این تفاصیل یعنی اگر کسی در لاس وگاس کار کنه مثلا همون کار ساده گارسونی حقوق بیشتری دریافت می کنه نسبت به ایالت های دیگه ؟ درسته ؟ و از اون ور هم هزینه زندگی توش کمتره ؟!!!

دوستان این حرفم درسته آیا ؟ یعنی اگر ما یه کاری در لاس وگاس داشته باشیم در امدمون بیشتر از درآمدی هست که با همون کار در دالاس می تونیم داشته باشیم؟
متوجه منظورم می شید ؟ لطفا کارشناسان در موردش بحث کنندCool
پاسخ
(2013-09-08 ساعت 15:30)princesess نوشته:  
(2013-09-07 ساعت 20:30)princesess نوشته:  دوستان با این تفاصیل یعنی اگر کسی در لاس وگاس کار کنه مثلا همون کار ساده گارسونی حقوق بیشتری دریافت می کنه نسبت به ایالت های دیگه ؟ درسته ؟ و از اون ور هم هزینه زندگی توش کمتره ؟!!!

دوستان این حرفم درسته آیا ؟ یعنی اگر ما یه کاری در لاس وگاس داشته باشیم در امدمون بیشتر از درآمدی هست که با همون کار در دالاس می تونیم داشته باشیم؟
متوجه منظورم می شید ؟ لطفا کارشناسان در موردش بحث کنندCool
دوست عزیز منظورتون از اینکه اگر کار در دالاس داشته باشیم چه نوع کاری هست؟ اگر منظورتون کارهای پایین و چیپ هست که باید بگم اینجا در وگاس از ساعتی 12 دلار شروع میشه . معمولا هم کار در هتل هست . من منظور شمارو از کار نگرفتم شاید شما در دالاس شغل و موقعیت خوبی داشته باشید که توی وگاس اصلا اون شغل درامد زا نباشه نمیشه مقایسه کرد .
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان