کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کیس نامبر
(2013-07-12 ساعت 18:13)storagemeter نوشته:  سلام، متاسفانه من آشنایی با کیس شما ندارم و اخبارشم دنبال نمیکردم اما شما یک همچین سوالی رو بهتر بود با نامه یا ایمیل ازشون می پرسیدید تا با دقت و دقیق مجبور شن جواب بدن. بعدش تا اونجا که میدونم وقتی پتیشن پر میکنن بعدش نامه واسه پتیشنر میره که توش تاریخ priority date و approval date هست. یعنی احتمالاً شما باید Approval Date و فی البداهه داشته باشی...

(2013-07-12 ساعت 12:55)bsbali نوشته:  سلام دوستان
من هنوز درگیر این قضیه هستم که من می توانستم از طریق CSPA اقدام کنم یا نه چون اون موقع سفارت به من گفت که تعلق نمی گیرد... اپرو را بدست آورد یا خیر
کیس نامبر : ABD2005811
تاریخ درخواست : 1998 jun
باتشکر

با سلام همانطوریکه بقیه دوستان هم گفتند شما باید قبل از هر چیز از تاریخ اپروال خود باخبر شوید که حتما" نامه اپروال برای بستگان شما در آمریکا اومده ولی من از تجربیات شخصی خودم میگم .
شما در تاریخ 1998 فایل کردید و احتمالا" از روی کیس نامبر ویزا سنتر که شما نوشتید تاریخ اپروال شما هم 2005 بوده( البته به احتمال قوی) پس اگر شما در تاریخی که برای خانواده شما فایل شده زیر 21 سال باشید و زمانی که اپروال گرفتید (2005) هنوز زیر 21 سال بوده باشید در زمان مصاحبه در سفارت حدود 7 سال از سن شما کم می شود و اگر باز زیر 21 سال باشید میبایستی به شما نیز تعلق بگیرد.
ولی بهتر است برای مطمئن شدن تاریخ اپروال را از بستگان بخواهید.
امیدوارم که کمکی کرده باشم.
موفق باشید
Category : F4
PD :24 sep 2001
Approved Date: 01 sep 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، sepideh IR ، amir2640 ، msar
بچه ها سلام
اين كه ميگيد تاريخ درخواست با تاريخ اپروو فرق ميكنه يعني چي؟ چون من مادرم برام سال 2009 درخواست داده كتگوري f3 و اول 2014 برام كيس نامبر با همون سال 2009 اومده:ank2009xxxxxx
حالا ميخوام بدونم با توجه به كيس نامبر و اينكه نماينده و هزينه 88 دلار هم دادم ميدونيد تاريخ مصاحبه ما حدودا كي ميشه؟كيس مشابهي هست؟
ممنونم عزيزان
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان اتفاقا سوال منم همين بوداگر بايد به ويزا بولتن توجه كنيم و منم كه f3 هستم و 2009 با اين تفاسير حالا حالا ها نوبتم نميشه ولي چطوربا همين كتگوري و همين تاريخ 2009،دو تا كيس اين ماه تو آنكارا مصاحبه دارن؟؟
پس كارنت شدن و اين چيزا يعني چي؟؟
ميشه جوابمو بديد؟
شنيدم هستي خانوم تو اين مباحث خيلي كمك ميكنه ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد

سلام دوستان،
...
فک کنم دریمر بود که یه جایی یه فرمول نوشته بود که از روی کیس نامبر تاریخ اپلای و ... رو در بیاریم.اگه دارین بم بگین .....
[/quote]

دوستان من هم همین سوال داشتم خیلی گشتم پیدا نکردم
اگر کسی میدونه لطفا بگه
میخوام بفهم این کیس نامبر ها که تو سایت ترکیه زده چقدر با کیس من فاصله دارن و یه حدس هایی بزنم ...
[/quote]
در تأیید صحبت فروزن مایند عزیز باید بگم که همین الان در لیست دعوت شده‌ها به مصاحبهٔ سفارت آنکارا برای کتگوری F2B یک نفر با پیش شماره ۲۰۰۹ وقت مصاحبه داره در صورتی‌ که من با پیش شمارهٔ ۲۰۰۸ هنوز موفق به دریافتِ نامه و وقت مصاحبه نشدم
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان: Jamali_nabi ، msar
(2013-07-12 ساعت 00:14)tiam19 نوشته:  سلام دوستان عزیز
نامه تایید اینکه مدارک ما به NVC ترسال شده است از USCIS در سال 2010 برای ما ارسال شده است ولی در آن نامه خبری از Case Number نبود و من بعدا نامه هم به آنها نوشتم ولی تا الان پاسخی دریافت نکرده ام. اگر ممکن است مرا راهنمایی کنید.
با تشکر

ظاهرا افرادی که از سال 2010 به بعد در nvc تائید شده اند فاقد کیس نامبر هستند و شما تنها نیستید .
البته نمی دانم کی کیس نامبر داده می شود
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان پرونده ی من باشماره ی ABD2008 شروع شده این به چه معنی هستش؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سفارت شما ابوظبي هست و سال ٢٠٠٨ براتون اقدام شده
كيس f4 سفارت ankara تاريخ اقدام اوليه jul2002 تاريخ مصاحبه may2015 دریافت برگه صورتي ٩ اپديت كلير شدن sep 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: nahal_64
(2015-07-22 ساعت 19:36)montazerf4 نوشته:  سفارت شما ابوظبي هست و سال ٢٠٠٨ براتون اقدام شده

نه این یعنی اینکه پرونده 2008 در nvc تشکیل شده و ربطی به priority date نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: montazerf4 ، nahal_64 ، عسل.م ، amir2640
(2015-07-23 ساعت 00:49)asrainman نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 19:36)montazerf4 نوشته:  سفارت شما ابوظبي هست و سال ٢٠٠٨ براتون اقدام شده

نه این یعنی اینکه پرونده 2008 در nvc تشکیل شده و ربطی به priority date نداره

درسته منظورم همين بود ولي فكر كنم بد نوشتم
كيس f4 سفارت ankara تاريخ اقدام اوليه jul2002 تاريخ مصاحبه may2015 دریافت برگه صورتي ٩ اپديت كلير شدن sep 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: asrainman ، nahal_64
دوستان منظور از priority date چيه؟
من الان خيلي گيجم! البته حدود ٥ ماه پيش تا مرحله انتخاب ايجنت و انجام دادم حالا اگر وقت سفارت بخان بدهند براي چه زماني ميشه؟اون هم چند سال طول ميكشه آيا؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-24 ساعت 21:20)nahal_64 نوشته:  دوستان منظور از priority date چيه؟
من الان خيلي گيجم! البته حدود ٥ ماه پيش تا مرحله انتخاب ايجنت و انجام دادم حالا اگر وقت سفارت بخان بدهند براي چه زماني ميشه؟اون هم چند سال طول ميكشه آيا؟؟؟

Priority date همون تاریخی هست که خانواده برای شما اقدام کردند.از الان به بعد منتظر شید تا طبق ویزا بولتن کارنت شید و دعوت به مصاحبه شید.
پاسخ
تشکر کنندگان: nahal_64 ، عسل.م
(2015-07-24 ساعت 21:20)nahal_64 نوشته:  دوستان منظور از priority date چيه؟

Priority date همون تاریخی هست که خانواده برای شما اقدام کردند.از الان به بعد منتظر شید تا طبق ویزا بولتن کارنت شید و دعوت به مصاحبه شید.
پاسخ
تشکر کنندگان: nahal_64 ، عسل.م
درود به همه دوستاي خوبم.
بچه ها من تازه عضو شدم،يه سوال داشتم.
من 2005 واسم اقدام شد از طريق f4 اما تا الان كيس نامبري بهم ندادن، بعضي از دوستان نظرشون اينه كه به nvc نامه بزنم، اين اي-ميل بايد حاوي چه اطلاعات و چه متني باشه.
مرسي
پاسخ
تشکر کنندگان: asrainman
(2015-07-26 ساعت 07:50)عسل.م نوشته:  درود به همه دوستاي خوبم.
من 2005 واسم اقدام شد از طريق f4 اما تا الان كيس نامبري بهم ندادن، بعضي از دوستان نظرشون اينه كه به nvc نامه بزنم، اين اي-ميل بايد حاوي چه اطلاعات و چه متني باشه.
مرسي

سلام عسل جان . من هم مثل شما 2005 هستم در گروه f4 و برای من هم بغیر از رسپیت نامبر اولیه که با WAC شروع میشه چیز دیگه ای ندارم در حالی که بعضی از دوستان که 2006 هستند کیس نامبرشون رو گرفتند تازه خیلی وقت پیش !!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من و همسرم گرين كارت داريم, در سال 2015 براي دختر سه ساله ام براي گرفتن گرين كارت اقدام كرديم،نامه اپرو براش اومده و كيس نامبر و priority date هم داريم , ما بعد از اين چيكار بايد بكنيم؟
آيا ما هم بايد براي مصاحبه بريم سفارت؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-11 ساعت 12:07)محمد. نوشته:  
(2015-07-26 ساعت 07:50)عسل.م نوشته:  درود به همه دوستاي خوبم.
مرسي

سلام عسل جان . من هم مثل شما 2005 هستم در گروه f4 و برای من هم بغیر از رسپیت نامبر اولیه که با WAC شروع میشه چیز دیگه ای ندارم در حالی که بعضی از دوستان که 2006 هستند کیس نامبرشون رو گرفتند تازه خیلی وقت پیش !!!!!
سلام
کیس نامبر شما در نامه ولکام لتر حدودا هفت هشت ماه قبل از کارنت شدن به شما و پتشینیر ایمیل می شود
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان: asrainman ، mohsen rostami

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان