کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کیس نامبر
(2011-08-02 ساعت 13:26)sohi نوشته:  سلام دوستان،
...
فک کنم دریمر بود که یه جایی یه فرمول نوشته بود که از روی کیس نامبر تاریخ اپلای و ... رو در بیاریم.اگه دارین بم بگین .....

دوستان من هم همین سوال داشتم خیلی گشتم پیدا نکردم
اگر کسی میدونه لطفا بگه
میخوام بفهم این کیس نامبر ها که تو سایت ترکیه زده چقدر با کیس من فاصله دارن و یه حدس هایی بزنم ...
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، amir2640 ، msar
حدس زدن از روی کیس نامبر خطای زیادی داره چون ممکنه پرونده ای سالها قبل تشکیل شده باشه و مثلا تاریخش 2000 باشه اما دو سال قبل از یک کتگوری به کتگوری دیگه منتقل شده باشه و تاریخش به 2010 تغییر داده شده باشه (البته اینو شک دارم که تغییر کتگوری باعث تغییر سال میشه یا تغییر کنسولگری).

به هر حال، معنی هر قسمت از کیس نامبر را با مثال ANK2007547002 روشن می کنیم:

ANK = کد سفارت یا کنسولگری آمریکا (که در اینجا آنکارا است)
2007 = سال تشکیل پرونده در NVC . توجه داشته باشین که این تاریخ با Priority Date فرق می کنه. PD این پرونده می تونه مثلا مارس سال 2001 باشه.
547 = پرونده در 47 امین روز آن سال تشکیل شده. برای به دست آوردن روز کافیه عدد ثابت 500 را از این عدد کم کنیم. 47 امین روز سال = 16 فوریه 2007.
002 = این دومین پرونده ای بوده که در 16 فوریه 2007 تشکیل شده.

منابع:
How to interpret NVC Case Number
و
How to Read an NVC Case Number
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
(2012-05-13 ساعت 19:19)Blaze نوشته:  
(2011-08-02 ساعت 13:26)sohi نوشته:  سلام دوستان،
...
فک کنم دریمر بود که یه جایی یه فرمول نوشته بود که از روی کیس نامبر تاریخ اپلای و ... رو در بیاریم.اگه دارین بم بگین .....

دوستان من هم همین سوال داشتم خیلی گشتم پیدا نکردم
اگر کسی میدونه لطفا بگه
میخوام بفهم این کیس نامبر ها که تو سایت ترکیه زده چقدر با کیس من فاصله دارن و یه حدس هایی بزنم ...
در تأیید صحبت فروزن مایند عزیز باید بگم که همین الان در لیست دعوت شده‌ها به مصاحبهٔ سفارت آنکارا برای کتگوری F2B یک نفر با پیش شماره ۲۰۰۹ وقت مصاحبه داره در صورتی‌ که من با پیش شمارهٔ ۲۰۰۸ هنوز موفق به دریافتِ نامه و وقت مصاحبه نشدم
[en]Category: F2B
PRIORITY DATE = OCTOBER 2003
APPROVAL NOTICE = JUNE 2008
CASE NUMMBER = YRV2012XXXXXX
CHOICE OF ADDRES AND AGENT = MARCH 2010
P3U AGENT UNIVERSAL = AUGUST 2010
تکمیل مدارک : FEB 2011
دریافت نامه مصاحبه: Jul 2012
مصاحبه: Aug 2012
محل مصاحبه: ایروان
تاریخ دریافت ویزا : یک ضرب Big Grin
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Blaze ، farshid.ok ، Toranj ، frozen mind ، ayandeh ، msar
سلام.آقا کیس ناامبر تو کدوم نامه واسمون فرستاده می‌شه؟
[en] F1
PD: March 2005
Interview: ?
Visa: ?
Departure Date: ? [/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2012-05-14 ساعت 01:27)farshid.ok نوشته:  سلام.آقا کیس ناامبر تو کدوم نامه واسمون فرستاده می‌شه؟
سلام
توی اولین نامه ای که به شما اطلاع داده می شه کیس شما approve شده و به NVC منتقل شده .
اونجا کیس نامبر به شما تعلق میگیره و اعلام میشه.
در تمام مکاتبات بعدی این شماره در ابتدا و یا انتهای نامه درج شده و یاد آوری میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، frozen mind ، farshid.ok ، ayandeh ، derakhtekhatereh ، sib 24 ، free pigeon ، msar
سلام
بعد از اینکه برای من اپلای شد، اولین نامه ای که گرفتم یه I797 Notice of action بود که Receipt Number و Priority date و 420 دلار توش نوشته شده بود ، الان بیشتر از یک ساله که نامه ای نیومده، وقتی به شماره USCIS زنگ میزنم تا کیس نامبرمو بگیرم سیستمشوم رسید نامبرو قبول نمیکنه ! رسیدم با WAC ... شروع میشه ،
دوستان چه پیشنهادی می کنن برای بدست آوردن کیس نامبر ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ayandeh ، derakhtekhatereh ، msar
(2012-05-14 ساعت 16:18)zoomback نوشته:  سلام
بعد از اینکه برای من اپلای شد، اولین نامه ای که گرفتم یه I797 Notice of action بود که Receipt Number و Priority date و 420 دلار توش نوشته شده بود ، الان بیشتر از یک ساله که نامه ای نیومده، وقتی به شماره USCIS زنگ میزنم تا کیس نامبرمو بگیرم سیستمشوم رسید نامبرو قبول نمیکنه ! رسیدم با WAC ... شروع میشه ،

فقط باید صبر کنی‌ ، چون این به ازدحام پروندههای ، مرکزی ، بستگی داره که قراره به کار شما رسیدگی کنه ، مثلا برای من ساله ۲۰۰۳ تشکیل پرونده شد ولی‌ سال ۲۰۰۸ یعنی‌ ۵ سال بعد کیس نامبرم رو اعلام کردن
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، zoomback ، msar

سلام. ما به nvc زنگ زدیم شماره رسید و دادیم کیس نامبرو گرفتیم.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Blaze ، zoomback ، amir2640 ، msar
(2012-05-14 ساعت 16:38)girl نوشته:  

سلام. ما به nvc زنگ زدیم شماره رسید و دادیم کیس نامبرو گرفتیم.

به احتمال قوی شما بعد از نامه‌ا‌ی که بهتون اعلام کرد که پروندهٔ شما به فلان مرکز NVC منتقل شده ، با اون مرکز تماس گرفتید ، ولی‌ این دوستمون هنوز نمی‌دونه که پروندش به چه مرکزی ارسال خواهد شد
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Blaze ، zoomback ، derakhtekhatereh ، msar
بله. ولی مگه کیس بعد از uscis جای دیگه ای جز nvc می ره؟!!!
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، derakhtekhatereh ، msar
(2012-05-14 ساعت 18:29)girl نوشته:  بله. ولی مگه کیس بعد از uscis جای دیگه ای جز nvc می ره؟!!!

حق کاملا با شماست دوست عزیز ، من اشتباها بجای USCIS ، نوشتم NVC . ولی‌ اگر اینجور باشه که شما میگید پس این دوستمون هم میتونه با تماس گرفتن از شمارهٔ کیس نامبرش مطلع بشه .
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، zoomback ، amir2640 ، frozen mind ، derakhtekhatereh ، msar
(2012-05-14 ساعت 18:47)SAEED 60 نوشته:  
(2012-05-14 ساعت 18:29)girl نوشته:  بله. ولی مگه کیس بعد از uscis جای دیگه ای جز nvc می ره؟!!!

حق کاملا با شماست دوست عزیز ، من اشتباها بجای USCIS ، نوشتم NVC . ولی‌ اگر اینجور باشه که شما میگید پس این دوستمون هم میتونه با تماس گرفتن از شمارهٔ کیس نامبرش مطلع بشه .

من هم قبل از اینکه نامه بیاد که مدارکم رفته NVC با این شماره ۰۰۱۶۰۳۳۳۴۰۷۰۰ تماس گرفتم و کیس نامبر رو گرفتم. البته تلفن گویا هستش.
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، amir2640 ، Blaze ، ayandeh ، derakhtekhatereh ، free pigeon ، msar
سلام دوستان عزیز
نامه تایید اینکه مدارک ما به NVC ترسال شده است از USCIS در سال 2010 برای ما ارسال شده است ولی در آن نامه خبری از Case Number نبود و من بعدا نامه هم به آنها نوشتم ولی تا الان پاسخی دریافت نکرده ام. اگر ممکن است مرا راهنمایی کنید.
با تشکر
پاسخ
سلام دوستان
من هنوز درگیر این قضیه هستم که من می توانستم از طریق CSPA اقدام کنم یا نه چون اون موقع سفارت به من گفت که تعلق نمی گیرد یکی از دلایلی که من نمی تونستم چیزی ثابت کنم نمی دانستم تاریخ اپرو من کی بوده که از تاریخ درخواست کم کنم و از سن خودم در زمان مصاحبه کم کنم حالا کسی از دوستان هست که از روی مشخصات زیر من را راهنمایی کنه که می شود تاریخ اپرو را بدست آورد یا خیر
کیس نامبر : ABD2005811
تاریخ درخواست : 1998 jun
باتشکر
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
سلام، متاسفانه من آشنایی با کیس شما ندارم و اخبارشم دنبال نمیکردم اما شما یک همچین سوالی رو بهتر بود با نامه یا ایمیل ازشون می پرسیدید تا با دقت و دقیق مجبور شن جواب بدن. بعدش تا اونجا که میدونم وقتی پتیشن پر میکنن بعدش نامه واسه پتیشنر میره که توش تاریخ priority date و approval date هست. یعنی احتمالاً شما باید Approval Date و فی البداهه داشته باشی...

(2013-07-12 ساعت 12:55)bsbali نوشته:  سلام دوستان
من هنوز درگیر این قضیه هستم که من می توانستم از طریق CSPA اقدام کنم یا نه چون اون موقع سفارت به من گفت که تعلق نمی گیرد... اپرو را بدست آورد یا خیر
کیس نامبر : ABD2005811
تاریخ درخواست : 1998 jun
باتشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، ayandeh ، derakhtekhatereh ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان