کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه دیپلم، نمرات دبیرستان و ارزشیابی در آمریکا
(2013-11-10 ساعت 02:39)natasha نوشته:  سلام دوستان، چه جوری می‌شه ریزنمرات دبیرستان و پیش دانشگاهیو به صورت مهرو موم واسه دانشگاه آمریکا فرستاد؟می‌دونم که باید بریم دبیرستان بعد آموزش پرورش منطقه مهر بزنه و من بعد این کارها باید بدم این ریزنمرتو ترجمه کنن، چه جوری مهرو مومش بدم بکنن؟دوباره برم آموزش و پرورش واسه اینکار؟سپاسگزارم

یک بار دیگه پیگیر بشید چون تا جایی که من میدونم برای تحصیل از مقطع دیپلم معمولا ریز نمرات دبیرستان رو نمیخوان و صرفا ارائه دیپلم کفایت میکنه (در مورد من هم همینطور بود). اما اگه تحصیل از مقطع مثلا فوق دیپلم به لیسانس یا بالاتر هست به راحتی میشه از دانشگاه ریز نمرات مهر موم شده گرفت. حالا یا خودشون ترجمه رو میدن یا میدین ترجمه میکنن بعد میبرین دانشگاه براتون مهر موم میکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: natasha ، msar ، golia
من برای ارسال ریز نمرات دیپلم و پیش برای تایید WES مشکل دارم :
اینها باید در پاکت مهر و موم از طرف آموزش و پرورش ارسال بشه اما آموزش پرورش می گن ما چنین چیزی نداریم... آیا کسی می دونه چه کار باید کرد ؟

(2012-09-20 ساعت 04:46)hadiseh نوشته:  من باید ریز نمرات دبیرستانمو ارزشیابی کنم موسسه ای که اینکارو میکنه مدارکیو که مستقیما وزارت اموزش و پرورش میفرسته رو قبول میکنه جالب اینجاست که من همه مدارکم پیش خودمه الانم تو آمریکا هستم کسی میدونه چطوری میتونم اینکارو انجام بدم؟؟؟
سپاسگزارم

من برای ارسال ریز نمرات دیپلم و پیش برای تایید WES مشکل دارم :
اینها باید در پاکت مهر و موم از طرف آموزش و پرورش ارسال بشه اما آموزش پرورش می گن ما چنین چیزی نداریم... آیا می دونین چه کار باید کرد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.کسی اطلاع داره فردی که دیپلم فنی و حرفه ای داره و پیش دانشگاهی هنر هم گذرانده باشه در ایران و الان میخواهد از کالج شروع کند آیا آمریکا به عنوان دیپلم قبول میکنه یا نه؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-13 ساعت 11:21)sib 24 نوشته:  سلام دوستان.کسی اطلاع داره فردی که دیپلم فنی و حرفه ای داره و پیش دانشگاهی هنر هم گذرانده باشه در ایران و الان میخواهد از کالج شروع کند آیا آمریکا به عنوان دیپلم قبول میکنه یا نه؟

دیپلم ها فکر نکنم فرقی داشته باشه با هم. اسمش که دیپلم باشه کافیه .
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان