کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
به به تبریک به همه کارنتی های این ماه کلی حال گرفته منو جا اورد ایشالا که برین همتون یه ضرب بگیرین انقدر صبر کردین خدا اجرشو بهتون بده
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
(2013-06-08 ساعت 14:42)Saeedv13 نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 11:14)payam62 نوشته:  من از اولشم گفتم تو این بحث قفل کردن تاپیک طرفدار عمو سعید هستم. Tongue
تقدیم به عمو سعید

این عکس رو یه 2 ماهی میشه که آماده کردم. تو آرشیو بود.
دستت درد نکنه که اینقدر به فکر من هستی ولی قفل من قرمز رنگ و خیلی نازهTongue.
(2013-06-08 ساعت 11:50)sayeh20 نوشته:  ...نامه ها مون آخه یک 10 روزی طول می کشه!، شما مدیری ببین ما اووووون طرف تو تاپیک انتظار می تونیم نا مه ها مون و اعلام کنیم یا نه!،
اگر که بله پس لطفا اینجا رو 200 قفله کنیدWinkBig Grin
آه ممنونم. پیشنهاد قشنگی بود. اصلاً لازم نیست که تا اومدن نامه دوم و ایضاً امیر از شمال صبر کنیمTongue. اولین تاپیک 2013ایها رو خودم قفل کنم خیلی بهترهBig Grin.
(2013-06-08 ساعت 11:13)amiz.abdollah نوشته:  به نظر من بالاترین کیس نامبر بیاد پست بذاره بعد قفل بشه
بسیار پیشنهاد جالب و پسندیده ای بود. بالاترین کیس نامبرمون کیه؟ بیاد خودشو معرفی کنه. یه متن قشنگی بنویسه برای موفقیت همه 2013ایها. بعد هم این تاپیک پر از خاطره رو ببندیم و بریم مراحل بعدی. منتظرم.
با سلام
ظاهرا بنده هستم حدودا 10500

(2013-06-07 ساعت 22:44)oghs نوشته:  دوستای گلم من نمایشگاه بین المللی تهرانم با این تجهیزات افتضاحش هی میام ببینم چه خبره بابا آل کارنت بشید برید دیگه...
چجوریم...Big Grin

چه جالب بنده هم همون جام ولی خداییش خیلی هم افتضاح نیست امیدورام هردو از دستش راحت شیم
شماره کیس ++2013as104 تعداد 4 نفر تاریخ رویت قبولی 1 می 2013
تاریخ ارسال مدارک 7 می مصاحبه هفته دوم آگوست ایروان تاریخ کلیر شدن 31 augتاریخ دریافت ویزا 9 سپتامبر تاریخ ورود به امریکا 8 فوریه 2014 ساکن سن دیه گو
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، farshadsh ، payam62 ، Hedieh20 ، amir82 ، tajhizgaran ، گل نهال ، rouzbehdarvishi ، oghs ، elmira_fa ، roeentan
دوستان گل بالاخص هدیه خانم تبریک میگم
یادتونه اوایل چقدر دلیل و برهان و استدلال میاوردیم که کارنت میشیم یا نه؟
حالا دیدین دارن قفلش میکنن و همه کارنت شدن
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
آقا ما از قافله عقب موندیم.تبریک .تبریک.تبریک
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: usa lover ، Hedieh20 ، farshadsh ، payam62 ، sce ، saeid-ss ، amir82 ، tajhizgaran ، Saeedv13 ، lilac ، rouzbehdarvishi ، oghs ، elmira_fa ، roeentan
انگار خانم گل نهال امروز تشریف ندارن. لااقل تا الان که اینطور بوده .
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: sce ، farshadsh ، saeid-ss ، amir82 ، tajhizgaran ، گل نهال ، Saeedv13 ، Hedieh20 ، rouzbehdarvishi ، oghs ، elmira_fa ، roeentan
خخخخخخخخبببببببببب.
اینجا هم دیگه داره قفل میشه.به دوستان کارنت شده جدید صمیمانه تبریک می گم.
واسه همه آرزوی بهترین هارو دارم.
امیدوارم همین خوبی و خوشی در انتظار تاپیک کلیرنس هم باشه.
به امید موفقت همگی.
لاتاری 2013
آقا میگم بیا به جای قفل کردن اینجا عموسعید اینجا رو منفجر کنه.....خشونتش زیاده؟خوب بیا آتیشش بزنیم
تبریک به همه بچه هااااااااااااااااااااااااا
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: پدی ، farshadsh ، fereshtehind ، tajhizgaran ، payam62 ، Saeedv13 ، amir82 ، n51 ، Hedieh20 ، lilac ، hosseinshokri ، oghs ، elmira_fa
(2013-06-08 ساعت 14:42)Saeedv13 نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 11:14)payam62 نوشته:  من از اولشم گفتم تو این بحث قفل کردن تاپیک طرفدار عمو سعید هستم. Tongue
تقدیم به عمو سعید

این عکس رو یه 2 ماهی میشه که آماده کردم. تو آرشیو بود.
دستت درد نکنه که اینقدر به فکر من هستی ولی قفل من قرمز رنگ و خیلی نازهTongue.
(2013-06-08 ساعت 11:50)sayeh20 نوشته:  ...نامه ها مون آخه یک 10 روزی طول می کشه!، شما مدیری ببین ما اووووون طرف تو تاپیک انتظار می تونیم نا مه ها مون و اعلام کنیم یا نه!،
اگر که بله پس لطفا اینجا رو 200 قفله کنیدWinkBig Grin
آه ممنونم. پیشنهاد قشنگی بود. اصلاً لازم نیست که تا اومدن نامه دوم و ایضاً امیر از شمال صبر کنیمTongue. اولین تاپیک 2013ایها رو خودم قفل کنم خیلی بهترهBig Grin.
(2013-06-08 ساعت 11:13)amiz.abdollah نوشته:  به نظر من بالاترین کیس نامبر بیاد پست بذاره بعد قفل بشه
بسیار پیشنهاد جالب و پسندیده ای بود. بالاترین کیس نامبرمون کیه؟ بیاد خودشو معرفی کنه. یه متن قشنگی بنویسه برای موفقیت همه 2013ایها. بعد هم این تاپیک پر از خاطره رو ببندیم و بریم مراحل بعدی. منتظرم.

تا اونجایی که من می دونم بالاترین کیس نامبر عضو مهاجرسرا دوست عزیزمون با نام کاربری amirfarahan هستند که خودشون کیس نامبرشون رو 10700 اعلام کرده بودند .
Rolleyes
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، payam62 ، Saeedv13 ، amir82 ، n51 ، Hedieh20 ، lilac ، Soap McTavish ، Chosey ، hosseinshokri ، oghs ، elmira_fa
بیات کجاست بیاد تقویم کارنتی اعلام کنه؟؟؟
به نظر من یه دونه از تقویمهای رضا بیات هم تو پستهای آخر برای استفاده آیندگان باشه بد نیست
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
بچه هااااااااا اينجا چه خبر شده؟؟؟؟؟!!!!
من ديشب ساعت ٢ چك كردم خبري نبود كه
اصلاً زودتر از ٢شنبه باورم نميشد اعلام بشه
خيلي ي ي ي خوشحالممممممم
من اومدم تهران واسه كارت واكسنهام، توي مسير شوهرم پرسيد، اين ده هزاري هاي بيچاره هنوز كارنت نشدن؟؟!!
گفتم دوشنبه معلوم ميشه...خيلي اين كي سي سي حلالزاده ست!!!
نميدونين چقدر خوشحالم ، بخدا به اندازه كارنتي سري قبلي خوشحالم
هورااااااااااااااااا
دم كي سي سي گرم
تبريك ويژه به سايه ٢٠ گل صبور
خدايا شكرت
عمو سعيد بزن اون قفل قشنگرو
دلمون پر زده واسه قفل تاپيك با شادي
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
خوب حالا ما کی باید منتظر نامه دوممون باشیم؟
کیس نامبر : 10xxx، تاریخ رویت قبولی 23 اکتبر، ارسال مدارک 30 اکتبر با پست تی ان تی، تعداد افراد 2 نفر
مصاحبه 19 اگوست،ابوظبی ، کلیرنس دقیقا دو هفته بعد. دریافت ویزا 15 سپتامبر,اقامت سن حوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، amiz.abdollah ، payam62 ، farshadsh ، sce ، amir82 ، hosseinshokri ، oghs
یا اله راه بیافتیم بریم توی تاپیک انتظار برای مصاحبه
تشکر کنندگان: payam62 ، sce ، گل نهال ، farshadsh ، tajhizgaran ، amir82 ، Hedieh20 ، amiz.abdollah ، lilac ، hosseinshokri ، oghs ، elmira_fa
(2013-06-08 ساعت 18:27)mahsa3017 نوشته:  خوب حالا ما کی باید منتظر نامه دوممون باشیم؟

خیلی زود.مرتب چک کن.مال بعضی از دوستان 3 روزه اومده بود.
موفق باشین.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، پدی ، tajhizgaran ، amir82 ، Hedieh20 ، lilac ، payam62 ، hosseinshokri ، oghs
از ته ته ته قلبم(اصلا از توی زیر زمین قلبمBig GrinBig Grin) به همتون که این همه انتظار کشیدید این همه فکر کارنت شدن یا نشدن رو تحمل کردین تبرییییییییییک می گم.امیدوارم همتون یک ضرب بگیرییید.
کیس نامبر:**89 تعداد:1نفر مصاحبه: ترکیه/هفته سوم جولای
تشکر کنندگان: amir82 ، گل نهال ، lilac ، Chosey ، tajhizgaran ، payam62 ، farshadsh ، hosseinshokri ، oghs ، elmira_fa ، fereshtehind ، roeentan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان