کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-06-09 ساعت 00:08)ehsansh نوشته:  
به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست

بهترین جمله بود به نظر من . مرسی .
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
عموسعید گل امیدوارم بزودی تاپیک مربوط به کلیرنس را هم مثل این تاپیک با شادی و موفقیت تمام ۲۰۱۳ ایها ببندی و قفل کنی. بلند بگو آمین.آااااااااااااااااااااااااااااااااامممییییییییییییین.
کیس نامبر2013AS50XXتعدادکیس۴نفر،w3مارچ ‍‍ایروان،کلیربعداز۱۲۱روزCool
(july 18th)(دریافت ویزاjuly31th)
به همگي تبريك ميگم و اميدوارم همه يك ضرب بگيريم.
کیس نامبر:2013AS91XX _تعداد:1نفر _ ارسال مدارک:اکتبر2012 _تاریخ مصاحبه هفته سوم جولای نتیجه:یه ضرب سفرنامه
عمو سعید اجازه بده من از کرکره اینجا آویزون بشم بکشمش پایین بعد شما قفلتو بزن، یکی از فانتزیامه...
بعدش تو افق محو بشم...
صبــــــــــــــــــــ رکنید
من تازه امشب از راه رسیدم عمو یه کوچولوصبر کن منم تبریــــــــــــــــــــــــــــک بگم به همه
مخصوصا هدیه
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
من صبح جزو اولین نفراتی بودم که بعد دیدن پست خانم مدیر عزیز تبریک گفتم به هممون، چون واقعا اگر اغراق نباشه همممون منتظر یه چنین روزی بودیم،،،ولی به نوبه خودم از 2 کاربر عزیز -پیام 62 مهربون و chosey عزیز- باید تشکر کنیم که در این ماه های آخر فضای اینجا رو گرم نگه داشتن.......ممنون از شما 2 عزیز و تمامی دوستانی که هیچوقت سر زدن به این تاپیک یادشون نرفت و جزو برنامه های روزانشون بود........ممنون بچه ها، با آرزوی روزهای خوش و پر امیییییییید.
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
بسته شد خانه انتظار و غمها ای دوست...شادی و هلهله و رقص هم اکنون نیکوست
قفل در دست عمو سعید دادیم، خدا....تا زند قفل به این خانه و هر غم که در اوست
سال بگذشت خدایا ،تو به ما آسان کن... رشته ای را که برای دل ما بسته به موست
Shy
اینم یه شعر برای دوستانم با آرزوی ویزای یک ضرب هممون
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
(2013-06-08 ساعت 23:42)Saeedv13 نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 22:30)Chosey نوشته:  من آخری هستم یعنـــــــــــــــــــــــــــــــی ؟؟
بالا تر نبـــــــــــــــــــــــــــود ؟؟؟؟
**106
Chosey جان
شما ممکنه آخرین نفر نباشی ولی با اون شمارش معکوس قشنگت زحمت زیادی تو این تاپیک کشیدی. یه چیزی بنویس به عنوان آخرین پست برای هممون تا من تاپیک رو قفل کنم. ممنونم ازت.

ممنون از عمو سعید عزیز که به من انقدر لطف دارن و این افتخار رو به من دادن
دوستان عزیزم
بالاخره کارنتی های ۲۰۱۳ هم با یه سورپرایز از طرف کی سی سی با زود اعلام کردن نتیجه تموم شد
چه شبهایی که در کنار هم تو این انجمن به انتظار جواب ویزا بولتن نشستیم
استرسها ٫ شادی های بعد از اعلام کیس نامبر با تعداد بالا٫ دلخوری های بعد از اعلام کیس نامبر با تعداد پایین ٫ تشکرها ٫ دلداری های دوستان به هم ٫ تبریک ها ٫ همه و همه لحظه به لحظه برامون دلگرمی بود
دلگرمی بود وقتی میدونستیم کسایی هستن که مارو درک میکنن٫ حال مارو تجربه کردن و میفهما که چی میکشیم
بچه ها ممنون از همتون که دوشادوش هم پشت هم بودین٫ ممنون از اینکه تا آخرش با ما کیس بالایی ها بودین و ما لژ نشین هارو تنها نذاشتین
امیدوارم هممون تو زندگی جدیدمون تو آمریکا موفق باشیم
و امیدوارم که لیاقت این انتخاب و فرصت رو داشته باشیم
میخوام به بچه های ۲۰۱۴ که شاید بعدا میان و این تاپیک رو میخونن بگم که اصلا نگران نباشین
همتون کارنت میشین٫ میرین مصاحبه و گرین کارت میگیرین
بیخودی هم به دلتون بد راه ندین ٫ دیر و زود داره سوخت و سوز نداره
به امید موفقیت و سربلندی همه ایرانیهای دنیا
بچه های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ دوستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون دارم
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان