کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت متقاضیان ویزای نامزدی و ازدواج
مدارکمو 2 هفته هست که فرستادم ولی هیچ خبری نیست کیس ازدواجی برای ابوظبی خیلی کمه و اطلاعات کمه ولی باید خودمون بیشتر تلاش کنیم .به امید موفقیت همه دوستان
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، shadoow ، msar
ویزای K1 ، تاریخ ارسال مدارک :Feb 14 ، تاریخ دریافت رسید نامبر :Feb 25 ، سرویس سنتر تگزاس ، هنوز اپروو نشدیم
K1
تاریخ ارسال مدارک : 2014Feb 14
تاریخ دریافت رسید نامبر : 2014Feb 25
تاریخ اپروو: 8 آگوست 2014
مصاحبه : 23 نوامبر 2014 ابوظبی
دریافت ویزا : 26 نوامبر 2014 CoolBig Grin
ورود به آمریکا : دسامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، msar
سلام دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی دقیق کنه چه کار باید بکنم..........من 8 بهمن اپروو شدم و نامه کیس نامبرمو 23 بهمن گرفتم ولی هنوز که هنوزه نامه اینترویو رو نگرفتم .....سفارتم هم ابوظبی هستش ............کسی میدونه چه سایتی رو باید چک کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
6 آذر =27نوامبر 2013تحویل و پست مدارک
13آذر=4دسامبر 2013 رسید نامبر
9بهمن=29 ژانویه2014 اپروو
23بهمن=12فوریه2014نامه کیس نامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2014-06-22 ساعت 18:52)دخترمهربون نوشته:  سلام دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی دقیق کنه چه کار باید بکنم..........من 8 بهمن اپروو شدم و نامه کیس نامبرمو 23 بهمن گرفتم ولی هنوز که هنوزه نامه اینترویو رو نگرفتم .....سفارتم هم ابوظبی هستش ............کسی میدونه چه سایتی رو باید چک کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان
لطفا منو راهنمایی کنید چون خوندن 138 صفحه و بدست اوردن مطلب مورد نیاز خیلی وقت گیره .
1)اگر یک فرد سیتزن باشد ولی در آمد نداشته باشد و برای یک ایرانی درخواست ویزای نامزدی کند کدام روش بهتر هست ؟
1-1 - بره ایران عقد کنه و سپس درخواست کنه همسرش بیاد .
1-2 - هر دو برن کشور دوم مثلا دبی یا ترکیه عقد کنند و سپس درخواست ویزا برای همسرش بکنه .
1-3 - از آمریکا در خواست ویزای نامزدی کنه . ( چه مدارکی مورد نیاز است برای اثابت دیدن همدیگر و تمکن مالی تقاضا دهنده چفدر مهمه )
2) اگر یک فرد سیتزن نباشد و گرین کارت داشته باشد ولی در آمد داشته باشد (ماهی 1400 دلار ) و برای یک ایرانی درخواست ویزای نامزدی کند کدام روش بهتر هست ؟
2-1 - بره ایران عقد کنه و سپس درخواست کنه همسرش بیاد .
2-2 - هر دو برن کشور دوم مثلا دبی یا ترکیه عقد کنند و سپس درخواست ویزا برای همسرش بکنه .
2-3 - از آمریکا در خواست ویزای نامزدی کنه . ( چه مدارکی مورد نیاز است برای اثابت دیدن همدیگر و تمکن مالی تقاضا دهنده چفدر مهمه )
خواهشمند است نسبت به تجربه ای که دارید بهترین روش و سریعترین روش را در دو حالت فوق سیتزن باشد و گرین کارت داشته باشد به ایمل من ارسال نماید یا پیام خصوصی بدهید .
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
ایا میشه الان درخواست ویزای نامزدی بدن و بعد از عقد تبدیل به ویزای ازدواج کنن
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
(2014-07-07 ساعت 06:18)شهلا 1346 نوشته:  
(2014-06-22 ساعت 18:52)دخترمهربون نوشته:  سلام دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی دقیق کنه چه کار باید بکنم..........من 8 بهمن اپروو شدم و نامه کیس نامبرمو 23 بهمن گرفتم ولی هنوز که هنوزه نامه اینترویو رو نگرفتم .....سفارتم هم ابوظبی هستش ............کسی میدونه چه سایتی رو باید چک کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان
لطفا منو راهنمایی کنید چون خوندن 138 صفحه و بدست اوردن مطلب مورد نیاز خیلی وقت گیره .
1)اگر یک فرد سیتزن باشد ولی در آمد نداشته باشد و برای یک ایرانی درخواست ویزای نامزدی کند کدام روش بهتر هست ؟
1-1 - بره ایران عقد کنه و سپس درخواست کنه همسرش بیاد .
1-2 - هر دو برن کشور دوم مثلا دبی یا ترکیه عقد کنند و سپس درخواست ویزا برای همسرش بکنه .
1-3 - از آمریکا در خواست ویزای نامزدی کنه . ( چه مدارکی مورد نیاز است برای اثابت دیدن همدیگر و تمکن مالی تقاضا دهنده چفدر مهمه )
2) اگر یک فرد سیتزن نباشد و گرین کارت داشته باشد ولی در آمد داشته باشد (ماهی 1400 دلار ) و برای یک ایرانی درخواست ویزای نامزدی کند کدام روش بهتر هست ؟
2-1 - بره ایران عقد کنه و سپس درخواست کنه همسرش بیاد .
2-2 - هر دو برن کشور دوم مثلا دبی یا ترکیه عقد کنند و سپس درخواست ویزا برای همسرش بکنه .
2-3 - از آمریکا در خواست ویزای نامزدی کنه . ( چه مدارکی مورد نیاز است برای اثابت دیدن همدیگر و تمکن مالی تقاضا دهنده چفدر مهمه )
خواهشمند است نسبت به تجربه ای که دارید بهترین روش و سریعترین روش را در دو حالت فوق سیتزن باشد و گرین کارت داشته باشد به ایمل من ارسال نماید یا پیام خصوصی بدهید .
1-1 .ازدواج نكند از همه بهتر است .
1-2 . اگر گير داد و حتما خواست بهر دليل غير منطقي اينكار را بكند. از همانجا ازدواج بكند .
2-1. اگر از ايران ازدواج بكند بعد از كلي انتظار و دوري و مخارج . فرد مورد نظر بعد از گذشت 3 ماه كه رسيد آنجا ميشود عينهو همان آدمهاي كه از قبل آنجا بودند و شما دوست نداشتيد به هيچ وجه با انها ازدواج كنيد .
2-2. بخدا موارد 1-1و 1-2و 2-1 همه صحيح مي باشند .
مصاحبه :آنکارا
تاریخ مصاحبه: اواخر june
کتگوری:F2B
منتظر کلیرنس
پاسخ
1-1 .ازدواج نكند از همه بهتر است .
1-2 . اگر گير داد و حتما خواست بهر دليل غير منطقي اينكار را بكند. از همانجا ازدواج بكند .
2-1. اگر از ايران ازدواج بكند بعد از كلي انتظار و دوري و مخارج . فرد مورد نظر بعد از گذشت 3 ماه كه رسيد آنجا ميشود عينهو همان آدمهاي كه از قبل آنجا بودند و شما دوست نداشتيد به هيچ وجه با انها ازدواج كنيد .
2-2. بخدا موارد 1-1و 1-2و 2-1 همه صحيح مي باشند .
[/quote]
دوست عزیز ایشون دنبال فرد مناسبی تو us هستند که فرزندشونو از ایران بیارند . الان دنبال کیسی هستند که فرزندشون با سرعت بیشتر و اسونتر برسه(و درجواب ایشون: اینه نامزدی با فرد سیتزن بهترین راهه ) (اگه حقوقش خوب بود که خودشون وگرنه شخص دیگه ای میتونه اسپانسر بشه)
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، a6l3i ، msar
دوستان کسی میدونه برای ابوظبی چه جوری باید وقت گرفت؟ پول MRV رو هم دادم ....توی سایت .......?usvisa-info.com
k1
6 آذر =27نوامبر 2013تحویل و پست مدارک
13آذر=4دسامبر 2013 رسید نامبر
9بهمن=29 ژانویه2014 اپروو
23بهمن=12فوریه2014نامه کیس نامبر
پاسخ
سلام دوستان کسی میدونه وضعیت ابوظبی الان چجوره؟
از زمان دریافت ایمیل کامل شدن مدارک F2A تا ایمیل دادن وقت مصاحبه الان چقدر طول میکشه؟
وبعدش وقت مصاحبه ابوظبی را واسه چقدر بعد میدن معمولا الان؟
ممنون میشم از دوستانی که اخیرااز ابوظبی خبری داشتن کمک
کنند چون من باید برگردم .
با خود ابوظبی تماس بگیرم فایده داره چون ان وی سی گفت نمیدونیم؟یا سایتی هست که حدود دستم بده؟
وایا واقعا لازمه وقت مصاحبه آمریکا بود؟
پاسخ
سلام من میخوام با یک خانم آمریکایی در دبی ازدواج کنم ، سوالی که دارم این هستش که برای ازدواج رسمی که دولت امریکا قبول کنه و همسرم بتونه براي ویزای ازدواج برام اقدام کنه به کجا در دبی مراجعه کنیم و اینکه چه مدارکی میخوان ... واقعا ممنون میشم کسی راهنمایی کنه چون شدیدا به راهنمایی احتیاج دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، msar
کسی نظری نداره دوستان؟
پاسخ
سلام

لطفا اگر اطلاعات یا راهنمایی دارید به من کمک کنید. من در اخرین مرحله گیر افتاده ام و نمی دانم چه باید بکنم. زندگی برایم تیره و تار شده است.

من تقاصای ویزای سی‌‌‌ ار وان (ویزای ازدواج) از کنسولگری آمریکا کرده ام. من مصاحبه را انجام دادم و به من گفتند که او کی هست، منتهی‌ در مورد مدارک به من گفتن که مدارکِ من راجع به وضعیت خدمتم کافی‌ نیست. در واقع وضعیت به این صورت است که کنسولگری از من می‌خواهد که وضعیتِ خدمتم را نشان دهم. من به آفیسر گفتم که من سربازی نرفته‌ام برای اینکه من دانشجو هستم و از طریق معافیت تحصیلی‌ از ایران خارج شدم. از من خواستند که کارتِ معافیتم را ارائه کنم. همان طور که میدانید نظام وظیفه یا هر سازمانِ دیگری در ایران برای معافیت تحصیلی‌ کارت صادر نمی‌‌کند. در واقع چیزی که سفارت می‌گوید این است که وضعیتِ سربازیت را نشان بده. اگر سربازی رفته ای کارتِ پایان خدمتت را جهتِ اثبات نشان بده و اگر سربازی نرفته ای کارتِ معافی را نشان بده. در حالی‌ که من هیچکدام را ندارم. چون سال ۱۳۸۵ از ایران با معافیت تحصیلی‌ به قصد درس خواندن از ایران خارج شدم و تا حالا هم به ایران بر نگشته ام
حال سوالِ من این است که من چه مدرکی‌ باید به اینها نشان بدهم که دال بر این باشد که من سربازی نرفته‌ام / معافیتِ تحصیلی‌ دارم؟
یکی‌ از مدارکی که من برای سفارت فرستادم یک پرینت از پلیسِ الکترونیک (پلیس+۱۰) بود که وضعیت معافی تحصیلی من را نشان میداد منتهی‌ مهر و امضا نداشت. همچنین همراهِ این پرینت من یه نامه نوشتم برایشان مبنی بر اینکه کارتِ معافی که اینها می‌خواهند را نمی‌‌توانم بهشان بدهم چون ادارهٔ نظام وظیفه همچین کارتی رو صادر نمی‌‌کند. من همچنین مدارک دیگری رو هم برایشان فرستادم از قبیلِ پاسپورت قدیمی‌‌ام که مهره خروجِ دانشجویی روش بود و همچنین اینکه نشان میداد که توی این ۹ سال من به ایران برنگشتم بنا برین وقت نداشتم که ۲ سال سربازی را انجام بدم. من همچنین توضیح دادم که با توجه به تاریخ فارغ التحصیلی من از دانشگاه (لیسانس) و خروج من از کشور، زمان برای انجامِ سربازی نبوده است. بعد از تمام این توضیحات و مدارک با من مکاتبه کردند که مدارکِ مربوط به سابقه/ وضعیت سربازی من کافی‌ نیست و نیاز به کارت معافیت دارند
در واقع من فکر می‌کنم چون اینها با وضعیتِ ایران آشنا نیستند برای اثباتِ سربازی نرفتن من از من درخواستِ کارتِ معافی می کنند.
در واقع من به یک نامهٔ رسمی‌ از سازمانِ نظام وظیفه یا پلیس یا هر جای دیگر نیاز دارم که نشان دهد که من سربازی نرفته ام. چون من به عنوان یک شخص عادی وقتی‌ اینها رو بهشون مکاتبه می‌کنم و توضیح میدهم از من قبول نمی کنند و تاکید بر این دارند که باید از جای رسمی‌ باشد. به من پیشنهاد کردند که همچین مدرک یا نامه‌ای رو از سفارتِ ایران بگیرم منتهی‌ سفارتِ ایران اینجا همچین چیزی را به من نمی‌‌دهد. حال می خواهم بدانم یک همچین مدرکی‌ یا نامه‌ای را چگونه و از کجا میشود تهیه کرد که رسمی‌ باشد (با مهر و امضا) که قابل ترجمهٔ رسمی‌ با مهره دادگستری و وزارتِ امورِ خارجه باشد که کنسولگری به عنوان اثباتِ اینکه من سربازی نرفته‌ام قبول کند.
با تشکر از وقت شما
پاسخ
شما اگر خارج از کشور هستید که باید تشریف ببرید کنسولگری ایران. اگه ایران هستید باید تشریف ببرید سازمان امور دانشجویان و نامه رو بگیرید.
ضمنا اونها به تمام قوانین واقف هستند. میخوان بدونن شما سربازی نرفته باشید در جای حساسی و پنهانش کرده باشید.

کیس: K1
تاییدیه ارسال مدارک: جون-23-2015 (5 روز بعد از ارسال مدارک)
قبولی USCIS کالیفرنیا : جولای-20-2015
قبولی NVC : آگوست-14-2015
رسیدن پرونده به سفارت آنکارا: سپتامبر-1-2015
گرفتن وقت سفارت: بعد از کلی خون دل خوردن سپتامبر-14-2015
مصاحبه: نوامبر-2-2015
نتیجه: ویزای یکضرب
ورود به امریکا: روز پس از گرفتن ویزا از پست
مرز ورود: سیب بزرگ
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، shadoow
دوستان اينكه تو مصاحبه ساپورت مالى رو ازت نخوان نرماله؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
۲۰۱۳ qesign Jan مصاحبه oct 2014
fatemeh nouri ۶ Aug ۲۰۱۳ - مصاحبه May ۲۰۱۵
sib24 ۹ SEP ۲۰۱۳ - مصاحبه June ۲۰۱۵- کلیر ۱ سپتامبر ۲۰۱۵
armehraboon 16 SEP ۲۰۱۳- مصاحبه ٢٠١٥ October
Masoudpish ۷ OCT ۲۰۱۳- مصاحبه august ۲۰۱۵- دریافت ویزا: یک ضرب
mehdi610 ۸ OCT ۲۰۱۳ - مصاحبه september ۲۰۱۵
Tico 21 OCT ۲۰۱۳
yalda 29 OCT ۲۰۱۳
Atty ۵ NOV ۲۰۱۳ - مصاحبه september ۲۰۱۵
vahidi nia ۶ NOV ۲۰۱۳- مصاحبه september ۲۰۱۵
Negin26 12 NOV ۲۰۱۳ - مصاحبه august ۲۰۱۵ - دریافت ویزا: یک ضرب
Vania 25 NOV ۲۰۱۳- مصاحبه ۲۰۱۵ september
parsush 25 NOV ۲۰۱۳ - مصاحبه august ۲۰۱۵
khmp 12 DEC ۲۰۱۳
fahi 19 DEC ۲۰۱۳ - مصاحبه ۲۰۱۵ september-دریافت ویزا: یک ضرب
ghazaleh ۹ JAN ۲۰۱۴
Hamidoo 22 JAN ۲۰۱۴
amirsalehish ۱۰ MAR ۲۰۱۴
Tanaz 31 MAR ۲۰۱۴
Sam ۸ APR ۲۰۱۴- مصاحبه ٢٠١٥ October
titi7 JUN ۲۰۱۴
Shaparak July ۲۰۱۴
Minz 17 JULY ۲۰۱۴
tb.sh66 18 AUG ۲۰۱۴
mahyar66 18 AUG ۲۰۱۴
ali hamidi ۲ SEP ۲۰۱۴
Seda 29 SEP ۲۰۱۴
۲۰۱۴ OCT مرلی
lottory 20 OCT ۲۰۱۴
haji washington 24 OCT ۲۰۱۴
Mohamadreza88 28 OCT ۲۰۱۴
m2m2m22 28 OCT ۲۰۱۴
Oct31 31 OCT ۲۰۱۴
reasonable NOV ۲۰۱۴
aida123 22 JAN ۲۰۱۵
ya30 25 Feb ۲۰۱۵
Milad_persia200 19 MAR ۲۰۱۵
Ali.salar 23 June ۲۰۱۵
ala.shabro52 ۷ JUL ۲۰۱۵
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: Partov

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان