کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سن حوزه، سیلیکون ولی، ایالت کالیفرنیا
(2015-08-08 ساعت 22:39)Memolk نوشته:  
(2015-08-08 ساعت 16:48)pmoudi نوشته:  سلام
من و همسرم حدودا یه ماه دیگه برای گرفتن گرین کارت می‌خوایم بیام سن خوزه و حدودا یک ماه هم بمونیم... جایی برای اقامت سراغ دارین که قیمتش مناسب باشه...؟ لطفا راهنمایمون کنین...

Wink من هم همین سوال را دارم و مثل شما داریم می ریم سن خوزه ولی با این تفاوت که ما موندگار می شیم ولی فعلا برای ۱ ماه یه جای مشخص با قیمت مناسب را می خوایم ولی کسی هنوز جواب نداده.

https://www.airbnb.com/?af=1922719&c=A_T...gQodJbEF3A
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، Memolk ، 1362amin1362
سلام بر دوستان.مییخواستم بدانم کسی از شهر ساکرامنتو اطلاعات داره.ما تازه 2 ماهه از ماساچوست آوردیم سن خوزه الان بهم 1 کار توی ساکرامنتو پیشنهاد شده چون قیمت خونه ارزانتر هست داشتیم فکر میگردیم بریم اونجا.آگه کسی چیزی میدونه ممنون میشم.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: Memolk ، 1362amin1362
ببخشید الان خونه ای که توی سن حوزه اجاره کردید چقدر هزینه ی ماهانشه...چون من توی airbnb چک می کنم قیمتهاش اصلا معقول نیست و خیلی بالاست...
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، ali3875 ، 1362amin1362
ما 2 خوابه داریم که متراژش فکر کنم 80 میره حدود 2430 در ماه میدیم.هیچ چیز هم includ نیست.قیمت خانه اینجا الکی گرونه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ali3875 ، nora ، Memolk ، 1362amin1362 ، hedyhoney
(2015-08-22 ساعت 01:49)alireza62 نوشته:  ما ۲ خوابه داریم که متراژش فکر کنم 80 میره حدود 2430 در ماه میدیم.هیچ چیز هم includ نیست.قیمت خانه اینجا الکی گرونه.

ولی ساکرامنتو خیلی قیمت خونه مناسبه من 80 متری روی 720 دلار دیدم
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

پاسخ
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، hedyhoney
سلام دوستان ميشه در مورد اين سايت airbnb يه توضيحي بديد من از ايران نمي تونم رزرو كنم اصلا اين سايت مطمئن هست و اينكه ميشه رفت اونحا تو فرودگاه اقدام كرد
پاسخ
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-08-23 ساعت 10:34)آسمان نوشته:  سلام دوستان ميشه در مورد اين سايت airbnb يه توضيحي بديد من از ايران نمي تونم رزرو كنم اصلا اين سايت مطمئن هست و اينكه ميشه رفت اونحا تو فرودگاه اقدام كرد
سلام دوست عزیز سایت کاملا مطمئن هستش و اگر سفرنامه ی آمریکا را از دوست خوبمون rezaa بخونید در موردش توضیح دادن من لینک را براتون می ذارم.
شما باید با یه فی ل تر شکن وارد بشید و بعد هم از طریق یه ویزا یا مستر پول را واریز کنید.به نظر من از همین جا اوکی کنید بهتره تا اینکه بخواید برید توی فرودگاه و معطل بشید تازه ممکنه خونه یا اتاقی را که انتخاب می کنید و به قیمت مناسب هستش اون موقع موجود نباشه.
این هم لینک
http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...#pid649046

پاسخ
تشکر کنندگان: 1362amin1362
سلام خدمت دوستان عزیز.دو ماه گذشت بعد از اینکه از ماساچوست به سن خوزه آوردیم حدود 4 سال ماساچوست بودیم از سرما و تنهایی فرار کردیم اومدیم اینجا حالا بعد از دو ماه دیدیم نمیتوانم از پس کرایه خونه بر بیاییم چون ماهی 2450 برای دو خوابه میدیم.در همین اوضاع 1 کار توی ساکرامنتو پیدا کردم تقریبابرابر همینجا هست (15 )در ساعت.اما خونه 2 خوابه که خیلی بزرگتر و مناسبتر هست و امکانات بیشتری داره و جای بهتر هم هست 1200 تا هست.تصمیم گرفتیم بریم اما اطلاعات زیادی ندارم اما سن خوزه خیلی چشممو نگرفت تا ببینیم اونجا چی میشه .کسی نظری نداره؟هنوز شک دارم که بریم یا نه.
پاسخ
تشکر کنندگان: nora
سلام دوستان كسي از ايران از سايت airbnb استفاده كرده يعني ميشه از اينجا رزرو كرد ميشه راهنمايي كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-25 ساعت 08:36)alireza62 نوشته:  سلام خدمت دوستان عزیز.دو ماه گذشت بعد از اینکه از ماساچوست به سن خوزه آوردیم حدود ۴ سال ماساچوست بودیم از سرما و تنهایی فرار کردیم اومدیم اینجا حالا بعد از دو ماه دیدیم نمیتوانم از پس کرایه خونه بر بیاییم چون ماهی 2450 برای دو خوابه میدیم.در همین اوضاع ۱ کار توی ساکرامنتو پیدا کردم تقریبابرابر همینجا هست (15 )در ساعت.اما خونه ۲ خوابه که خیلی بزرگتر و مناسبتر هست و امکانات بیشتری داره و جای بهتر هم هست 1200 تا هست.تصمیم گرفتیم بریم اما اطلاعات زیادی ندارم اما سن خوزه خیلی چشممو نگرفت تا ببینیم اونجا چی میشه .کسی نظری نداره؟هنوز شک دارم که بریم یا نه.
از لحاظ قیمت منزل و مواد غذایی ساکرامنتو فوق العاده است. سن حوزه به خاطر شرکت های آی تی و کامپیوتری، الکی گران شده است. اگر وابستگی به شهر سن حوزه ندارید سکرامنتو از لحاظ ذخیره مالی فوق العاده است. در عین حال هوایش گرم تر است و نسبت به فرودگاه سن فرانسیسکو کمی دور تر از سن حوزه است. بزرگترین مشکل کار است. وقتی شما از این جهت خیالت راحت است بقیه اش عادی میشود. تمام شهرهای امریکا کم وبیش شبیه هم هستند.دانشگاهuc advice هم که عالی است در شهر دیویس در نزدیکی سکرامنتو است.
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Memolk ، alireza62 ، nora ، copol ، saharbb ، ostokhan
من و همسرم حدودا یه ماه دیگه برای گرفتن گرین کارت می‌خوایم بیام سن خوزه و حدودا یک ماه هم بمونیم... جایی برای اقامت سراغ دارین که قیمتش مناسب باشه...؟ لطفا راهنمایمون کنین...

Wink من هم همین سوال را دارم و مثل شما داریم می ریم سن خوزه ولی با این تفاوت که ما موندگار می شیم ولی فعلا برای ۱ ماه یه جای مشخص با قیمت مناسب را می خوایم ولی کسی هنوز جواب نداده.

دوستان عزيز منطقه سن حوزه از نظر هزينه ها خيلي گرون هست و اگر ميخواهيد فقط ١ماه بمونيد بهتره شهر هاي اطراف ارزان تر بريد مثلا ساكوامنتو كه حدودا ٢.٥ ساعت با اين فاصله داره و قيمت ها نصف يا حتي كمتر از نصف مباشد.

دوست عزيزي كه ميخواهي اينجا ماندگار بشي من شنيدم east bay قيمت هاي كمتري داره براي سرچ اون قسمت ها رو چك كن
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Memolk ، copol ، ostokhan
سلام بر دوستان.راجع به قیمت خانه توی سن خوزه من تمام مناطق از شمال تا جنوب را کشتم 2 خوابه که قابل زندگی باشه زیر 2000 تا پیدا نمیشه.در ضمن هفته پیش من 2 روز ساکرامنتو بودم شهرهای اطرافش خوب است و با 1000 میشه دو خوابه گرفت.ما الان توی کمپبل سن خوزه 2 خوابه اشغالی 2450 میدیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: humsun ، Memolk ، nora
(2015-09-01 ساعت 06:49)alireza62 نوشته:  سلام بر دوستان.راجع به قیمت خانه توی سن خوزه من تمام مناطق از شمال تا جنوب را کشتم ۲ خوابه که قابل زندگی باشه زیر 2000 تا پیدا نمیشه.در ضمن هفته پیش من ۲ روز ساکرامنتو بودم شهرهای اطرافش خوب است و با 1000 میشه دو خوابه گرفت.ما الان توی کمپبل سن خوزه ۲ خوابه اشغالی 2450 میدیم.
سلام دوست عزیز با توجه به این سفر 2 روزه به ساکرامنتو نظرتون در مورد خود شهر چی بود؟؟؟شما کارتون را توی خود ساکرامنتو پیدا کردید یا اطرافش؟؟؟من نظرم درمورد ساکرامنتو مثبته خونه ها خیلی کیفیت بالایی دارن توی همین سرچ اینترنتی کاملا می شه این موضوع را فهمید.ولی در مورد جو کاری و فرهنگی چیزی نمی دونم و متاسفانه توی مهاجرسرا هم چیزی نوشته نشده.

پاسخ
تشکر کنندگان: saharbb ، ostokhan
(2015-09-01 ساعت 03:00)tabatabaie نوشته:  

دوستان عزيز منطقه سن حوزه از نظر هزينه ها خيلي گرون هست و اگر ميخواهيد فقط ١ماه بمونيد بهتره شهر هاي اطراف ارزان تر بريد مثلا ساكوامنتو كه حدودا ٢.٥ ساعت با اين فاصله داره و قيمت ها نصف يا حتي كمتر از نصف مباشد.

دوست عزيزي كه ميخواهي اينجا ماندگار بشي من شنيدم east bay قيمت هاي كمتري داره براي سرچ اون قسمت ها رو چك كن

طباطبایی عزیز ممنون از پاسختون فقط وضعیت کار کامپیوتر و شبکه east bay چهجوریه؟؟؟یا اینکه محل اقامت اونجا باشه و برای کار در رفت و آمد لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ
تشکر کنندگان:
ما دو بار رفتیم ساکرامنتو دفعه اول 1 روز بودیم دفعه بعد 2 روز بودیم بالای 30 تا خونه رفتیم قیمت ها مناسب بود خوده ساکرامنتو تعریفی نداشتن مردمان خوبی ندیدم شهرهایی اطراف مثل سایروس هیت و روزولت و اوک فیل مناسب بود و مشخص بود خیلی از خوده ساکرامنتو امن و قابل سکونت هست.خونه ای که ما دیپازیت گذاشتیم 2 خواب و 2 دستشویی خیلی شیک وحشتم بود به نظرم بهترین مجتمع بود خیلی کامل و تمیز به قیمت 1300.در مجموع خوب بود ولی شهریه سن خوزه را نداره ولی خوب شهر کوچکی هم نبود.اینا نظره منه ولی نظر ادما فرق میکنه آدم خودش بره تا ببینه.به نظر من جنوب کالیفرنیا خیلی بهتر از شمال هست اما آگه من برگردم به 3 ماه پیش قبل از اینکه بینیم سن خوزه چون 1 سفر 1 هفته‌ای رفته بودیم دالاس را ببینیم 100 در 100 میریم دالاس.خیلی بالاتر از انتظار بود اما اون موقع من کالیفرنیا رو چیز دیگری تصور میگردم به خاطر بزرگنمایی بعضی دوستان کالیفرنیا نشین فکر میگردم اینجا چه خبره.اما به نظر من دالاس عالی بود.اما افسوس فعلا که ما اینجاییم.تا ببینیم خدا چی میخواد.توی این ماه معلوم میشه میریم ساکرامنتو یا میمونیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ali3875 ، Memolk ، nora ، copol ، pishtaz611 ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان