کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستانی که قصد دارند از استانبول به آنکارا برن :
از طریق دو فرودگاه موجود در استانبول (آتاتورک و سابیها) - این پرواز 55 دقیقه خواهد بود و ارزونترین بلیط تا همین چند وقته پیش نزدیک 50 لیر و با هواپیمایی پگاسوس بوده

راه دوم از طریق قطاره
دو مدل قطار هست که یکی سریع السیره که 5 ساعت و 45 دقیقه میرسه آنکارا و قطار کند که تفریبا 8 ساعت و نیم طول میکشه
قطار سریع السیر ظاهرا الان فقط از اسکی شهر حرکت میکنه و بلیطشم 40 لیره

قطار رو پیشنهاد نمیکنم / چون اطلاعات جدیدی از قطارها ندارم

راه سوم اتوبوسه
شرکت مترو توریسم از شرکت های معتبره اتوبوسرانی ترکیه است
که از ترمینال اصلی استانبول به آنکارا حرکت میکنه
این اتوبوس ها هر یک ساعت به سمت آنکارا حرکت میکنند
از 5 صبح تا 12 شب
زمان کل سفر هم 5 ساعت و ربع خواهد بود
مبلغش هم از 40 تا 50 لیر بسته به زمان حرکت و نوع بلیط متغیره
که اگه دم رفتنش باشه و مسافری نداشته باشه ارزونتر هم میشه (مثل ایران)

کل مسیر هم 452 کیلومتره

امیدوارم مفید بوده باشه
تشکر کنندگان: aziking ، sayeh_m ، afs ، Saeedv13 ، shivarahbari ، mino2013 ، Rasoul_j ، shadi20
(2012-09-23 ساعت 08:49)peyman1355 نوشته:  
(2012-08-16 ساعت 18:33)mooj نوشته:  
(2012-08-16 ساعت 17:59)MURIS نوشته:  سلام
سوالی داشتم
بهتره چند روز قبل از مصاحبه وقت مدیکال از دکتر اونگان بگیریم؟چند روز وقت داریم؟
اگه کسی اطلاع داره مثلا مصاحبه 15 sepباشه چطوری باید برنامه ریزی کنم؟
و یه سوال دیگه واسه خروج از کشور ارایه کارت ملی الزامیه؟
سلام دوست منSmile
اگه بچه کوچیک ندارین 3 روز کاری کاملا کافیه
اگه بچه کوچیک دارین 5 روز کاری کاملا کافیه
کارت ملی؟؟ وقتی دیگه دلار مسافرتی نمیدن به چه کاری میاد؟
موفق باشیWink

دوست گرامي

از اونجايي كه در فايل پي دي اف مربوط به سفارت در آنكارا نوشته شده كه در زمان ارسال پستي مدارك به سفارت حداكثر تا 15 روز مانده به مصاحبه، ترجمه اونها رو بايد پست كنيد و اصل اون سند و مدرك رو روز مصاحبه بايستي همراه خودتون ببريد و در روز مصاحبه ارائه بديد، يكي از اين مدارك كارت ملي هستش، پس لطفا به ياد داشته باشيد اصل كارت ملي رو توي مصاحبه از شما خواهند خواست
شاد باشيد
با سلام
مسلمه که هر مدرکی رو که ترجمه کردین ،در روز مصاحبه اصلش هم باید همراهتون باشه.
ولی برای خروج از کشور ارائه کارت ملی الزامی نیست.
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: sayeh_m
با تشکر از راهنمائی دوستان عزیز aziking و مامان سایه از طرف خودم و mhpz
ما هم بلیط آنکارا خریدیم Turkish رفت مستقیم به آنکارا و برگشت 3 ساعت تو استانبول توقف داره قیمت720000 تومان دو نفر
با آرزوی موفقیت برای همه دوستای مهاجر سرائی
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، achi686 ، sayeh_m ، Emma_a432 ، Ali DV-2013 ، aziking
سلام دوستان این سفرنامه بسیار خوب رو دوست و مدیر خوبمون Saeedv13 جمع اوری کرده من دیدم بسیار مفیده به صورت pdf در اوردم و کذاشتم تو فروم تا دوستان هم استفاده کنند.

خلاصه سفرنامه های 2012
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: ASALI ، amir82 ، pooya.n ، Saeedv13 ، afs ، sayeh_m ، Emma_a432 ، Ali DV-2013 ، amirhr123 ، bardia9 ، aziking ، r_ent ، yousef 62 ، meisam_sms ، Rasoul_j ، shadi20
دوستان ، فعلا قیمت بلیطها افزایش نخواهد یافت.
http://www.talanews.com/fa/افزایش-قیمت-ب...-5160.html
***2013AS00002 * روئیت قبولی 1 May * ارسال فرمها:7May * ارسال مجدد فرم با ایمیل 8Oct*افراد کیس:1نفر* تاریخ کارنت شدن: 8 Nov* مصاحبه آنکارا هفته 3 ژانویه* ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: ASALI ، pooya.n ، Saeedv13 ، sayeh_m ، lilistar ، Ali DV-2013 ، aziking
(2012-09-23 ساعت 15:38)poopak نوشته:  دوستان ، فعلا قیمت بلیطها افزایش نخواهد یافت.

قاعدتا خبر خوبی باشه اما متاسفانه نمی شه بهش امیدوار بود
رجوع به سابقه این عزیزان نشون می ده:

خبر اجرای یک طرح بد رو عمومی کن -> همه برافروخته می شند و بحث بالا می گیره -> بعد از چند روز تکذیبیه در حد وسیع تر منتشر کن -> همه آروم می شند و می گند آخـــــیش -> همون طرح بد رو بدون سر و صدا اجرا کن -> همه بی خیال نمی دونند از کجا خوردند و آب از آب هم تکون نمی خوره
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13 ، mdna ، ASALI ، lilistar ، amir82 ، SOROUSHSOFT ، Ali DV-2013 ، ehsan_ati ، aziking ، تجریش ، maziar irani
(2012-09-23 ساعت 15:25)ASALI نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 14:38)mdna نوشته:  با تشکر از راهنمائی دوستان عزیز aziking و مامان سایه از طرف خودم و mhpz
ما هم بلیط آنکارا خریدیم Turkish رفت مستقیم به آنکارا و برگشت 3 ساعت تو استانبول توقف داره قیمت720000 تومان دو نفر
با آرزوی موفقیت برای همه دوستای مهاجر سرائی

از تهران ؟؟؟ ما از مشهد گرفتم برای 3 نفر ترکیش 1720000 تومان !!!
1000000 تومان اختلاف ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ترکیش آنکارا از تهران = هر نفر 541400 تومان

دوست عزیز کلاسهای پروازی متفاوت است با توجه به اینکه برگشت از آنکارا مستقیم نیست قیمت ارزانتر شده است
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: pooya.n ، lilistar ، sayeh_m ، Ali DV-2013 ، ASALI ، Saeedv13 ، smpf
(2012-09-23 ساعت 16:09)afs نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 15:38)poopak نوشته:  دوستان ، فعلا قیمت بلیطها افزایش نخواهد یافت.

قاعدتا خبر خوبی باشه اما متاسفانه نمی شه بهش امیدوار بود
رجوع به سابقه این عزیزان نشون می ده:

خبر اجرای یک طرح بد رو عمومی کن -> همه برافروخته می شند و بحث بالا می گیره -> بعد از چند روز تکذیبیه در حد وسیع تر منتشر کن -> همه آروم می شند و می گند آخـــــیش -> همون طرح بد رو بدون سر و صدا اجرا کن -> همه بی خیال نمی دونند از کجا خوردند و آب از آب هم تکون نمی خوره
با اين تفاسير به نظرتون بهتر نيست با در نظر بگرفتن يك بازه زماني براي كليرنس، تاريخ احتمالي ورود به آمريكا رو حساب كنيم و الان براي اون موقع بليط بگيريم؟ Rolleyes
تشکر کنندگان:
دوستان من این سوال رو در تاپیک "وقت گرفتن برای معاینات" هم مطرح کردم ولی به دلیل خلوتی تاپیک پاسخی دریافت نکردم. لطفا دوستان با تجربه و یا دوستانی که راجع به این موضوع مطمئن هستن پاسخ بدن:

در لینک تعطیلات سایت دکتر اونگان روزهای 12 و 22 نوامبر تعطیل نوشته شده ولی اونها روزهای به ترتیب Veterans Day و Thanksgiving Day هستن که تعطیلی ملی امریکا ان نه ترکیه. با این ترتیب آیا مطب تعطیله یا نه؟ اگر پاسخ قانع کننده ای پیدا نشه باید فردا صبح نرم سر کار و بمونم و زنگ بزنم از منشی دکتر اونگان بپرسم Sad

ممنون Smile
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: ASALI ، Saeedv13 ، sayeh_m ، achi686
(2012-09-23 ساعت 15:33)armin1 نوشته:  سلام دوستان این سفرنامه بسیار خوب رو دوست و مدیر خوبمون Saeedv13 جمع اوری کرده من دیدم بسیار مفیده به صورت pdf در اوردم و کذاشتم تو فروم تا دوستان هم استفاده کنند.

خلاصه سفرنامه های 2012

سلام
ضمن تشکر از کلیه بروبچه های 2012 وsaeedv13 شاید بگویم کاربردی ترین مطالب اینجا پیدا کردم بسیار سپاسگزارم
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: armin1 ، mhz_ir ، sayeh_m ، ASALI ، afs ، Ali DV-2013 ، Saeedv13 ، 20142ddc
بچه ها بلیط ترکیش از دیروز 40 هزار تومن ( نفری ) گرون تر شد . الان 407 هزار تومن رفت و برگشت که البته برگشتش توی استانبول توقف داره و تغییر تاریخ 30 یورو . کنسلی نداره .
هتل ددمان کمی گرون شده . بلوک آپلاس برای 3 نفر شبی 135 دلار . دابل شبی 110 دلار .
یه هتل دیگه هم هست که به نظر عالی میاد . آنکارا پلازا . چهار ستاره عالی . میگن با اینکه چهاره ولی از ددمان هم بهتره . دابل شبی 92 دلار . سه تخته 120 دلار . 3/0 مایل هم تا سفارت فاصله داره .
اگر کسی از دوستان این هتل رو میشناسه لطفا" یه اطلاعات بیشتری بده Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: aziking ، achi686 ، Saeedv13 ، ASALI ، Ali DV-2013 ، f1f
يه هتلم هست اسمش DoubleTree by Hilton هست كه الان يه قيمت بدون كنسلي براي دابل ميده شبي 88 دلار. پنج ستاره هم هست. سايتشو مي دارم با تاريخاي خودتون چك كنين شايد به درد خورد.. من براي هفته اول نوامبر نگاه كردم
http://doubletree3.hilton.com/en/hotels/...index.html
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: sayeh_m ، achi686 ، Saeedv13 ، Ali DV-2013
(2012-09-24 ساعت 14:02)studpk نوشته:  يه هتلم هست اسمش DoubleTree by Hilton هست كه الان يه قيمت بدون كنسلي براي دابل ميده شبي 88 دلار. پنج ستاره هم هست. سايتشو مي دارم با تاريخاي خودتون چك كنين شايد به درد خورد.. من براي هفته اول نوامبر نگاه كردم
سلام تا اونجايي كه من بررسي كردم بدون صبحانه و اينترنت هست و بايد اينا رو جدا شارژ كنيد حالا نمي دونم به اينا توجه كرده بوديد يا نه فقط جهت اطلاعتون گفتم
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: studpk ، sayeh_m ، achi686 ، Saeedv13 ، Ali DV-2013 ، ASALI ، Szsanazsz
(2012-09-24 ساعت 14:21)raham نوشته:  
(2012-09-24 ساعت 14:02)studpk نوشته:  يه هتلم هست اسمش DoubleTree by Hilton هست كه الان يه قيمت بدون كنسلي براي دابل ميده شبي 88 دلار. پنج ستاره هم هست. سايتشو مي دارم با تاريخاي خودتون چك كنين شايد به درد خورد.. من براي هفته اول نوامبر نگاه كردم
سلام تا اونجايي كه من بررسي كردم بدون صبحانه و اينترنت هست و بايد اينا رو جدا شارژ كنيد حالا نمي دونم به اينا توجه كرده بوديد يا نه فقط جهت اطلاعتون گفتم

اا ممنون كه گفتين. صبحانه رو مي دونستم اما اينترنتو متوجه نشده بودم چون فكر نمي كردم روش نباشه. الان ديدم به نظر 10 يورو شارژ اينترنت تو اتاقه.
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: sayeh_m
(2012-09-24 ساعت 14:30)studpk نوشته:  
(2012-09-24 ساعت 14:21)raham نوشته:  

اا ممنون كه گفتين. صبحانه رو مي دونستم اما اينترنتو متوجه نشده بودم چون فكر نمي كردم روش نباشه. الان ديدم به نظر 10 يورو شارژ اينترنت تو اتاقه.
سلام
قیمتهاش به یورو هستش Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: achi686 ، Ali DV-2013 ، ASALI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان