کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بچه ها الان بلیط ترکیش گرفتم مفتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

2 نفر کلا شد 760 هزار تومان

10 روز انکارا.....هفته 3 نوامبری ها بجنبین تا گرون نشده....پرواز ایران ایر و ماهان گرون تر بود
ایران ایر......... 430
ماهان............ 540
ترکیش هم 504 هم 380..بسته به روز برگشت
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
بچه ها
من ایران ایر رو گرفتم 359 رفت و برگشت . ترکیش 504 و ماهان 542 . یه ماهان هم جا میداد 440 ولی یه نوع چارتره جدیده که میگفت 100 تومن جریمه داره بابت تغییر ولی با یه نفر دیگه چک کردم گفت زیاد اطمینانی بهش نیست و درصورت کنسلی باهاتون قیمت روز حساب میکنن که اگر با جریمه جمع کنید شاید بیشتر از 542 هم در بیاد . ایران ایر ولی کنسلیش خیلی کم پول میگیرن فقط متاسفانه ساعت برگشتش 6 و نیم صبحه ولی من دیگه گرفتم . هر چه بادا باد .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: mdna ، aziking ، payam62 ، ali234 ، ASALI ، Ali DV-2013 ، SOROUSHSOFT ، achi686 ، Saeedv13 ، rezagh ، ehsan_ati ، rouzbehdarvishi ، shani89
سلام
aziking عزیز
فکر میکنم نفری 760 تمام شده است
الان در سایت ترکیش ایر نگاه کردم. بلیط رفت و برگشت آنکارا برای دو نفر حدود 580 دلار است که با قیمت 2400 تومان میشود...
متشکر میشوم اگر اشتباهی میکنم بفرمائید.
تشکر کنندگان: aziking ، shani89
(2012-09-22 ساعت 13:56)mhpz نوشته:  سلام
aziking عزیز
الان در سایت ترکیش ایر نگاه کردم. بلیط رفت و برگشت آنکارا برای دو نفر حدود 580 دلار است که با قیمت 2400 تومان میشود...
بستگی به تاریخ هم داره . این قیمتی که aziking عزیز گفتن کاملا" درسته .ممکنه تاریخی که چک کردین فرق داره . این قیمت برای نوامبر هستش .Smile

هنوز تا امروز با دلار 2400 حساب نمیکنن Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: aziking ، mhpz ، mdna ، ASALI ، Saeedv13 ، rouzbehdarvishi ، shani89
ممنون از اطلاعات aziking عزیز ،
من هم ترکیش گرفتم باقیمت 407هزارتومن برای هر نفر ،با نرخ جریمه تغییر تاریخ برگشت 30 یورو و بدون کنسلی ، با توجه به روز برگشت از استانبول به تهران و توقف 8 ساعته در استانبول برای گردش
2013AS3##/آنکارا/کارنت اکتبر/مصاحبه اواخر نوامبر/کلیرنس 65 روز/دریافت ویزا ابتدای فوریه /مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: aziking ، ASALI ، sayeh_m ، Saeedv13 ، rezagh ، Emma_a432 ، shani89
کسی اطلاعاتی در مورد فاصله هتل سیاو و هتل توریست و ددمان تا سفارت داره.
منظور اینکه پیاده میشه رفت و چقدر فاصله هست؟
بلیط ترکیش بگیریم دوباره هتل داستانی میشه. موافق تورها نیستید. برای یک هفته با پرواز ماهان از 735 قیمت دادند به بالا
تشکر کنندگان: achi686
(2012-09-22 ساعت 14:25)renausa نوشته:  کسی اطلاعاتی در مورد فاصله هتل سیاو و هتل توریست و ددمان تا سفارت داره.
بلیط ترکیش بگیریم دوباره هتل داستانی میشه. موافق تورها نیستید. برای یک هفته با پرواز ماهان از 735 قیمت دادند به بالا
اینی که من گرفتم توره فقط چون از آشنا گرفتم ( دوست خانوادگیه )قرار شد اول بیلط رو صادر کنه بعد در مورد هتل فکر کنیم واگرنه تور خیلی خیلی بهتره Smile
تشکر کنندگان: ASALI ، Ali DV-2013 ، achi686 ، Saeedv13 ، rezagh ، shani89
(2012-09-22 ساعت 13:56)mhpz نوشته:  سلام
aziking عزیز

سلام دوست عزیز
نه قربونت برم....من 2 تا بلیط گرفتم دانه ای 380....اگه این طوری بود که ایران ایر یا ماهان می گرفتم..پولشم دادم ...شک نکن
بدون کنسلی با 30 یورو جریمه تعویض
در ضمن هنوز دلار رو 1226 حساب می کنن....هر ایرلانی 4 شنبه به 4 شنبه قیمت و تعرفه جدید اعلام میکنهTongue

(2012-09-22 ساعت 14:25)renausa نوشته:  کسی اطلاعاتی در مورد فاصله هتل سیاو و هتل توریست و ددمان تا سفارت داره.

آدرس هر هتلی رو که خواستید از روی اینترنت پیدا کنید..بعد تو گوگل مپ Destination رو بزنید و آدرس هتل و جایی که مد نظرتون هست رو بزنید خودش بهتون فاصله به کیلومتر و هزار تا اطلاعات دیگه میدهSmile
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: mhpz ، ASALI ، sayeh_m ، Ali DV-2013 ، Saeedv13 ، rezagh ، f1f ، rouzbehdarvishi ، shivarahbari ، shani89
دوستان کسی هست که برای معاینات پزشکی بره استانبول؟من یه کم استرس اونگان رو دارم بابت Immiunization Record و این حرفها
نظرتون چیه؟برم استانبول یا نه؟
کسی نظری نداره ؟
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: mhpz ، fire dragon ، shani89
از دوستان کسی راجب وضعیت پرواز ها و تورها از شیراز به آنکارا اطلاعی داره ؟؟
تشکر کنندگان: shani89
سلام، ماقصد داریم اول بریم استانبول که هم بریم بیمارستان آمریکا یی و هم استانبول رو بگردیم و بعد بریم آنکارا و از اونجا برگردیم ایران. فعلا بلیط از ترکیش گرفتیم : تهران - استانبول-آنکارا-تهران نفری 470تومن البته یک پرواز داخلی هم از استانبول به آنکارا داره ولی هنوز هتل رو انتخاب نکردیم.
آژانس به ما گفت هتل کایا استانبول و الیت آنکارا هر دو سه ستاره هستند و شبی - اتاق 2نفره- هر نفر 100 تومن حالا داریم تحقیق می کنیم که خوب گفتن یا نه اگه درمورد هتل اطلاعاتی دارید لطفا به ما هم اطلاع بدید.
متشکرم
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: mdna ، ASALI ، Emma_a432 ، shani89
دوستان من تلاش کردم براتون در گوگل مپ نقشه هتل های معروف ، سفارت ، دکتر اونگان ، مراکز خرید ، رستورانها و غیره رو لینک کنم. نگاهی به لینک زیر بندازید. بعد از اجرا در حالتی که با آیدی گوگلتون Sign In هستید بر روی Save To My Places کلیک کنید تا برای همیشه توی آیدی تون بمونه:

نقشه دکتر ، سفارت و مراکز مهم آنکارا
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
(2012-09-22 ساعت 21:05)Ali DV-2013 نوشته:  دوستان من تلاش کردم براتون در گوگل مپ نقشه هتل های معروف ، سفارت ، دکتر اونگان ، مراکز خرید ، رستورانها و غیره رو لینک کنم. نگاهی به لینک زیر بندازید. بعد از اجرا در حالتی که با آیدی گوگلتون Sign In هستید بر روی Save To My Places کلیک کنید تا برای همیشه توی آیدی تون بمونه:

نقشه دکتر ، سفارت و مراکز مهم آنکارا
سلام

یک عکس از google earth موقعیت سفارت و دو هتل نزدیک
فاصله هتل ددمان تا سفارت حدود 820 متر
و هتل الیت حدود 450 متر

[عکس: 300419112505df36862667.jpg]
تشکر کنندگان: sayeh_m ، afs ، ASALI ، Saeedv13 ، rezagh ، goody ، ehsan_ati ، r_ent ، MARYAM2 ، faridl14 ، f1f ، peralans ، Szsanazsz ، rouzbehdarvishi ، fereydoooon ، shivarahbari ، shani89 ، shadi20
دوستان - برید به این سایت اطلاعات خوبی میده از قیمتها و فاصله از سفارت
www.berimsafar.com
2013AS3xxx- ابوظبی
تشکر کنندگان: sayeh_m ، aziking ، Szsanazsz ، shani89
من یکی پیدا کردم امروز از تهران با ایران ایر 360 تومن که فردا میخوام برم بخرم. ماهان هم چارترش 490 و قابل تغییرش 550. اگر OK شد بهتون خبر میدم.
دوستانی که ترکیش گرفتن لطفا بگن که مستقیم به آنکاراست و استانبول توقف نداره؟

ممنون
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: sayeh_m ، mdna ، ASALI ، Saeedv13 ، achi686 ، aziking ، rezagh ، Emma_a432 ، rouzbehdarvishi ، shani89 ، n51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان