کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-08-03 ساعت 02:08)سی سی نوشته:  
(2013-08-03 ساعت 01:35)mrpahlevani نوشته:  یک سوال اساسی و کلیدی :
چرا دوستانی که مصاحبه در ابوظبی دارند در دوبی اقامت می کنند ؟
اگر بحث مراکز تفریحی و خرید و گردش هست که قطعا ابوظبی با داشتن مال های بزرگ و یاس آیلند و فراری پارک و پالم و ... نه تنها چیزی کم نداره بلکه در خیلی مواقع سرآمد هم هست . حتی خیلی از دوستان برای گردش آخر هفته از دوبی به ابوظبی میان .
اگر بحث هزینه است که قیمت هتل های ابوظبی و دوبی در یک رنج می باشد : گواه این مطلب سایت expedi می باشد که قیمت ها قابلیت استعلام داره
پرواز ها هم برای ابوظبی و دوبی از تهران موجود هست
اگر مشکل تور مسافرتی هست که راه حل بسیار سادست :
شما وقتی تور می گیری به ازای هر نفر بهتون قیمت میدن ولی اگر از expedia یا hotels.com رزرو کنید شما یک اتاق رو رزرو می کنید اون هم با قیمت بسیار نازل تر از نرخ برد خود هتل . بلیط هواپیما هم که تو تور و آزاد یکی هست .من رو این داستان تجربه دارم و به قاطعیت می گم که به نفعتون هست که خودتون رزرو کنید و با یه تماس ساده از هتل کانفرمیشین بگیرید .

دوست عزیز این دو سایتی که اعلام کردی که قیمت هاش همه به دلار و خب خیلی گرونن همش 300 دلار به بالاست
سوالی که ممکن هست برای دوستان ایجاد بشه نحوه رزرو هست که کردیت کارت می خواد : پاسخ سادست خیلی از سایت ها امکان pay at hotel دارند و شما پس از ورود به هتل پرداخت می کنید . راه ساده تر دیگه دریافت کردیت کارت از ایران هست که با یک سرچ ساده کلی موسسه و حتی بانک ( مثل برخی شعب پارسیان) این کارت ها رو صادر می کنند که قطعا در آینده هم به دردتون می خوره .
برای مدیکال هم ابوظبی NMC داره و مشکلی نیست و حسنش هم اینه که شما مسافت کمتری رو طی می کنید اگر چیزی جا بذاری خدایی ناکرده سریع و بدون استرس بر میگیردی و بر میداری ولی اگه دوبی باشی باید قیدش رو بزنی
پس از انتخاب empost و کلیر شدن سریع تر می تونی پاس هات رو بگیری و کلی مزایای دیگه که همگی در حوصله این بحث نیست
فقط سوال این هست که دوبی چه مزیتی داره که ۹۹ درصد افرادی که ابوظبی مصاحبه دارند اونجا مقیم میشن و هزینه زیادتر ( رفت و آمد و ... ) و استرس بیشتری رو به جون می خرن ؟
ممنون میشم آگاهم کنید
منم این برم سوال هست. به ویژه که هتل های ابوظبی به مراتب بهتر و تمیزتر از دبی هستن و کلن شهر تمیزتریه. خیلی هم پرسیدم راجع بهش. خیلی ها میگفتن کسالت آوره. خیلی ها میگفت پر خرج تره. اما چیزی که به نظر خودم رسید این بود که پرواز به ابوظبی گرانتر بود. یعنی هواپیمایی های ایرانی به ابوظبی پرواز دارند. اگه اطلااتی داشته باشید ممنون میشم. من فکر میکرد م از تهران به ابوظبی باید با الاتحاد یا امارات رفت. که خب خیلی گرونتره...
خوشحال میشم منم اگه بقیه هم نظراتشونو بنویسن
شماره کیس:2013AS7$#*مصاحبه: ماه می
تعداد افراد کیس:2
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-08-11 ساعت 23:29)spd-r نوشته:  کسانی که بین 4 تا 10 آگوست مصاحبه داشتن و کنسل شد می توانند زنگ بزنند سفارت وقت مصاحبه بگیرند. من زنگ زدم و وقت گرفتم

سلام
ميشه لطفاً شماره رو بزاريد
سپاس
(2013-08-10 ساعت 16:30)A.R.R نوشته:  
(2013-08-10 ساعت 12:43)ramin888 نوشته:  دوستان سلام دنبال یه هتل خوب با قیمت مناسب در یه محلا خوب در دبی هستم لطفا راهنمایی کنید؟
دیگه ایتکه وقتی که پاسو تحویل سفارت میدی از کجا میری تحویل می گیری؟ ممنون

جواب١)دوست عزيز من به شما هتل هايي كه در اطراف ديره سيتي سنتر و ميدان ساعت هستند رو توصيه ميكنم

قبلاً هم گفته بودم؛
٢ستاره تاپ "ايبيس" (تقريباً نو هست و در كنار نووتل قرار داره)
٤ستاره "سيتي سيزن"
٤ستاره تاپ "نووتل"
٥ستاره "سيتي سنتر هتل رزيدنس"

البته هتل هاي ديگري هم هستند مثل فلورا گرند ولي من توصيه نميكنم

جواب٢)سؤال دومتون رو هم استاد بزرگوار خانم مارپل پاسخ دادند.

مگه پاس رو نباید از پست دبی که تو سایت مشخص کردیم تحویل بگیریم؟؟؟ یعنی دوباره شرایط عوض شده و مثل سابق شده؟!! باید برگردیم ابوظبی و از سفارت تحویل بگیریم؟ اونوقت چند روز طول می کشه ویزا صادر شه؟
کیس نامبر: 2013AS100## - قبولی نوبت دوم - 1 نفر - ارسال مدارک با ایمیل 19 نوامبر - مصاحبه 19 آگوست ابوظبی - آپدیت 28 آگوست - کلیر 3 سپتامبر - ویزا 12 سپتامبر - کالیفرنیا
سلام
یه سوال اساسی ، ما (من و همسرم) 17 جولای مصاحبه داشتیم تو ابوظبی و متاسفانه اسپانسر معرفی کردیم در حالیکه نمیدونستیم باید مدارک مالیاتی ببریم . افیسر بعد از بررسی مدارکمون گفت پرونده خوبی دارید فقط تا آخر سپتامبر مدارک مالیاتی اسپانسرتون رو بیارید و ویزاتون رو بگیرید و در حال حاضر به نظر میاد اسپانسر ما پیچیده !!!
میخوام بدونم میتونم تمکن مالی جور کنم و ببرم ؟یا راه دیگه ای هست که ما این موقعیت و از دست ندیم ؟؟؟؟
(2013-08-13 ساعت 04:09)z.mandegar نوشته:  سلام
یه سوال اساسی ، ما (من و همسرم) 17 جولای مصاحبه داشتیم تو ابوظبی و متاسفانه اسپانسر معرفی کردیم در حالیکه نمیدونستیم باید مدارک مالیاتی ببریم . افیسر بعد از بررسی مدارکمون گفت پرونده خوبی دارید فقط تا آخر سپتامبر مدارک مالیاتی اسپانسرتون رو بیارید و ویزاتون رو بگیرید و در حال حاضر به نظر میاد اسپانسر ما پیچیده !!!
میخوام بدونم میتونم تمکن مالی جور کنم و ببرم ؟یا راه دیگه ای هست که ما این موقعیت و از دست ندیم ؟؟؟؟

دوست عزیز به خود سفارت ایمیل بزنید و بپرسید که میتونید این کار رو بکنید یا نه، بهترین مرجع برای شما حرف خود سفارت هست...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: hosseinshokri ، roeentan ، behfaza ، 5ina ، azar1348
(2013-08-12 ساعت 23:17)usa lover نوشته:  اگر در چند روز آینده کلیر بشیم همسر من برای گرفتن ویزا ها می خواد بره دوستانی که تمایل دارن برای ترنسفر تا ابوظبی می تونیم هماهنگ کنیم
همون آقایی که برای مصاحبه با ایشون رفتیم اگر 2 نفر یا بیشتر هماهنگ کنن می تونیم با مبلغ کمتر وزمان کمتر از اتوبوس با ایشون به ابوظبی برین
من هم 19 آگوست مصاحبه دارم. همسرتون چه روزی تشریف می برن سفارت؟
ولی هنوز یه سوال برای من حل نشدست، مگه ویزا رو نباید از پست دبی گرفت؟ (البته فکر می کنم اونایی که کلیر خوردن، قبلش باید برن ابوظبی و پاسپورت ها رو تحویل سفارت بدن) ولی بعدش که ویزاها آماده شد کجا باید بگیرن؟
کیس نامبر: 2013AS100## - قبولی نوبت دوم - 1 نفر - ارسال مدارک با ایمیل 19 نوامبر - مصاحبه 19 آگوست ابوظبی - آپدیت 28 آگوست - کلیر 3 سپتامبر - ویزا 12 سپتامبر - کالیفرنیا
تشکر کنندگان: پدی ، behfaza ، azar1348
خانم کریمی عزیز
اگه نزدیک به سفارت بخواین 4 تا هتل هست که از هتل میشه پیاده هم رفت سفارت اگه هوا خوب باشه :
هتل aloft چهار ستاره . ما یه شب رزرو کردیم شبی 250 تومن با درهم 975 تومن . البته نرفتیم و کنسلش کردیم
هتل Premier Inn Abu Dhabi Capital Centre سه ستاره
هتل Centro Capital Centre By Rotana سه ستاره
هتل Hyatt Capital Gate Abu Dhabi پنج ستاره فوق العاده عالی قیمتش 2.5 برابر قبلیا . همون هتلیه که شکل ساق چکمه میمونه معماریش خاصه تو عکسا زیاد هستش .

ولی اگه نخواین نزدیک سفارت باشه و در مرکز شهر بخواین دیگه هتل فراوون و به طور کل در شرایط یکسان از لحاظ قیمت و ستاره ، در ابوظبی کیفیت هتل ها بالاتره

در ضمن خانم کریمی توی صفحه 117 همین تاپیک یکی از دوستان پستهای زیادی راجع به مزیت های ابوظبی گذاشته ، ببینید شاید به دردتون بخوره
[/quote]

هتل Premier Inn Abu Dhabi Capital Centre سه ستاره
اين هتل هم هتل بسيار تميزيه، هم قيمتش مناسب بود و هم نزديك سفارت هست با ٥-٦ درهم ميتونيد با تاكسي بريد سفارت امريكا
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، سی سی ، behfaza ، پدی ، azar1348
ما چندروز قبل مصاحبه داشتیم. از کمک های خانم ملیکا و همسر مهربانشان خیلی ممنونم.ما هم به دوستان منتظر سرا پیوستیم.
کیس **101/3 نفر/ابوظبی/مصاحبه 12 اگوست
تشکر کنندگان: behfaza ، پدی
(2013-08-11 ساعت 01:29)rezaP نوشته:  آيا كسي از برنامه مجدد مصاحبه اونهايي كه مصاحبه اشون بين ٤ تا ١٠
Agust بوده وتعطيل شده ،، خبر داره؟؟؟؟!!!

اره ما 4 اگوست مصاحبه داشتیم یه هفته سفارت تعطیل شد 11اگوست رفتی مدارک دادیم 12 اگوست مصاحبه شدیم 3 دقیقه کلیر شدیم فکر نکنم وقت بخواد ما که وقت نگرفتیم
تشکر کنندگان: behfaza ، azar1348
من 14 aug کلیر شدم
بعد اینکه fbi چک خوردیم باید تو وبسایتی ثبتنام میکردیم؟
اونطوری که تو سایت نوشته بین 4 تا 7 روز کاری ویزا طول میکشه ، اما فکر کنم تو دو روزم میاد، بنظرتون بلیط 4 روزه کافیه؟
اگه تو دبی هتل بگیرم، ارزونترین راه رفتن با اتوبوسه؟
ممنون از لطفتون
دوستان کسی میدونه اگر پاس رو سه شنبه بدیم ویزا کی آماده میشه
من ١٨اگوست ميرسم دبي و بايد ظهر أبوظبي باشم و پاسپورت ها رو تحويل بدم اگه دوستان ديگرى هم هستند ميتونن هماهنگ كنن با هم بريم
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: behfaza ، 5ina
من امروز رفتم آژانس وضع بلیط دبی خیلی خرابه
ایران ایر که از تهران را اوایل شهریور جا نمیداد , آسمان تا 2 سپتامبر جا نمیداد , فقط ماهان بود که فقط قیمتهای 800000 و 880000 جا میداد اونم نه هر روز مثلا یکشنبه صبح جا میداد تا اومدم بجنبم تموم شد تا یکشنبه دیگه هم چند تا تا جا بیشتر نبود اونم رو قیمت 880000 بالاخره برای دوشنبه از اصفهان گرفتم با هتل 2 ستاره 145 درهم (که توی اتاق 2 تخته تنها هستم و یک جای خالی دارم که اگه کسی دوست داشته باشه از دوشنبه 28 مرداد تا یکشنبه بعدی هر چند شب را که خواست میتونه با من هم اتاق بشه) , ضمنا اگه کسی خواست هم میتونه پاسش را بده من ببرم که دیگه خودش نیاد
کسی مایل بود زودتر پیام بده
شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
تشکر کنندگان: 5ina ، roeentan ، behfaza ، azar1348
دوستان سلام، ما بالاخره کلیر شدیم و میخوایم بریم برای تحویل پاس ها و گرفتن ویزا به ابوظبی
حلا سوالات من
1) آیا نیاز به وکالت نامه از جانب خانومم هست برای گرفتن ویزا؟؟ با توجه به ایتکه خانومم برنده اصلی هستن؟؟!!
2) از چه طریقی می شه صبح از دبی به ابوظبی رفت که ساعت 1 اینطورا سفارت باشم؟ اتوبوس و غیره ! چجوری برم؟
فکر می کتید اگه سه شنبه تحویل بدم کی پاس ها را تحویل کی گیرم؟
پیشاپیش سپاس گزارم
شماره کیس:2013AS7$#*مصاحبه: ماه می
تعداد افراد کیس:2
تشکر کنندگان: پدی ، behfaza ، azar1348
1.ویزاها را به خودتان میدهند..2.اگه شب قبل در دبی باشید با اتوبوس میشه رفت وگرنه با یکی از دلال ها 3.اگه پاه ها را 3 شنبه بدید 1 شنبه ویزا میدهند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: 5ina ، A.R.R ، morvarid1364 ، ramin888 ، behfaza ، azar1348

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان