کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2012-09-24 ساعت 23:20)نیلوفر64 نوشته:  سلام دوستای خوبم
می خواستم ببینم مدارک را برای سفارت ابوظبی چند روز قبل از مصاحبه باید ارسال
کرد ممنون میشم اگه جواب بدید

ابوظبی اضلاً نیاز به ارسال مدارک نداره
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: parsush ، roeentan ، hamedhamed ، mahdi/sh ، pr.kia ، kasrafo ، rezagh ، immigrant2us ، saeed5564 ، mehdi110 ، nazi1368 ، philter
خب بعد مدتها برگشتم

ببخشید اگر کار رو نصفه ول کرده بودم یه مقدار گرفتاری برام پیش امده بود

خب میریم سراغ هتل

من یه هتل خوب میشناسم Al Khaleej Palace هتل بسیار خوبیه
هم جاش خوبه و هم محیطش و قیمتش

اگر با خانواده میاید اصلا سراغ هتل های میدون جمال و بازار مرشد نرید چون محیطشون افتضاحه
هتل های 3 ستاره به بالا معمولا هتل های مطمئن و امنی هست و نیاز نیست هروز مدارک رو با خودتون اینور و اونور ببرید اگر اتاق گاوصندق داره دیگه عالیه
میتونید از سایت زیر دنبال هتل بگردید
http://www.booking.com/city/ae/dubai.htm...2581579301

سعی کنید هتل رو تو دیره بگیرید که نیاز به استفاده از مترو هم کمتر باشه

ترجیها د.ل.ا.ر. رو تو هتل چنج نکنید تا میتونید از اکسچنج های توی مال استفاده کنید

ساعت چک این 2 و چک آوت 12 هست

سعی کنید هتل رو با آفر صبحانه بگیرید چون یه صبحونه مفصل با عث میشه تا عصر با خیال راحت تو شهر بگردید Smile

حواستون به مینی بار هتل باشه که فقط گوش میبرن Wink
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
(2012-10-11 ساعت 17:59)hoj_s000 نوشته:  دوستانی که مصاحبه رو انجام دادن لطفا سفرنامشون رو اینجا بنویسن تا بقیه هم استفاده کنند
فکر کنم چندتا از دوستان رفتن و یکی از هم یکضرب ویزا گرفتند

سلام دوست من

سفرنامه رو توی قسمت انجمن خصوصی 2013 ؛ تاپیک سفرنامه به ابوظبی یا به آنکارا و... بیابید .
2013AS0000007xx
ما از نظر روحیات، تمکن مالی، سطح تحصیلات، آستانه تحمل، شرایط تاهل، دانش زبان انگلیسی و شرایطی که ممکنه تو آمریکا برامون پیش بیاد متفاوتیم. پس به آسانترین راه، یعنی شنیدن تجربیات متفاوت دیگران که در شرایط متفاوتی هم اتفاق افتاده، هرگز اکتفا نکنید. سفرنامه حقیر
تشکر کنندگان: hoj_s000 ، roeentan ، Emma_a432 ، parsush ، kasrafo ، kiaaa ، rezagh ، immigrant2us
دوستان اگه ابوظبی مصاحبه دارین و دبی محل اقامتتون میشه لازم نیست حتما 2-3 روز قبل مصاحبه برسید که مدیکال انجام بدید.بیمارستان مید ایست 1 روزه هکه کارای من رو انجام داد و فقط اعلام کردم کهارجنت میخوام جوابشو که صح اول وقت رفتم و تا 12-13 ظهر هم جواب آزمایشاتم بود و فقط در کل برای همه آزمایشها 100 درهم بیشتر دادم و با اینکه همسرم باید واکسن آبله مرغانن هم میزد روی هم 1500 درهم حتی کمتر هم شد(واکسن هایی که ایران میشد زد رو انستیتو ÷استور زدم)
کیس نامبر :***2012AS32
رویت قبولی :10 جولای
رسیدن فرم ها :۲۱ جولای
تعداد افراد کیس :۲ نفر
تاریخ مصاحبه : ۲۷ اگوست
محل مصاحبه :ابوظبی
دریافت ویزا : خانم ۱ضرب و آقا کلیرنس
تاریخ کلیر شدن : (19 سپتامبر)
تاریخ ورود به ايالات متحده : 2.20.2013
تشکر کنندگان: reza6966 ، bayat_r ، نازنین 932 ، roeentan ، hoj_s000 ، mahdi/sh ، shima1364 ، pr.kia ، kasrafo ، rezagh ، immigrant2us ، philter ، nedali ، behfaza
سلام بر دوستان عزیزی که به زودی می ردن به امارات (از یک هفته تا دو ماه آینده)
راستش من یک کتاب می خوام برام بخرید با شرایط زیر
1- کار ومصاحبه تون تموم شد می خرید
2- تمام سعیم رو میکنم که بهتون بگم ازکجا بخرید دقیقا
3- هزینه رفت و آمدن داخل شهرتون هم می پردازم
4- هزینه کتاب هم می پردازم به دلار
5- اگر رفتید و برگشید و نتونستید بخرید به هر دلیلی باز هم گله ای نیست و با هم دوستیم حسابی
اگر کمکی از دستتون بر میاد پیام خصوصی بگذارید تا بیشتر با هم صحبت کنیم و به توافق برسیم
خیلی ممنونم
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: reza6966 ، amir82 ، parsush ، kasrafo ، ابی هانی
چرا اینجا خلوته .تعداد کسانی که در امارات مصاحبه دارند ظاهرا خیلی ازانکارا کمتره.چرا؟
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: roeentan ، kasrafo ، rezagh
دوستان عزیزم..کسی هست که هفته آخر ژانویه مصاحبه داشته باشه؟
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: roeentan ، kasrafo
سلام پدی عزیز
ظاهرا همینطوره که میگی... منم ابوظبی هستم ، اما هنوز نامه مصاحبم نیومده
تشکر کنندگان: kasrafo
سلام به همه دوستای خوبم،
من یک سوال اساسی داشتم، آیا برای سفارت ابوظبی نیازی به تاییدیه ترجمه ها توسط وزارت امور خارجه و دادگستری هست،
تشکر کنندگان:
(2012-11-18 ساعت 23:58)nimahoboot نوشته:  سلام به همه دوستای خوبم،
من یک سوال اساسی داشتم، آیا برای سفارت ابوظبی نیازی به تاییدیه ترجمه ها توسط وزارت امور خارجه و دادگستری هست،

سلام نیما جان
نه ، دوست عزیز نیازی نیست .
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: kasrafo ، mgolchin13 ، ابی هانی ، rezagh ، immigrant2us ، amairmonre
(2012-08-19 ساعت 22:31)sam110 نوشته:  میخواستم بدونم در حال حاضر، بین آنکارا و ابوظبی کدوم بهتره برای اینکه انتخاب کنیم توی فرم ؟؟؟!!!
بهتر بودنش منظورم از نظر اینه که حتمی باشه ویزا گرفتن Smile)

سلام دوست عزیز
والا من ابوظبی انتخاب کردم چون هم اینکه نمخواد مدارک رو قبل از مصاحبه به سفارت ارسال کنی و کمی آشنا تر هستش خیلی ایرانی تو دبی و ابوظبی هستن و دیگری هم اینکه مهم اینکه کجا شما میتونید راحت زبان صحبت کنید تو ابوظبی انگلیسی راحت میتونی تو شهر و اینور و اونور حرف بزنی ولی تو انکارا میگن همه ترکن و کم انگلیسی بلد هستند سخته اونجا اما من ابوظبی راحت تر بودم چون هم زبان انگلیسی و هم زبان هندی وارد بودم راحت میتونستم راه خودمو پیدا کنم
اگه سئوال دیگه ای هم داری بگو
ولی در مورد چیزی که گفتی که کجا راحت ویزا یکضرب میدن اینکه اگه مدارکت آماده باشه و کامل باشه و خدمت معاف شده باشی و کار دولتی نداشته باشی هر جا که باشی ویزا یکضرب میگیری ولی در غیر اینصورت شاید یکضرب نشه براتون
بازم کاری داشتی بهم پیام بده تا برات توضیح بدم
تشکر کنندگان: roeentan ، pr.kia ، kasrafo ، immigrant2us ، sam110 ، amairmonre ، philter
(2012-11-21 ساعت 01:25)masoudjan نوشته:  1- من ابوظبی انتخاب کردم
2-اینکه اگه مدارکت آماده باشه و کامل
3-خدمت معاف شده باشی
4-کار دولتی نداشته باشی
-> هر جا که باشی ویزا یکضرب میگیری

مسعودجان جان
من این شرایط رو که گفتی دارم، اگر رفتم و به من یکضرب ویزا دادن که Big Grinیه شام مهمون من، امّــــــــــــــــــــــــــا اگر کلیرنس بخورم .......Sad

دوستان با توجه به گرونی قیمت بلیط پروازهای خارجی برای سفر به امارات میتونید سفر با کشتی رو هم به عنوان یکی از گزینه هاتون مد نظر قرار بدید.
فعلا بلیط دوسره پرواز شیراز به بندر عباس 192000 تومن و بلیط دوسره کشتی بندر عباس به شارجه هم 148500 تومنه و در مجموع میشه 340500 تومن.
برای کسایی مثل من که تو بندر عباس آشنا دارم و شارجه هم میان دنبالم و سابقه سفر دریایی دارم و میدونم دریازده نمیشم ممکنه بشه بهش فکر کرد. در ضمن بار مجاز کشتی 50 کیلو و عوارض خروجی با کشتی هم 10000 تومنه.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
سلام به تمامی بر و بچه های باحال و با مرام
با توجه به گرونی های اخیر می خواهم ببینم چه هتلی رو شماها توصیه می کنید تو امارات که هم بشه راحت رفت مدیکال و هم نزدیک جاهای باحال باشه واسه پرسه زدن و هم قیمت مناسب در کنار امنیت
تشکر کنندگان: mazy
(2012-11-26 ساعت 06:51)nimahoboot نوشته:  سلام به تمامی بر و بچه های باحال و با مرام
با توجه به گرونی های اخیر می خواهم ببینم چه هتلی رو شماها توصیه می کنید تو امارات که هم بشه راحت رفت مدیکال و هم نزدیک جاهای باحال باشه واسه پرسه زدن و هم قیمت مناسب در کنار امنیت

امنیت که بحثی نداره و همه جا امنیت داره. مسیر مدیکال هم که از هرجا بخوای بری با مترو سرراسته....هتل هم به نظر من برو Booking.com و خودت انتخاب کن.البته نمی خواد بوک کنی و فقط از قیمتاش با خبر بشی...

تشکر کنندگان: roeentan ، hassan1358arab ، parsush ، pr.kia ، kasrafo ، پدی ، saeid-ss ، rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان